رفتن به مطلب

دزدی با اسم " حمایت از تیم ملی "

Nezami
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

صحبت از دزدیه .....rolling%20on%20the%20floor.gif

از همه دزدتر اول مارکته  

کسایی که دور همی رو دیده باشن میدونن

مردم بدبخت به خاطر یه جاییزه میان یه اس ام اس میدن!

همون لحظه ازشون 10 تومن کم میشه  *dry# حالا فک کننید 5 میلیون نفر بهش پیامک بزن

10,000 تومن رو ضرب در 5 میلیون نفر بکنید!!!!

اون همه تبلت و جاییزه و ماشین هایی که میدن یک بیستم اون پولی که در میارن نیست !!

واقعا فکر خوبیه ها! حالا برو بیست سال کار کن یه پراید هم نمیتونی بخری!! همینه دیگه فکرشون خوب کار کرده :wacko:

خودشون رو بچه هاشونو و خانوادشونو تا آخر عمر راحت کردن

کسی میاد یه دوم مارکت بزنیم؟ :D  :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 51
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

صحبت از دزدیه .....rolling%20on%20the%20floor.gif

از همه دزدتر اول مارکته  

کسایی که دور همی رو دیده باشن میدونن

مردم بدبخت به خاطر یه جاییزه میان یه اس ام اس میدن!

همون لحظه ازشون 10 تومن کم میشه  *dry# حالا فک کننید 5 میلیون نفر بهش پیامک بزن

10,000 تومن رو ضرب در 5 میلیون نفر بکنید!!!!

اون همه تبلت و جاییزه و ماشین هایی که میدن یک بیستم اون پولی که در میارن نیست !!

واقعا فکر خوبیه ها! حالا برو بیست سال کار کن یه پراید هم نمیتونی بخری!! همینه دیگه فکرشون خوب کار کرده :wacko:

خودشون رو بچه هاشونو و خانوادشونو تا آخر عمر راحت کردن

کسی میاد یه دوم مارکت بزنیم؟ :D  :D

همچین چیزی نیست شما که اطلاعاتتون کمه نظر ندین

همون لحظه کم نمیشه . بعد از اینکه پیامک دادین یه پیامک براتون ارسال میشه که ایا مایلید 10 تومن از حسابتون کم بشه یا نه.

این کاملا اختیاریه شما میتونی اصلا پیامک ندی یا حتی بعد از ارسال گزینه ی خیر رو بفرستی.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

الان دیگه این قضیه لوث شده ولی قبلنا که تازه داشت داستان مسابقه های پیامکی شروع میشد من تو روزنامه میخوندم چندتا از این به اصطلاح شرکت های مسابفه پیامکی، درآمد ماهی 300 میلیون تومن داشتن. ماهی 300 میلیون!!! فکرشو بکنید؟ چه کار میکردن؟ صبح تا شب جون میکندن و حرص میخوردن؟ 

لینک به دیدگاه

عدد یک رو بفرستین به 3.000.000.000.000 برای حمایت مالی از هیئت دولت

جیب ما رو نزنین، مملکت داری تو سرتون بخوره. منابع ملت هم نوش جان.

لینک به دیدگاه

همچین چیزی نیست شما که اطلاعاتتون کمه نظر ندین

همون لحظه کم نمیشه . بعد از اینکه پیامک دادین یه پیامک براتون ارسال میشه که ایا مایلید 10 تومن از حسابتون کم بشه یا نه.

این کاملا اختیاریه شما میتونی اصلا پیامک ندی یا حتی بعد از ارسال گزینه ی خیر رو بفرستی.

حدود یه ماهه که اختیاری شده!

و دلیلش هم اعتراض خوده ملت بوده....

لینک به دیدگاه

حدود یه ماهه که اختیاری شده!

و دلیلش هم اعتراض خوده ملت بوده....

فقط 1 ماه اول اختیاری نبود. ربطی هم به اعتراض مردم نداره مگه گفته بودن (پیامک رایگانه) که مردم بیان اعتراض کنن بگن 10 تومن کم شده؟ در ضمن مگه چند ماه برنامش شروع شده ؟ اونم هفته ای سه قسمت.

