رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد خرید کولر گرافیک به جای فن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مشکل اینه که کارت 4670 من فن اش خراب شده و و گفتن فن اش پیدا نمیشه

می خواستم بدونم به نظرتون اگر یه کولر گرافیک به جاش بزارم بهتره یا یه کارت 4670 جدید بگیرم

هر کدوم که هزینه اش کمتر میشه برام در اولویت هست

اگر کولر رو توصیه می کنید ارزون ترین مدلش چقدر در میاد ؟

لینک به دیدگاه

ارزونترین فن 35000 تومان قیمتشه http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=3208

اگر قیمت کارت شما اکبندش بین 80 تا 100 تومان باشه به نظر من بتونید در حدود 40 بفروشید و یک کارت نو بگیرید بهتره . حتی میتونید مدل بالاتر بگیرید .

لینک به دیدگاه

با لینک زیر یک نگاه بیندازید قیمت های انواع کولر های VGA موجود است.

اگر فقط فن خراب شده باشد با کمی گشت گذار در مغازه فروشنده گان فن ، به احتمال زیاد می توانید یک فن مناسب پیدا کنید.

لینک شما

لینک به دیدگاه

COOLER VGA ZALMAN VF770

اين فن خوبيه كه دوستان لينك كردند

لینک به دیدگاه

COOLER VGA ZALMAN VF770

اين فن خوبيه كه دوستان لينك كردند

البته کارت خودم رو اگر بتونم بفروشم و کارت جدید بگیرم بهتره چون کولر رو بگیرم

قیمتش با نصبش تقریبا برابر کارت جدید میشه

کارتم رو از اقای حسینی گرفتم خودشون اگر بخرن می تونم یه کارت جدید ازشون بگیرم

و ما تفاوتش رو پرداخت کنم

لینک به دیدگاه

تو همین فروم بذار برای فروش . ایرادش رو هم بگو . اگر قیمت مناسب باشه بچه ها میخرن .

لینک به دیدگاه

نصب کولر روی برد کاری نداره ، می تونید خودتون هم انجامش بدید .

اگر فکر می کنید نمی تونید ، خود جناب حسینی هم فکر کنم رایگان این کارو براتون انجام می دن .

لینک به دیدگاه

نصب کولر روی برد کاری نداره ، می تونید خودتون هم انجامش بدید .

اگر فکر می کنید نمی تونید ، خود جناب حسینی هم فکر کنم رایگان این کارو براتون انجام می دن .

ممنون دوستان ! راستش این کارت 4670 سافایر رو که دیدم دیدم برای کار من خیلی خوبه

چون خروجی hdmi داره که می تونه صدا و تصویر رو با هم منتقل کنه

پس به نظرتون کارتم رو با این شرایط 40 تومن برمیدارن ؟ که 40 روش بزارم اون کارت سافایر رو بگیرم

لینک به دیدگاه

شما یک تاپیک ایجاد کن و بذار مزایده . قیمت پایه بزار و هر کسی بالاتر داد بهش بفروش . ولی مشکل رو بگو . روی 40 زیاد حساب نکن . من گفتم 40 بفروشی خوبه . نگفتم حتما 40 میخرن . ممکنه تا 40 فروش بره . شما بذار ببین چی میشه . در ضمن در مورد EVGA 430 gt هم فکر کن . کارت خوبیه تو این رنج . البته کمی گرونتره . ولی جدیدا اومده و به روزتره.

لینک به دیدگاه

شما یک تاپیک ایجاد کن و بذار مزایده . قیمت پایه بزار و هر کسی بالاتر داد بهش بفروش . ولی مشکل رو بگو . روی 40 زیاد حساب نکن . من گفتم 40 بفروشی خوبه . نگفتم حتما 40 میخرن . ممکنه تا 40 فروش بره . شما بذار ببین چی میشه . در ضمن در مورد EVGA 430 gt هم فکر کن . کارت خوبیه تو این رنج . البته کمی گرونتره . ولی جدیدا اومده و به روزتره.

ممنون اقا حامد! می تونم این کارت evga رو بگیرم اما من اصلا سر رشته ندارم اما شما میگی بهتره و به روزتره این رو میگیرم! این مارک evga مارک خوبی هست ؟ میگم من چون سر رشته ندارم میپرسم !

