رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک 980ti (ختم تاپیک)

Nobody2000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

از عنوان معلوم هست دنبال کارت گرافیک 980ti هستم از برند معتبر ترجیحا Asus - MSI -EVGA و ...

حتما کارت ورژن ti میخوام

کارت با گارانتی میخوام.

قیمت هم فضایی ندید قیمت مناسب میخوام .هر چیزی قیمتی داره .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

دوستان کسی مدلهای Asus و MSI هم داره خبر بده .

EVGA و Gigabyte هم بود بگید .

لینک به دیدگاه

سلام

گراف gtx980ti gold asus فول گارانتی، کارکرد در حد 3 4 ماه، 2 عدد موجود هست، قیمت 1850

ویرایش شده توسط rasa.d
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

شرمنده اینو میگم ولی وقتی کارت Gigabyte GTX 980ti Gaming را به من با گارانتی کامل حالا 2 3 ماه کمتر از 3 سال قیمت 1500 دادند بنظرم 350 تومان هزینه اضافه برا کارت ایسوز گلد یکم غیر منطقی بنظر میاد .

لطفا در قیمت کارتتون تشدید نظر کنید و قیمت آخر و منطقیتون را برام ارسال کنید .

لینک به دیدگاه

حقیقت مطلب اینست که این کارت ها برای بنده ی خدای زاهد و درویش ست، ایشان هم بعلت در مذیقه بودن قرار بر فروش گذاشته ند که اگر اینطور نمیبود کما ف سابق در حال استفاده از تکنلوژی بلاد کفر بدون ذره ای تامل و درنگ میبوده

برای قیمت هم گمان بر این میبرم آن شخصی که g1 هارا برای فروش 1500 گذاشت ه از روی شکم سیری و نداشتن هرگونه مشکلی مالی میبوده

قیمت ها را هم آن شخص زاهد به من اینگونه سپرده لینکن علی ایهلحال صحبتی نموده و قیمت اخر را براش شخص شخیص شما در همین صفحه خواهیم گذاشت  :)

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، rasa.d گفته است :

حقیقت مطلب اینست که این کارت ها برای بنده ی خدای زاهد و درویش ست، ایشان هم بعلت در مذیقه بودن قرار بر فروش گذاشته ند که اگر اینطور نمیبود کما ف سابق در حال استفاده از تکنلوژی بلاد کفر بدون ذره ای تامل و درنگ میبوده

برای قیمت هم گمان بر این میبرم آن شخصی که g1 هارا برای فروش 1500 گذاشت ه از روی شکم سیری و نداشتن هرگونه مشکلی مالی میبوده

قیمت ها را هم آن شخص زاهد به من اینگونه سپرده لینکن علی ایهلحال صحبتی نموده و قیمت اخر را براش شخص شخیص شما در همین صفحه خواهیم گذاشت  :)

حاجی دمت گرمcmتوزیرپست دوستان خوندم ترکیدم از خنده دست مریزاد برلحن گفتارشما ایول

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Mr.pr گفته است :

حاجی دمت گرمcmتوزیرپست دوستان خوندم ترکیدم از خنده دست مریزاد برلحن گفتارشما ایول

حاجی پدر جناب عالی بشود انشاا...

کاری ننموده ایم فقط خواسته یم کمی از زبان مهاوره بدور بوده باشه و پارسی را پاس بداریم

اگر نظر و نقدی در مورد عنایات اینجانب داشته اید به پست الکترونیک من یا واتس و تلگرام برای زیباتر شدن این زبان و فراگیر شدنش میتوانین ارسال نظر کرده و بنده حقیر به دیده گذاشته...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من یه کارت 1070 msi gamingx گذاشتم برای فروش دوست داشتی یه نگاهی بهش بنداز

فروش کارت MSI 1070

لینک به دیدگاه

ویرایش شده توسط lali city
لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز کارت آک نمیخوام .

لینک به دیدگاه

سلام    asus   آکبند 980ti ماتریکس سه سال گارانتی

https://....ir/vga-asus-rog-gtx-980-ti-oc-matrix-platinum-6gb

1950

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، 7alireza7 گفته است :

سلام    asus   آکبند 980ti ماتریکس سه سال گارانتی

https://....ir/vga-asus-rog-gtx-980-ti-oc-matrix-platinum-6gb

1950

ممنون دوست عزیز همین بالا گفتم که کارت آکبند بکارم نمیاد .

اگر کارت شما کارکرده و با قیمت بهتر بود حتما میخریدم .

لینک به دیدگاه

دوست گرامی به نظرت بده به قیمت دست دو آکبند پیشنهاد دادم؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...