رفتن به مطلب

کـــلاه برداری که ارزش شکایت ندارد!!!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوست عزیز

فعلا حس زیاد تایپ کردن ندارم. فقط در مورد این موضوعی که مطرح کردید یادم افتاد که من هم موقعی که از اون کلاهبرداری که تمام اعضا میشناسنش رفتم دادسرا شکایت کنم فرستادنم پیش یه قاضی اونم همون اول برگشت گفت موضوع چقدر پول وسطه؟ گفتم 500 600 گفت بیخیالش شو بهتره. نمیرزه به دردسرش. مثل اینکه کلا همه اولش همینو میگن شما زیاد جدی نگیر پروندتو تا جایی که خیلی اذیت نشی دنبال کن. من هم چند بار رفتم دنبالش از کار و زندگیم زدم حقمو گرفتم و آخرش خود قاضیه و از پلیس فتای شهرمون و یکی دو جای دیگه بهم زنگ زدن و تشکر کردن که پیگیری کردم. 

نمیخوام بگم حتما به نتیجه میرسی ولی با این حرفا بیخیال نشو کاملا.

حرف شما کاملا صحیح ..ولی به نظرم باید توجیح اقتصادی داشته باشه ..مثلا یک سال زمان ببره و کلی هم هزینه کنم که 200 تومنم زنده بشه :-B ارزش نداره ..کلا از یه مبلغی کمتر بود باید بی خیال بشی :mellow: مگر اینکه هدفت تنبیه کلاهبردار محترم باشه :angry:

لینک به دیدگاه

جالبیش اینه صدا رو سیما هم بر می داره هی تبلیغ می کنه که فلان جا وسایلتونو راحت بفروشید فکر کنم زیاد دیده باشید از این تبلیغات

کسایی که برنامه رو ساختن به فکر درامد خودشون هستنند به فکر کسی نیستن

چی بگم جز بگم متاسفم :(

داداش شما به پلیس فتا بگو حتما ردشو میزنند اگه شما نگی و دستگیر نشه بازم تکرار می کنه

موفق باشی @};-

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

بی در و پیکر ترین سایت خرید و فروش دیواره!

توش از دمپایی بگیر تا موتور هواپیما پیدا میشه :cool:

یارو GT210 خودشو آگهی میکنه و تیتر رو میزاره "فروش غول زمانه 8-} "

باهاش انواع بازی ها رو از GTA V تا بتلفیلد رو رو تنظیمات پایین راحت اجرا میکنم =))

دیگه بی در و پیکر بودن این سایت معلوم میشه

چند مورد از ایسام خرید داشتم وامنیت خوبی رو داره و خیالم راحته خرید های خوبی هم بوده

اما تو این سایت هم از فن 2*2 کارت گرافیک قدیمی تا مادربرد نیمه سالم 478 هم وجود داره =))  و این بی سوادی شونو میرسونه

اگر بخوام کالا ی دست دوم خرید کنم حداقل از سایت هایی میگیرم که حداقل "سواد " داشته باشن و پاسخگو باشن و بی در و پیکر نباشن

ویرایش شده توسط -MOBIN-
لینک به دیدگاه

حرف شما کاملا صحیح ..ولی به نظرم باید توجیح اقتصادی داشته باشه ..مثلا یک سال زمان ببره و کلی هم هزینه کنم که 200 تومنم زنده بشه :-B ارزش نداره ..کلا از یه مبلغی کمتر بود باید بی خیال بشی :mellow: مگر اینکه هدفت تنبیه کلاهبردار محترم باشه :angry:

قطعا اینجور افراد فکر همینجاهارو میکنن که راحت ب خودشون جرات میدن کلاهبرداری کنن

چون میدونن مثلا بخاطر 50 60 هزار تومن طرف نمیاد پیگیر بشه

شما حساب کن طرف  مثلا از 100 نفر اینجوری کلاهبرداری کنه ببین چقدر میشه پولش!!!

البته خب پیگیری این مقدار هم هزینش خیلی بیشتر میشه تا خود پوله

و همین دست کلاهبردارا رو باز گذاشته...

ویرایش شده توسط COMEX
لینک به دیدگاه

حالا چه كليد كردى به كرمانشاه

وقتى تو ديوار معامله ميكنى حتما فقط شهر خودت رو انتخاب كن و فقط حضورى معامله كن

لینک به دیدگاه

هنوز سایت دیوار زندست؟! پــــــــــــــــــــه

بابا نکنید این کارو  با خودتون!!!!!!!!

آخه دیوار!!!!! بی در و پیکر تر و بی  دیوار تر از  دیوار نیست سایت خرید و فروش.

لینک به دیدگاه

از بی  قانونی مملکت گفتید، یه مورد هم بنده بگم یکم روحیه تون عوض بشه. :D

در همسایگی ما یه پیرمرد که بیمار اعصاب و روان هست و تنها زندگی می کنه. این هر چند وقت یه بار بدنبال توهماتی که داره میاد تو کوچه میزنه شیشه در و پنجره ملت رو میاره پایین که به من فحش دادید. تا حالا هم سه بار به پست ما خورده :wacko:

جالب ماجرا که این روانی هم فهمیده که مامورین کلانتری نمیتونن به خونش وارد بشن به محض شکستن شیشه ها فرار می کنه تو خونش =))  مامور هم میاد میگه ما حکم نداریم نمیتونیم بریم تو خونش! :-?

جالب تر اینکه سه گزارش کلانتری و دو شکایت و پرونده دادسرا فقط از جانب ما داره و اصلا کاری بهش ندارن.

اینم فهمیده که مملکت بی قانون برای خودش شده یه پا شعبون بی مخ! :laughing:   

مامورای کلانتری میگن از ما نشنیده بگیرید ولی شما هم بگیرید بزنیدش! آخه دیوونه زدن داره!؟ اونم یه پیرمرد 60-70 ساله!

