رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش سیستم حرفه ای بدون کارت گرافیک

Recommended Posts

سلام دوستان سیستم زیر بدون کارت گرافیک به فروش میرسد. سیستم کمتر از یک سال کارکرد دارد و اکثر قطعات دارای گارانتی میباشند و تمامی قطعات به شرط تست وسلامت به خریدار محترم تحویل داده میشوند.

1-مادربوردAsus h97pro gamer دارای گارانتی تا2017/7/30سازگار- بهترین مادربورد سریH97میباشد کیفیت ساخت و قطعات بکار رفته و امکانات این مادربرد از خیلی از مادربردهای سری Z موجود سرتر میباشد . 

2-سپیو Intel i5-4690kکارکرد کمتر از یک سال بدون اور- اگه فاکتور خریدش از لیون پیدا کردم قرار میدم.

3-رمGskills 2*4=8gb ddr3 1600mh cl7دارای گارانتی لایف تایم آواژنگ-با تامینگ بسیار عالیcl7

4-هارد WD 1TB BLUE 64MBدارای گارانتی تا 2017/7/6 سازگار- هارد کم کارد بوده و تست سلامت هارد نیز قرار داده شد.

5-رایتر ASUS 24X بسیار کم کارکرد شاید5تا DVDباش رایت نکردم.

6-پاور  Enermax Platimax 750W Platinum   کسب نشان 80PLUS Platinum با داشتن حداکثر بازده ۹۴٪
- دارای استاندارد ErP LoT 6 مصرف کمتر از ۱ وات در حالت استندبای!
- حداقل طول عمر مفید 100000 ساعت (۱۱ سال) کار بدون وقفه!
- قابلیت کار بدون وقفه در محدوده دمای 50 درجه سانتیگراد یا 122 درجه فارنهایت
- دارای هفت مدار محافظتی صنعتی-درکل شرکت انرمکس یکی از بزرگترین تولیدکنندگان پاور جهانه و این پاور که از سری پلنتیومه به راحتی از کارت گرافیک های جدید ساپورت میکنه. گارانتی این پاوریکی دوماه ازش گذشته.

7-کیس GREEN X3 VIPER+ یکسال کمتر خریداری شده ظاهر تمیزسالمه ای داره, تمام فن ها کار میکنن.کارتن متعلقاتش موجوده.  

در کل اگه کسی دنباله سیستمیه که قیمت خوب براش در بیاد و بتونه هزینه اصلیشو برای کارت گرافیک قدرتمند قرار بده این سیستم بسیار مناسبه. چون سیپیو و پاور750به راحتی کارتایی جدید ساپورت میکنن.

تمام قطعات کیس باهم فروخته میشن.    

ایدی تلگرام Telegram.me/mostafalak

قیمت توافقی

http://s8.picofile.com/file/8267349600/IMG_20160914_125123.jpg تصویر کیس

24-___í__-1395_10-48.png-----------

photo_2016-09-14_11-49-26.jpg

Capture.PNG

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

درصورت فروش تکی  پردازنده و هارد رو خریدارم قیمتاخررو پخ کنید.^_^

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Maxwell گفته است :

درود

درصورت فروش تکی  پردازنده و هارد رو خریدارم قیمتاخررو پخ کنید.^_^

درود فعلا فروش تکی ندارم. اگه خواستم بفروشم باندل جدا نمیفروشم چون جدا سخت فروش میره.

لینک به دیدگاه

سلام باندل تکی خواستی بفروش قیمتشو به من بگو در هر حال باندل به صورت برد و پردازنده و رمها رو 950  خریدارم  شمام قیمت مد نظرتو بگو حضوری تهران اگر خواستی 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

سلام باندل تکی خواستی بفروش قیمتشو به من بگو در هر حال باندل به صورت برد و پردازنده و رمها رو 950  خریدارم  شمام قیمت مد نظرتو بگو حضوری تهران اگر خواستی 

سلام اگه فروش کلی نرفت.الویتم با افرادیه که قطعات بیشتری بخوان

بهتون اطلاع میدم.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون .پاور گارانتیش 2 ماه هست تموم شده یا که دو ماه ازش رد شده و گارانتی داره ؟

اگر داره پاورم تولیست من در نظر بگیر  در ضمن درایو نوری ایسوس هم تو لیست من بزار

مادربرد و پردازنده و رمها و درایو نوری .اگر پاور گارانتی داره اونم بزار تو لیست من 

ویرایش شده توسط arash_aria
لینک به دیدگاه

خوب بفروشی عزیز. :-) .یک سوتی دادم خفن. مجبور به ویرایش شدم

ویرایش شده توسط sisaco
لینک به دیدگاه

فروش کلی.تک فروش نیست 

اولویت خریداران تهران

ویرایش شده توسط mostafa lak13
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، arash_aria گفته است :

پاور گارانتی داره یا نه ؟

شاید منظور اشتباه رسیده

دو ماهه گارانتی پاور تموم شده

وگرنه پاور      ۲۰۰دلاری پلنتیوم انرمکس با قیمت کلی این نبود.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...