رفتن به مطلب

اخبار کارتهاي ميکس وکپچر

Recommended Posts

درود

دوستان لطف کنند اخبار مرتبط با کارتهاي ميکس وکپچر رو در اين تاپيک قرار دهيد

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

Vista%20E800F_S.jpg

hybrid PCIe interface DVB-T and analog TV/FM tuner

powerful real-time hardware MPEG-2 encoder

enjoy viewing DVB-T digital TV or analog TV

The built-in hardware MPEG-2 encoder provides excellent video quality with minimum CPU usage

universal analog TV or free-to-air 1080i HDTV quality digital TV watching/recording, channel surfing, timeshifting, still frames capture, Transport Stream recording and playback in digital TV

Compatible with Microsoft Windows Vista

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مشكل با كارت كپچر pinnacle studio mp20 plus

--------------------------------------------------------------------------------

من به تازگي اين كارت را دسته دوم خريداري كرده ام ام اصلا نحويه نصب راه اندازي شو بلد نيستم!

يعني روي مادربورد نصبش كردم و سيستم شناختش ونرم افزارهاي مربوطه را نصب كردم

ولي وقتي ميخواستم از رسيورمون كپچر كنم يه فيش دوقلو از خروجي رسيور گرفتم و به كابل خود كپچر كه سرش به كپچر ميخورد و ازش چند تا خروجي مي امد وصل كردم ولي من فقط تصوير

رو گرفتم اونم با نويز خيلي زياد كه صدا هم نداره تمام سيمها رو امتهان كردم ولي جواب نداد

لطفا كمكم كنيد

وليreal time هستش

ضمننا گارانتي هم نداره!

لطفا كمكم كنيد

لطفا كمكم كنيد

لینک به دیدگاه

در مورد كار با كارتهاي كپچر چون خودم يه زموني خيلي سر درگم بودم تا آخرش راهم رو پيدا كردم... دوست دارم دوستاني كه در آغاز راه هستند راه رفته رو دوباره طي نكنند.

اول اينكه سعي كنيد سيستم كامپيوتر رو طبق كارتي كه مي خواهيد تهيه كنيد ببنديد. از سيستمهاي آماده بسته شده بازار به هيچ وجه استفاده نكنيد. سعي كنيد قطعات سيستم به صورت جداجدا تهيه و بعد سرهم شوند. از سيستمهاي on board به هيچ وجه براي كار فيلم استفاده نكنيد كه بعد از چند وقت اگر جواب هم بده قطعا يه مشكلي براش پيش مي ياد.

اگر قصد خريد كارتي رو داشته باشيد كه فقط براي كار وي اچ اس استفاده بشه (‌معمولا كار مجالس )‌ كه البته اونهم ديگه كم كم داره ور مي افته!‌ و در ضمن قيمت كارتهاي دي وي خوب تا حد زيادي پايين اومده ... پس ترجيحا همون دي وي بهتره اما اگر وي اچ اس بخواهيد به سيستم ضعيفتري احتياجه تا دي وي

و اما سيستم هرچقدر بالاتر باشه بهتر.... ram رو هر چقدر بالاببريد ضرر نمي كنيد چون بعدها بايد از زمانتون مايه بگذاريد و اين تو كار حرفه اي خيلي ضرر مي زنه ... هارد هم بسيار مهمه چون تقريبا هر 5 دقيقه فيلم حدود 1 گيگا بايت هارد رو اشغال مي كنه ... در ضمن شما بايد براي پردازش تصوير هم جاي خالي باز بگذاريد. يعني هر افكتي كه به فيلم اعمال مي كنيد يك مقدار حافظه براي خودش اشغال مي كنه... در ضمن اگر هاردتون كم باشه و فيلم رو به زور برسونيد باعث كند شدن تصاوير خروجي و... و... مي شه .. من توصيه مي كنم به جاي يك هارد غول پيكر مثلا دو يا سه تا هارد كم حجم تر تهيه كنيد ... مثلا دو يا سه تا 60 يا 80 گيگ...

البته شايد براي شروع هزينه اي رو تحميل كنه اما چون تجربه اش رو دارم .. مي گم اصلا اينطور نيست. و اما كارت گرافيكي بسيار مهمه كه با كارت همخوني داشته باشه .... اين رو بايد نسبت به كارتتون از بهترين مدلهاي روز كه با كارت سازگاري داشته باشه بخريد.

به قطعات ديگه سيستم دقت كنيد كه مثلا مودم ممكنه خيلي مشكل ساز بشه ... من خودم مجبور شم از مودم اكسترنال استفاده بكنم.. اگر مي خواهيد با همون سيستم به اينترنت متصل بشيد توصيه مي كنم از دو ويندوز 98 و xp استفاده كنيد. چون xp با برنامه پريمير سازگارتره و سرعت كار بالاتره ...در ضمن اگر احيانا ويروسي وارد سيستم بشه تمامي زحماتي كه سر فيلم كشيديد به ....

