رفتن به مطلب

نظر شما در مورد خرید کولر خانگی (ایا با گارانتی بخرم یا بدون گارانتی)

Abolfazl.D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکی از بستگان  بنده قصد خرید کولر برای خونش داره اما بودجش محدوده

تازه تشکیل خانواده  داده  و خونشو اماده کرده 

یکی از دوستان بهش کولر جنرال بدون گارانتی 1800 قیمت داده به نظرتون این جنس خوبه؟

ایا اصلا بدون گارانتی بخره مشکلی پیش میاد چون یکی  از بستگان ما بدون گارانتی خریده و تا الان مشکلی نداشته البته خود ما برای خونمون با گارانتی خریدیم که تقریبا برای گارانتیش 1 میلیون بیشتر پرداخت کردیم

حالا میخوام نظرات شما رو بشنوم چه مدلی بخره بهتره چون همون فروشنده یه پیشنهادش دیگه برای کولر بدون گارانتی  2800 داده

لینک به دیدگاه

قیمت 1800 رو برای چه مدلی پیشنهاد داده؟؟

البته این تفاوت قیمت با گارانتی و بدون گارانتی بیشتر مربوط به برند و محل سکونت هست

مثلا در شهری که بنده هست شخص از بانه کولر LG بدون گارانتی  میاره با قیمتی در حدود 2400 اما وقتی از خود نمایندگی LG در تهران قیمت گرفتم یک مدل بالاتر چون گویا اون مدل که از بانه می اورد طرف کمی قدیمی بود اما  تفاوت قیمتش تنها 300 تومن بود

واقعا ارزش نداشت این تفاوت قیمت

در اخر پیشنهادم این اندکی تحقیق کنید و مدل های مختلفی رو بررسی کنید و همینطور از جا های دیگر قیمت هم بگیرید و مثلا فقط رو یک برند خاص مانور ندید و از همه مهم تر فقط به صحبت های فروشنده اکتفا نکنید

لینک به دیدگاه

درود

اکثر جنسایی که از بانه میاد درسته قیمت مناسبی به نسبت شهر سکونت داره ولی حداقل یکی دو مدل پایینتره ..

متاسفانه اکثر مردم ما فقط به هزینه ای که قرار اول به صورت نقد و کامل بابت خرید جنس  الکتریکی پرداخت کنن توجه بیشتری دارن  تا کیفیت - قدرت و از همه مهمتر مصرف !

طرف مثلا میاد یه یخچال یا کولر میخره 500 تومن زیر قیمت بازار ولی اگر هزینه اضافی قبض برقش رو در سال حساب کنه میبینه کلی ضرر کرده !

لینک به دیدگاه

کلا سمت جرنال و اوجرنال نرو که همش 99% اونایی که توی ایرانی فیکه

سامی و ال جی خوب هستن در مرحله بعد هم میشه به مدیا.

24000 اوجرنال بود اندازه 12000 سامی خنک نمیکرد ،

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farshid0018 گفته است :

قیمت 1800 رو برای چه مدلی پیشنهاد داده؟؟

البته این تفاوت قیمت با گارانتی و بدون گارانتی بیشتر مربوط به برند و محل سکونت هست

مثلا در شهری که بنده هست شخص از بانه کولر LG بدون گارانتی  میاره با قیمتی در حدود 2400 اما وقتی از خود نمایندگی LG در تهران قیمت گرفتم یک مدل بالاتر چون گویا اون مدل که از بانه می اورد طرف کمی قدیمی بود اما  تفاوت قیمتش تنها 300 تومن بود

واقعا ارزش نداشت این تفاوت قیمت

در اخر پیشنهادم این اندکی تحقیق کنید و مدل های مختلفی رو بررسی کنید و همینطور از جا های دیگر قیمت هم بگیرید و مثلا فقط رو یک برند خاص مانور ندید و از همه مهم تر فقط به صحبت های فروشنده اکتفا نکنید

خیلی ممنون دوست عزیز

طرف اسمشو (جنرال) گفت  باز باید بپرسم تا مشخصات دقیقشو بگیرم

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HolymighT گفته است :

درود

اکثر جنسایی که از بانه میاد درسته قیمت مناسبی به نسبت شهر سکونت داره ولی حداقل یکی دو مدل پایینتره ..

متاسفانه اکثر مردم ما فقط به هزینه ای که قرار اول به صورت نقد و کامل بابت خرید جنس  الکتریکی پرداخت کنن توجه بیشتری دارن  تا کیفیت - قدرت و از همه مهمتر مصرف !

طرف مثلا میاد یه یخچال یا کولر میخره 500 تومن زیر قیمت بازار ولی اگر هزینه اضافی قبض برقش رو در سال حساب کنه میبینه کلی ضرر کرده !

