رفتن به مطلب

انتخاب مدير برتر سال 89 از ديد كاربران سايت

57 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. مدير بر گزيده شما كيست ؟

• MR PC
      8
    • Poorya_Lion
      4
    • Maximus
      2
    • Ultra Extreme
      7
    • سالار
      10
    • LEE
      26

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

خوب نتيجه نظر سنجي كاملا مشخصه و از ديد شما جناب LEE با بدست اوردن 47 درصد آرا برترين مدير سال 1389 هستش . از ايشون و از تمام مديران خوبمون كه تا جايي كه ميدونم خودشون هم به جناب LEE راي دادن بسيار بسيار ممنونم .

واقعا زحماتشون رو نبايد فراموش كرد :-? :-S B)

تبريك ميگم جناب LEE بهتون

هديه ناقابلي رو تقديمشون ميكنيم و اميدواريم كه در سال جديد بهترينها نسيبشون بشه .

دوست عزیز LEE. این موفقیت رو به شما تبریک میگم. امیدوارم همیشه موفق باشید. ~x( =D>

از باقی مدیران سایت و آقای حسینی هم مجدد تشکر میکنم بابت زحماتی که می کشند و وقتی که برای پاسخ دادن به به سوالات کاربر ها اختصاص می دهند. =D>

پیشاپیش سال نو را هم به همه عزیزان تبریک میگویم. ~x(

با درود:

از تمامی دوستانی که در رای گیری شرکت کرده و نظر خود را ابراز کردند بسیار متشکرم. ~x(

آقای حسینی از شما و تیم لیون کامپیوتر بسیار سپاسگزارم ، به امید پیشرفت و سربلندی هر چه بیشتر سایت لیون کامپیوتر @};- Lioncomputer

البته بنده 2 ماه است که به عنوان همکار انجمن در تیم مدیریت انجمن مشغول به فعالیت هستم و به نظر بنده برترین مدیر سال 1389 آقای خسروی می باشند ، به همین دلیل به ایشون رای دادم.

از دوست عزیز، آقای گرجی نیز سپاسگزارم و امیدوارم در زندگی و کار موفق باشید . @};-

بنده نیز پیشاپیش عید نوروز را به همۀ مدیران ، دوستان و کاربران انجمن تبریک می گویم.

امیدوارم سال جدید ، سال پیشرفت و سال خوبی ها برای همۀ عزیزان باشد.

( سلامتی روح و جان بهتر از ثروت است )

با تشکر ...

لینک به دیدگاه

تبریک میگم LEE عزیز.....

شما تو همین 2 ماه زحمت 1 سال رو کشیدی و واقعا در خدمت فوروم و کاربرها بودید. پشتکار و صبرتون قابل ستایش هست و تمام کابرای لیون هم اینو میدونن ^^ . این عنوان کاملا برازنده شماست و چیزی جز این انتظار نداشتم :-S

به بقیه مدیران و دوستان خودم هم خسته نباشید میگم . باعث افتخار منه که در چنین جمعی از انسانهای فرهیخته و مثال زدنی حضور دارم :-?

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبریک میگم LEE عزیز.....

شما تو همین 2 ماه زحمت 1 سال رو کشیدی و واقعا در خدمت فوروم و کاربرها بودید. پشتکار و صبرتون قابل ستایش هست و تمام کابرای لیون هم اینو میدونن ^^ . این عنوان کاملا برازنده شماست و چیزی جز این انتظار نداشتم ~x(

به بقیه مدیران و دوستان خودم هم خسته نباشید میگم . باعث افتخار منه که در چنین جمعی از انسانهای فرهیخته و مثال زدنی حضور دارم :-?

با درود:

همکار عزیز ، آقای سالار بسیار از شما متشکرم ، امیدوارم بتوانیم برای انجمن مفید و راه گشا باشیم.

واقعا تلاش شما در انجمن مثال زدنی است ، امیدوارم در کار و زندگی موفق باشید و سال خوبی در پیش داشته باشید . :-S B)

با تشکر...

لینک به دیدگاه

درود جناب LEE عزیز .

بهتون تبریک می گم بابت ، انتخاب به عنوان مدیر نمونه سال 89 . واقعاً برازندتون هست و امیدوارم همین طور که طی این مدت کوتاه تونستید به این سطح از محبوبیت بین کاربرا برسید ، در تمام مراحل زندگیتون نیز موفق و پایدار باشید .

واقعاً شاید کاربرها ندونند ، ولی جو میان مدیران لیون کامپیوتر خیلی جو صمیمی و دوست داشتنی هستش . بنده از تک تک عزیزان به عنوان شاگرد چیزهایی رو یاد گرفتم که من رو مدیون اونها کرده . برای همه این عزیزان آرزوی توفیق روزافزون رو دارم .

