رفتن به مطلب

co op نيازمنديم

eddy
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام بر دوستان و گيمران محترم سايت

غرض از مزاحمت اينكه بنده يه دوستى دارم كه كشته و مرده co op زدنه براى همين جفتمون نه تجربه اجرا رو داريم نه ميدونيم از كجا شروع كنيم براى همين ميخواستيم دوستان ما رو راهنمايى كنن كه چه بازيهاى اين بخش رو دارن (با ذكر نام معرفى كنيد) و چى پيشنهاد ميديد اونايى هم كه قيمت مناسبى فعلا دارن رو برامون معرفى كنيد عللحساب.

براى شروع به نظرم اونايى كه رايگان هستن رو بهمون معرفى كنيد

با تشكر

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

درود

اونقدر بازی با این بخش زیاده که جدا نمیدونم چی بگم 

این بازی ها به نظرم برای شما مناسبه که هم رایگانن و هم مهارتی نمیخوان

Warface

Loadout

ولی جدا در تمام بازی ها co-op بتلفیلد 3 تکرار نشدنی بود

• لایک 1
لینک به دیدگاه

نقل قول

درود

اونقدر بازی با این بخش زیاده که جدا نمیدونم چی بگم 

این بازی ها به نظرم برای شما مناسبه که هم رایگانن و هم مهارتی نمیخوان

Warface

Loadout

ولی جدا در تمام بازی ها co-op بتلفیلد 3 تکرار نشدنی بود

ممنون از شما دوست عزيز و راهنمايى خوبتون

راستش خودم بتل 3 رو توى ليست اورجين خودم دارم ولى طرف نداره اونقت بايد بخره اينم فعلا بساط ميشه برامون

ببين خلاصش كنم اين دوستم بيشتر بازى ميخواد كه چت صوتى هم داشته باشه

و اينكه براى شروع يه چندتا بازى كم حجم ميخوايم اينايى كه فرموديد فكر كنم بايد حتما فايلهاى بك آپ براشون تهيه كنيم مثل قضيه بازى كرو يوبى سافت كه امروز رايگان شد اومدم بزاريم رو دانلود كه شروع كنيم يهو نوشت 21 گيگ در حال دانلود ما هم سكته ناقص زديم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز من که برای اولین بار Call of duty MW3 مولتی و co-op  بازی کردم خیلی حال داد

اموزش بازی کردنش تو تانگل همه جا هست یه سرچ کنی پیدا میکنی اگه قصد بازی داری به ما هم بگو خیلی وقته بازی نکردم اما باید به گم کسی نیست الان بازی کنی

همه الان دارن Rainbow Six Siege بازی میکنند من خودمم تا چند ماه پیش بازی میکردم

Warface  هم تو استیم بازی کردم چند ما پیش که سر زدم پلیراش خیلی کم شده بودن باید خیلی صبر میکردم یکی بیاد بازی کنیم

در کل پیشنهادم خریدن هست چون قیمت بیشتر این بازی ها خیلی پایین اومده

Rainbow Six Siege میشه با 35 هزارتومن خرید

یاBattlefield 4 هم قیمتش همینه

اول چند تا بازی رایگان بازی کن بعد که با سبک کار اشنا شدی برو بازی هایی که میخوای بخر

لینک به دیدگاه

البته دو بازی که گفتم F2p استیم هستند و حجمی بین 5-8 گیگ دارند

چت صوتی  ، خوب اگه بتونید زامبی black ops 2 رو بازی کنید چون پر از رمز و راز هست خیلی میتونه جذاب باشه 

left 4 dead هم میتونه جذاب باشه بسته به سلیقه شما و دوستتون

اگه چت صوتی ام براتون خیلی مهمه و بازی مورد نظرتون چت صوتی نداره از Team Speak استفاده کنید .

در کل CO-OP ها برا یه دوره زمانی کوتاهی حداکثر تا یک ماه جذاب هستند ( حداقل برای من )

به هر حال من میدونم که شما دنبال یه CO-Op هستید ولی اجازه بدید که یک بازی مولتی پلیر بهتون معرفی کنم و اون Heroes & Generals هست.

