رفتن به مطلب

نصب بازی doom 2016

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من بازی دووم رو دانلود کردم حدود ۴۶ گیگ از سایت download.ir نسخه steam preload که کلش فقط فایهای دیتا هست هیچ فایل اجرایی نداره اینو چطوری باید نصب کنم خود سایت هم توضیح درستی نداده

لینک به دیدگاه

سلام.من الان رفتم سایت مذکور.تو قسمت دانلود چند تا پنجره سبز رنگ داشت مثل راهنمای نصب.طریق دانلود.لینک دانلود.روش باید کلیک کنی تا باز بشه

من خوندم یکم نیاز به اکانت استیم داشت این دیتا.تستیم هم فک کنم پولی باشه

حالا دوستان گیمر انلاین وارد ترن تو استیم

لینک به دیدگاه

مرسی از جوابتون ولی اون کاری که گفته تو سایت رو انجام دادم ولی نمی دونم فولدری رو که اکسترکت کردم کجا باید بریزم که استیم بشناسش

لینک به دیدگاه

فایل های rar رو اساسا باهم در کنار هم قرار میدن , بعد همهرو انتخواب میکنن .بعد اکسترکت تو ال رو بزنید همه میرن تو یه پوشه

طریقی اد کردن تو استیم هم من قبلا تو یه تاپیک فروش استیم تو همین سایت دیدم.ولی الان گشتم اموزشو پیدا نکردم

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

فایل های rar رو اساسا باهم در کنار هم قرار میدن , بعد همهرو انتخواب میکنن .بعد اکسترکت تو ال رو بزنید همه میرن تو یه پوشه

طریقی اد کردن تو استیم هم من قبلا تو یه تاپیک فروش استیم تو همین سایت دیدم.ولی الان گشتم اموزشو پیدا نکردم

ممنون از شما ولی فک کنم من منظورمو بد گفتم من اینقدر هم کم اطلاع نیستم فایلها رو اکسترکت می کنم یه فولدر هست به اسم depotcache و داخلش فقط بایلهای دیتا هست با فرمت خاص که عملا کاریش نمیشه کرد من میخواستم بدونم این فایلها رو یا فولدر رو چطور باید به استیم بشناسونم من او تاپیکی که شما گفتید رو دیدم ولی بازم استیم نشناخت

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام  من بازی doom4نصب کردم این پیامو میده میشه کمکم کنید

14806765117111107099830.jpg

لینک به دیدگاه

همه برنامه هارو نصب کردم ولی بازم این پیام  کسی نیست کمکم کنه

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
  • کاربر ویژه
در در 1395/09/12, 14:35:23، Amirqasami qasmami گفته است :

سلام  من بازی doom4نصب کردم این پیامو میده میشه کمکم کنید

14806765117111107099830.jpg

کلیک راست کن روی شورتکات بعد برو مثل تصویر زیر:

Capture.thumb.JPG.c188e556abd436fbf06b8a822d6d9cd7.JPG

لیست سخت افزار- ورژن بازی و نوع کارت گرافیک و درایورتون رو همیشه ذکر کنید که بتونند بهتر بهتون کمک کنند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/06/07, 22:25:10، Meysam_Belash گفته است :

سلام دوستان من بازی دووم رو دانلود کردم حدود ۴۶ گیگ از سایت download.ir نسخه steam preload که کلش فقط فایهای دیتا هست هیچ فایل اجرایی نداره اینو چطوری باید نصب کنم خود سایت هم توضیح درستی نداده

دوست  عزیز شما خودت پاسخ خودت رو دادی ! شما دیتای استیم رو دانلود کرده اید ./ باید بری نسخه کرک شده بازی رو دانلود کنی  اسمش وقتی  preload استیم است یعنی دیتای روز ماقبل لانچ که استیم باز میکنه برای  کسانی که بازی اصلی ر. خریدن دانلود کنن تا اماده بشن برای  اجرا. شما اگر اصلی میخوای که هیچ اون بحثی دیگر است اگر کرکی میخوای این رو بگیر:

DOOM-FitGirl IDKFA Repack

https://www.downloadha.com/game/doom-fitgirl-idkfa/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...