خیلی ممنون دوست عزیز

بله این حرف شما رو هم کاملا قبول دارم

اما از یک طرف بیشتر وسایلی که در داخل مونتاژ میشن اصلا کیفیت و کارایی ندارن و خرابیشون زیاده به خصوص از سام سرویس

ما بیشتر دنبال یک کولر جنس خوب اصل میگیردیم  واگه تفاوت قیمت 500 بود که خیلی خوب میشد اما در 90 درصد موارد اختلاف یک وسیله بدون گارانتی با گارانتی دارش  کم کمش 800 تومن هست

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ATER گفته است :

کلا سمت جرنال و اوجرنال نرو که همش 99% اونایی که توی ایرانی فیکه

سامی و ال جی خوب هستن در مرحله بعد هم میشه به مدیا.

24000 اوجرنال بود اندازه 12000 سامی خنک نمیکرد ،

داداش مطمئنی پس جنرال اصلا خوب نیست بگیرم

اما از بس وسایل ال جی و سامسونگ خرابن شک دارم برم سراغشون

احتمالا میخوام برم سراغ white میگن خونک کنندگیش خیلی خوبه

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

داداش مطمئنی پس جنرال اصلا خوب نیست بگیرم

اما از بس وسایل ال جی و سامسونگ خرابن شک دارم برم سراغشون

احتمالا میخوام برم سراغ white میگن خونک کنندگیش خیلی خوبه

عزیز من کلا 2 نوع کولر گازی داریم 1- بانه این که 90% تقلبی هستن 2.اصل که 90% با گارانتی هستن.(طرف یه برند آورده بود به اسم Super LG به اسم LG داشت میفروخت :| )

این که برای خونه خالم توی شما 2 تا کولر گرفتیم یکی 12000 ال جی یکی دیگه 24000 جرنال (فکر کنم اسمایل)

اون12000 همه خونه رو خنک میکرد اون 24000 خودش رو میکشت هیج جا رو خنک نمیکرد

من از خیلی ها پرسیدم اونی که داشته هم اونی که میفروشه

بهترین برند اول  LG بعد از اون Samsung هست

اینی هم که شما میگی خرابی زیاد داره من تا حالا نشنیدم.

یادت نره حتما اینورتر دار بگیر

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

عزیز من کلا 2 نوع کولر گازی داریم 1- بانه این که 90% تقلبی هستن 2.اصل که 90% با گارانتی هستن.(طرف یه برند آورده بود به اسم Super LG به اسم LG داشت میفروخت :| )

این که برای خونه خالم توی شما 2 تا کولر گرفتیم یکی 12000 ال جی یکی دیگه 24000 جرنال (فکر کنم اسمایل)

اون12000 همه خونه رو خنک میکرد اون 24000 خودش رو میکشت هیج جا رو خنک نمیکرد

من از خیلی ها پرسیدم اونی که داشته هم اونی که میفروشه

بهترین برند اول  LG بعد از اون Samsung هست

اینی هم که شما میگی خرابی زیاد داره من تا حالا نشنیدم.

یادت نره حتما اینورتر دار بگیر

اما داداش این برندی که من گفتم جزو معروفترینها هست اما مشکل اینجاست اصلا بدون گارنتیش جایی پیدا نمیشه

اما در مورد جمله اخرت متوجه نشدم ( یادت نره حتما اینورتر دار بگیر )

شما ظاهران زیاد دنبال کولر های مختلف نرفتید چون به حدی مدلها زیاده که ادم  سر در گم میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اون قیمت 1800 اگه برای 30000 باشه فیک هست.دقت کنید که جنرال اصلی روش نوشته 77 کلغم سعنی موتورش 77 کیلو هست.قیمتش حدود 2تومن هست البته بنده  نزدیک مرز هستم .جنرال اصلی شکار و یا هر پیش و پسوندی نداره و فقط نوشته کول اند هیت.روی کارتن هم هلوگرام شرکت هست.موتورشم توشیبا هست.طرح لبخندشم فقط استیل هست.رنگ گلد و غیره نداره.

نمیدونم کجا تشریف دارید اما پیشنهاد میکنم کولر جنرال گید با رادیاتور طلایی و موتور هیتاچی تهیه کنید قیمت 30000 اینجا 2400 هست.بنده خودم 36000 همین مدلو دارم   توی خونه 140 متری  هیچوقت نمیتونم از27 درجه کمتر کنم توی هوای بالای 50 درجه.

الجی هم کولرای خوبی داره اما به نسبت قیمت نمی ارزه.الجی هم رادیاتور طلایی داره که اونم عالیه اما گرونتر. 

