رفتن به مطلب

خرید از فروشگاه اینترنتی دارای نماد و عواقب آن ! + حل شد + طرفداری نماد از فروشگاه !!!!!

Uranium
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

واسه من ی سوال پیش اومد اینه که بهترین روش ارسال برای شهرستان چیه!؟

لینک به دیدگاه

سلام ...

دوست عزیز لطفا نام فروشگاه رو اعلام فرمایید تا بقیه دوستان هم مطلع بشن که فردا روزی همانند شما مشکلی براشون پیش نیاد...

فروشگاهی که با مشتری وسفارشش اینگونه رفتار کنه به هیچ عنوان لایق لا پوشانی نیست و باید اسمش رو عنوان کنید ... که لااقل چند نفر هم که شده از مشتریانشون کم بشن تا یه کم هم به فکر مشتری مداری و این صحبت ها بیافتن...

لطفا نام فروشگاه رو ذکر بفرمایید؟

با تشکر.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، Redwolf10 گفته است :

واسه من ی سوال پیش اومد اینه که بهترین روش ارسال برای شهرستان چیه!؟

درود عزیز امن ترین حالت بسته بندی خوب هست بعد ارسال حالا از هر طریقی که فکر کنم امن ترین حالت تیپاکس هست بعد باربری بعد پست به ترتیب گفتم اخع تو باربری های عموما کارگرهای روز مزد هستند البته از عید به این ور مثل اینکه بیمه به آسیب های بار تعلق میگیره به شرط اینکه امضا نزده باشی جایی رو!!!!

در 18 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

سلام ...

دوست عزیز لطفا نام فروشگاه رو اعلام فرمایید تا بقیه دوستان هم مطلع بشن که فردا روزی همانند شما مشکلی براشون پیش نیاد...

فروشگاهی که با مشتری وسفارشش اینگونه رفتار کنه به هیچ عنوان لایق لا پوشانی نیست و باید اسمش رو عنوان کنید ... که لااقل چند نفر هم که شده از مشتریانشون کم بشن تا یه کم هم به فکر مشتری مداری و این صحبت ها بیافتن...

لطفا نام فروشگاه رو ذکر بفرمایید؟

با تشکر.

دورد عزیز اول خواستم از مدیران اجازه بگیرم تا کل ماجرا رو توی فروم بگذارم که ماجرایی بس تماشایی هست!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

درود عزیز امن ترین حالت بسته بندی خوب هست بعد ارسال حالا از هر طریقی که فکر کنم امن ترین حالت تیپاکس هست بعد باربری بعد پست به ترتیب گفتم اخع تو باربری های عموما کارگرهای روز مزد هستند البته از عید به این ور مثل اینکه بیمه به آسیب های بار تعلق میگیره به شرط اینکه امضا نزده باشی جایی رو!!!!

واقعا مهمترین نکته همین بسته بندی هست

شخصا با چشم خودم دیدم چجوری بسته هارو شوت می کنن اینور اونور یه نامه واسم اومده بود که نرسیده دستم 

رفتم پست مرکزی فرستادنم انبار یارو قشنگ با پا بسته هارو پرت می کرد اینور اونور که راهش باز بشه بره قفسه رو بگرده

بخاطر همین همیشه سعی می کنم جوری بسته بندی کنم که انگار قرار باهاش فوتبال بازی کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 17 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

شخصا با چشم خودم دیدم چجوری بسته هارو شوت می کنن اینور اونور یه نامه واسم اومده بود که نرسیده دستم 

رفتم پست مرکزی فرستادنم انبار یارو قشنگ با پا بسته هارو پرت می کرد اینور اونور که راهش باز بشه بره قفسه رو بگرده

بخاطر همین همیشه سعی می کنم جوری بسته بندی کنم که انگار قرار باهاش فوتبال بازی کنن

دقیقا داش انگار توی تمام پست ایران  شوت زدن مرسوم هست

حتما مسافر هوایی بودین خدایی صدای از ساکها میاد موقع انتقال روی نقاله ها که دلت ریش ریش میشه این در حالی هست که میدونن میبینی یا میشنوی

