رفتن به مطلب

آپدیت جدید فروم

morteza3it
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

نظرتون راجب به فروم جدید بگید

اول خودم میگم ،زیاد باش اوکی نیستم چون یه تغیر جدیده و یکم طول میکشه یادش بگیرم 

منتظر نظراتتون هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظر من بهتر شده ، البته طول میکشه و یه ایراداتی داره ، مثلا امتیاز بازارچه  و مشاهده پروفایل که پست های کاربر و لایک های گرفته تو پست های مربوط و ... حذف شده یا من پیدا نکردم

خلاصه موافق خونه تکونی هستم البته با حفظ شرایط قبلی و بهتر شدن شرایط فعلی که امیدوارم ایرادات فعلی درست بشن

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

الان  همه نا راضی هستند چون اشنایی ندارند و کاملا جدیده براشون . باید چند روزی باهاش کار کنیم بعد نظر بدیم هویجوری(XD) نمیشه.

لینک به دیدگاه

از اونجا كه ورژن موبايل خيلي ابتدايي هست اگه مثل قبل اين امكان رو فراهم كنند كه روي موبايل هم از ورژن دسكتاپ بشه استفاده كرد خيلي بهتر ميشه..

لینک به دیدگاه

ایشالا تکمیل بشه .بهتر از قبله

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

فقط توی موبایل اگه بشه نسخه دسکتاپ رو دید خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

سلام

اول اینکه باید تشکر کنم از بچه های مدیریت که دنبال این بودن پوسته و قالب بهتری برای فروم بسازنن اما چندتا اشکال هست:

اول- وقتی وارد میشی متوجه نمیشی که برات فیدبک یا pm جدیدی اومده و باید روی یه تب کلیک کنی درصورتی که تو پوسته قدیمی این بود (هرچند تو تمام فروم ها چه حالت کلاسیک چه جدید این حفظ شده)

دوم- اینکه نمایش اخرین موضوعات، خرید و فروش  و ارسال های کاربران بجای اینکه بیشتر هم بشه کمتر شده.... این یکی واقعا جای گله داره

سوم- وقتی قبلا من وارد فروم میشدم تمام تنظیماتی که کرده بودم ذخیره بود در صورتی که الان هر دفه وارد میشم باید تغییر زبان بدم!!!

چهارم- وقتی قبلا کسی تو تاپیک من pm میداد به حالت Bold شده نشون داده می شد  و دیگه نیازی هم نبود ببینی چه کسی موضوع جدید گذاشته (تو زمان خوندن متن صرفه جوی میشد) درصورتی که الان باید یادت باشه اخرین بار کی pm داده تا هی بیخودی فکر نکنی فرد جدیدی pm داده

بقیه چیز هارو هم که دوستان و استاتید گفتن

البته بگم که من با گوشی این شکلی فروم و مشکلاتش رو میبینم

نمیدونم دکستاپش چطور شده!?

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، sajad25 گفته است :

فقط توی موبایل اگه بشه نسخه دسکتاپ رو دید خیلی خوبه

اره نسخه مبایلش خیلی افتضاحه. لطفا نسخه دکستاپی رو هم اضاف کنین به مبایل.

لینک به دیدگاه

سلام . تاریخ به شمسی  بهتره و ما تقویم رسمی مون شمسی هستش  . خیلی گیج کننده هستش 

لینک به دیدگاه

دوستان نظراتتون رو در تاپیک زیر ارسال کنید . از زدن تاپیک های تکراری خودداری کنید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...