رفتن به مطلب

نظر سنجی بین دو مدل 1070 G1ومدل 1070 Rog Strix

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام قصد دارم یکی از این دو مدل گرافیکوحد اقل یکی دو ماه دیگه میخام بخرم  به نظر شما کدوم یکی بهتره فقط فریم دهی برام مهمه که کدوم بهتر فریم میده

لینک به دیدگاه

ببین کدومشون کلاک بیشتری داره اون بیشتر فریم میده . البته فریم بیشتر از 1-2 تا نیستش. rog strix oc از همه بیشتره

لینک به دیدگاه

با سلام قصد دارم یکی از این دو مدل گرافیکوحد اقل یکی دو ماه دیگه میخام بخرم  به نظر شما کدوم یکی بهتره فقط فریم دهی برام مهمه که کدوم بهتر فریم میده

میتونید نگاهی به امضا بنده داشته باشید

لینک به دیدگاه

GTX 1070 O8G رو پیشنهاد میدم بین این دو مورد ولی اگر بتونید صبر کنید Zotac Gtx 1070 Extreme خیلی شکیل و زیبا و کارت فوق العاده قدرتمندی هست.

https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-geforce-gtx-1070-amp-extreme

لینک به دیدگاه

GTX 1070 O8G رو پیشنهاد میدم بین این دو مورد ولی اگر بتونید صبر کنید Zotac Gtx 1070 Extreme خیلی شکیل و زیبا و کارت فوق العاده قدرتمندی هست.

https://www.zotac.com/us/product/graphics_card/zotac-geforce-gtx-1070-amp-extreme

سلام.

ببخشید زوتاک کی وارد میشه؟

مدل 1080 همین سری اکسترمش رو میخام.

ممنون.

لینک به دیدگاه

به نظرم همه ی این برندها عالی هستن مهم اینه که کدوم زودتر به 1.700 برسه که قابل خریدن بشه

لینک به دیدگاه

هر دو مدل خوب هستند از نظر کیفیت

اگرچه سری های inno3d رو هم با قیمت های خوبی که دارند مدنظر داشته باشید بدنیست

اگرچه در خصوص Coil whine لازم بذکر این مورد وقتی اتفاق می افته که کارت بره زیر فشار زیاد و البته بیشتر تو سری 970 بود تا سری های 1070

اگرچه این مورد تنها تو سری های Giga اتفاق نمی افته گاها در مدل های برای شرکت های دیگ همچون MSI هم دیده میشه

لینک به دیدگاه

طرف گیگا اصلا نرو...اگه دلت coil whine میخواد گیگا بخر

مگه گیگا جدید ایراد داره؟ اینی گفتی یعنی چی؟

لینک به دیدگاه

1070 Rog Strix  :x  :x  :x  :x  :x

یه کوچولو تو طراحی ظاهر و فن ها از Rog کپی کرده .....

ولی در کل هم سری 970 خیلی قوی و فوق العاده بود و هم اینسری ....

جزو لیست خرید منم هست ... 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طرف گیگا اصلا نرو...اگه دلت coil whine میخواد گیگا بخر

سلام دوست عزیزم

من کارتهای سری 900 هم گیگابایت و هم ایسوس اون هم از هر مدل (960 و970 و 980 و 980تی ای)بالای 4-5 تا دستم اومده و استفاده کردیم و توی همین فرومها هم فروختیم و هیچکدومشون coil whine بروز نمیدادن(اما یکی از دوستانم همزمان با من 970 خرید و کارت اون این مشکل رو داشت)... یا مثلا 290 و 290x که چندین تا تست کرده بودم  مشکلی نداشتن اما اینی که الان دارم گوش اهل محل رو کر میکنه و همشون هم از یک برند بودن!... اینکه کارت Coil whine دار دستت بیوفته یا نیوفته معمولا شانسیه ، 1070 گیگابایت و 1080 و 1060 اش که همچین مشکلی من ندیدم ازشون چه در تست ها چه در گیم ها... دلیلش هم اینه که رندوم پیش میاد و در هر برندی امکانش هست که کارتی دستت بیاد که coil whine شدید داشته باشه... یه چیزی تو مایه های از هر 10 تا شاید یکی دو تا از کارت های تمام برند ها این مشکل رو داشته باشن

