رفتن به مطلب

آشنایی با امکانات این ورژن انجمن (مخالفا بیان داخل)

Nsm1000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در هم اکنون، Farjam گفته است :

قشنگ برای انجام هر کاری در این سیستم جدیدِ فروم باید دو برابر بیشتر کلیک انجام بدی و دو یا سه برابر جا بهجایی بیشتر موس که نمیدونم چطوری از نظر دوستان با فایده و خوبه(شاید از لحاظ ورزشی میگن):| این میزان کلیک رو برم توی این بازی نمیدونم چی چی  روی استیم که باید پازل ها رو جایگذاری کنی با کلیک و... بازی کنم منطقی تره.. تازه ستاره هم میگیرم :))

نیمه پر لیوان ببین فرجام جان ....با استفاده از حرکت بیشتر موس و کلیک های بیشتر باعث میشه عزیزان پشت بازو بهتری بزنن و همینطور انگشتان قوی تری داشته باشند :D

در هم اکنون، Farjam گفته است :

فکر کنم متوجه منظورم نشدید

نمیخوام مدیریت کنم که کدوم اعلامیه نمایش داده بشه یا نشه! من تمامی اعلامیه ها رو میخوام! مسئله اینه که الان دارن جا به جا نشون داده میشن! الان وقتی شما نقل قول کردید، نمیاد بگه که نعیم صامتی نقل قول کرد! همچنان این پایین اعلامیه میاد که dmcmrk پیغام جدیدی برای شما ارسال کرده است!

البته فرجام این مورد رو هم من خودم باهاش مشکل داشتم که با استفاده از توضیحات داده شده کلا کنسل کردم و  حل شد اما زیاد به notification  برای پیام نیاز هم نیست چون خود گزینه پیام ها نمایش میده که پیام جدید داری و یا چنتا

البته حداقل برای من زیاد واجب نبود

در هم اکنون، NaeemSameti گفته است :

اینها تماما قابل ویرایشه تو قسمت اعلامیه ها، تا یه حدی که ادمین اجازه داده باشه کاربر میتونه تنظیمات رو زبق خواسته خودش لحاظ کنه و یه سری تغییرات هم که فقط خود ادمین دسترسی داره..

با تشکر از راهنمایی...

این مورد حل شد

ویرایش شده توسط farshid0018
دوست داشتم :D
لینک به دیدگاه

• ارسال 113
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 11 ساعت قبل، Farjam گفته است :

فکر کنم متوجه منظورم نشدید

نمیخوام مدیریت کنم که کدوم اعلامیه نمایش داده بشه یا نشه یا چطور نمایش داده بشه! من تمامی اعلامیه ها رو میخوام و درستش! مسئله اینه که الان دارن جا به جا نشون داده میشن! الان وقتی شما نقل قول کردید، نمیاد بگه که نعیم صامتی نقل قول کرد! همچنان این پایین اعلامیه میاد که dmcmrk پیغام جدیدی برای شما ارسال کرده است!

فرجام دقت کردی اصلا جدی بودن بهت نمیاد :دی

بزار پیگیری میکنم مشکل از کجاست، به عشق تو خخخخخ

لینک به دیدگاه

جناب  NaeemSameti

اگر امکانش هست برای ورژن های تلفن همراه گزینه " فول سایت یا همون نسخه کامپیوتر" رو اضافه کنید.

درضمن زمانی که موضوع تاپیک ویرایش بشود دو عدد تاپیک با همون موضوع به وجود میاد.

سوم اینکه جسارتا بنده حس می کنم که زمانی که دوستان مشکلاتی رو که بیان می کنند، ته حرف شما اینکه از این بهتر نمیشه. و کلا فقط توجیه میکنید.

