رفتن به مطلب

کمک در خرید موس razer mamba tunoment edition

mka19
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 30 دقیقه قبل، crash گفته است :
در 30 دقیقه قبل، crash گفته است :

پس شما در مورد موس چه تحقیقی کردی؟

مهمترین چیزی(حالا بعضیا میگن ارگونومی اوله) که توی موس هست سنسورشه( اینکه خطا و acceleration  نداشته باشه) و بهترین فعلا اینه که توی اون موسایی که گفتم هستش و یه سری موسای steel series ...

در کل من پیشنهادم اگر مشکل بودجه ندارید g900 هست یا یه کم ارزون تر g502 ... یا اگر یه موسی از steel series که خوب باشه مدنظرت باشه(مثلا sensi RAW )...فکر کنم  از موسای rezer مدل deathader 2013  این سنسور روش باشه مطمئن 

راستش دس ادر رو میگن خرابی زیاد داره.  بعد من رفتم سراغ مامبا

نظر دوستان هم رو  g 502 هست

ولی برای من قیافه و chroma بودن موس هم برام مهم هست.

لینک به دیدگاه

دیگه اگر ما هرچی بگیم بخوای همون چیزی که خودت می خوای رو بخری چرا می پرسی از همون اول؟

+

اون موسلای لاجیتک هم rgb هست....

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، crash گفته است :

دیگه اگر ما هرچی بگیم بخوای همون چیزی که خودت می خوای رو بخری چرا می پرسی از همون اول؟

+

اون موسلای لاجیتک هم rgb هست....

سوال پرسیدم بین مدل های دیگه ریزر کدوم خوبه و از تجربه دوستان استفاده کنم.سوال کردن که جرم نیست که عزیز ؟!

اگه کسی این مدل های  ریزر  رو استفاده کرده و نظرشو بگه دوستان  دیگع هم از موقع خرید این نظرات رو میخونن و به دردشون میخوره.

لینک به دیدگاه

والا منم تو خرید یه موس خوب موندم !

وقتی بهترین موس دنیا ( death adder )  این همه خریدرا ناراضی داره آدم دیگه نمیدونه چه موسی بخره ! 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، bighero7 گفته است :

والا منم تو خرید یه موس خوب موندم !

وقتی بهترین موس دنیا ( death adder )  این همه خریدرا ناراضی داره آدم دیگه نمیدونه چه موسی بخره ! 

منم واسه  همین تاپیک زدم.چون واقعا کسی نیست بگه یه موس 100 درصد خوبه و خرابی نداره.من یه موس فراسو دارم الان 6 ،7 سال دارم اخ نگفته ، 6000 تومن خریدم

بعد یه موس گیمینگ خوب نیست نیاز ادمو از هر جهت براورده کنه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...