با توجه به حجم یک گیگی این بازی خیلی فرا تر از اون چیزی هست که باید باشه.  این بازی دقیقا نشون داده که گرافیک و حجم بازی و یا حتی استودیوی سازنده فاکتور های اصلی جذب گیمر نیستند .

لینک به دیدگاه

نقل قول

سلام دوست عزیز من که برای اولین بار Call of duty MW3 مولتی و co-op  بازی کردم خیلی حال داد

اموزش بازی کردنش تو تانگل همه جا هست یه سرچ کنی پیدا میکنی اگه قصد بازی داری به ما هم بگو خیلی وقته بازی نکردم اما باید به گم کسی نیست الان بازی کنی

همه الان دارن Rainbow Six Siege بازی میکنند من خودمم تا چند ماه پیش بازی میکردم

Warface  هم تو استیم بازی کردم چند ما پیش که سر زدم پلیراش خیلی کم شده بودن باید خیلی صبر میکردم یکی بیاد بازی کنیم

در کل پیشنهادم خریدن هست چون قیمت بیشتر این بازی ها خیلی پایین اومده

Rainbow Six Siege میشه با 35 هزارتومن خرید

یاBattlefield 4 هم قیمتش همینه

اول چند تا بازی رایگان بازی کن بعد که با سبک کار اشنا شدی برو بازی هایی که میخوای بخر

بله حرف شما درست و متين بنده هم گفتم از رايگان آغاز كنم

يه سؤال اورجين جديدا باهاش با مشكل مواجه شدم كار ميكنه ولى صفحه چت و دستور العملهاش كاملا متوقفه...

نقل قول

البته دو بازی که گفتم F2p استیم هستند و حجمی بین 5-8 گیگ دارند

چت صوتی  ، خوب اگه بتونید زامبی black ops 2 رو بازی کنید چون پر از رمز و راز هست خیلی میتونه جذاب باشه 

left 4 dead هم میتونه جذاب باشه بسته به سلیقه شما و دوستتون

اگه چت صوتی ام براتون خیلی مهمه و بازی مورد نظرتون چت صوتی نداره از Team Speak استفاده کنید .

در کل CO-OP ها برا یه دوره زمانی کوتاهی حداکثر تا یک ماه جذاب هستند ( حداقل برای من )

به هر حال من میدونم که شما دنبال یه CO-Op هستید ولی اجازه بدید که یک بازی مولتی پلیر بهتون معرفی کنم و اون Heroes & Generals هست.

با توجه به حجم یک گیگی این بازی خیلی فرا تر از اون چیزی هست که باید باشه.  این بازی دقیقا نشون داده که گرافیک و حجم بازی و یا حتی استودیوی سازنده فاکتور های اصلی جذب گیمر نیستند .

آره اين حجم بهمون فشار اورد بايد يه دستى به ترافيك نتمون بكشيم

بلك اوپس فكر كنم رايگان نباشه و حجمش هم حجيم باشه درسته؟!

اين آخرى كه معرفى كردى رفتم ببينم داستانش چيه فكر كنم خيلى جذاب باشه با تشكر

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/27, 03:39:00، eddy گفته است :

يه سؤال اورجين جديدا باهاش با مشكل مواجه شدم كار ميكنه ولى صفحه چت و دستور العملهاش كاملا متوقفه...