(انگاری  با یک شرکت گارانتی کننده طرف هستیم:d)

با احترام وتشکر فراوان.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان کسی اطلاعی داره تاپیک فروش رو چجوری میشه مهم کرد؟ یا از حالت مهم بودن دراورد

تو ورژن قبلی این امکان برای اعضای VIP بود

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است :

با سلام

دوستان کسی اطلاعی داره تاپیک فروش رو چجوری میشه مهم کرد؟ یا از حالت مهم بودن دراورد

تو ورژن قبلی این امکان برای اعضای VIP بود

درود باید دسترسی لازم داده بشه، نمیفهمم داده شده یا خیر.

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

این مورد رو هم برسی کنید 

که هر دفعه وارد تاپیکی میشیم دیفالت روی  مرتب سازی بر اساس تاریخ باشه

0b61_screenshot_(570).png

این موضوع واقعا منو کلافه کرده چون وقتی وارد تاپیکی میشم کامنت ها

در هم و بر همه و باید هر دفعه این گزینه رو بزنم 

:|:|

لینک به دیدگاه

تغییر قالب مزایایی داشته که گفتنش چیزی را حل نمیکنه و فقط بابت این تغییرات از مدیران عزیز تشکر میکنم ولی:

همونطور که دوستان گفتن(توی چند پست اول که خوندم) اون اخرین موضوعات فروم و بازارچه خیلی کاربردی بود ولی الان هروقت میام توی فروم اعصابم خورد میشه

یه باکس طولانی اعصاب خورد کن گوشه سمت چپ که تازه من نفهمیدم کجاش داره موضوعاتو نشون میده کجاش بازارچه رو
وقتی هم که میریم تو یه صفحه دیگه اصلا باکسش نیست >:(

در هر صورت صلاح مملکت خویش خسروان دانند ، منکه توی این چند روز به اندازه 10 درصد قبلا هم توی این فروم نیومدم

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/15, 22:29:25، -MOBIN- گفته است :

فعلا فقط و فقط نظرم رو اینه که دو تا باکس پایین صفحه درست بشه

و  مطالب بازارچه در  تاپیک های جدید دیگه نمایش داده نشه

یادش بخیر من این قسمتو خیلی دوست داشتم!

mt11h2xrptsj6hne5fnx.png

راحت تر بودن و لود شدن سریع سایت رو فدای امکانات نکنید!

من از تغییر خوشم میاد و مطئنا به یه سری موارد با گذشت زمان عادت میکنیم اما این مطلبی که دوستمون هم اشاره کردن خیلی مهم هست این 2 ستون بازارچه و آخرین ارسالات در انتهای انجمن برای ما بسیار ضروری هست .

به شخصه با بقیه موارد مشکلی ندارم ولی اون 2 موردی که تقریبا همه اشاره کردیم ضروری هستن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 59 دقیقه قبل، E.h.s.a.n گفته است :

من از تغییر خوشم میاد و مطئنا به یه سری موارد با گذشت زمان عادت میکنیم اما این مطلبی که دوستمون هم اشاره کردن خیلی مهم هست این 2 ستون بازارچه و آخرین ارسالات در انتهای انجمن برای ما بسیار ضروری هست .

به شخصه با بقیه موارد مشکلی ندارم ولی اون 2 موردی که تقریبا همه اشاره کردیم ضروری هستن .

باید خودت دستی درست کنی

میری قسمت فعالیت ها ، فعالیت های من ، ایجاد جریان جدید کلیک میکنی اسمشو هر چی دوست داشتی بزار مثلا آخرین ارسال های انجمن ، تیک هیچ کدوم دست نزن به غیر نوع مطالب بیار رو موضاعات و  قسمت نمایش بیار رو تنها بخش های مطلب ، اینجوری آخرین ارسال های انجمن و بازارچه میتونی ببینی و اگه بازارچه و موضوعات دیگه جدا کنی یه جریان دیگه بساز و تو قسمت نوع مطالب تیکو بزار رو موضوعات و اونجا خودت دستی دسترسی بده که کدوم قسمت ها رو ببینی