واقعا بی در و پیکر شده و دیگه جای زندگی نیست...

واقعا بی در و پیکر شده و دیگه جای زندگی نیست... :clapping:  :clapping:  :clapping: 

لینک به دیدگاه

deal with it!

من هم چنین اتفاقایی برام افتاده. بهترین کار سرزنش خودتون هست و از این به بعد حواستون رو جمع کنید.

ویرایش شده توسط warlordmsm
لینک به دیدگاه

از بی قانونی مملکت گفتید، یه مورد هم بنده بگم یکم روحیه تون عوض بشه. :D

در همسایگی ما یه پیرمرد که بیمار اعصاب و روان هست و تنها زندگی می کنه. این هر چند وقت یه بار بدنبال توهماتی که داره میاد تو کوچه میزنه شیشه در و پنجره ملت رو میاره پایین که به من فحش دادید. تا حالا هم سه بار به پست ما خورده :wacko:

جالب ماجرا که این روانی هم فهمیده که مامورین کلانتری نمیتونن به خونش وارد بشن به محض شکستن شیشه ها فرار می کنه تو خونش =)) مامور هم میاد میگه ما حکم نداریم نمیتونیم بریم تو خونش! :-?

جالب تر اینکه سه گزارش کلانتری و دو شکایت و پرونده دادسرا فقط از جانب ما داره و اصلا کاری بهش ندارن.

اینم فهمیده که مملکت بی قانون برای خودش شده یه پا شعبون بی مخ! :laughing:

مامورای کلانتری میگن از ما نشنیده بگیرید ولی شما هم بگیرید بزنیدش! آخه دیوونه زدن داره!؟ اونم یه پیرمرد 60-70 ساله!

واقعا بی در و پیکر شده و دیگه جای زندگی نیست...

بابا این جن میره تو جلدش

مسلما زدن نداره..‌.

ما هم یا همسایه همین جوری داشتیم در یک محله بزرگ گیر داده بود به ما ، منتها به این صورت بود که شیشه رو جلو درب خونه میشکست و در زمان جا رو کردن به سمت صورت شیشه خورده پرتاب می شد.

آشغالای خونشو تو در خونه ما میریخت و تو کوچه ناموس مردم (فقط ما رو) مورد عنایت قرار می داد اونقدر وضعیت جسمی نا جور بود آدم می ترسی بهش دست بزنه...

و در غیر این صورت هم کلا زور گفتن هنر نیست...و خدا به سرمان می آورد....

خدایی ناکرده شیشه خورده آسیب بزنه دیگه....

ولی شما هم دست رو دست نزار بالاخره پسری دختری خواهرزاده ایی و... چیزی داره دیگه ....

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

تو ایران خرید حضوری میکنی هزار تا مورد پیش میاد که نمیتونی حقتو بگیری بعد شما ندیده و نشناخته صرفا با یه اگهی دیوار و یه خط اعتباری اعتماد کردی؟ به نظرم اشتباه اول رو خودتون کردید عزیز. شانس اوردید که مبلغ ناچیزی بوده .از هیچکس غیر حضوری خرید نکنید فقط و فقط حضوری. به نظرم بهترین کاری که میتونید کنید تو همین 3-4 تا انجمن کامپیوتری که هست این موضوع رو منعکس کنید شاید نفر بعدی تو دام این ادم نیفته.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنظر من مقصر صد درصد خود شمایید.هیچ کسی نمیتونه کلاه شمارو برداره مگه اینکه خودتون کلاهتون رو دستش بدید.توی اگهی همه چیز دال بر تقلبی یا دزدی بودن جنس و یا خود فروشنده س اما طمع شما جلوی تجزیه وبررسی واقعیات داخی اگهی رو گرفته. 

در هر صورت امیدوارم اینچنین کلاهبرداری هایی رو جمع کنن و سر مردمی که فکر میکنن همه مث خودشون صداقت دارند کلاه نره 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

باز هم این بابا سرو کلش پیدا شد (اینبار تو سایت شیپور)

11.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش برو حتما شکایت کن و حداقل حساب و  کارتی که پول ریختی رو مسدود کن تا کسی دیگه نریزه،  همین که کارتش مسدود بشه براش همین قدر ضرر داره باید بره دوباره کارت و حساب باز کنه...  ! ^_^

خلاصه گیر می افته... منم زمان دانشجویی نزدیک 8 سال پیش با چاقو پردین جلوم و صورت بسته تهدیدم کردن پولا و گوشیمو بردن(اون زمان n70 نوکیا گوشیه خفنی بود برا خودش)، خلاصه من رفتم شکایت کردم، اما طرف می گفت فایده نداره به گوشیت نمی رسی، به خودم گفتم خلاصه ما شکایت می کنیم گوشی بدرک حال طرفو باید بگیرم ... بد ضد حال زده بود بهم... !

بعد 2-3 سال زنگ زدن از طرف پلیس که اقا چند نفرو گرذفتیم  به بیش از 40-50 تا خف گیری اعتراف کردن مورد شما رو هم یکی گردن گرفته و ادرس محل دزدی رو درست گفته بیا شما هم در خواست غرامت بده، خلاصه که من نرفتم خود دادگاه فقط به خاطر جرم دزدی و خف گیری مجازاتش کرد... ! ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

توو همون دیوار یه قسمتی داره گزارش

اگه میشه گزارش کنید آی پی ش رو دربیارن بدن به فتا

البته یه بدی هم این راهنمایی کردنای ما داره اونم اینکه دزدها میبینن راهکارهای مارو زبل تر میشن :|

:ph34r:¬¬

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...