رفتن به مطلب

انتقادات ویا پیشنهادات کاربران درباره استایل جدید انجمن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 7 ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

با سلام و خسته نباشید .

یکی از امکانات که به نظر من باید حذف بشه امکان امتیاز دهی مثبت و منفی در بخش خرید و فروش هست .( قبلا هم بازارچه امکان امتیاز مثبت و منفی نداشت )

تو این فروم که ماشالله پره از افراد با جنبه هست این امکان بجز دردسر چیزی در بر نداره .

طرف وقتی نمیتونه یه قطعه را بخره میاد امتیاز منفی میده یا ..... خیلی موارد دیگر 

آره الکی اومدن به ما مثبت دادن خخخخخخخ

نمیدونستیم آدما خییر اینقدر زیادن...

لینک به دیدگاه

• ارسال 103
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

قبل از  استایل جدید انجمن در طول روز چندین بار به فروم سر میزدم ولی الان هفته ای دو بار نهایتا سر میزنم...درسته فروم شیک شده ولی فقط شیک شده واقعا فروم قبل از این استایل جدید خیلی بهتر بد و همه چیز دم دست آدم بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بچه ها امروزیه چیزجالب کشف کردم ،قالب انجمن دقیقا مث قالب انجمن Foroums-nasn.orums هستش!!عوا چه جالب:P:D

http://www.nsaneforums.com/

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا مرتب سازی رو بر اساس تاریخ رو روی اولویت قرار بدهید تا دیگه لازم نباشه هر بار تغییر بدیم

موفق باشید:x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/06/15, 21:18:53، ATA MAHMOODI گفته است :

با سلام خدمت همه دئوستان عزیز و بزرگواران 

والا من که خوشم اومده از نسخه جدید و استایل فروم ولی خب یه سری نواقصات داره که بدون شک در حال بروز رسانی و رفع هست 

فقط یه پیشنهادی داشتم خدمت جناب میاندشتی عزیز که : 

بین پستهای کاربرای عزیز رو جدا کنن با استفاده از رنگ یا تم  که از یکنواختی دربیاد 

منظورمو تو تصویر زیر نشون میدم خدمتتون : البته میشه ستونهای عمودی رو یه رنگی کرد و ستون افقی وسطی رو یه رنگ دیگه 

Captured.PNG

با سلام دوباره خدمت جناب میاندشتی عزیز و بزرگوار 

ببخشید مزاحم میشم ، پیرو پیشنهادی که در پست شماره 22 داده بودم ( نقل قول بالا ) هنوز اقدامی نظیر یا مشابهی رو انجام ندادین یا نخواهید داد ؟ 

و مورد دوم :  در مورد امکان باز کردن یا بستن تایپیک در بخش بازارچه هست که آیا مثل قبل این امکان اضافه میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

سلام  اقای میاندشتی

بنده هنوز تو فرستادن پیام خصوصی مشکل دارم خیلی زمان میبره  ارسال بشه یا بعضی موقع هم  ارور میده بعد که دوباره میری همونجا میبینی دو بار پیامت ارسال شده

اما در کل قالب جدید سایت خیلی عالیه قالب قبلی مجبور بودیم  پشت سر هم  رفرش کنیم تا ببینم کی پیام داده  اما  الان  سایت کارمونو راحت کرده .

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام دوباره خدمت جناب میاندشتی عزیز و بزرگوار 

ببخشید مزاحم میشم ، پیرو پیشنهادی که در پست شماره 22 داده بودم ( نقل قول بالا ) هنوز اقدامی نظیر یا مشابهی رو انجام ندادین یا نخواهید داد ؟ 

و مورد دوم :  در مورد امکان باز کردن یا بستن تایپیک در بخش بازارچه هست که آیا مثل قبل این امکان اضافه میشه ؟ 

يك امكان اضافه شده كه حامد جان توضيح خواهند داد

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، سینا میاندشتی گفته است :