درکل سرعت پایینی این ارسال پست و گزینه مرتب سازی بر اساس تاریخ رو مخه و وقتی رو تاپیکی کلیک میکنی باید به صفحه آخر

امیدوارم این مشکلات حل بشه

این امتیاز مثبت این قسمت هم رو مخه وقتی پست های تاپیک در هم برهمه نمیشه فهمید کی سوال کرده کی جواب داده ، اینجوری پست بیشترین مثبت گرفته معنی نداره چون نمیدونم جریان چی هستش

5.jpg

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بنده در خصوص رفع نشدن مشکلات یه چیز رو فهمیدم

یا رفع کردن مشکل رو بلد نیستن یا درخواست کاربرها اهمیتی نداره .مورد دوم رو فاکتور بگیرید چون بعید میدونم اهمیتی نداشته باشه

میمونه مورد اول .

طول کشیدن رفع مشکل تنها دلیلش میتونه عدم اشنایی به رفع مشکل باشه. چون قطعا مسئولین هم دوست دارند هر چه زودتر این تنش ها خوابیده بشه و کلا این قضیه به دست فراموشی سپرده بشه

پس تنها راهکار  برای ما کاربرها میتونه صبر باشه. من که خودم رو زدم به بیخیالی شما هم همینکار رو بکنید¬¬

بنده تا 99درصد رضایت از طرح جدید دارم

اون یه درصد فقط نبودن باکس اخرین موضوعات دقیقا مثل قالب قبلی در انتهای هر صفحه هست

به بقیه موارد میشه عادت کرد

یه مورد رو هم هنوز متوجه نشدم چرا بصورت تصادفی بعضی از پست ها بکگراندشون زرد رنگ هست بقیه سفید

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

هر اتفاقی برای هر کسی می افته توی اول اعلامیه ها برای من میزنه :|

چطوری غیر فعالش کنم؟

من فقط ولی کسی پست منو نقل قول کرده باشه یا کسی امتیازه بارازچه به من داده باشه میخوام اعلامیه بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 6 دقیقه قبل، ATER گفته است :

هر اتفاقی برای هر کسی می افته توی اول اعلامیه ها برای من میزنه :|

چطوری غیر فعالش کنم؟

من فقط ولی کسی پست منو نقل قول کرده باشه یا کسی امتیازه بارازچه به من داده باشه میخوام اعلامیه بده

:D

از یه چیز این نسخه خیلی خوشم میاد

وقتی فرض مثال برای کاری مرورگر رو مینیمایز کرده باشید و در قسمت های دیگه ویندوز دارید فعالیت میکنید سمت ساعت ویندوز یه باکس بالا میاد و گزارش اتفاق رو میده 

مثلا  الان بوسیله همون باکس متوجه شدم پست دادی

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

جالبه
پست ارسال کردم بعد دیدم رفته توی صفحه اول
 بعد دیدم هیچ کدوم از پست ها تاریخشون درست نیست و همه چی قاطی پاتیه

داشتم شاخ در میاوردم که یهو دیدم اون بالا گزینه مرتب سازی براساس امتیاز فعال هست

من هیچ انجمنی را ندیدم که دیفالتش اینطوری باشه برای همین احتمالا خیلی ها به مشکل میخورن و حرکت جالبی هم نیست

به نظر من باید دیفالت روی مرتب سازی براساس تاریخ باشه بعد هرکی خواست براساس امتیاز را انتخاب کنه

لینک به دیدگاه

جالبه
پست ارسال کردم بعد دیدم رفته توی صفحه اول
 بعد دیدم هیچ کدوم از پست ها تاریخشون درست نیست و همه چی قاطی پاتیه

داشتم شاخ در میاوردم که یهو دیدم اون بالا گزینه مرتب سازی براساس امتیاز فعال هست

من هیچ انجمنی را ندیدم که دیفالتش اینطوری باشه برای همین احتمالا خیلی ها به مشکل میخورن و حرکت جالبی هم نیست