دیگه مفهوم احترام بی معنی شده نمیدونم چرا ما اینطوری شدیم والا ما که خوب بودیم

لینک به دیدگاه

در 52 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است :

در 6 دقیقه قبل، Uranium گفته است :

دقیقا داش انگار توی تمام پست ایران  شوت زدن مرسوم هست

حتما مسافر هوایی بودین خدایی صدای از ساکها میاد موقع انتقال روی نقاله ها که دلت ریش ریش میشه این در حالی هست که میدونن میبینی یا میشنوی

دیگه مفهوم احترام بی معنی شده نمیدونم چرا ما اینطوری شدیم والا ما که خوب بودیم

پرت کردن بار ( و نه شوت کردن!) در همه جا مرسوم‌ه. ربطی به پست ج.ا و جهان سوم نداره.  کارگرهای زبردست در پرتاب و گرفتن بسته‌ها  نکاتی رو رعایت می‌کنند که سلامت‌شون حفظ بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما میگی شهر مرزی هستید خوب طبیعیه(تو ایران البته!) بسته ضربه می خوره. فرستنده باید درست بسته بندی می کرد.

من یاد مشکل خودم افتادم اونا از ارومیه فرستاده بودن تهران. پست محترم!بلایی به سر کارتن آورده بودن  که بدون نیاز به بازکردن بسته , فقط از محل پارگی کارتن کلیه محتویات خارج شد.

سایت ارسال کننده هم زیر بار نمی رفت. البته چیز مهمی هم نبود محتوی بسته لباس بود که کر کثیف شده بود با شست و شو برطرف شد

الان دیگه ارسال مطمئن نداریم. خوبشون تیپاکس بود که من پارسال کیس خریدم با تیپاکس ارسال کردند. کارتن و یونولیت های بالا و پایین له شده بودند دو تا خش هم روی کیس افتاده بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، سعید بهمنیان گفته است :

پرت کردن بار ( و نه شوت کردن!) در همه جا مرسوم‌ه. ربطی به پست ج.ا و جهان سوم نداره.  کارگرهای زبردست در پرتاب و گرفتن بسته‌ها  نکاتی رو رعایت می‌کنند که سلامت‌شون حفظ بشه.

عجب حرفی زدی داش دمت گرم خیلی هم درسته 

اما منی که گواهینامه به روز گرفتم نباید خودم رو با شوماخر مقایسه کنم. پرت کردن جهان اولی تو جهان سوم تبدیل میشه به شوت در بعضی مواقع فراتر روش راه رفتن

والا تو جهان اول سر نوشابه رو با بیل مکانیکی باز میکنن ولی تو جهان سوم  تا شعاع 100 متری اگر باشی بیل به یه جات میخوره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، mm65 گفته است :

شما میگی شهر مرزی هستید خوب طبیعیه(تو ایران البته!) بسته ضربه می خوره. فرستنده باید درست بسته بندی می کرد.

من یاد مشکل خودم افتادم اونا از ارومیه فرستاده بودن تهران. پست محترم!بلایی به سر کارتن آورده بودن  که بدون نیاز به بازکردن بسته , فقط از محل پارگی کارتن کلیه محتویات خارج شد.

سایت ارسال کننده هم زیر بار نمی رفت. البته چیز مهمی هم نبود محتوی بسته لباس بود که کر کثیف شده بود با شست و شو برطرف شد

الان دیگه ارسال مطمئن نداریم. خوبشون تیپاکس بود که من پارسال کیس خریدم با تیپاکس ارسال کردند. کارتن و یونولیت های بالا و پایین له شده بودند دو تا خش هم روی کیس افتاده بود

آقا من مدرک ثبت اختراعم به فنا رفته بود تو بارون 

البته حسم میگه کارتن شما دورایران برخودش چرخی زده بعد اومده پیشت 

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم از مشکلی که برات پیش اومده متاسفم و امیدوارم شاهد چنین مشکلاتی نباشیم. لطفا اسم فروشگاه رو برام بفرستید. مشکلی که توی کشورمون داریم بی تفاوتیه که واقعن آدم رو به مرز جنون میرسونه و بدتر اینکه قانون یک طرفه به نفع کله گنده هاست

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/27, 10:31:15، Uranium گفته است :

دوستان برای احترام به برند و فروشگاه از اعلام عمومی نام ها خودداری کردم

آدم پست ها و عکس ها رو دقت کنه نام فروشگاه رو راحت میتونه ببینهo.O

لینک به دیدگاه

درود
تشکر از شما بابت اطلاع رسانی .
دوستان توجه کنید که اطلاع رسانی در این موارد واقعا مهمه و با اطلاع رسانی اینگونه موارد بقیه رو از این چنین مشکلاتی باخبر کنید تا بشه ازین تجارب استفاده کرد.