سلام دوست عزیز

واقعیتش من الان  1یا 2 ماه هست به اورجین سر نزدم

اما تا اونجا میدونم اورجین ف.ی.لتر شده وحتما باید با ف.ی.لتر شکن واردش شد که خیلی ها میگن برای دانلود کردن و بازی کردن مشکل دارن

اما برای مشکل شما ببینید نسخه اورجین شما اخرین نسخه باشه

به نظرم مشکل برای همون ف.ی.لتر هست و اگه از ف.ی.لتر شکن استفاده کنید مشکلتون حل میشه

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، eddy گفته است :

البته که رایگان نیست منظور منم به صورت کرک شده بود . بله حجیمه مخصوصا با دی ال سی ها چیزی حدود 40 گیگ باید باشه دقیقا یادم نیست . ولی اگه بازی معمولی رو داشته باشید میتونید مپ های پایه رو بازی کنید

البته اوریجین فیلتر نیست و مشکل با IP کشور نه چندان عزیزمون داره مثل انویدیا ، به آخرین ورژن  آپدیت کنید و وقتی خواستید وارد اوریجین بشید از یه نرم افزار تغییر IP استفاده کنید بهترینشم همین سای - فون هست . 

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/27, 12:51:34، alone-soldier گفته است :

البته که رایگان نیست منظور منم به صورت کرک شده بود . بله حجیمه مخصوصا با دی ال سی ها چیزی حدود 40 گیگ باید باشه دقیقا یادم نیست . ولی اگه بازی معمولی رو داشته باشید میتونید مپ های پایه رو بازی کنید

البته اوریجین فیلتر نیست و مشکل با IP کشور نه چندان عزیزمون داره مثل انویدیا ، به آخرین ورژن  آپدیت کنید و وقتی خواستید وارد اوریجین بشید از یه نرم افزار تغییر IP استفاده کنید بهترینشم همین سای - فون هست . 

بله حرف ایشون درسته در واقع IP ایران تحریم شدست که چند مدت پیش EA اعلام کرد

البته میشه از سا-یفون استفاده کرد من تا حالا استفاده نکردم نمیدونم تو سرعت نت و پینگ تاثیر داره یا نه

البته یکی از دوستان میگفت میشه بعد از وارد اورجین و بازی شدن سا-یفونو غیر فعال کرد

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

دوستان كسى در مورد بازى gears of war ultimate edition ميتونه يه شرح بهم بده

آيا بخش كو آپ هم داره؟ روى پى سى از مشكلات و باگ رنج نميبره؟ ارزش خريد داره؟ روى چه نرم افزارى بايد بزنيم استيم؟ مشكل سرور و غيره نداره؟

ارزش خريد داره؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/30, 02:11:47، eddy گفته است :

دوستان كسى در مورد بازى gears of war ultimate edition ميتونه يه شرح بهم بده

آيا بخش كو آپ هم داره؟ روى پى سى از مشكلات و باگ رنج نميبره؟ ارزش خريد داره؟ روى چه نرم افزارى بايد بزنيم استيم؟ مشكل سرور و غيره نداره؟

ارزش خريد داره؟

بازی خیلی خوبیه  به قول دوستان سلطان شوتر سوم شخصه

متا نسخه یکش که خیلی زیاد بود یادمه

به نظرم  کو اپ باید داشته باشه دقیق نمیدونم تریلر مولتی بازی رو دیدم اما کو اپ نه.         میدونم نسخه 4 که داره در میاد کواپ داره

باگ که فکر نکنم داشته باشه این نسخه ای که  شما میگین  چون ریمستره

پورت اصلیش روی کارتهای AMD هست اگه کارتهای انویدیا  دارین ممکنه خوب فریم نده

این بازی روی استیم نیست و اگه میخواین بازی کنید باید از استور وینوز 10 استفاده کنید یعنی باید ویندوز 10 داشته باشین حتما

فکر نکنم مشکل سرو داشته باشه چون مایکروسافت یکی از بهترین سرور هارو داره و همین یه مدت پیشم اعلام شد که کمترین قطعی و مشکل برای سرور مایکروسافت

البته استور یکم مشکل داره بعضیا میگن برای وارد شدن بهش بعضی وقتها مشکل داشتن البته الان نمیدونم

در کل بازیه خیلی خوبیه و ارزش بازی کردن خیلی داره

اما تا حد امکان سعی کنید بازیی  تهیه کنید که پلیرهای ایرانی زیاد داشته باشه البته اگه دوست دارین با ایرانیها بازی کنید

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسختون الان همين نسخه ريمستر توى سايت مايكروسافت قيمتش 30 دلاره كه فكر كنم اينجا تو ايران صد و خورده اى ميدن به نظر شما همين رو تهيه كنم يه نسخه 4 البته اگه قيمت نسخه 4 خوب باشه كه فكر نكنم خوش قيمت باشه چون تازه وارده...