كارتهاي كپچر:‌ اگر پولش رو داشته باشيد و بتونيد از كارتهاي real time استفاده كنيد كه خيلي كارتون راحت مي شه ... چون وقتي افكتي رو به فيلم اعمال مي كنيد مثلا فيد ( محو تدريجي )‌ يا ديزالو ( برهم گذاري تدريجي دو نما )‌ در كارتهاي معولي بايد يك زماني رو صرف رندر شدن تصوير بكنيد تا بتونيد افكت رو ببينيد و خروجي بگيريد. اما در كارتهاي real time اين مشكل حل شده و همون لحظه هم مي تونيد افكت رو ببينيد و هم خروجي بگيريد. البته اين هم انواع مختلف داره بعضي كارتها مثل سري دي وي پيناكل كه قيمت زير يك ميليون دارن يك يا نهايت دولايه real time دارند اما كارتهاي حرفه اي تر مثل purple كه خيلي كارت خوبي هم هست. لايه هاي بيشتري رو ساپورت مي كنند و براي كارهاي حرفه اي تر و تيزر سازي هم استفاده مي شن. كارت dv storm 2 هم خيلي كارت خوبيه و هم افكتهاي خوبي داره .. لايه هاي زيادي رو هم ساپورت مي كنه ...

از سري پيناكل pro one خيلي كارت خوبيه و الان هم قيمتش خيلي شكسته... اول كه وارد شد بالاي يك ميلون بود. پارسال حدود 700 يا 800 هزار بود و امسال فكر كنم تا 300 يا 400 هزار پايين اومده .. كه با اين قيمت بسيار كارت خوبي است. ورودي و خروجي دي وي هم داره ... وي اچ اس هم داره ... و اصولا كارتهاي پيناكل بسيار كارتهاي سازگاري هستند.

سري matrox رو زياد براي سيستمهاي بسته شده پيشنهاد نمي كنم. هرچند اونهم كارت خوبيه اما حتما بايد با بقيه اجزا سيستم خريده بشه تا قاطي نكنه ...

به هر حال اميدوارم كه كمي مورد استفاده واقع بشه اگر دوست عزيزي سوال خاصي داشت كه الان به ذهن من نرسيد. حتما بتونم كمك مي كنم. يا دوستاني دارم كه بتونن كمك كنن..

با آرزوي شادكامي و موفقيت

لینک به دیدگاه

مشكل با كارت كپچر pinnacle studio mp20 plus

--------------------------------------------------------------------------------

من به تازگي اين كارت را دسته دوم خريداري كرده ام ام اصلا نحويه نصب راه اندازي شو بلد نيستم!

يعني روي مادربورد نصبش كردم و سيستم شناختش ونرم افزارهاي مربوطه را نصب كردم

ولي وقتي ميخواستم از رسيورمون كپچر كنم يه فيش دوقلو از خروجي رسيور گرفتم و به كابل خود كپچر كه سرش به كپچر ميخورد و ازش چند تا خروجي مي امد وصل كردم ولي من فقط تصوير

رو گرفتم اونم با نويز خيلي زياد كه صدا هم نداره تمام سيمها رو امتهان كردم ولي جواب نداد

لطفا كمكم كنيد

وليreal time هستش

ضمننا گارانتي هم نداره!

لطفا كمكم كنيد

لطفا كمكم كنيد

با سلام

به این تاپیک مراجعه کنید

http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?p=6159&posted=1#post6159

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

leadtek_pxvc1000.jpg

The PxVC1000, as the card is known, does, of course, not bypass any kind of video encryption standards and it has been designed to for transferring video from HD camcorders to your PC. It will capture 1080p video in realtime and anything in lower resolution up to two times that speed.

It offloads the CPU and it does hardware MPEG-2 or H.264 encoding of whatever is captured. It can also capture video from component, composite and S-video sources. The card connects to a x1 PCIe slot and requires external power from a Molex connector.

لینک به دیدگاه

• 11 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 4 سال بعد...

درود

دوستان لطف کنند اخبار مرتبط با کارتهاي ميکس وکپچر رو در اين تاپيک قرار دهيد

من چند ساله با matrox rtx.2 کار میکنم خیلی ازش راضی هستم هم کیفیت هم افکتهاش  الانم رو ویندوز 7 64 بیت کار میکنه اصلا هم با قطعات مشکل نداره

ویرایش شده توسط jahfar
لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
  • 1 ماه بعد...

سیستم خوب برای کپچر حداقل چی باید داشته باشه، که سیستم بکشه؟

.

ویرایش شده توسط masi74
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...