به نظر من باید دیفالت روی مرتب سازی براساس تاریخ باشه بعد هرکی خواست براساس امتیاز را انتخاب کنه

فقط در اين بخش اينجوريه
بقيه جاها اوكي هست

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

شاید بگین داره حرف تکراری میزنه یا الکی نقد میکنه ولی خدایی از رو دلسوزی میگم  با این قالب نمیشه ارتباط برقرار کرد دلو میزنه یا قالب دیگه بزارین یا قبلیو برگردونین اینجوری اعضایی لیون دارن از بین میرن به خدا الان هر وقت رو فروم کلیک میکنم فقط واسه اینه ببینم قلب قبلی برگشته یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه دوستی یه حرفی زد و دقیقا خود هم همین حس رو داشتم و متوجه شدم بقیه دوستان هم همچین حسی رو داشتند

هر وقت میای فرم دقیقا این حس بهت دست میده کسی نیست و تنها هستی

لینک به دیدگاه

قبلا وقتی به یک موضوع وارد میشدی موضوعات دیگه که برچسب هایی شبیه به برچسب همون موضوع رو داشتن در پایین صفحه میومدن

الان دیگه ازشون خبری نیست !!!

اگر میشه این رو هم اضافه کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است :

یه دوستی یه حرفی زد و دقیقا خود هم همین حس رو داشتم و متوجه شدم بقیه دوستان هم همچین حسی رو داشتند

آره اینجوری شده ، اخه بحث  ای ام دی  و انویدیا کنسل شده ، فن های انویدیا یا اخراج شدن یا دیگه به فروم سر نمیزنن ، مثل رضا جی تی ایکس که واقعاً جاش خالیه و هر از گاهی با نقدهاش چراغ فروم روشن میکرد

دیگه صیمیت و شور و نشاط قبل نیست و من احساس میکنم اینجوری شده و حس قبلو نداره ،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 50 دقیقه قبل، MEHDI-GTX گفته است :

آره اینجوری شده ، اخه بحث  ای ام دی  و انویدیا کنسل شده ، فن های انویدیا یا اخراج شدن یا دیگه به فروم سر نمیزنن ، مثل رضا جی تی ایکس که واقعاً جاش خالیه و هر از گاهی با نقدهاش چراغ فروم روشن میکرد

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

کمی صبر کنید 490 و معماری وگا از راه برسه دوباره شروع میشه

من بیشتر از همه برای کارهای tohidadme  دلم تنگ شده

2 تا تاپیک محشر زده !!!

کلا پسر خوبی هستش امیدوارم بازم ببینیمش !!!

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میشه امتیاز بازارچه داد !

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Monk گفته است :

دوستان ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میشه امتیاز بازارچه داد !

درود

لینک : forum.lioncomputer.ir/index.php?/feedback

ویرایش شده توسط NaeemSameti
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، NaeemSameti گفته است :

درود

لینک : forum.lioncomputer.ir/index.php?/feedback

ممنون ولی این لیست بازخورد ها هست من معامله ایی داشتم و میخوام بازخورد ثبت کنم . متاسفانه پیداش نکردم ! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Monk گفته است :

ممنون ولی این لیست بازخورد ها هست من معامله ایی داشتم و میخوام بازخورد ثبت کنم . متاسفانه پیداش نکردم ! ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

تو همون لیست ، سمت چپ بالا ، یک کلید هست که روش نوشته شده اضافه کردن بازخورد . اون رو بزنید .

لینک به دیدگاه

در 36 دقیقه قبل، Hamed گفته است :

تو همون لیست ، سمت چپ بالا ، یک کلید هست که روش نوشته شده اضافه کردن بازخورد . اون رو بزنید .

حامد جان ظاهرا دسترسی من به این قسمت بسته هست . در واقع دسترسی گروه کاربری من چون همچین گزینه ایی وجود نداره !

ممنون میشم تصحیحش کنید .

Sketch.png

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...