اگه قراره یک یا دو ماه دیگه بخرید پیشنهاد میکنم از الان انتخاب نکنید چون الان تنوع مدل ها و برندها زیاد نیست و قیمت ها هم داغونه! مخصوصا همین ایسوس و گیگا  ولی شاید اون موقع مورد های بهتری هم موجود شده باشه

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

ممنون از راهنمایی هاتو بعد این coil whineگفتید یعنی چی

یک پدیده هست که وقتی کارت زیر فشار میره شنیده میشه بدلیل یک سری مشکلات الکتریکی که باعث ایجاد این نویز میشه

البته برای کارت مشکل ساز نیست تنها یک نویز هست

در یوتیوب کیلیپ هایی هست اگر تمایل به شنیدنش دارید البته خیلی از عزیزان نویز فن هارو وقتی که زیاد هست با این مورد اشتباه میگیرند

ویرایش شده توسط farshid0018
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

من کارتهای سری 900 هم گیگابایت و هم ایسوس اون هم از هر مدل (960 و970 و 980 و 980تی ای)بالای 4-5 تا دستم اومده و استفاده کردیم و توی همین فرومها هم فروختیم و هیچکدومشون coil whine بروز نمیدادن(اما یکی از دوستانم همزمان با من 970 خرید و کارت اون این مشکل رو داشت)... یا مثلا 290 و 290x که چندین تا تست کرده بودم  مشکلی نداشتن اما اینی که الان دارم گوش اهل محل رو کر میکنه و همشون هم از یک برند بودن!... اینکه کارت Coil whine دار دستت بیوفته یا نیوفته معمولا شانسیه ، 1070 گیگابایت و 1080 و 1060 اش که همچین مشکلی من ندیدم ازشون چه در تست ها چه در گیم ها... دلیلش هم اینه که رندوم پیش میاد و در هر برندی امکانش هست که کارتی دستت بیاد که coil whine شدید داشته باشه... یه چیزی تو مایه های از هر 10 تا شاید یکی دو تا از کارت های تمام برند ها این مشکل رو داشته باشن

اگه قراره یک یا دو ماه دیگه بخرید پیشنهاد میکنم از الان انتخاب نکنید چون الان تنوع مدل ها و برندها زیاد نیست و قیمت ها هم داغونه! مخصوصا همین ایسوس و گیگا  ولی شاید اون موقع مورد های بهتری هم موجود شده باشه

حرف های شما درست ولی فقط تو یوتیوب سرچ کنید gigabyte 1070 coil whine ببینید چه قدر و چند نفر از این اشکال بد فیلم گذاشتن 

لینک به دیدگاه

یک پدیده هست که وقتی کارت زیر فشار میره شنیده میشه بدلیل یک سری مشکلات الکتریکی که باعث ایجاد این نویز میشه

البته برای کارت مشکل ساز نیست تنها یک نویز هست

در یوتیوب کیلیپ هایی هست اگر تمایل به شنیدنش دارید البته خیلی از عزیزان نویز فن هارو وقتی که زیاد هست با این مورد اشتباه میگیرند

به زیر فشار رفتن و نرفتن بستگی نداره. موردی تو کارت ROG 1070 دیدم تو فریم بالای 200 Coil Whine داشت تو کمتر از اون قطع میشد.

لینک به دیدگاه

1070 Rog Strix  :x  :x  :x  :x  :x

یه کوچولو تو طراحی ظاهر و فن ها از Rog کپی کرده .....

ولی در کل هم سری 970 خیلی قوی و فوق العاده بود و هم اینسری ....

جزو لیست خرید منم هست ... 

