رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش مادربرد MSI Z170a Gaming m5 به قیمت 300 هزار تومان

Mahdi D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ، وقت همگی به خیر و خوشی :)

یک عدد مادربرد msi z170 a gaming m5   برای فروش موجود هست، کارتن ، متعلقات کارت گارانتی ( تازه یکیم نه دو تا ! ) موجود هست . کارکرد برد 3 ماه هست ، برد به همراه متعلقات و  سه سال گارانتی طلایی ماتریکس  هست که 3 ماهش گذشته. مادربرد از روز اول دست خودم بوده و اکبند از دیجی کالا گرفتم که تعداد زیادی بن داشتم و واسه خودم 773 هزار تومن تموم شد . قیمت روز برد الان در لیون کامپیوتر 745 هزار تومن هست . تاریخ کارت گارانتی برج سه ماه عقب تر از تاریخ خرید هست اما بنده فاکتور خریدمو همراه کالا ارسال میکنم که تاریخ شروع گارانتی از همون برج 3 میشه .

دوستان برد یک مشکل داره ، یکی از پین های سوکت پردازنده شکسته شده که باعث میشه اسلات های 3 و 4 رم به درستی کار نکنن اما اسلات های 1 و 2 بی نقص کار میکنن ، به جز این مورد مادربرد هیچ نقصی نداره . 

اگر مشکلی با این مورد ندارین و میخواین 2 اسلات رو به صورت تک چنل استفاده کنین ، این مورد مناسب هست و مشکل دیگه ای نداره ، بنده اطلاعی ندارم که تک پین رو جایی میتونن درست کنن یا خیر اما گارانتی الماس ایران میتونه سوکت رو به کل تعویض کنه و تلفنی هزینه رو پرسیدم گفتن حدود 100 هزار تومن در میاد . بنده تهران نیستم و از طرفی هم نیاز دارم به سیستم پس خودم نمیتونم پیگیر تعمیرش باشم ، گارانتی خود ماتریکس هم گفته که نمیتونه سوکت تعویض کنه .

بنا بر این میتونین همین طوری 2 اسلات شماره 1 و 2 مادربرد رو پر کنین و بی مشکل استفاده کنین و یا این که سوکت رو تعمیر کنین .

قیمت : 300 ت

سوالی داشتین در خدمتم 

photo_2016-09-04_23-53-33.jpgphoto_2016-09-05_00-06-37.jpgphoto_2016-09-05_00-06-52.jpgphoto_2016-09-05_00-06-58.jpgphoto_2016-09-05_00-07-06.jpgphoto_2016-09-05_00-07-13.jpgphoto_2016-09-05_00-07-20.jpgphoto_2016-09-05_00-07-26.jpgphoto_2016-09-05_00-07-32.jpg

photo_2016-09-22_23-56-44.jpg

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، خبات کریمی گفته است :

درود
پایه

درود خبات جان.  چشم تا 24 ساعت دیگه پیشنهادی نباشه تقدیدمت میکنم

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام.اون که تاریخ گارانتیش تا 10/12/97 هست فوری مال بنده.تشکر

ویرایش شده توسط aligolshani66
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در 35 دقیقه قبل، ROGfan گفته است :

ایا موجوده هنوز؟

بله موجود هست اما یک مشکل واسه مادربرد به وجود اومده ، یکی از پین های سوکت اسیب دیده که باعث میشه رم ها دوال چنل کار نکنن ، اما اگر دو رم در اسلات های 1 و 2 گذاشته بشه مشکلی نیست و مادربرد بی نقص کار میکنه

لینک به دیدگاه

قیمت چنده ؟جسارتا از گارانتی هم خارج شد برد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

قیمت چنده ؟جسارتا از گارانتی هم خارج شد برد

قیمت پیشنهادی هست عزیز ، درباره گارانتی هم فکر میکنم که داستانش این باشه : واسه تعمیر سوکت گارانتی کاری نمیکنه ولی اگر سوکت رو درست کنین و بعدش مشکلی پیش بیاد بازم گارانتیه ( مشکلی غیر از ایراد ظاهری ) 

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

2 تا سوال داشتم

اون خط های قرمز رنگ کنار cpu که رفته به رم led هستند ؟ روشن میشن ؟

بعد آیا با maximus v Extreme تعویض دارید ؟

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، Cure گفته است :

سلام دوست عزیز

2 تا سوال داشتم

اون خط های قرمز رنگ کنار cpu که رفته به رم led هستند ؟ روشن میشن ؟

بعد آیا با maximus v Extreme تعویض دارید ؟

سلام ، خیر اونا led نیستن ، مبلغ سر رو برام پ.خ کنین بررسی میکنم ولی احتملا جواب منفی باشه چون برد شما کمی گرونه

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/24, 11:01:37، zoodyak گفته است :

خریدارم به قیمت تقریبا پایه

قیمت پایه درج نشده ، قیمتتون اعلام کنین 

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/25, 16:44:36، aligolshani66 گفته است :

سلام.اون که تاریخ گارانتیش تا 10/12/97 هست فوری مال بنده.تشکر

عزیزم کلا یک برد هست و دو تا کارت گارانتی داره به این دلیل که مدتی در انبار ماتریکس بوده 

لینک به دیدگاه

الان ما نفهميدم كلا دو تا بورد داشتين يكى سالم يكى اين مشكلى كه فرموديد رو داره بعد يكيشو فروختيد اين يكى مونده كه اين مشكل رو داره و الان دوتا كارت ضمانت داره؟!

الان موجوده تخفيفات ويژه راه داره بردايم ازت؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/08, 17:23:36، eddy گفته است :

الان ما نفهميدم كلا دو تا بورد داشتين يكى سالم يكى اين مشكلى كه فرموديد رو داره بعد يكيشو فروختيد اين يكى مونده كه اين مشكل رو داره و الان دوتا كارت ضمانت داره؟!

الان موجوده تخفيفات ويژه راه داره بردايم ازت؟

سلام ، کلا یک برد بود ، اوایل متوجه ایرادش نشده بودم که الان وضعیت کالا به طور کامل توضیح داده شده ، زمانی که کالا رو خریدم دو کارت گارانتی داخل جعبش بود ، هنوز هم موجود هست ، قیمت هم که درج شده 

ویرایش شده توسط Mahdi D
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان یک مدت متاسفانه سیستمو لازم داشتم و نمیتونستم برد رو بفروشم ، الان مشکلم حل شده و فروش بر قرار هست با قیمت فقط 300 هزار تومان 

لینک به دیدگاه

سلام عزیز

داداش اون پایه رو خودت میتونی با پنس تعمییرات موبایل  خودت درست کنی. خیلی راحته. اگه همون یه دونه باشه. حیف هست نفروش.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، behruz گفته است :

سلام عزیز

داداش اون پایه رو خودت میتونی با پنس تعمییرات موبایل  خودت درست کنی. خیلی راحته. اگه همون یه دونه باشه. حیف هست نفروش.

اره درسته ، کمی دقت باشه درست میشه راحت ولی خب متاسفانه از حوصله و وقت و دقت من خارجه :دی 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، akrbax گفته است :

سلام دوست عزیز براتون پیغام گذاشتم

دیروز صبح براشون پیغام گذاشتم مثل این که یکی زودتر از من خواسته بود 

ویرایش شده توسط amin8speed
لینک به دیدگاه

سلام به همگی ، عذر میخوام کمی دیر جواب دادم ، برد فروخته شده اما تا زمانی که به دستشون برسه تاپیک رو باز نگر میدارم 

لینک به دیدگاه

برد فقط یکی بود که به سلامت به دست صاحب جدید رسید ، ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...