برنامه داشتم cpu, ram رو ارتقا بدم با این شرایط میزارم برای اون ور سال ! فکر میکنی اگر بتونم فن کارت رو درست کنم 40 می تونم بفروشم ؟

این کارت evga پورت hdmi هم داره ؟

لینک به دیدگاه

شما با کامپیوتر چی کار میکنی؟ 430 جدیده ولی برای بازی مناسب نیست . از لحاظ قدرت از 4670 پایینتره . ولی از DX11 پشتیبانی میکنه ، HDMI داره ، مصرفش کمتره . ولی 4670 سرعتش بیشتره و کیفیت بهتری میده . اما تکنولوژی اون قدیمیتره و از DX10.1 پشتیبانی میکنه . شما بگو چقدر میخوای هزینه کنی ، مشخصات سیستمت رو بده ، اون موقع میشه بهت بهترین پیشنهاد رو داد . در مورد برند EVGA یکی از بهترینهاست . اگر فن کارتت درست بشه احتماش زیاده بتونی 40-50 بفروشیش . مدل دیقش ، گارانتی و مدت استفاده و ایرادش رو توی یک تاپیک بذار . در مورد خرید کارت هم تو تاپیک مشاوره مطرح کن . با توضیحاتی که خواستم . اونجا خیلیها کمکت میکنن.

لینک به دیدگاه

شما با کامپیوتر چی کار میکنی؟ 430 جدیده ولی برای بازی مناسب نیست . از لحاظ قدرت از 4670 پایینتره . ولی از DX11 پشتیبانی میکنه ، HDMI داره ، مصرفش کمتره . ولی 4670 سرعتش بیشتره و کیفیت بهتری میده . اما تکنولوژی اون قدیمیتره و از DX10.1 پشتیبانی میکنه . شما بگو چقدر میخوای هزینه کنی ، مشخصات سیستمت رو بده ، اون موقع میشه بهت بهترین پیشنهاد رو داد . در مورد برند EVGA یکی از بهترینهاست . اگر فن کارتت درست بشه احتماش زیاده بتونی 40-50 بفروشیش . مدل دیقش ، گارانتی و مدت استفاده و ایرادش رو توی یک تاپیک بذار . در مورد خرید کارت هم تو تاپیک مشاوره مطرح کن . با توضیحاتی که خواستم . اونجا خیلیها کمکت میکنن.

خب من با کامپیوتر به ندرت بازی میکنم ! چون کنسول دارم دیگه کم به خاطر بازی دنبالش میرم ! اما خب گاه گداری چند تا بازی که برای کنسول ساخته نشده باشه رو روی سیستم کار میکنم مثل FLIGHT SIMILATOR

خب من ترجیح میدم تو این رنج کارت قویتر رو بگیرم که قدرت گرافیکش بیشتر باشه !

سیستم من

M.B BIOSTAR TP43HP

CPU:E5200

RAM 2*1GB PATRIOT

VGA 4670 CONNECT 3D

POWER 430 GREEN

DVD RW SAMSUNG*2

امروز رفتم از یه فروشگاه دیگه یه فن با هدسینک خریدم و دادم یه جا دیگه نصب کرد سیستم نداشت تست کنه اوردم خوبه

نصب کردم دیدم کار نمیکنه ! نمی دونم مشکلش چیه!

کارت هم رو سستم کار میکنه اما همون لکه های رنگی گوشه های تصویر هست

حالا باز باید ببرم کارت رو تعمیر کار ببینه

لینک به دیدگاه

کابل برق فن رو به کارت وصل کردی؟ یک کابل با کانکتور کوچیکی داره .

لینک به دیدگاه

کابل برق فن رو به کارت وصل کردی؟ یک کابل با کانکتور کوچیکی داره .

اره خود طرف وصل کرده ! خواستم خودم دربیارمش دوباره جا بزنم نتونستم جداش کنم !

لینک به دیدگاه

پس یعنی الان فن جدید هم که گذاشتی کار نمی کنه . میتونه مشکل از سوکت برق فن باشه . شاید اون خم شده یا قطع شده .

لینک به دیدگاه

پس یعنی الان فن جدید هم که گذاشتی کار نمی کنه . میتونه مشکل از سوکت برق فن باشه . شاید اون خم شده یا قطع شده .

اره دیگه متاسفانه شانس ماست ! حالا امروز دوباره می خوام سیستم رو کلا ببرم اونجا تست کنم

نشد همون 4670 سافایر رو که رو می خوام بگیرم

ویرایش شده توسط ali.e
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...