يك امكان اضافه شده كه حامد جان توضيح خواهند داد

Sent from my iPhone using Tapatalk

ضمن تشکر از شما 

در مورد جداسازی پست ها هم اقدامی انجام خواهد شد ؟ چون این مورد مهمیه و بدون شک موجب بهتر شدن محیط میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

بنده چجوری میتونم امضامو ویرایش وسیو کنم خطای استفاده بیش از4خطو میده!!! مگه  مشخصات سیستمی چقدرفضااشغال میکنه؟!!!O.oo.Oo.O

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Maxwell گفته است :

باسلام

بنده چجوری میتونم امضامو ویرایش وسیو کنم خطای استفاده بیش از4خطو میده!!! مگه  مشخصات سیستمی چقدرفضااشغال میکنه؟!!!O.oo.Oo.O

سلام . طبق تنظیمات جدید فروم ، محدودیت امضا برای کاربران وجود داره .

کاربران عادی :

تصویر نمیتونن بذارن

2 خط امضا میتونن بذارن

یک لینک در امضا میتونن بذارن که در 2 خط محاسبه میشه

کاربران ویژه :

1 تصویر با اندازه 250*500 پیکسل به صورت افقی میتونن بذارن

4 خط امضا میتونن بذارن

2 لینک در امضا میتونن بذارن که در 4 خط محاسبه میشه

این محدودیت ها برای مدیران وجود نداره .

این تنظیمات برای کاربرانی که قبلا امضا داشتن به صورت اتوماتیک اعمال نمیشه . ولی موقع ویرایش بهشون اجازه نمیده که بیشتر از محدودیت امضا داشته باشن .

شما هم باید امضای خودتون رو مطابق محودیتی که قرار داره ویرایش کنید . تمام کاربران باید این کار رو انجام بدن . لیست قطعات رو میتونید در پروفایل خودتون بذارید . یا اینکه چون کاربر ویژه هستید،  به صورت یک تصویر با اندازه گفته شده در امضا قرار بدید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/06/15, 21:18:53، ATA MAHMOODI گفته است :

با سلام خدمت همه دئوستان عزیز و بزرگواران 

والا من که خوشم اومده از نسخه جدید و استایل فروم ولی خب یه سری نواقصات داره که بدون شک در حال بروز رسانی و رفع هست 

فقط یه پیشنهادی داشتم خدمت جناب میاندشتی عزیز که : 

بین پستهای کاربرای عزیز رو جدا کنن با استفاده از رنگ یا تم  که از یکنواختی دربیاد 

منظورمو تو تصویر زیر نشون میدم خدمتتون : البته میشه ستونهای عمودی رو یه رنگی کرد و ستون افقی وسطی رو یه رنگ دیگه 

Captured.PNG

سلام عطا جان

دقیقا موافقم. در حال حاضر ادم فکر میکنه پست ها نقل قول شدن انقدر مرز بینشون نا محسوس هست .همین باعث سردرد و خستگی چشم میشه از بس باید دقت کرد

پست ها انگار فشرده شدن در همدیگه.باید بگراند زیرین رنگ تیره انتخاب بشه تا جدا سازی پست ها مشخص بشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

من الان با گوشی میام  حالا نمیدونم اشکال از مرورگره یا نه ولی گزینه اپ ندارم؟!!

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mka19 گفته است :

من الان با گوشی میام  حالا نمیدونم اشکال از مرورگره یا نه ولی گزینه اپ ندارم؟!!

گزینه آپ فعلا کمی باگ داره . اگر استفاده کنید تو لیست آخرین فعالیت ها و یا آخرین موضوعات نمیاره تاپیک رو . تو انجمن مربوطه و یا لیست آخرین ارسالهای بازارچه در صفحه اول میاد بالا .