لینک به دیدگاه

خدایی خجالت نمیکشن؟

دوست عزیزی که منفی میدی

خدایی مشکل روانی داری؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان چند وقتی هست که منم یک مشکل داشتم خواستم مطرح کنم ببینم کسی سر در میاره :قبض به صورت پیامک میاد برام ماه پیش نوشته بود تا پایان مرداد بدهی 53500مبلغ قابل پرداخت 83500 تومن دقت نکردم چرا این دوتا مبلغ باهم تفاوت دارند پرداخت کردم باز این ماه مسیح اومده تا پایان شهریور بدهی % 83590 تومن مبلغ قابل پرداخت 111000تومن دیگه قاطی کردم رفتم با اپلیکیشن پرداخت کنم نوشته بود 33600تومن!!!! یعنی تابحال از من بیشتر میگرفتند؟؟ ؟؟؟

لینک به دیدگاه

فقط 1 ماه اول اختیاری نبود. ربطی هم به اعتراض مردم نداره مگه گفته بودن (پیامک رایگانه) که مردم بیان اعتراض کنن بگن 10 تومن کم شده؟ در ضمن مگه چند ماه برنامش شروع شده ؟ اونم هفته ای سه قسمت.

از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ شروع شده

منظور منو هم نگرفتی! در ماه های اول تا به این سامانه پیامک میزدی ازت همون لحظه پول کم میشد

ولی الان یه ماهه که بله و خیر داره از چی طرفداری میکنی عزیز ؟ من خودم این برنامه رو میبینم  :) 

شما بیخیال اون قسمت همون لحظه شو اگه ضرب و تقسیم بلد باشی در آمدشونو حساب کنی به نتیجه میرسی

لینک به دیدگاه

البته نمیشه دزدی این مورد رو نام برد :D چرا که تقریبا شبیه به کلاه برداری هست  :clapping: 

عموما اعلام میشه که مثلا هر پیامک فلان قدر هزینه داره

اما خب عزیزان در صدا و سیما و امور تبلیغات انقدر زرنگ هستند که این خط رو انچنان ریز در یک گوشه جای میدهند که شخص باید خیلی دقت کنه تا اون خط رو بخونه

تبلیغات دیگه!

این مسخره بازی ها از دولت دهم شروع شد!

700 میلیارد دلار پول نفت تو هشت سال کم بود صد جور از این روش ها برای خالی کردن مردم هم را افتاد!

ملت هم کم دانش، ساده و زودباور و شاید احساساتی!

البته بهتر هست اینگونه مطرح بشه معین جان که مجموع درامد نفتی در دولت های نهم و دهم که برابر با کل مجموع فروش دولت های قبل از اون تا انقلاب بود هزینه طرح هایی شد که بدون برنامه ریزی بود که در اخر

پر درامد ترین دولت ایران بعد از انقلاب در اخر های دولت دهم تبدیل شد به یک دولت ورشکسته با انبوهی از بدهکاری ها که  در دولت یازدهم سعی شده این خرابکاری ها ساماندهی بشه... -_- که هنوز هم کامل موفق نشده

اگرچه خیلی ها در دفاع از دولت های نهم و دهم میگن که این گونه محاسبه درست نیست چرا که نفت فروخته شده اما پولی دریافت نشده بخاطر تحریم ها( یا همان کاغذ پاره ها)

اما چیزی که واضح هست اینکه در 1.5 یا 2 سال اخر دولت دهم بود که تازه تحریم های اقتصادی شروع شد...قبل اون چطور!!

بشخصه این یک نمونه کاملا بارز برای ایران و کل دنیا هست که چطور یک شخص توانایی این رو داره که چرخ های اقتصادی یک مملکت رو بزمین بزنه :clapping:

لینک به دیدگاه

البته نمیشه دزدی این مورد رو نام برد :D چرا که تقریبا شبیه به کلاه برداری هست :clapping:

عموما اعلام میشه که مثلا هر پیامک فلان قدر هزینه داره

اما خب عزیزان در صدا و سیما و امور تبلیغات انقدر زرنگ هستند که این خط رو انچنان ریز در یک گوشه جای میدهند که شخص باید خیلی دقت کنه تا اون خط رو بخونه

البته بهتر هست اینگونه مطرح بشه معین جان که مجموع درامد نفتی در دولت های نهم و دهم که برابر با کل مجموع فروش دولت های قبل از اون تا انقلاب بود هزینه طرح هایی شد که بدون برنامه ریزی بود که در اخر

پر درامد ترین دولت ایران بعد از انقلاب در اخر های دولت دهم تبدیل شد به یک دولت ورشکسته با انبوهی از بدهکاری ها که در دولت یازدهم سعی شده این خرابکاری ها ساماندهی بشه... -_- که هنوز هم کامل موفق نشده

اگرچه خیلی ها در دفاع از دولت های نهم و دهم میگن که این گونه محاسبه درست نیست چرا که نفت فروخته شده اما پولی دریافت نشده بخاطر تحریم ها( یا همان کاغذ پاره ها)

اما چیزی که واضح هست اینکه در 1.5 یا 2 سال اخر دولت دهم بود که تازه تحریم های اقتصادی شروع شد...قبل اون چطور!!

