رفتن به مطلب

لطفا گزینه دوستی را دوباره اضافه کنید

WarlordMSM
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام. در آپدیت جدید. دوستان حذف شده بجای آن فالوور ها نشان داده می شوند. بدی این الان اینه که هرکس که بنده دوستش بودم فعالیت هاش از جمله تاپیک و کامنت هاش برای بنده هم میاد. حساب کنید فعالیت های 20 نفر از اعضای فروم براتون بیاد! کلا نوتیفیکیشن های من رو این فعالیت ها پر کرده. اگه میشه همون گزینه دوستی رو برگردونید.  این گزینه هم باشه برای هرکس که تمایل به دنبال کردن فرد دیگه ای داشته باشه. منتظر جوابتون و نظرات دوستان هستم. خیلی ممنون!

یه مشکل دیگه: تاریخ تولد رو توی پروفایلتون چک کنید. سالش میلادیه، ماهش شمسیه

راست چین کردن متن هم که از واجباته. اون هم لطفا پیگیری کنید

ویرایش شده توسط WarlordMSM
لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، WarlordMSM گفته است :

سلام. در آپدیت جدید. دوستان حذف شده بجای آن فالوور ها نشان داده می شوند. بدی این الان اینه که هرکس که بنده دوستش بودم فعالیت هاش از جمله تاپیک و کامنت هاش برای بنده هم میاد. حساب کنید فعالیت های 20 نفر از اعضای فروم براتون بیاد! کلا نوتیفیکیشن های من رو این فعالیت ها پر کرده. اگه میشه همون گزینه دوستی رو برگردونید.  این گزینه هم باشه برای هرکس که تمایل به دنبال کردن فرد دیگه ای داشته باشه. منتظر جوابتون و نظرات دوستان هستم. خیلی ممنون!

یه مشکل دیگه: تاریخ تولد رو توی پروفایلتون چک کنید. سالش میلادیه، ماهش شمسیه

راست چین کردن متن هم که از واجباته. اون هم لطفا پیگیری کنید

درود

مشکل تاریخ تولد از هسته خود انجمن ساز  هستش که در زبان فارسی درست نمایش نمیده، و اگر زبان انجمن رو به فارسی تغییر بدین میبینین که فعلا امکان تغییر تاریخ تولد وجود نداره و هنوز راهکاری از سمت پشتیبان ارائه نشده. در مورد گزینه دوستی هم حرف شما درسته، این گزینه با عنوان فالوور با امکانات گسترده تر اضافه شده، دوستان عزیز کم کم به این سیستم عادت میکنین نگران نباشین...

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

مشکل تاریخ تولد از هسته خود انجمن ساز  هستش که در زبان فارسی درست نمایش نمیده، و اگر زبان انجمن رو به فارسی تغییر بدین میبینین که فعلا امکان تغییر تاریخ تولد وجود نداره و هنوز راهکاری از سمت پشتیبان ارائه نشده. در مورد گزینه دوستی هم حرف شما درسته، این گزینه با عنوان فالوور با امکانات گسترده تر اضافه شده، دوستان عزیز کم کم به این سیستم عادت میکنین نگران نباشین...

یک مشکل دیگه. گزینه گزارش موضوع یا کامنت وجود نداره. شاید هم من پیداش نکردم

هیچی پیداش کردم. 

ویرایش شده توسط WarlordMSM
لینک به دیدگاه

11 hours ago, NaeemSameti said:

دوستان عزیز کم کم به این سیستم عادت میکنین نگران نباشین...

ما نگران نیستیم، بجای عادت ممکنه ترک کنن بعضیا

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، omidsolo گفته است :

ما نگران نیستیم، بجای عادت ممکنه ترک کنن بعضیا

بله داداش درسته یکیش خود بنده با این وضعیت نمی تونم کنار بیایم و الانم ببنید زیاد کسی انلاین نیست لیون با این حرکت کاربراشو از دست داد

موفق باشی

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، digital_2015 گفته است :

بله داداش درسته یکیش خود بنده با این وضعیت نمی تونم کنار بیایم و الانم ببنید زیاد کسی انلاین نیست لیون با این حرکت کاربراشو از دست داد

موفق باشی

دوست عزیز شما از دیروز فقط داری غور میزنی ... لطفا نظرات سازنده بدهید ... قطعا این سیستم جدید از قبلی بهتره ... لطفا به این مدل پست ها ادامه ندید

لینک به دیدگاه

در سیستم جدید به دنبال کننده تغییر نام داده

قفل.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...