رفتن به مطلب

مشكل نصب ويندوز از روي فلش لطفا كمك كنيد

Ali Alborz
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

بنده به دليل اينكه در حال حاظر روي سيستمم دي وي دي رام ندارم ميخوام از روي فلش اقدام به نصب ويندوز كنم..

با برنامه win to flash از ديسك ويندوز روي فلش يه كپي بوتيبل گرفتم اما به مشكل زير كه تو عكس مشخصه بر ميخورم با چندتا سي دي ويندوز متفاوت امتحان كردم بازم درست نشد..

دوستان فقط فوري يه راهنمايي بهم بدن عجله دارم كارم گيرم ممنوووون :)

image.jpeg

اينم بگم عكس اول رو از برنامه وين تو فلش از رو لپ تاپ گرفتم دومي رو از رو مانيتور كامپيوتر

image.jpeg

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

بهترین ابزاربرای بوتیبل کردن فلش درایو برای نصب ویندوز،استفاده از نرم افزار کم حجم وکاربردی Rufus هست که سرعت خوبی در برابر ابزارهای دیگه مثل همین Win to flash داره .

لینک به دیدگاه

ارور 0xc0000359 بیشتر مربوط به فایل های سیستمی میشه که یا گم شده یا خراب هستند و قابل اجرا نیستند که میتونه از نصب شدن نا مناسب ویندوز یا خراب شدن فایل ها باشه (عموما با یک Windows repair ) مشکل حل میشه تا حدودی

البته برنامه ایی که دوستمون معرفی کردند عالی هست و پیشنهاد میشه از اون استفاده کنید و پیشنهاد میشه یک ویندوز از سایت های معتبر دانلود کنید و با استفاده از Rufus  اقدام به بوتیبل کردن فلش کنید مناسب تر هست

لینک به دیدگاه

برنامه Rufus مناسب هستش .

اما شما میتونید با برنامه PowerISO هم با پسوند iso از dvd یا cd خودتون ایمیج بگیرد هم اون رو به صورت بوتیبل توی فلش بریزید .

کار با PowerISO راحته و نیاز به دانش خاصی نداره .

اگر راهنمایی بیشتری میخواهید بگید تا اضافه کنم .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

درود 

برای بوت کردن با فلش دستورهای زیر رو اجرا کن:

1.diskpart
2.list disk
select disk n.3  

n شماره ی فلش هست که از دستور 2 دیده می شه.

4.clean
5.create partitin primary
6.active
7.format fs=fat32

می تونی ntfs فرمت کنی، اما برخی مادربردها با ntfs بوت نمی شوند.

8.assign

در پایان فایلهای ویندوز رو روی فلش کپی کن.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان عزيز دارم فعلا با برنامه rufus امتحان ميكنم با ويندوزي كه داشتم ببينم چي ميشه ، فقط از بين اين گزينه ها كدوم رو انتخاب كنم؟ هاردم ssd نو هست قبل از اين روش هيچي نريختم فرمت هم نكردم..

در 25 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

ارور 0xc0000359 بیشتر مربوط به فایل های سیستمی میشه که یا گم شده یا خراب هستند و قابل اجرا نیستند که میتونه از نصب شدن نا مناسب ویندوز یا خراب شدن فایل ها باشه (عموما با یک Windows repair ) مشکل حل میشه تا حدودی

البته برنامه ایی که دوستمون معرفی کردند عالی هست و پیشنهاد میشه از اون استفاده کنید و پیشنهاد میشه یک ویندوز از سایت های معتبر دانلود کنید و با استفاده از Rufus  اقدام به بوتیبل کردن فلش کنید مناسب تر هست

در 37 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

سلام

بهترین ابزاربرای بوتیبل کردن فلش درایو برای نصب ویندوز،استفاده از نرم افزار کم حجم وکاربردی Rufus هست که سرعت خوبی در برابر ابزارهای دیگه مثل همین Win to flash داره .

image.jpeg

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

ممنون از دوستان عزيز دارم فعلا با برنامه rufus امتحان ميكنم با ويندوزي كه داشتم ببينم چي ميشه ، فقط از بين اين گزينه ها كدوم رو انتخاب كنم؟ هاردم ssd نو هست قبل از اين روش هيچي نريختم فرمت هم نكردم..

image.jpeg

گزینه MBR قدیمی تر هست و تقریبا از زمان Dos موجود بوده و بیشتر هماهنگ هست با سیستم ها  اما گاها روی مادربرد های جدید عمل نمی کنه

پیشنهاد میشه ابتدا با گزینه اول تست کنید و اگر مشکلی بود در بوت بسراغ GPT برید

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

برنامه Rufus مناسب هستش .

اما شما میتونید با برنامه PowerISO هم با پسوند iso از dvd یا cd خودتون ایمیج بگیرد هم اون رو به صورت بوتیبل توی فلش بریزید .

کار با PowerISO راحته و نیاز به دانش خاصی نداره .

اگر راهنمایی بیشتری میخواهید بگید تا اضافه کنم .

موفق باشید

خب تمام راه هايي كه دوستان گفتند رو رفتم اخر سر همين پاور ايزو كه دوستمون گفت جواب داد، واقعا بر خلاف نرم افزار هاي ديگه چيزه خاصي نداشت و فقط بايد درايو سي دي و يو اس بي رو مشخص ميكردي ... ممنون :)

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، Ali Alborz گفته است :

خب تمام راه هايي كه دوستان گفتند رو رفتم اخر سر همين پاور ايزو كه دوستمون گفت جواب داد، واقعا بر خلاف نرم افزار هاي ديگه چيزه خاصي نداشت و فقط بايد درايو سي دي و يو اس بي رو مشخص ميكردي ... ممنون :)

خواهش می کنم

من چند سال که دیگه فقط از این روش استفاده می کنم .

اما روش های دیگه هم باید جواب میدادن . الان ویندوز فلش خودم رو رفیقم با Rufus ریخته و مشکلی نداره .

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Alborz گفته است :

خوشبختانه مشکلتون حل شد

اگرچه من خودم مدت هاست از Rufus  استفاده میکنم و مشکلی ندارم اگرچه عموما از PowerISO برای  باز کردن ایمیج ها یا ایمیج گرفتن استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...