لینک به دیدگاه

من هم به شما تبریک میگم . امیدوارم همیشه موفق باشید . اما یک تبریک ویژه هم برای همه مدیران و کاربران انجمن دارم که در کنار هم تونستند چنین محیط دوستانه و پرباری ایجاد کنند . امیدوارم این روند همیشه ادامه داشته باشه و روز به روز بهتر و بهتر بشه . به امید موفقیتهای بیشتر برای تمامی دوستان :-? :-S B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب LEE عزیز .

بهتون تبریک می گم بابت ، انتخاب به عنوان مدیر نمونه سال 89 . واقعاً برازندتون هست و امیدوارم همین طور که طی این مدت کوتاه تونستید به این سطح از محبوبیت بین کاربرا برسید ، در تمام مراحل زندگیتون نیز موفق و پایدار باشید .

واقعاً شاید کاربرها ندونند ، ولی جو میان مدیران لیون کامپیوتر خیلی جو صمیمی و دوست داشتنی هستش . بنده از تک تک عزیزان به عنوان شاگرد چیزهایی رو یاد گرفتم که من رو مدیون اونها کرده . برای همه این عزیزان آرزوی توفیق روزافزون رو دارم .

با درود:

آقای پوریا از شما سپاسگزارم.:-?

خواهش می کنم ، نظر لطف دوستان بود ، بنده انتظار نداشتم و باعث تعجبم شد. I%20Do%20not%20Know.gif

واقعا همینطور است که می فرمایید ، و جو بسیار دوستانه و صمیمی در بین تیم مدیریت وجود دارد ، که البته بعضی از دوستان شاید خبر نداشته باشند.

آقای پوریا از زحماتی که برای انجمن و دوستان متحمل می شوید سپاسگزارم و امیدوارم سال جدید پر از موفقیتهای جدید برای شما باشد. :-S

با تشکر...

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

تبریک به دوست عزیزم lee . واقعاً شایستگیش رو داری و بارها به من اینو ثابت کردی

برای سایر مدیران آرزوی موفقیت دارم و میدونم اگه همه مدیران تلاش نمیکردن شاهد فرومی به این خوبی نمیبودیم وچون سایتی خوب و صمیمی داریم ، من تک تک مدیران رو برنده و مدیر برتر میدونم

برای همه چه مدیر و چه کاربر عادی آرزوی سلامتی و موفقبت و پیشرفت روز افزون دارم :-?

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

درود

آقای LEE عزیز خدمتتون تبریک عرض میکنم و حقیقتا این عنوان شایسته شما بود و از زحمات مستمر و فعالیت مفیدی که در انجمن دارید تشکر میکنم و رای بنده نیز به شما بودش.

برای شما و کلیه دوستان ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم به شما تبریک میگم . امیدوارم همیشه موفق باشید . اما یک تبریک ویژه هم برای همه مدیران و کاربران انجمن دارم که در کنار هم تونستند چنین محیط دوستانه و پرباری ایجاد کنند . امیدوارم این روند همیشه ادامه داشته باشه و روز به روز بهتر و بهتر بشه . به امید موفقیتهای بیشتر برای تمامی دوستان :-? :-S B)

با درود:

آقای حامد بسیار از شما متشکرم ...~x(

شما یکی از کاربران پرتلاش و خوب انجمن هستید و امیدوارم به زودی عنوان کاربری شما نیز ارتقاء یابد. ~x(

امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشید.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

من هم به نوبه ی خودم تبریک عرض میکنم

همیشه شاهد فعالیت مفید شما در این انجمن بودم

امیدوارم در جای جای زندگی موفق باشید

سال نو رو هم پیشاپیش تبریک میگم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبریک به دوست عزیزم lee . واقعاً شایستگیش رو داری و بارها به من اینو ثابت کردی

برای سایر مدیران آرزوی موفقیت دارم و میدونم اگه همه مدیران تلاش نمیکردن شاهد فرومی به این خوبی نمیبودیم وچون سایتی خوب و صمیمی داریم ، من تک تک مدیران رو برنده و مدیر برتر میدونم

برای همه چه مدیر و چه کاربر عادی آرزوی سلامتی و موفقبت و پیشرفت روز افزون دارم :-?

درود

آقای LEE عزیز خدمتتون تبریک عرض میکنم و حقیقتا این عنوان شایسته شما بود و از زحمات مستمر و فعالیت مفیدی که در انجمن دارید تشکر میکنم و رای بنده نیز به شما بودش.

برای شما و کلیه دوستان ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.

با درود:

خدمت مدیر ارشد انجمن آقای خسروی خسته نباشید عرض می کنم ، بسیار از شما متشکرم و پیشاپیش عید نوروز را به شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال جدید سالی پر از موفقیت کاری و همچنین سلامتی برای شما باشد. ~x( :-S

از دوست خوبم آقای امیر بسیار متشکرم ، منتظر تستهای اورکلاک کارت جدید شما هستیم ، امیدوارم بتوانید رکورد خوبی در این مورد بر جا بگذارید ، امیدوارم سال جدید ، سالی پر از خوبی و پیشرفت برای شما باشد. ~x( B)

با تشکر...