يه چندتا سايت خوب معرفى ميكنيد ازش سى دى كى بخريم قيمتا هم دستمون بياد

خريد اكانت دست دو رو پيشنهاد ميديد؟!

ویرایش شده توسط eddy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لزوما حتما نباید خود بازی چت صوتی داشته باشه ها!

من و دوستانم همیشه در برنامه هایی مثل Cruse یا teamspeak و غیره با هم صحبت می کنیم موقع بازی کردن

تقریبا همه همین کارو رو می کنن

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/31, 10:08:58، eddy گفته است :

ممنون از پاسختون الان همين نسخه ريمستر توى سايت مايكروسافت قيمتش 30 دلاره كه فكر كنم اينجا تو ايران صد و خورده اى ميدن به نظر شما همين رو تهيه كنم يه نسخه 4 البته اگه قيمت نسخه 4 خوب باشه كه فكر نكنم خوش قيمت باشه چون تازه وارده...

پیشنهاد میکنم اصلا سراغ اکانت دست دوم نرید چون خیلی مشکلات داره مثلا صاحب اکانت میتونه از طریق  ایمیلش دوباره اکانتو پس بگیره  برای اینکار باید ایمیل طرف شماره رمزش همه چی رو یگیرین و بلافاصله تغییر بدین بازم به نظرم نمیشه چون طرف میتونه از طریق شماره تلفنی که قبلا ثبت کرده رمزو تغییر بده

نسخه 4 گیرز هنوز در نیومده فکر کنم 15 تا 20 روز مونده و  وقتی هم بیاد قیمت اولیش خیلی زیاده

برای سایت خرید http://www.egiftcard.ir/

http://www.giftcard.ir/

چندتا دیگه سایتم هست کمی صبر کن تا از دوستانم بپرسم

شما فعلا چندتا بازی رایگان استیمو بازی کن تا گیرز منتشر بشه

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در در 1395/06/31, 10:21:44، m!dn!ght گفته است :

لزوما حتما نباید خود بازی چت صوتی داشته باشه ها!

من و دوستانم همیشه در برنامه هایی مثل Cruse یا teamspeak و غیره با هم صحبت می کنیم موقع بازی کردن

تقریبا همه همین کارو رو می کنن

دقیقا ایشون درست میگه حتما نیاز به چت صوتی نیست

با برنامه های دیگه هم میشه

لینک به دیدگاه

نقل قول

Cruse یا teamspeak

الان تيم اسپيك رو براى دانلود پيدا كردم جديدترينش نسخه 3 هست و سايلنت

ولى عبارت كروز كه نوشتين رو سرچ ميكنم چيزى يافت نميشه (همش يه نرم افزار شبيه ساز سه بعدى خودرو هست كه هم نام اينه تقريباً مياد تو جستجوها شايد شما اشتباه تايپ كردى)

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، eddy گفته است :

درود

خرید Geow ریمستر تحت استور ویندوز10 رو بیخیال شید، اولا سیستم قویی می خواد، دوما حجم دانلوئد زیادی داره، سوما قیمتش بالاست و دلیل 4ام که اصلی هست به نسبت 3ه گزینه اول مشغول نمیکنه شما رو ! یعنی اینقدری گیم پلی نداره که  ارزش این هزینه رو داشته باشه !

راجب بازی های دیگه، تو f2p ها اگه به تانک و هواپیما علاقه دارید حتما war thunder رو تحت استیم تست کنید. البته بازی اکانت پرمیوم پولی هم داره ولی بدونه پرمیوم هم به راحتی میشه بازی کرد. هرچند بیشتر مالتی پلیر هست تا coop ولی به این دوستتون 1 2 نفر دیگه هم پیدا کنید میتونید اسکواد شید تو مچ باهم بازی کنید (هرچند تک نفره هم خوبه ...)

