رفتن به مطلب

پیشنهاد خرید گرافیک تا سقف 700 تومان

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان عزیز.میشه خواهشا بگین با 700 تومن بهترین گرافیکی که دایرتکس 12باشه میشه خرید چیه؟؟مانیتورمم مدل سامسونگ کیفیت تصویر 768 ×1366 هسته.  گرافیک برا کیفیت های بالا برام اهمیتی نداره گرافیکو بیشتر برا گیم میخوام.

اینم مشخصات سیستم

مادر برد :asus p8 h61 usb 3      http://www.takmax.com/asus-p8h61-usb3.html

رم:king max ddr3 4gb (البته میخوام یه رم 8 گیگ به سیتمم اضافه کنم)

سی پی یو:intel g850 دوهسته ای هر هسته 2.90

یه چیز دیگه دوستان این حداکثر بودجه ای هسته که دارم بیشتر این نمتونم خرج کنم. اخه پاورم ضعیفه هنوز باید یه پاور هم بگیرم.ممنون از دوستان @};-

ویرایش شده توسط zammaz
لینک به دیدگاه

سلام

حتما GTx 960 دسته دوم تهیه کن

سری به بازارچه بزن دو تا مورد خوب evga و msi الان موجود هست

ویرایش شده توسط SaeedPCM
لینک به دیدگاه

سلام

حتما GTx 960 دسته دوم تهیه کن

سری به بازارچه بزن دو تا مورد خوب evga و msi الان موجود هست

نبود دوست عزیز :-? .یهmsi هسته که تایپینگش ماه چند ماه پیشه. evga هم نبود با این قیمت.ولی بازم ممنون بابت توجه و پیشنهادت.اگه یه دست 2 خوب پیدا کردی یه پ خ بده.ممنون @};-

لینک به دیدگاه

البته پیشنهاد میشه به غیر از سری های 960 4گیگ بدنبال گرافیک های سری 380 هم باشید که در همین حدود قیمت هست :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

R9 380 و R9 380X هم اگه گیر اوردی بهتر از 960 هست امون نده

لینک به دیدگاه

نبود دوست عزیز :-? .یهmsi هسته که تایپینگش ماه چند ماه پیشه. evga هم نبود با این قیمت.ولی بازم ممنون بابت توجه و پیشنهادت.اگه یه دست 2 خوب پیدا کردی یه پ خ بده.ممنون @};-

فروش + EVGA GeForce GTX 960 4GB SuperSC ACX 2.0 اسیک 74 درصد - قیمت 700 ت برا مدت محدود

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=44586

ایشون من یک بار ازشون خرید داشتم راضی بودم

باهاشون صحبت کنین 700 بخرین

700 تو عنون تاپیک زدهه

حتما 960 تهیه کنین شما سی پی یو ضعیف دارین کارت AMD اصلا توصیه نمیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت دوستان عزیز.میشه خواهشا بگین با 700 تومن بهترین گرافیکی که دایرتکس 12باشه میشه خرید چیه؟؟مانیتورمم مدل سامسونگ کیفیت تصویر 768 ×1366 هسته.  گرافیک برا کیفیت های بالا برام اهمیتی نداره گرافیکو بیشتر برا گیم میخوام.

اینم مشخصات سیستم

مادر برد :asus p8 h61 usb 3      http://www.takmax.com/asus-p8h61-usb3.html

رم:king max ddr3 4gb (البته میخوام یه رم 8 گیگ به سیتمم اضافه کنم)

سی پی یو:intel g850 دوهسته ای هر هسته 2.90

یه چیز دیگه دوستان این حداکثر بودجه ای هسته که دارم بیشتر این نمتونم خرج کنم. اخه پاورم ضعیفه هنوز باید یه پاور هم بگیرم.ممنون از دوستان @};-

کار مکسول تو دایرکس 12 و ولکان تمومه ، تو ولکان هم عملکرد منفی داره و کاراییشون ثابت هستش و نسبته به نسل جدید افت

اما amd با گذشت زمان کاراییش بهتر میشه و تو دایرکس 12 و ولکان عملکرد بهتری داره

نمونش الان 380x با 970 رقابت میکنه ، 970 که رقیب 390 بود

یه 380 یا اگه تونستی 380x بگیر ، 380 هم حتما 4 گیگ بگیر

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان محترم بابت نظر دهی با این سرعت.مخلصتونم @};-

فقط دوستان من گیج شدم.amd بگیرم بهتره یا سری gtx 900

یه چیز دیگه برا گیم باید بیشتر میزان حافظشو گرافیکو در نظر گرفت مثل 2 گیگ .4گیگ... یا میزان بیتشو؟؟

ویرایش شده توسط zammaz
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان محترم بابت نظر دهی با این سرعت.مخلصوتم @};-

یه چیز دیگه برا گیم باید بیشتر میزان حافظشو گرافیکو در نظر گرفت مثل 2 گیگ .4گیگ... یا میزان بیتشو؟؟

اگه برای دو سه ماه دیگه میخواید GTX 1050 گزینه ی مناسبیه. اگه نه GTX 960 حتما دست دو

برای گیم حافظه و بیت تاثیر چندانی ندارن. بهترین معیار بنچمارک بازی هاست چون یه کارت AMD ممکنه رو کاغذ از یه کارت انویدیا قویتر باشه اما کارت انویدیا فریم بیشتری تو بازی بده!

