رفتن به مطلب

انتخاب بهترين فروشنده و خريدار فروم در سال 1389

32 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما در خريد و فروش كدام كاربر را انتخاب ميكنيد ؟

• otello
      21
    • nasiban
      11

Recommended Posts

درود دوستان گلم

چند وقته كه داريم دنبال بهترين فروشنده و خريدار فروم ميگرديم و داريم چند نفر رو بررسي ميكنيم و به زودي در اين تاپيك نفر موررد نظر رو معرفي ميكنيم ;) :)

لینک به دیدگاه

آقا سعید این دیگه سر کاریه ها ;) :) جفتشون که خود شما هستید ;) کی بهتر و بیشتر از شما تو این فروم خرید و فروش کرده؟تازه تو 90 درصدش هم طرف مقابل راضی بوده . اگر اشتباه میگم ، بگید ;)

لینک به دیدگاه

آقا سعید این دیگه سر کاریه ها ;) :) جفتشون که خود شما هستید ;) کی بهتر و بیشتر از شما تو این فروم خرید و فروش کرده؟تازه تو 90 درصدش هم طرف مقابل راضی بوده . اگر اشتباه میگم ، بگید =D>

شما محبت داريد حامد جان . ولي ما ميخوايم نفر برتر رو اينجا معرفي كنيم . واسه اينكه مشخصه اين شخص هم كاسبه و هم اعتباري داره كه چنين كاري رو انجام ميده و اين جاي تقدير داره .

مهمترين ثروت انسان اعتبارش هستش ( سخني از سعيد حسيني ;) )

لینک به دیدگاه

مهمترين ثروت انسان اعتبارش هستش ( سخني از سعيد حسيني ;) )

کاملا ميتن فرموديد..دقيقا نظر بنده هم همين هست بهترين خريدار و فروشنده شما هستيد...

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

بعد از بررسيهاي مختلف توسط مديران گل چند تا از كاربران كه در زمينه خريد و فروش تلاش بسياري كردن رو معرفي كردن و در نهايت به كاربران otello, nasibanرسيديدم كه در اين بررسي بيشترين فعاليت رو در اين زمينه داشتن .

حالا براي انتخاب بين اين دو دوستمون به راي شما دوستان نياز داريم و ممنونم از راي شما

:) :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان گلم

بعد از بررسيهاي مختلف توسط مديران گل چند تا از كاربران كه در زمينه خريد و فروش تلاش بسياري كردن رو معرفي كردن و در نهايت به كاربران otello, nasibanرسيديدم كه در اين بررسي بيشترين فعاليت رو در اين زمينه داشتن .

حالا براي انتخاب بين اين دو دوستمون به راي شما دوستان نياز داريم و ممنونم از راي شما

:) :)

سلام

چون تو خط خرید و فروش نیستم ؛ من نمی تونم جواب واقعی رو بدم ولی اون اسمی که زیاد به چشمم خورده otello هست نسبت به این دوست عزیز:o

لینک به دیدگاه

سلام

چون تو خط خرید و فروش نیستم ؛ من نمی تونم جواب واقعی رو بدم ولی اون اسمی که زیاد به چشمم خورده otello هست نسبت به این دوست عزیز:)

درود

دوست گلم ممنونم از رايي كه داديد ولي شما ميتونيد وارد پروفايل كاربر بشيد و ببنيد چه پستهايي دادن و در چه بخشهايي بيشتر فعاليت داشتن و ايا ساير كاربران رضايت داشتن يا نه :) :o اينطوري بيشتر ميتونيد اطلاعات به دست بياريد . ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نگاه کردم به آمار اینم آمار مربوط به 19 اسفند 1389 ساعت 7 بعد از ظهر

otello

تعداد ارسال ها: 179

محبوبیت: 122 کاربر محبوب

nasiban

تعداد ارسال ها: 297

محبوبیت: 10

انتخاب من با توجه به محبوبیت هستش ( اگه اشتباه هست دوستان بگن ):)

پس به نظر من همون دوست عزیز otello clapping.gif

برا دوست دیگر هم آرزوی موفقیت می کنم:)

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

من به جناب nasiban رای میدم ، چون با ایشون خرید و فروش داشتم و واقعاً در حق من با انصاف بودند ..