بین بازی های پولی، borderlands2 نسخه gofty که شامل Dlc هاست و حدود 30 40 تومن حتما پیشنهاد میشه، به راحتی 100 ساعت گیم پلی داره (که به نسبت 30 تومن به صرفست) و خب سیستم قویی هم نمی خواد و مخصوصا اگه بتونید یکی 2 نفر دیگه هم پیدا کنید (مثلا من الان 48 نفر تو فرند لیستم این بازی رو دارن، کلا بازی ارزون و خوش قیمتی هست) و اهل ترول هم باشید، عنوان سرگرم کننده خوبی هست، فقط ممکنه سبک گرافیک سلشِید خوشتون نیاد که باز پیشنهاد میکنم رو این موضوع حساس نباشید ... (coop این عنوان 1-4 نفرست )

از بازی های دیگه Resident evil 5 هست که coop دو نفره داستانی خوبی داره و یه 10 15 ساعتی مشغول میکنه و خب کرکی هم میتونید شبکه بازی کنید و نیازی به خرید نیست. 

dead island (و نسخه دومش riptide که ادامه داستان اولی هست) هم به صورت اورجینال تقریبا خریدش از خرید دیسک ارزونتر میوفته ! coop تقریبا جهان باز 4 نفره هست. کمی گیم پلی خشکی داره و داستان کلیشه ایی ولی اگه به زامبی کشی علاقه داشته باشید جز بهترین عناوین هست (صرفا به خاطر اینه زمان خودش جز معدود عناوین این سبک بود) این عنوان هم حدود 50 ساعت به بالا (هر دو نسخه) گیمپلی داره اگه همه ماموریت های فرعی هم برید ... (ضمن اینکه هر دو نسخه این بازی ریمستر شده که خب خودم چک نکردم ببینم چقدر بهتر شده و خب از قیمتش هم خبری ندارم)

Dying light هم ادامه همین سری هست (از نظر داستانی نه بلکه تم و محیط بازی، که ساخت همون شرکت هم هست و گیم پلی هم تقریبا همون بیس رو داره)، از هر نظر بهتر از Dead island هست به جز قیمت ! که خب با dlc کامل حدود 70 ساعتی میشه ازش کشید دیگه قیمت رو چک کنید ببینید براتون می صرفه یا نه ...

عناوین زیاد دیگه هم هست. اگه یه بودجه دقیق تر مقایسه کنید، و سبک مورد علاقه، گزینه های دیگه ایی هم میشه پیدا کرد. ولی خب اگه F2p فقط مد نظر هست ، war thunder جز با کیفیت ترین عناوین مالتی هست تست کردم هرچند نقات و نکات منفی و رو مخ خیلی زیادی داره ولی خب واسه یه عنوان مجانی بد نیست ....

برای چت هم بهترین برنامه همون تی اسپیک هست. منتهی این برنامه وصل میشه سرور های مشخصی که برای این کار زدن، سرور  زدنش هم کار سختی نیست حدودی 7 8 تومن در ماه بیشتر هزیه نداره (البته سرور خوب 16 نفره مثلا حدود 5 6 دلار ه) 

در کل وصل میشید به یکی از همین سرور ها (که خب سرور فری عمومی هم زیاد هست) و خب تو چنل هایی که داره صحبت میکنید.

برنامه جایگزین مناسب هم discord هست. خاصیتش اینه که سرور زدنش مجا نی هست و خودتون میتونید یه سرور بزنید (البته محدودیت هایی داره سرور مجانیش ولی کار رو راه میندازه) محیط گرافیکی تری داره و یه چندتا قابلیت مثل چت و overlay کسی که داره صحبت میکنه تو گیم رو و ...