بنده هم تعمیرکار Pc & LopTop هستم و موقعی که تازه قصد یادگیری و شرکت در دوره های آموزشی رو داشتم یک تجربه بد با موسسه انستیتو انفورماتیک پارسه داشتم که موضوع رو کامل اطلاع رسانی کردم.

همه باید موسسات بی کیفیت و بی مسئولیت رو بشناسند.

با این مقایسه هاست که میشه فهمید کدوم فروشگاه های اینترنتی بهترن و لیون همیشه سرش بالاست و واقعا در زمینه کاری بنده فوق العاده عالیه ،خصوصا اینکه بهش فروشگاه قطعات الکترونیک رو هم اضافه کردم.

معذرت بابت این همه حرف .
با تشکر از استارتر.
بدرود.

فرستاده شده از SM-J510Fِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، alibahman47 گفته است :

درود
تشکر از شما بابت اطلاع رسانی .
دوستان توجه کنید که اطلاع رسانی در این موارد واقعا مهمه و با اطلاع رسانی اینگونه موارد بقیه رو از این چنین مشکلاتی باخبر کنید تا بشه ازین تجارب استفاده کرد.
بنده هم تعمیرکار Pc & LopTop هستم و موقعی که تازه قصد یادگیری و شرکت در دوره های آموزشی رو داشتم یک تجربه بد با موسسه انستیتو انفورماتیک پارسه داشتم که موضوع رو کامل اطلاع رسانی کردم.
همه باید موسسات بی کیفیت و بی مسئولیت رو بشناسند.
با این مقایسه هاست که میشه فهمید کدوم فروشگاه های اینترنتی بهترن و لیون همیشه سرش بالاست و واقعا در زمینه کاری بنده فوق العاده عالیه ،خصوصا اینکه بهش فروشگاه قطعات الکترونیک رو هم اضافه کردم.
معذرت بابت این همه حرف .
با تشکر از استارتر.
بدرود.

دقیقا لیون کامپیوتر خیلی بالاست دیجی ....از اسمش میترسه ولی گروه لیون بخاطر دوستی همه چیز رو حل میکنن اینه که ارزش داره

لینک به دیدگاه

دقیقا لیون کامپیوتر خیلی بالاست دیجی ....از اسمش میترسه ولی گروه لیون بخاطر دوستی همه چیز رو حل میکنن اینه که ارزش داره

دقیقا حق یا شماست.
بعلاوه اگه بخوابم بی پرده حرف بزنیم دیجیت کالا خوبه ولی تخصصی کار نمیکنه و در ضمینه pc & LopTop و لوازم جانبیش لیون تخصصی و کامل پوشش میدهد بعلاوه بخش الکترونیک رو که اضافه کردن برای دوستان تعمیر کار بهترین خبر بوده.
دیجیت کالا فقط یک فروشگاهه ولی لیون یک فروم فوق العاده داره که میتونی در خرید ها یه مشاوره کامل بگیری و نتیجه با اطمینان کامل خرید کنی و بخش خرید و فروش قطعات دسته دوم هم که عالیه .

لینک به دیدگاه

هه یکی از اقوام زر ماکارون قرعه کشی برنده شده بود سبد کالای زر(کلا ارزشش 40تومنم نبود) رفتیم پست تحویلش بگیریم یه تیکه کارتن دادن دستموون از یه ور که سوراخ بود داخل هم همشون پاره شده بودن فک کنم مامور بازشون کرده بود تست کرده بود که سمی نباشن(واقعا آدمای از خود گذشته این) ب فکر سلامتی جامعه ان

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...