رفتن به مطلب

مشاوره درانتخاب گرافیک

مهدی مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام ببخشید من میخواستم سیستم جمع کنم بین اینکه ۲ تا گرافیک Inno3D GeForce GTX 1060 Campact 6GB GDDR5 بگیرم یا که یک گرافیک MSI GTX 1070 Founders Edition 8GB GDDR5 به مشکل برخوردم کدوم کارو بکنم که برای سیستم گیمینگ قدرت خوبی داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام بصورت کلی MSI GTX 1070 Founders Edition 8GB  گزینه بهتری هست

لینک به دیدگاه

عزیز من 1060 اصلا از sli پشتیبانی نمیکنه که میخوای 2 تا ازش بخری ... رزولوشن مانیتورت چنده ؟؟؟ رو چند فریم بازی میکنی ؟؟؟

لینک به دیدگاه

اولا که کلن 1060 خوش قیمت نیومد به ایران. ثانیا این مدلی که میخرید کلاک بالایی نداره و به دلیل کوچکی و تک فن بودن از بیشتر 1060 ها ضعیفتره

خرید 1070 کار معقولتری هست. کلن هم sli دردسر داره

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، مهدی مهمان گفته است :

با سلام ببخشید من میخواستم سیستم جمع کنم بین اینکه ۲ تا گرافیک Inno3D GeForce GTX 1060 Campact 6GB GDDR5 بگیرم یا که یک گرافیک MSI GTX 1070 Founders Edition 8GB GDDR5 به مشکل برخوردم کدوم کارو بکنم که برای سیستم گیمینگ قدرت خوبی داشته باشه

توضیحات رو عزیزان دادند در خصوص MSI مد نظر لازم بذکر پیشنهاد نمیشه بدلیل این که نسخه رفرنس هست

نمونه مدنظظر 1060 بدلیل کوچک بودن و تک فن بودن زیاد جالب نیست در اخر این موارد برای 1060 و 1070 پیشنهاد میشه

Inno3D iChill GTX 1070 X4 Air Boss 8GB GDDR5

یا GIGABYTE GTX 1060 G1 Gaming WF2X OC 6GB GDDR5

لینک به دیدگاه

اگر بذارید نسخه های اسکتریم امپ zotac1070 بیاد خریدش خوبه. قیمتش مناسبه و پیش فرض و پایدار اورکلاک شده. نیازی نیس دستکاری بکنید. الان 1080 زوتک موجود شده و واقعا کارت عالی ای هستش.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان با اجازه استارتر عزیز دیدم موضوع مشاوره خرید گرافیک هستش حیفم اومد برای سوالم تاپیک دیگه ای بزنم
دوستان به نظرتون Rx460 4Gb برای بازی در مانیتور اچ دی و تنظیمات متوسط خوبه؟! در حد 960 فریم میده؟! نسخه Asus Rx460 4Gb گیرم اومده ۶۵۰ البته از دبی به نظر دوستان بخرم یا ن؟! ممنون میشم راهنماییم کنید

Sent from my ASUS_Z00ED using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، raajer گفته است :

سلام دوستان با اجازه استارتر عزیز دیدم موضوع مشاوره خرید گرافیک هستش حیفم اومد برای سوالم تاپیک دیگه ای بزنم
دوستان به نظرتون Rx460 4Gb برای بازی در مانیتور اچ دی و تنظیمات متوسط خوبه؟! در حد 960 فریم میده؟! نسخه Asus Rx460 4Gb گیرم اومده ۶۵۰ البته از دبی به نظر دوستان بخرم یا ن؟! ممنون میشم راهنماییم کنید

460 برای رزولوشن کمتر از FHD  کاملا مناسبه و در تقریبا بیشتر از 960 فریم میده  با جزئیات بالا... اینم review این کارت ( http://www.guru3d.com/articles_pages/asus_radeon_rx_460_strix_gaming_4gb_review,1.html )  ... فقط یه مسئله هستش اونم بحث گارانتی و اینا که اگر سوخته باشه یا مشکل دار باشه کارت چطوری میخوای مرجوع کنی .. به نظر من از ایران بخری با گارانتی بهتره ...اگر هم میخوای آینده نگری داشته باشی 470 بخری عالیه ...

لینک به دیدگاه

داداش ممنون از راهنماییت در رابطه با گارانتی, گارانتی دار میخرم خودم سالی حداقل دوبار میرم دبی از اون لحاظ زیاد مشکلی نیست 470 خوبه ولی قیمتش فعلا یکمی تنده تا چند ماه دیگه شاید بیاد رو ۸۰۰ منم تا اون موقع نمیتونم صبر کنم به نظر شما 460 جی تی آیی v با تنظیمات متوسط و رزولوشن اچ دی ۶۰ فریم میده؟!

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، raajer گفته است :

داداش ممنون از راهنماییت در رابطه با گارانتی, گارانتی دار میخرم خودم سالی حداقل دوبار میرم دبی از اون لحاظ زیاد مشکلی نیست 470 خوبه ولی قیمتش فعلا یکمی تنده تا چند ماه دیگه شاید بیاد رو ۸۰۰ منم تا اون موقع نمیتونم صبر کنم به نظر شما 460 جی تی آیی v با تنظیمات متوسط و رزولوشن اچ دی ۶۰ فریم میده؟!

بله به راحتی 60 فریمو میگیری با تنظیمات متوسط و رزولوشن HD ... الان من با گرافیک سافاییر 7770 و رزولوشن 900*1440 با تنظیمات بالا دارم 30 فریم میگیرم دیگه این گرافیک که جای خود دارد . تو یوتیوبم میتونی سرچ بزنی فیلماشو ببینی .

لینک به دیدگاه

ممنون از راهنماییت [emoji3][emoji3]

لینک به دیدگاه

داداش gtx 1060 اصلا sli نداره که

ولی واس گیمینگ gtx 1060 کافیه بخدا

اگه مانتیور 4k نداری الکی خرج اضافی نکن

من که با همین 1060 همه گیما رو با مانیتور full hd تو بالاترین تنظیمات 60فریم میگیرم بخدا

لینک به دیدگاه

اگر مانیتوری که انتخاب کردی  بالای  فول اچ دی هست 1070 رو انتخاب کن ولی اگر فول اچ دی بود 1060 کفایت میکند درضمن دوستان هم گفتند 1060 sli  نداره و یک نکته هیچوقت برای سیستم گیمینگ دو کارت گرافیک به صورت sli نبندید چون بیشتر بازیها از این تکنولوژی پشتیبانی نمیکنند بهتر است که یک کارت قویتر استفاده شود تا دو کارت 

لینک به دیدگاه

خرید 1070 برای full hd توصیه می شه. 1060 در صورتی که بودجه محدوده برای full hd مناسبه چون در بازی های جدید از 60 فریم پایینتر میاد.

لینک به دیدگاه

اینجور نیس که فقط کارت های قوی رو برای 2K و بالاتر گرفت

میشه یه 1080 گرفت و در رزولوشن FULL HD از ANTI ALIASING استفاده کرد و تا چندین سال پرفورمنس عالی گرفت

اکثر بنچمارک هایی که در نت هست براساس FXAA بوده و گرنه در بالاتر مثل TXAA X4 فریم به شدت پایین میاد و جزییات بازی هم به همون مقدار بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...