لینک به دیدگاه

ممنون از اطلاعات جامع و مفيدتون

والا ما معمولا سبكهاى سوم شخص اول شخص و ريسينگ رو ميپسنديم

در مورد نرم افزارى كه دادين هم امروز دانلود و تست مى نماييم چه كنيم تازه كاريم و هنوز وارد اين خطه نشديم

در مورد سيستم هم مشكل گرافيك و غيره نداريم سيستم خودم و دوستم خوبه (كارتم 770 ايسوس دوستم هم 570 ايسوس باقى مشخصات هم پردازنده FX8320 و x6 1050 هستيم رمها هم 8 و 16 پس از اين نظر راحتيم)

من بيشتر ميخواستم بازى كه اجرا ميكنم دردسر نداشته باشه (خصوصاً با اين اوضاعى كه اورجين آى پى ايران و روسيه رو بست از اونطرف هم استيم بگير نگيره فقط يوپلى دمش گرم مثل هلو مياد)

فعلا اون بازى هيرو رو تست كردم كه دوستمون پيشنهاد دادن بدك نبود كرو هم دانلودشو تموم كرديم ميخوايم تست كنيم ببينيم چطورياست ميمونه بايد به سايتهاى سى دى كى فروش سر بزنم ببينم اول قيمتا چطورياست بعد از پيشنهادات ارزنده دوستان يه انتخاب خوب بكنيم...

لینک به دیدگاه

در در 1395/06/31, 13:30:57، eddy گفته است :

در مورد نرم افزارى كه دادين هم امروز دانلود و تست مى نماييم چه كنيم تازه كاريم و هنوز وارد اين خطه نشديم

در مورد سيستم هم مشكل گرافيك و غيره نداريم سيستم خودم و دوستم خوبه (كارتم 770 ايسوس دوستم هم 570 ايسوس باقى مشخصات هم پردازنده FX8320 و x6 1050 هستيم رمها هم 8 و 16 پس از اين نظر راحتيم)

من بيشتر ميخواستم بازى كه اجرا ميكنم دردسر نداشته باشه (خصوصاً با اين اوضاعى كه اورجين آى پى ايران و روسيه رو بست از اونطرف هم استيم بگير نگيره فقط يوپلى دمش گرم مثل هلو مياد)

فعلا اون بازى هيرو رو تست كردم كه دوستمون پيشنهاد دادن بدك نبود كرو هم دانلودشو تموم كرديم ميخوايم تست كنيم ببينيم چطورياست ميمونه بايد به سايتهاى سى دى كى فروش سر بزنم ببينم اول قيمتا چطورياست بعد از پيشنهادات ارزنده دوستان يه انتخاب خوب بكنيم...

خوب داداش چرا the division نمیگیری کلا برای کو اپ طراحی شده و اگه چند نفری بازی کنید راحت 50 ساعت ادمو سرگرم میکنه از یه طرفم برای یوپلی  هم هست و اسیتم

فکر کنم الان قیمتشم خیلی پایین اومده . بازی در سبک سوم شخص جهان باز هست که هم مولتی داره وهم کواپ

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، eddy گفته است :

ریس باز بستگی داره آرکید بخوای یا شبیه ساز. که خب فکر کنم فرمون نداشته باشدی پس بیخیال شبیه ساز ها شید. 

بین تمام آرکید ها (عناوینی که مالتی دارن) میشه گفت همون کرو بهتر هست حتی تا حدودی بهتر از nfs آخری،  هرچند اصل کیفیت بازی به dlc این عنوان هست ولی خب همین که نسخه پایه فری شده ارزش زیادی داره ....

شوتر سوم شخص حتما resident evil 5 و اگه شد 6 رو تست کنید (اورجینال میدونم coop داره ولی خب وقت نکردم بازیش کنم ببینم در چه حده و اینکه کرکی داره یا نه)، نسبت به بازی های روز کمی رنگ و رو رفتست ولی به عنوان یه coop با داستان مناسب، گزینه خوبی محسوب میشه.