لینک به دیدگاه

درود

چند تا مشکل هست که هنوز برطرف نشده. مرتب سازی پیشفرض پستها بر اساس زمان نیست.  با موبایل و تبلت گزینه ای نیست که بشه پستها رو بر اساس زمان مرتب کرد.

با موبایل و تبلت گزینه ی بالا آوردن تاپیک نیست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود ، تو قسمت فعالیت ها ، مطلبی که به عنوان پیش فرض انتخاب کردیم باید در اولین کلیک نمایش داده بشه اما اینجوری نیست ، یعنی فرقی نمیکنه ، جریان به عنوان پیش فرض انتخاب بکنی یا نکنی ، در هر صورت یکیه ، امیدوارم اینم درست بشه و بخصوص مرتب سازی بر اسا تاریخ ، هربار باید چند تا کلیک کنیم تا پست جدید بخونیم !!!

سرعت ارسال پست هم داغونه

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

نرم افزار سایت مثل اینکه از  رزولوشن 1080*2560  پشتیبانی نمی کنه و کامل  باز نمیشه برای من اینجوری باز میشه در مرورگر کروم

5.PNG

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من تو اسکرول کردن صفحات به ویژه زمانی که چند تب کنار هم باز دارم با کندی و گیر کردن های مکرر مواجه میشم.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

نمی دونم قبلا این موضوع ذکر شده یا نه، ولی هیچ کاربری نباید بتونه بیش از یک تاپیک در هر 15 ثانیه بسازه و هیچ کسی نتونه بیش از یک کامنت در هر 10 ثانیه بده.

اینطوری مشکل چند بار تاپیک ساختن و کامنت دادن حل میشه ، بهتره یک message بیاد و  اخطار بده این موضوع را تا کاربر متوجه بشه تاپیکش یا ... ساخته شده.

در ضمن حذف یک کامت 5 تا 10 ثانیه بعد از فرستادنش ممکن باشه (برای مواردی که تصادفی چیزی فرستاده میشه).

ویرایش شده توسط ahmadi3d_ali
لینک به دیدگاه

درود

زیر هر پست تاریخ  و زمان دقیق ارسال و آخرین ویرایش نوشته بشه نه این که تقریبی بنویسه یک ساعت یا چند روز پیش.

لینک به دیدگاه

سلام وقت بخیر . من همچنان امکان ثبت امتیاز فروشگاه ندارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان چطوری می تونم عنوان تاپیک رو ویرایش کنم ؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، powerelectron گفته است :

سلام

دوستان چطوری می تونم عنوان تاپیک رو ویرایش کنم ؟

سلام

پست اول رو ویرایش کنید ، عنوان هم قابل ویرایش میشه .

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

خیلی شلوغ پلوغه ظاهر جدید. پر از noise و clutter. مثلا:
-نمایش عبارت "نقل قول" در همه پست‌ها. 
- تو چشم بودن ایکون های بالا پایین بردن امتیاز هر پست.
- تو چشم بودن بخش امتیاز فروشگاه در هر پست.

نوع فونت استفاده شده برای کاراکترهای انگلیسی serif هستش و مناسب خوندن نیست و هماهنگی نداره با فونت فارسی.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

اصلا فروم هیچ مشکلی نداره تعداد کاربرا روز به رو داره زیاد میشه  تفاوت چندانی هم با قالب قبلی نداره از بس خوبه من فعالیتمو تو فروم 10 برابر کردم کاربرای قدیمی هم تعداد پستاشون بیشتر شده مشکلات ملت به سرعت نور تو تاپیکا در حال حل فصل یه پیشنهاد دارم صفحه فروشگاهو هم ببندین  به همین فروم پر طرفدار اضافه کنید تا بازدید فروشگاه هم بیشتر بشه :|

خواهشا فرم امتیاز دهی بازارچه رو مثل قبل کنید الان من 5 تا خرید وفروش موفق داشتم ولی دوستانی که ازشون خرید داشتم نتونستن مثبت ثبت کنن 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...