اگر نیم نگاهی به طراحی سری 900 بندازید میبینید که Asus از ZOTAC کپی برداری کرده

:D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرف های شما درست ولی فقط تو یوتیوب سرچ کنید gigabyte 1070 coil whine ببینید چه قدر و چند نفر از این اشکال بد فیلم گذاشتن 

دوست عزیزم به صرف حتی 20 مورد هم نمیشه از بین 4-3 هزار کارت بگیم این کارت کویل واین داره! کویل واین ویژگی ای هست که مدل به مدل وجود داره(یعنی ویژگی ذاتی یک مدل از کارت باشه یعنی همه 1070 ها یا 980 ها و... و برند به برند تفاوتی نداره) و اگه یه برندی کارتهاش کمتر کویل واین داره دلیلش اینه که پاور لیمیت کارت رو آوردن پایین تا اگه تک و توک از کارتهاشون کویل واین داشته باشه هم کنترل بشه

از همین 1070 گیگابایت تاب ه حال 2 تا به دستم رسیده یکی همون اول ریلیز یکی هم به تازگی و با اینکه سیستم من اوپن فریم هست و داخل کیس نیست و فاصله کارت تا گوشهام هم تنها 50 سانتیمتری هیچ صدایی شنیده نمیشه و تازه فنها هم در حالت عدم گردش بودن و اگه صدایی بود باید شنیده میشد مگه اینکه بفرمایید که بنده مشکل شنوایی دارم تا منطقی باشه .. در هر برندی تک و توک کارت کویل واین دار به شرطی که اون مدل از کارت ذاتا کویل واین دار باشه پیش میاد و به تفاوت فازبندیهم ربطی نداره چون کارت کویل واین دار 980 تی ای رفرنس رو زامبی مود(پیوند فازبندی یک کارت به کارت دیگه) هم کردن و بازم کویل واین داشته  :D

به زیر فشار رفتن و نرفتن بستگی نداره. موردی تو کارت ROG 1070 دیدم تو فریم بالای 200 Coil Whine داشت تو کمتر از اون قطع میشد.

دلیلش اینه که کارت با حداکثر قدرتش داشته کار میکرده برای کار کردن در اون فریم.. اگه پاورلیمیت کارت بالا باشه و کارت مدتی در اون محدوده پاورلیمیت کار کنه (که معمولا در حالت فریم های بالا و حداکثری پیش میاد) کویل واین پیش میاد و اگه vsync فعال بشه معمولا یا از بین میره یا کمتر میشه چون کارت مجبور میشه کمتر از قدرت اصلیش پردازش کنه.. کویل واین روی انویدیا معمولا درمان پذیره اما روی AMD مغز میترکونه و درست هم نمیشه هر کاری که تا الان کردم

اگر نیم نگاهی به طراحی سری 900 بندازید میبینید که Asus از ZOTAC کپی برداری کرده

:D

دقیقا... و تاریخ عرضه اون کارتهای سری 900 زوتاک رو هم ببینیم متوجه میشیم که زوتاک خیلی قبل تر این طراحی رو داشته و ایسوس و گیگا به سمت اون رفتن...

لینک به دیدگاه

بنده یادم هست سال 88 یک gtx 285 از برند BFG خریدم که همین ایراد کویل را هنگام لود کامل داشت البته اون صدا بسیار ازار دهنده بود . اون موقع من کارت را با استفاده از گارانتی تعویض کردم. گارانتی برین تک بود و اقای جاوید اگر اشتباه نکنم . ولی بعداً هم BFG ورشکست شد هم شرکت برین تک تعطیل شد 

الان را نمی دونم که گارانتی زیر بار این امر میره یا خیر.

لینک به دیدگاه

درود عزیزم، نظر دوستان محترمه، به نظر من 120% فقط Asus GTX STRIX O8G بگیر!

و یادت باشه که این کارت 3 مدل مختلف داره با 3 تا اورکلاک مختلف، تو سایت خود ایسوس ببین مقایسه شو!

مدلی که گفتم بیشترین اورکلاک رو داره، خودم 1080 این رو دارم و وقتی پردازش گرافیکی ندارم تقریبا کاملا بیصدا هست...

لینک به دیدگاه

اگر قرار هست که یکی ۲ماه دیگه خرید کنید. پس همون موقع انتخاب کنید که هم قیمت ها کمی تغییر میکنه و هم تنوع بیشتری هست.

پیشنهاد من 1070 Xtreme Gaming  Gigabyte  هست. هم مموری و هم هسته به حد اعلاء اور شده. هم کیفیت ساخت خوبی داره. کولینگ عالی

و  خیلی خوشگله  (من که خوشم اومده)  منم منتظر این مدل هستم. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...