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

سلام . هرچی خریدین حتما یک رم 4 گیگ دیگه هم بخرین ، چون این گرافیکا با این رم گلوگاه میشن .

لینک به دیدگاه

میزان Vram در قدیم انچنان تاثیر گذار نبود و بیشتر مغازه دار ها ازش برای متقاعد کرد خریدار استفاده میکردند

اما با روند بازی های امروزی اندکی Vram اهمیت پیدا کرده اگرچه میزان بیت تاثیری نداره

لینک به دیدگاه

فروش + EVGA GeForce GTX 960 4GB SuperSC ACX 2.0 اسیک 74 درصد - قیمت 700 ت برا مدت محدود

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=44586

ایشون من یک بار ازشون خرید داشتم راضی بودم

باهاشون صحبت کنین 700 بخرین

700 تو عنون تاپیک زدهه

حتما 960 تهیه کنین شما سی پی یو ضعیف دارین کارت AMD اصلا توصیه نمیشه

:) @};-

لینک به دیدگاه

:) @};-

مخلصم بدون اغراق بود واقعا راضی بودم از جنسی که دستم رسید مثل نو بود  @};- :D

همینجا هماهنگ کنین عزیز

عزیز کارت های انویدیا به واسطه معماری پیشرفه تر و خود مختار تر با سی پی یو ضعیف تر ، بهتر از رقیب amd خود عمل میکنه حالا شما هر چی دوست داری بخر :)

لینک به دیدگاه

سلام.

دوست گرامی CPU شما اصلا در حد ساپورت GTX900 ها یا R9 ها نیست.

مسلما با شرایطی که گفتید، گرافیک R9 380/R9 380X مدل های 4گیگابایتی انتخاب صحیح تری هستند به سه دلیل:

1. R9380 حدود 5درصد و R9380X حدود 15 درصد قویتر از GTX960 هستن با شرایط و حافظه مشابه
  2. GTX960 با باس 128 بیتی یک گرافیک مناسب با حافظه 2گیگابایتیه و حافظه 4 گیگابایتش اصلا کاربردی نیست چون تو این حجم انتقال دیتا باس 128 بیتی براش ایجاد گلوگاه می کنه.
  3. فرمودید برای DirectX12 که بر همگان مبرهن هست حتی سری R9200 هم پشتیبانی بهتری از DirectX12 ارائه می دن.

اما با تمام این شرایط اصلا CPU شما مناسب بار پردازشی این کارت گرافیک ها نیست. مخصوصا در این رزولوشن پایین. همونطور که می دونید گلوگاه زمانی به وجود میاد که کارت گرافیک سریعتر از حالتی که دیتا رو از CPU تحویل می گیره بتونه فریم ها رو رندر کنه و هرچی که رزولوشن پایینتر باشه چون توان کارت گرافیک در اون حالت بیشتره گلوگاه CPU بیشتر نمود پیدا می کنه. (این مساله در یکی از ویدئوهای لیون کامپیوتر بهش پی بردیم.).

در حالت اول حتما حتما به فکر یک CPU باشید. یه i3 1155 الان فکر نمی کنم قیمت خیلی بالایی داشته باشه.

چون اگه با این بودجه کارت گرافیک تهیه کنید، پرفورمنس شما رو نا امید می کنه.

مخلصم بدون اغراق بود واقعا راضی بودم از جنسی که دستم رسید مثل نو بود  @};- :D

همینجا هماهنگ کنین عزیز

عزیز کارت های انویدیا به واسطه معماری پیشرفه تر و خود مختار تر با سی پی یو ضعیف تر ، بهتر از رقیب amd خود عمل میکنه حالا شما هر چی دوست داری بخر :)

فرمایش دوستمون هم بعنوان خودمختار بودن گرافیک در استفاده از CPU با احترام به ایشون شدیدا تکذیب میشه. بازی روی هارد (یا اس اس دی یا هر نوع حافظه ای) نصبه. درون فایل های گیم فریم ذخیره نشده که گرافیک یکی یکی اونها رو بارگذاری کنه و رندر کنه! فایل های مورد نیاز در لحظه از گیم باید در Ram بارگذاری بشه CPU اونها رو پردازش کنه. موتور بازی سازی، منطق بازی، گیم پلی بازی ، هوش مصنوعی بازی همه و همه بواسطه CPU داره هندل می شه و کارت گرافیک در این زمینه هیچ کاره هست. مگر Stream Processor های کارت گرافیک بخوان مقداری کمک به CPU بکنن که در هردو پلتفرم هست. اگر چنین بود که ST های کارت گرافیک بتونن وظایف CPU رو بر عهده بگیرن اصلا چرا مساله گلوگاه وجود داره؟ خوب شما یه TitanX میندازی روی همین Intel G850 و این کارت که خدای Cuda Core و دیگه مشکلی نداره.

خواهشا طرفداری از برند رو وارد ابعاد فنی نکنید. همین که طرفدارای AMD بگن انویدیا بره مشکل 0.5 گیگ 970 و حل کنه و طرفدارهای Nvidia بگن بپا با RX480 اسلات PCIE مادربوردت نترکه کفایت می کنه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...