رفتن به مطلب

آپدیت فروم به نسخه ۴ فردا شب

Recommended Posts

در 20 دقیقه قبل، amin panahizae گفته است :

سلام من برای ورود به حسابم مشکل دارم هرچی رمز و نام کاربریم رو وارد میکنم اشتباه میزنه

لطفا زبان پیشفرض رو روی فارسی تنظیم  کنید

نام کاربری

amin_naja

درود

تو این نسخه باید نام نمایشیتونو بزنین که توسایت به عنوان مثال بنده نام نمایشیم توسایت : naeemsameti هستش، باید همین رو به عنوان نام کاربری بزنم یا ایمیلی که باهاش عضوشدم تو انجمن ،پسوردتونم همون پسورد سابق.

لینک به دیدگاه

عزیزان زبانو برای همه رو فارسی ست کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 51 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

زبان رو از قسمت پایین صفحه میتونید تغییر بدید .

نام کاربری و پسورد ورود تغییری نکرده .

نام کاربری قبلی هرچی بود الان قبول نمیکنه ، مثلاً یوزر اصلی من hssn بود که به starkiller تغییر دادم و همیشه با hssn وارد میشدم اما بعد تغییر هرچی زدم نشد تا اینکه با starkiller وارد شدم (تعجب کردم که چجوری قبول کرد)

در 57 دقیقه قبل، amin panahizae گفته است :

سلام من برای ورود به حسابم مشکل دارم هرچی رمز و نام کاربریم رو وارد میکنم اشتباه میزنه

لطفا زبان پیشفرض رو روی فارسی تنظیم  کنید

نام کاربری

amin_naja

شما هم اسم کاربری الانتون بزنید ببینید جوین میشه

لینک به دیدگاه

درود

من نمیدونم چه کزینه ای رو انتخاب کردم کل موارد زیر مجموعه مطالب پیگیری شده ام رفت !

حتی موضوع هایی که خودم استارترشون بودم رو دیگه نمیبینم !

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Hamed گفته است :

دوستان عزیز لیونی سلام .

هر مشکلی که در فروم میبینید ، فقط همینجا اعلام کنید . تلاش میشه که در کوتاه ترین زمان ، با توجه به امکاناتی که ورژن جدید داره مشکلات کل بشه . لیست وار اعلام کنید بهتره . با تشکر

ممنون میشم این موارد رو هم حل کنید در این قالب جدید

-قسمت اخرین پست های ارسالی در فروم اضافه بشه

-اخرین ارسالی های بازارچه

(این دو بصورت دو چارت جدا ارائه بشه همانند قالب قبلی یعنی)

-قسمت امضا هم برگرده

- قالب و رنگ بندی سایت رو هم کمی تغییر بدید

سفید با خاکستری و توسی زیاد مچ نیستند و الان نمی شه تشخصی داد کدوم تایپیک مشاهده شده یا نشده... -_-

نمی دونم چرا در قسمت کاربران

تعداد کل کاربران ذکر شده 21.786 اما تعداد کاربران انلاین نوشته شده 45.458

پیشاپیش از  مساعدت و محبتی که مبذول می فرمایید در حل این موارد کمال تشکر و سپاسگذاری را دارم

ویرایش شده توسط farshid0018
واس خاطر این که نیاز به ویرایش بود
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، nima.mazrouie گفته است :

درود

چجوری هست که صفحه به این ساده ای و در عین حال زیبایی، اما از سایت قبلی به اون همه دسترسی های مختلف و  عکس و تبلیغات درونش سنگینتر هست...؟؟؟ انشالاه این قابل حلباشه...!

بعد هم من که خوشم اومدش یخورده تو سایت چرخیبدم، بنظر خوبه با ویندوز 10 هم ست هست قالبش یخورده کمبودهایی داره که گفتین کم کم اضافه میشه دیگه مشکلی نیست... اما مشکلی که فکر نکنم دوستان اشاره کرده باشند بنظرم این نوشتن متن هست که اگه حروف میانی کلمه ای رو بخوای عوض کنی در هنگام تصحیح حروف جدا میشن و بقولی حروف رو نمی تونه بچسبونه به هم و فاصله میندازه بین حروف!!!

این مشکل ویرایش در متن رو تو پست قبل از شما اشاره کرده بودم ، فکر کنم باید فونت جدید نصب بشه تا درست شه ، درست نشه خیلی اعصاب خورد کن میشه 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، bighero7 گفته است :

این مشکل ویرایش در متن رو تو پست قبل از شما اشاره کرده بودم ، فکر کنم باید فونت جدید نصب بشه تا درست شه ، درست نشه خیلی اعصاب خورد کن میشه 

من هیچ مشکلی با این مورد ندارم . هر کلمه ای رو ویرایش میکنم ، درست نوشته میشه .

لینک به دیدگاه

دوستان یا خدا
:)))))))

80 تا پیغام خصوصی دادید ... تمام موارد رو خورد خورد اضافه می کنم

من فعلا این تاپیک رو قفل می کنم - بعدا روش گزارش موارد رو اعلام می کنم

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...