بشخصه این یک نمونه کاملا بارز برای ایران و کل دنیا هست که چطور یک شخص توانایی این رو داره که چرخ های اقتصادی یک مملکت رو بزمین بزنه :clapping:

این دزدیهای چندساله سازماندهی شده و با برنامه ریزیه دقیق پر واضحه که دست انگلیس بود با مهره های داخلی ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

از ۲۷ اسفند ۱۳۹۴ شروع شده

منظور منو هم نگرفتی! در ماه های اول تا به این سامانه پیامک میزدی ازت همون لحظه پول کم میشد

ولی الان یه ماهه که بله و خیر داره از چی طرفداری میکنی عزیز ؟ من خودم این برنامه رو میبینم  :) 

شما بیخیال اون قسمت همون لحظه شو اگه ضرب و تقسیم بلد باشی در آمدشونو حساب کنی به نتیجه میرسی

در ماه اول گفته بود پیامکهایی که میزنید رایگانه؟ (مفتی- مجانی) اگه آره پس دزدیه اگه نه پس دیگه کامنت نزار

خوبه که از گوگل تاریخ درآوردی وگرنه اگه برنامه رو دیده بودی از کلمه ی دزدی استفاده نمیکردی. توی این 5 ماه تو هر برنامه داره میگه که 10 هزار تومان اختیاری کم میشه و 90 هزار تومن میتونید خرید کنید...

اما وقتی گوشیتو 5 تومان شارژ میکنی 4 تا اس ام اس میدی هفته ی بعد شارژت 0 میشه این مشکلی نداره یا اون پیامکهای برنامه ی خندوانه یا برنامه ی 90 یا مسابقات رادیویی که حتی پیامکهاش هم رایگان نیست قشنگ معلومه فقط خواستی یه چیزی گفته باشی.

الان مشکلت چیه ؟ 10 تومن ازت خورده داری تلافی میکنی؟

قبلا یه سری کامنت درباره کارت گرافیک میدادی میخوندم فقط میخندیدم اینم از این پست های جدیدت.

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

attachicon.gifCaricator-radsms-25.jpg

سلام.

الان بیدار شدم و دیدم پیامک قبض موبایل برام اومده 77100 تومان. یکم تعجب کردم و باعث شد برم تو سایت همراه اول برای مشاهده شرح قبض موبایل.

با تصویر زیر رو برو شدم:

attachicon.gifCapture.JPG

همه چیز عادی بود به جز قسمتی که با رنگ قرمز مشخص کردم!

خدمات مبتنی بر محتوا

خدمات مبتنی بر محتوا چیه؟ من کی باشم خدمات مبتنی بر محتوا کی باشه؟ شما کی باشی؟

همینجور در این حالت بودم :  :-?

تو اینترنت یه سرچ زدم دیدم بعلهه

ما یه عسلی خوردیم چند ماه پیش تو خونه یکی از مهمونا نشستیم پای تلویزیون ملی و یه تبلیغاتی دیدیم که اگر اشتباه نکنم تو برنامه 90 هم بود : ( برای حمایت از تیم ملی فلان عدد رو بفرستید به 9090 ) منم دلم سوخت واسه تیم ملی ( اخه خیلی بد بختن و پول ندارن بنزین تو مازراتیشون بریزن ) و اون عدد رو فرستادم.

تو اون برنامه گفته بود که این پیامک رایگان هستش.

حالا الان فکر کنم 4 یا 5 ماه گذشته از اون پیامک و ماهی حدود 24 هزار تومان روی قبض موبایل من اومده بوده و منه " شتر " متوجه نشده بودم.

ضمن اینکه من پیامک های تبلیغاتی رو روی خطم بستم و این شماره 9090 هرچی پیام داده که : ( ای امیر من دارم ماهی ازت 24 هزار تومن میدزدم رو ندیدم )

خلاصه بعد از اینکه متوجه شدم جریان رو زنگ زدم به 9990 یه خانمی جواب داد و گفت که بله شما روزی 120 تومن برای حمایت از تیم ملی پرداخت کردی.

