رفتن به مطلب

قالب قبلی یا قالب جدید؟

digital_2015
 اشتراک گذاری

ایا با برگشت قالب قبلی موافقید؟  

39 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. ایا با برگشت قالب قبلی موافقید؟

• بله
    • خیر
    • یا یک گزینه اضافه بشه و حق انتخاب قالبو بده

Recommended Posts

در 17 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

خوب ممنون از شما ولی خوب نوشته دیگه آپدیتی واسش ارائه نمیشه چون فکر کنم دیگه کامل شده و مشکلی نداره که می خوان قطع کنند ولی مطئنم بازم ازش استفاده میشه و مشکلی نداره شما عجله کردید برای این مورد

موفق باشید

سلام.

دوست عزیز چجوری از اینکه دیگه آپدیت نمی شه اینطور استنباط کردی که کامل شده و مشکلی نداره؟؟؟

پایان بروزرسانی یعنی اینکه دیگه توسعه دهنده داره پایان عمر یه نسخه رو اعمال می کنه. 

بعد از اون دیگه چنانچه حرفه امنیتی جدیدی شناخته بشه برطرف نمی شه و بنابر این می شه براش یه ویدئو درست کرد به عنوان "آموزش قدم به قدم هک IPB نسخه 3"

چنانچه مشکلی پیش بیاد برای این اجمن که اصلاح کردنش از عهده تیم پشتیبان سایت خارج باشه تیم توسعه دهنده از طریق فروم ... راهنمایی و پشتیبانی نمی کنه.

همین الانش هم این آپدیت داره دیر انجام می شه.

لطفا صبر کنید و به تیم پشتیبان مهلت بدید تا بتونن کارشون رو به درستی انجام بدن. اگه انتقادی دارید یا پیشنهاد بهشون بگید. ولی پیشنادتون در حد عقبگرد و کلا تعطیل کردن سایت و ... نباشه :دی

بنده خسته نباشید عرض می کنم خدمت پشتیبانان محترم سایت لیون... من توسعه دهنده PHP هستم و واقعا از کار کردن با BB ها متنفرم و درک می کنم کارتون چقدر سخته.

لینک به دیدگاه

سلام و درود.

قضیه نسخه‌ی جدید فروم و میل دوستان به بازگشت به نسخه‌ی قبلی، مثل قضیه‌ی ویندوز 10 و ویندوز 7 شده.

منم اوایل از این نسخه خوشم نمی‌یومد، ولی الان خیلی بهتر شده و با یاری شما دوستان بهتر هم میشه. باور کنید بازگشت به نسخه‌ی قبلی انجمن هیچ چیزی رو بهتر نمی‌کنه، و حتی ممکنه در آینده مشکل‌ساز هم بشه. امروز نسخه‌ی انجمن جدیدتر نشه، پس‌فردا میشه. تغییری که باید انجام بشه، بالاخره یکروز انجام میشه. پس بهتره خودمونو با این تغییر وفق بدیم و بهش عادت کنیم و از الگوی "چون فلان سایت خارجی از انجمن قدیمی استفاده میکنه، پس ما هم باید از انجمن قدیمی استفاده کنیم" رو کنار بگذاریم. درسته کنار اومدن با این نسخه جدید سخته، اما باز هم شدنیه و به نفع ماست. لیون کامپیوتر نیومده از روی دلخوشی نسخه‌ی جدید رو نصب کنه، حتماََ حکمت، دلیل و هدفی در اون وجود داشته، وگرنه بلا نسبت، ببخشید، روم سیاه نیومده از روی بیکاری این کارو کنه، غیر از اینه؟

لینک به دیدگاه

من فقط با این که اون کادر پایین که  رفته (یه قسمت برای انجمن بود یه قسمت برای بازارچه که آخرین تاپیک ها که توش ارسال داشته رو) نشون میداد مشکل دارم

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی سینا میاندشتی و دیگر همکاران خسته نباشید. ایرادها داره برطرف می‌شه. 

مواردی که جای کار داره:  کند باز شدن صفحه‌ها، تفکیک نشدن بازارچه، تاریخ شمسی

دوستان نیمه‌ی پر لیوان رو هم ببینید: نمی‌بینید پستهای به درنخور چند روزی‌ه منتشر نمی‌شه؟

به قولی این تغییرات می‌تونه سبب بشه که علاقمندان جدی‌تر بمانند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...