ضمن اینکه Geow نسخه اولیه pc رو هم اگه گیر بیارید به نسبت کرکی و مجانی بودن عنوان خوبیه. در واقع خود این نسخه شماره 1 بازی خوبی هست (هرچند از نظر من نسبت به زمان حال نسخه 1 اش هیچ جذابیتی برام نداره) ولی خب به سبکش علاقه داشته باشید بد نیست. 

برای همین هم میگم که نسخه ریمستر شده پولیش ارزش خاصی نداره نسبت به قیمت.

استیم اتفاقا این بین بهتر سیستم رو داره، اوریجین هم دردسر خاصی نداره کافیه یه قند شکن بزنید کلاینت رو لود کنید و بازی رو که لودکردید قند شکن رو قطع کنید. اتفاقا چیزی که هست تو این 8 سالی که هم از استیم هم از اوریجین استفاده کردم، اوریجین خیلی خیلی به پلیرهای ایرانی ساده گرفته تا پلتفرم های دیگه، ولی خب در هر حال ...

موردی که هست، استیم شرایط و سوراخ سنبه زیاد داره، خیلی زیاد ! مثلا میشه Rise of the tomb raider رو 40 هزار تومن اورجینال توش خرید ! و خب خرت و پرت واسه سر گرم کردن خیلی بیشتر داره، مثل پروفایل و گیم کارت و ایتم و نیوز فید و غیره که پلتفرم های دیگه کلا ندارن ....

کرو رو شما حتما تست کن، این بازی حتی ارزش خریدن هم داشت چه برسه به فری بودن، شاید حتی علاقه مند به خرید dlc ئه wild lands هم بشید (این افزونه صرفا محتوی نیست، بلکه ارتقای گرافیکی هم در بر داره)

نسخه کرکی dying light هم بگیر بازی کن حتی فکر میکنم کرک coop هم داشته باشه، گیم پلی اگه خوشتون بیاد مطمئنن فان بیشتری داره چند نفره، و خب خرید اورجینالش هم توصیه میشه به خاطر باگ کمتر و ساپورت دولوپر و این چیزا :D

لینک به دیدگاه

نقل قول

دوست عزيز اين دو سايتى كه مرحمت فرموديد جفتش فقط گيفت كارت فروشن بازى مازى تو كارشون نيست

من خودم فعلا اينو ميشناسم

http://vgkey.ir/

ولى دويژنو فقط تحت استيم داره قيمتشم بالاست و از ايناست كه به قند شكن با سرور روسى نيازمنده عجب بساطى

لینک به دیدگاه

warface بازی عالی هست. co opش هم خیلی جذابه. تحت استیم هست رایگانه حجمش هم کمه در حد 4 5 گیگ. گرافیکشم بالاست. دیگه چی می خوای؟

لینک به دیدگاه

برای صحبت کردن با دوستت موقع بازی هم اولا خود استیم این قابلیتو داره دوما می تونی از نرم افزار های دیگه مثل تیم اسپیک استفاده کنی که کارکردن باهاش مثل آب خوردنه. چقدر بحث راه انداختی

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

نقل قول

warface بازی عالی هست. co opش هم خیلی جذابه. تحت استیم هست رایگانه حجمش هم کمه در حد 4 5 گیگ. گرافیکشم بالاست. دیگه چی می خوای؟

به پيشنهادتون عمل ميكنم البته بعد از خريد بسته بعدى اينترنتم چون اين ترفايكش به فنا رفت

وممنون از اينكه تذكر كردين بخش كو آپ داره چون من خيال ميكردم مثل بتل فقط مالتى داره

نقل قول

برای صحبت کردن با دوستت موقع بازی هم اولا خود استیم این قابلیتو داره دوما می تونی از نرم افزار های دیگه مثل تیم اسپیک استفاده کنی که کارکردن باهاش مثل آب خوردنه. چقدر بحث راه انداختی

ممنون ميشم بگيد از كجاى استيم بايد اين بخش رو فعال كنم (البته قبلش بايد يه هدفون خوب بخرم)

بحث رو هم كه براى جمع كردن اطلاعات نياز داشتم  شما هم دست كمى ندارى سه تا پست بصورت پشت سر هم...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...