منم نتونستم خودمو کنترل کنم و گفتم : ( نور به قبر پدر تیم ملی بیاد " البته به زبون خودم " ) گفتم کنسلش کن خانوم.

اوشون هم گفتن چشم و کنسل شد.

بعدش

من که خیلی بهم زور داشت میومد رفتم تو سایت گدایی برای تیم ملی به ادرس : http://teammelli.ir/

رفتم قسمت تماس با ما و یه ایمیل به ادرس : info@teammelli.ir زدم و کلی بابت دزدی ازشون تشکر کردم ( به زبون خودم )

حالا

تو ای دوست عزیزی که داری این مطلب رو میخونی!

اگه همراه اول داری یا برو تو سایت همراه اول تو قسمت همراه من ببین اگر برات خدمات مبتنی بر محتوا پولی اومده زنگ بزن به 9990 بگو برات کنسلش کنه.

اگر ایرانسل داری به این راحتی متوجه نخواهی شد! چون اصلا قبضی نمیاد که متوجه بشی! فقط از شارژت داره کم میکنه. واسه اینکه مطمئن بشی زنگ بزن به 700 بپرس برات خدمات مبتنی بر محتوا فعاله یا نه. اگر فعال بود بگو برات کنسلش کنه.

واسه این دزدا یه سری داعشی باید بیارن تو ایران تا همونطوری که تو قران گفته با دزد برخورد کنن. اینو از ته دلم گفتم.

یا علی

عزیز من تو همراه من رفتم و لاگین کردم با کدی که داد. این رسید رو از کدوم منو میشه پرینت گرف؟

من چک کردم قسمت خدمات محتوا رو و چیزی برام فعال نبود. بعضی گزینه هاش رمز دوم میخواد گویا.. پرینت رسید هم جزو همیناس؟

لینک به دیدگاه

سلام داداش دست درد نکنه منم الان چک کردم ماهیانه 2400 ازم کم میکرد که لغوش کردم

من کلا با سیمکارت اعتباری کار میکنم

اینقد دزدی میشه که دائمی رو گذاشتم کنار

لینک به دیدگاه

یک بار از همراه اول با مادرم تماس گرفته شد گفتن، شما برنده یک سرویس ظروف به ارزش ۲۰۰ هزار تومان شدید فقط آدرس و یا کد پستی خودتون رو بدین و این به خاطر جایزه خوش حسابی بوده.

البته قبلش یک پیامک برای مادرم ارسال شده بود و حتی ساعتی رو که تماس میگیرند رو هم گفته بودند.

بعد از گذشت دو الی سه هفته از تماس، خبری نشد و مادرم با 9090 تماس گرفت گفت ، مادرم هم قضیه رو براشون گفت و اینکه هنوز که هنوزه خبری نشده، اونها هم گفته بودند نه خانم شما چقدر ساده آیید اون خانم که با شما تماس گرفته کلاه برداره شماره بانکیتون رو خواسته تا پول شما رو بالابکشن!!!

مادرم: اون خانم اصلا شماره حساب نمی خواست ، کدپستی برای ارسال می خواست.!!!!

و اونها گفتند اصلا همچین چیزی ممکن نیست.

پیگیر که شدیم شماره اصلا قابل برقراری تماس ندارد و مربوط به شماره های اپراتوری بوده و کلا انگار همه چیز ماست مالی شده بود.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

خدایی حمایت از کی ؟ تیم ملی ؟ کدام بازیکن ؟ همونی که تو جام ملت های اسیا تو استرالیا خورد زمین گریه میکرد ؟ گریه برای چی ؟ چون مصدوم نشده باشه و از باشگاش نیفته ؟ فکر میکردم بازیکنان ایران باید مثل کارتون فوتبالیستا تکل برن سمت تیر دروازه تا کشورشان گل نخورن . اونم از والیبال که منت میزارن سر ملت میگن اخره بازی ما همینه . یعنی همینی که هست 

لینک به دیدگاه

دو  کاری که هیچوقت انجام نمیدم

حمایت از بازیگرا

حمایت از فوتبال

از هر دو گروه مفت خور پولدار از خود راضی

متنفرمازشون!هر گروه پر از سوزه و حاشیه و آبرو بری!آبروی کشور خودشون هم بردن

ولی مردم براشون خودکشی میکنند نمیدونم کی سطح فرهنگ تو این کشور بالا میره حیف اسم ایرانی که رو خیلی هاست

ویرایش شده توسط Lord_Crusader
لینک به دیدگاه

درود دوستان 

بزرگواران چرا ادمی باید اختیار جیبشو بده به دیگری که طرف هرچقدر دلش خواست برداره ؟ نتیجه میشه همین