در مورد گارانتی هم دنبالش نرید چون خراب نمیشه و مواردی هم که معمولا خرابی داره شامل گارانتی نیست

ویرایش شده توسط sajad25
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، sajad25 گفته است :

دوست عزیز اون قیمت 1800 اگه برای 30000 باشه فیک هست.دقت کنید که جنرال اصلی روش نوشته 77 کلغم سعنی موتورش 77 کیلو هست.قیمتش حدود 2تومن هست البته بنده  نزدیک مرز هستم .جنرال اصلی شکار و یا هر پیش و پسوندی نداره و فقط نوشته کول اند هیت.روی کارتن هم هلوگرام شرکت هست.موتورشم توشیبا هست.طرح لبخندشم فقط استیل هست.رنگ گلد و غیره نداره.

نمیدونم کجا تشریف دارید اما پیشنهاد میکنم کولر جنرال گید با رادیاتور طلایی و موتور هیتاچی تهیه کنید قیمت 30000 اینجا 2400 هست.بنده خودم 36000 همین مدلو دارم   توی خونه 140 متری  هیچوقت نمیتونم از27 درجه کمتر کنم توی هوای بالای 50 درجه.

الجی هم کولرای خوبی داره اما به نسبت قیمت نمی ارزه.الجی هم رادیاتور طلایی داره که اونم عالیه اما گرونتر. 

در مورد گارانتی هم دنبالش نرید چون خراب نمیشه و مواردی هم که معمولا خرابی داره شامل گارانتی نیست

خیلی ممنون دوست عزیز

پس جنرال مدل خوبی هست بنده بچه مازندرانم احتمالا 2400 شما بیاد تا ابنجا 3500 راحت میشه

دقیقا گارانتی بدرد نمیخوره چون هر جور خراب بشه جز گارانتی محسوب نمیشه

زیر دو تومن کولر نیست اخه گفتم بودجش خیلی محدوده نمیخواد زیاد هزینه کنه.

لینک به دیدگاه

جرنال اصلش باشه 24000 حدود 3-3.5 قیمتشه تا اونجایی که من چند وقت پیش پرسیدم

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

بازم ممنون دوست عزیز

لینک به دیدگاه

درود مجدد

من حدود 7-8 سال پیش برای خودم پاناسونیک تهیه کردم .. واقعا هم مصرفش نسبت به اینکه برای نسل 8 سال پیشه خوبه هم بازدهیش !

سال پیش هم دو مورد برای دوستان پیشنهاد دادم پاناسونیک تهیه کردن .. که عالیه !

ویلای یکی از دوستان هم o"General دارن توی شمال اونم خیلی خوب خنک میکنه !

ولی من پاناسونیک رو پیشنهاد میدم.

ویرایش شده توسط HolymighT
لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، ATER گفته است :

اون جنرال که بالای  3تومه موتور اسکرول هستش  و کلا مکانیزمش فرق داره  

هرچی میخرید فقط او جنرال نگیرید که از 10 تا 11تاش تقلبیه

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، HolymighT گفته است :

درود مجدد

من حدود 7-8 سال پیش برای خودم پاناسونیک تهیه کردم .. واقعا هم مصرفش نصبت به اینکه برای نسل 8 سال پیشه خوبه هم بازدهیش !

سال پیش هم دو مورد برای دوستان پیشنهاد دادم پاناسونیک تهیه کردن .. که عالیه !

ویلای یکی از دوستان هم o"General دارن توی شمال اونم خیلی خوب خنک میکنه !

ولی من پاناسونیک رو پیشنهاد میدم.

ممنون دوست عزیز

تعریفشو زیاد شنیدم حالا که شما گفتین دنبال پاناسونیک هم میرم ببینم چه قیمتی هست.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بایه تعمیر کار کولر صحبت کنی به نتیجه بهتری میرسی و کولرای دو تیکه چند نو موتور دارن ..موشکی و مدلای دیگه که بر اساس اب هوا مثلا شمال هستی پس شرجی انتخاب میشن ولی من تعریف مدیا رو زیاد شنیدم..خودمونم پاناسونیک داریم بد نیست

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Mohsen salehi گفته است :

دوست عزیز بایه تعمیر کار کولر صحبت کنی به نتیجه بهتری میرسی و کولرای دو تیکه چند نو موتور دارن ..موشکی و مدلای دیگه که بر اساس اب هوا مثلا شمال هستی پس شرجی انتخاب میشن ولی من تعریف مدیا رو زیاد شنیدم..خودمونم پاناسونیک داریم بد نیست

ممنون دوست عزیز

با فروشندها صحبت کردم اما تا الان با تعمیر کارا صحبت نکردم حتما میرم میپرسم تا ببینم کدوم مدل بهتره وخرابیش کمتر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...