در نهایت به نظرم هر دوی این عزیزان برنده هستند ولی خوب تنها به یکی باید رای داد

برای هر دوشون آرزوی موفقیت و سلامتی دارم :)

ویرایش : وجود رای مثبت ملاک خوبی برای انتخاب بهترین فروشنده نیست چون کسی بخاطر کالایی که برای فروش گذاشته امتیاز مثبت نمیگره چون فروش کالا یه چیز شخصیه

امتیاز مثبت در جایی مثل انتخاب کاربر یا مدیر فعال به کار میاد چون مثبت هایی که میگیرن مربوط میشه به پست مفید

برای تحقیق در این باره باید به تاپیک خرید و فروش مراجعه و ببینید که کدام یکی چه کالایی با چه قیمت پایه ای نهاده

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

سلام به دوستان...

من هم به دوست خوبمون nasiban راي ميدم....

از حق نگذريم خيلي خوب قيمت ميده براي خريد....

چند بار اومدم كالايي رو بخرم اما هميشه بيشتر از من قيمت داده......به عبارتي كارم رو خراب كرده...:دي

اما براش ارزوي موفقيت ميكنم....

لینک به دیدگاه

منم به دوست گلم محسن رای میدم...

محسن جان بچه ها بهت دسترسی ندارن ولی من میام شیرینیشو ازت میگیرما :دی

لینک به دیدگاه

دوستان گلم اين نظر سنجي تا سه شنبه ادامه داره لطفا براي انتخاب دوستانمون كمك كنيد .

لینک به دیدگاه

اين راي گيري تا فردا ادامه داره دوستان خوبم

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

خلاصه بعد از چند روز نظر سنجي و كمك شما دوستان گلم نسبت به انتخاب بهترين خريدارو فروشنده كاربر otello عزيز انتخاب شدن و واقعا بهشون تبريك ميگيم بهشون و اميدوارم كه در تمام مراحل زندگيشون پيروز و موفق باشن .

البته كاربر nasiban عزيز اگر دقت بكنيد بسيار كاربر پخته اي در اين زمينه هستن ولي راي كاربران براي ما مهم بوده كه نتيجه رو مشخص ميكرده دوستان گلم .

يك هديه ناقابل ( فلش 8 گيگ ) تقديم ايشون ميكنيم و اميدوارم كه مباركشون باشه .

البته فردا ما تا ظهر بيشتر نيستيم دفتر اگر ممكنه تا قبل از ظهر تشريف بياريد ممنونتون ميشم عزيز.

[-X ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و بزگواران گرامی مخصوصا جنای آقای حسینی مدیریت محترم سایت

از نظر خودم که آقای نصیبان هم ارجحتر هستند وهم با تجربه تر و استاد و پیشکسوت بنده... فقط میتونم بگم لطف دوستان شامل حال من شده تا این عنوان نصیب من گردد من ارادتمند همه دوستان هستندو همشون رو دوست دارم

از همه عزیزانم تشکر میکنم و برای تک تک دوستان آرزوی موفقیت و سربلندی میکنم واز خداوند منان در سال جدید براشون آرزوی سلامتی و تندرستی میکنم

ارادتمند همیشگی شما شعبانی

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

سلام آقای شعبانی.

انتخاب شما به عنوان بیزینس من نمونه را تبریک می گویم. امیدوارم همیشه در تجارت هاتون موفق و پیروز باشید [-X ;)

ویرایش شده توسط maxel134
لینک به دیدگاه

من با محسن جان خرید و فروش داشتم خیلی خوش حسابه . سرش بره حرفش نمی ره [-X

به آقای شعبانی هم تبریک می گم. ;)

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

به دوست عزیز آقای شعبانی تبریک میگم

آقای نصیبان هم واقعا قبولشون دارم

انشاا.. هر دوی این عزیزان پیروز باشند [-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوست عزیز آقای شعبانی ، بنده نیز به شما تبریک عرض می کنم و امیدوارم همیشه در کار و زندگی موفق و پیروز باشید. [-X :-?

پیشاپیش عید نوروز را به شما تبریک عرض می کنم ، امیدوارم سال جدید ، سال موفقیتها برای شما باشد.;)

در روزهای اول رقابت بسیار نزدیک بود ، اما در نهایت دوست خوبمان آقای شعبانی موفق بودند ، به آقای نصیبان هم تبریک می گویم.

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

تبریک میگ به اقای شعبانی عزیز .. من خودم با ایشون یک معامله داشتم و اخلاق و نحوه برخوردشون رو تحسین میکنم ^^

نسیبان عزیز هم بسیار فعال بودند ولی به هر حال انتخاب دوستان بود و فقط یک برنده میتوانستیم داشته باشیم.[-X

خسته نباشید میگم به هر دوی این عزیزان;)

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...