بنده از اسفند ماه پارسال قفلی زدم رو همراه اول که باید کلیه پبیامک های پولی  و غیر پولی با هزینه  و بدون هزینه  لیست سیاه و لیست سفید روی خطم  (البته اعتباریه ) قطع شود

از ما اسرار و از همراه اول انکار که نهایتا به 195 شکایت کردم خدا رو شکر گوش همراه اول کر ظاهرا قطع شده و الان هم تاییدیه ندادم برای قطع کامل اونهم به دلیل یه شماره از اون کلاهبردارهای خط رند فروشه که ازش پیامک میاد

تماس گرفتم باهاش میگم آقا پیامک تون اومد من بلافاصله انجام وظیفه کردم حواله زدم براتون

پرسید آقا پول زدی به حسابمون گفتم نه فح............در تقدیمتون کردم به خاطر پیامکتون اگه از لیست شماره منو خارج نکین میام تو دفترتون حواله میزنم  که فعلا خبری نیست

لینک به دیدگاه

حالا اینا که خوبه یه بار برای پدر بنده 50 هزار تومن قبض اومده بود که من پرداختش کردم اما نکته ی جالب اینجاس که قبض ماه بعد که از طرف همراه اول اومد خیلی برام جالب بود

ماه قبل(که بنده هزینش رو پرداخت کرده بودم) رو به اضافه هزینه این ماه حساب کرده بودند که من خیلی تعجب کردم و زنگ زدم گفتم قضیه رو بعدش هم اصلا اونا زیره بار نمیرفتن

که من یکم تهدید و داد و بیداد کردم تا اخر سر زیره بار رفتن.:|

یعنی اینا هر جوری بشه میخوان از ملت دزدی بکنن تا برن برای اقا زاده هاشون پورشه و بنز وارد کنند.

لینک به دیدگاه

این دزدیهای چندساله سازماندهی شده و با برنامه ریزیه دقیق پر واضحه که دست انگلیس بود با مهره های داخلی

:D

یاد یک فیلم کلاسیک افتادم که دیالوگ مشهورش این بود

"کار کار انگلیـــــسیهــــاســــت "

البته یک جوک انگلیسی هست که میگه Tehran is the only capital where they think Britain is still a superpower"

تهران تنها پایتختی هست که هنوز فکر میکنه بریتانیا یک ابرقدرت هست

لینک به دیدگاه

:D

یاد یک فیلم کلاسیک افتادم که دیالوگ مشهورش این بود

"کار کار انگلیـــــسیهــــاســــت "

البته یک جوک انگلیسی هست که میگه Tehran is the only capital where they think Britain is still a superpower"

تهران تنها پایتختی هست که هنوز فکر میکنه بریتانیا یک ابرقدرت هست

داداش چه فیلمی دیدی بگو  ما هم ببینیم

بریتانیا همچنان ابر قدرت هست عزیز دل برادر!

همین الانش کشوری مثل کانادا بدون اجازه انگلیس آب هم نمیتونه بخوره

لینک به دیدگاه

وقتی خودمون سر همدیگر کلاه میزاریم انتظار نداشته باشیم دست دیگری از ما بهتر باشه.

متاسفانه ما یاد گرفتیم فقط ایراد بگیریم اما واقعا خودمون چقدر کار درست رو انجام میدیم..... آیا منی که ایراد میگیرم جای اون طرف بودم و اون موقعیت فراهم میشد واقعا سوء استفاده نمی کردم....

لینک به دیدگاه

وقتی خودمون سر همدیگر کلاه میزاریم انتظار نداشته باشیم دست دیگری از ما بهتر باشه.

متاسفانه ما یاد گرفتیم فقط ایراد بگیریم اما واقعا خودمون چقدر کار درست رو انجام میدیم..... آیا منی که ایراد میگیرم جای اون طرف بودم و اون موقعیت فراهم میشد واقعا سوء استفاده نمی کردم....

سوء استفاده میکردید ؟! :eek:

لینک به دیدگاه

حمایت از هر چیز ملی = حماقت

خورد رو ملی ، گفتن نداره همه در جریان هستن

لوازم خانگی ملی ، هرکی از نزدیکان خریده مثل چی پشیمون هست (البته اجاق جاز ها بد نیست)

گوشی ملی ، تنها آپشنی که داره راهت از جیب در میاد  :laughing:  بقیشون هم که برندینگ گوشی ها خارجی هستن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...