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم به نوبه ی خودم تبریک عرض میکنم

همیشه شاهد فعالیت مفید شما در این انجمن بودم

امیدوارم در جای جای زندگی موفق باشید

سال نو رو هم پیشاپیش تبریک میگم

با درود:

آقای سپهر بسیار از شما متشکرم و پیشاپیش عید نوروز را به شما تبریک می گویم و امیدوارم سال خوبی در پیش داشته باشید. :-S :-?

لینک به دیدگاه

تبریک ویزه به جناب LEE عزیز:-?

با آرزوی پیشرفت روز افزون:-S

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

LEE عزیز بهتون تبریک میگم :-? واقعا همه ی اعضای لیون شاهد فعالیت روز افزون شما در انجمن هستن و پشتکار بسیار زیاد شما واقعا ماشاالله داره :-S

امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید .

از همه ی مدیر های انجمن هم تشکر میکنم که با زحماتشون یه مجموعه ی دوستانه و عالمانه را مدیریت میکنن .

با تشکر .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود :

LEE عزیز بهتون تبریک میگم :-? واقعا همه ی اعضای لیون شاهد فعالیت روز افزون شما در انجمن هستن و پشتکار بسیار زیاد شما واقعا ماشاالله داره :-S

امیدوارم همیشه موفق و سربلند باشید .

از همه ی مدیر های انجمن هم تشکر میکنم که با زحماتشون یه مجموعه ی دوستانه و عالمانه را مدیریت میکنن .

با تشکر .

با درود:

دوست عزیز آقای محمد بسیار از شما متشکرم ، امیدوارم در زندگی موفق باشید و سال خوبی در پیش داشته باشید.~x( B)

با تشکر...

لینک به دیدگاه

سلام و درود

جناب LEE بابت تاخیر در عرض تبریک شرمسارم :-S

امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان شاد و خرم باشید و برای شما و اعضای خانوادتان بهترینها را آرزومندم :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود

جناب LEE بابت تاخیر در عرض تبریک شرمسارم ~x(

امیدوارم در تمام مراحل زندگیتان شاد و خرم باشید و برای شما و اعضای خانوادتان بهترینها را آرزومندم :-?

با درود:

دوست عزیز دشمنتون شرمسار باشد.

بسیار بسیار از شما متشکرم ، پیشاپیش عید را به شما و خانوادۀ محترم تان تبریک می گویم و امیدوارم در سال جدید به موفقیتهای جدیدی دست پیدا کنید. :-S B)

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبریک ویزه به جناب LEE عزیز:-?

با آرزوی پیشرفت روز افزون~x(

با درود:

دوست عزیز بسیار از شما متشکرم ، پیشاپیش عید را به شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم سال جدید سال خوبی برای شما باشد. :-S B)

با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب leeتبریک من هم پذیرا باشید واقعا تلاش شما در این فروم قابل ستایش است امیدوارم در تمام مراحل زندگی همین طور توپ باشید .:-?Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شیرینی کوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟

تبریک میگم:-? clapping.gif :-S clapping.gif B)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شیرینی کوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووو ؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟

تبریک میگم:-? clapping.gif :-S clapping.gif B)

عید نشده شما شیرینی میخواهی000203FB.gif

لینک به دیدگاه

عید نشده شما شیرینی میخواهی000203FB.gif

آخه شاید تو عید آقای LEE رو پیدا نکنیم که ازشون شیرینی بگیریم. . Oh%20Go%20On.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه شاید تو عید آقای LEE رو پیدا نکنیم که ازشون شیرینی بگیریم. . Oh%20Go%20On.gif

به به متهم درجه اول اومدش آقای مکسل شما کاربر نمونه شدی شیرینیش کو .با آقای leeباهم شیرینی بخرید بفرستید اصفهان که هزینه ارسال براتون کمتر بیوفته [-X;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جناب leeتبریک من هم پذیرا باشید واقعا تلاش شما در این فروم قابل ستایش است امیدوارم در تمام مراحل زندگی همین طور توپ باشید .[-XOh%20Go%20On.gif

تبریک میگم;) clapping.gif :-? clapping.gif :-j

با درود:

آقای nightkiller و آقای atagamer بسیار از شما متشکرم ، بنده پیشاپیش عید نوروز و سال جدید را به شما 2 دوست بزرگوار تبریک می گویم.

امیدوارم در سال جدید به موفقیتهای جدید رسیده و به خواسته های خویش دست پیدا کنید.

با تشکر...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...