رفتن به مطلب

به اینجا چه کابلی رو وصل کنم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

یک کمک فوری می خواستم بکنید در مورد اینکه اینجای مین بوردم چه کابلی رو وصل کنم؟

نمی دونم مال چیه؟ قبلا خالی بود

من یک بار یکی از کابلهای برق IDE پاور رو بهش وصل کردم ولی دیدم فرقی نکرد دوباره بازش کردم

چون ترسیدم چیزی بسوزه :)

اما من که کابل دیگه ای ندیدم که پاورم داشته باشه و بهش بخوره (آخه پاورم رو عوض کردم قبلا گرین 330 بود حالا گرین 535Aگذاشتم البته بگم قبلا هم چیزی به اونجا وصل نبود ولی وقتی پاورو عوض کردم با خودم گفتم شاید باید به اونجا هم چیزی بزنم تا بهتر کار کنه;) )

حالا همونجوری خالی باشه مثل قبل؟

میشه بگین این مال چیه و باید چی کار کنم؟ و اینکه اون 1 باری که بهش کابل برق Ideرو وصل کردم کاری که باهاش نشده؟ یعنی خراب که نشده؟

اینم عکسش که با قرمز مشخص کردم (کنار اسلات کارت گرافیک رنگش هم سیاه )

و راستی روی این مین می تونم کارت گرافیک 450 رو سوار کنم؟

h1iifognt4w9bnqbs9gm.jpg

لینک به دیدگاه

با توجه به اینکه پاور شما است 535a به راحتی می توانید از کارت گرافیک gts 450 استفاده کنید.

این کانکتور هم - اگر اشتباه نکنم - برای برق رسانی بهتر به پرت pci 16 مخصوص کارت گرافیک است. شما یکی از خروجی های پاور رو مستقیما به این سوکت وصل کنید. برای اطمینان بیشتر مدل دقیق مادر برد را مشخص کنید تا با بررسی user manual شما را دقیقتر راهنمایی کنم.

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

به مدل دقيق برد رو بنويسيد . همينطور كه دوست خوبم گفت برق براي تغذيه اضافي قسمت pcie ميباشد كه عموما وصل نميكنن .

لینک به دیدگاه

من فهمیدم که مدل برد P-35A هست . ولی هنوز نتونستم دقیق بفهمم او سوکت برای چیه . محتمل ترین مورد همونیه که maxel134 گفت . باید user manual رو دید .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

شما اگر از کارت گرافیک های High End استفاده کنید نیاز دارید با بود ولتاژ بیشتری برسونید تا توان مصرفی کارت تامین بشه

برای همین شما در صورت نصب چنین کارتی باید همان کابل هارد رو از پاور به بور وصل کنید

در غیر این صورت نیاز به نصب این کابل نیست

لینک به دیدگاه

سلام دوست گلم

اینجا اساتید زیاد هستند، ولی تا جایی که من میدونم، شما تا زمانیکه از یک کارت گرافیک استفاده می کنید، احتیاجی یه برق رسانی از طریق اون کانکتور به مین ندارید و اگه هم کانکتور پاور رو بهش وصل کنید، طبق گفته ی

خودتون هیچ تغییری مشاهده نمی کنید،( مطمئن باشید که مین هم هیچ صدمه ای ندیده) اون کانکتور برای زمانیه که شما از دو کارت گرافیک استفاده کنید که از اون کانکتور برای تغذیه ی برد استفاده میشه.

در هر صورت کارت 450 رو می تونید روی این مین قرار بدید ولی مدل دقیق مادر برد رو قرار بدید تا بررسی بشه که مین شما از PCI-e ورژن 1 پشتیبانی می کنه یا 2. موفق باشید

ویرایش شده توسط gameinfo
لینک به دیدگاه

نه جاي usb نيست اين برد رو فكر كنم بشناسم p45 بايد باشه .تو اون محدوده پورت usb وصل نميشه بر خلاف فرم فاكتور atx ميباشد .

ویرایش شده توسط AMD>INTEL
لینک به دیدگاه

نه جاي usb نيست اين برد رو فكر كنم بشناسم p45 بايد باشه .تو اون محدوده پورت usb وصل نميشه بر خلاف فرم فاكتور atx ميباشد .

Faxconn P-35A هست نه P45 . دوستان توضیح دادن . این سوکت موقعی استفاده میشه که از 2 کارت گرافیک استفاده بشه تا بتونه برق مورد استفاده اونها رو تامین کنه . البته من فکر میکنم چون کارتهای گرافیک تو مدل های بالاتر خودشون برق مستقیم دارن ، با توجه به اینکه این مادربورد کمی قدیمیه ، این سوکت برای کارتهایی طراحی شده که از اتصال 6 یا 8 پین استفاده نمی کنند .

ویرایش شده توسط hamed
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

من همون كاربر eliyaa هستم

هر كار كردم اون اكانتم رو باز نكرد;)?

مدل مادربرد من Faxconn P-35A

اونم عكس خودشه!

حالا آخرش هم نفهميدم اون كابلو نصب كنم يا نه؟(يعني IDE برق پاورو بهش بزنم؟)

و اينكه بگين اون كارت گرافيك 450 به مادربردم مي خوره يا نه؟

اگه اون كارت گرافيك 450 رو بذارم بايد اون كابلو نصب كنم يا نه؟

راستي الان 2 گيگ رم روي مادربرد نصب

مي تونم 2 گيگ ديگه هم اضافه كنم؟

پاور هم 535 گرين A هست

لینک به دیدگاه

شما میتونید از 450 و 2 گیگ رم دیگه استفاده کنید . فقط برای نصب رم ، طوری نصب کنید تا حالت 2 کاناله داشته باشه . اگر یک رم 2 گیگ دارید یک رم 2 گیگ دیگه ار همون مدل و برند بگیرید . اینکار سرعت رم رو بالا میبره . به اون سوکت هم نیازی ندارید . پاور 535 کانکتور 6 پین داره و به خود گرافیک 450 وصل میشه .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...