رفتن به مطلب

Network marketing بله یا خیر؟

T_L_O_T_D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان اخیرا شرکت هایی با مجوز تحت عنوان شرکت های نت ورک مارکتینگ البته با ظاهر هرمی تحت نظر اصناف دارند فعالیت می کنند، سوالم اینه وارد شدن به این شرکت ها که به نظر فعالیت قانونی دارند مناسبه یا نه؟ اگر دیدگاهی دارید تجربه ای دارید خوشحال می شم در میون بذارید

لینک به دیدگاه

خيلي ساده و قشنگ: وقت تلف كردنه!

اگر علت خاصی هم مد نظرتون هست بگین لطفا

Sent from my C6903 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شما تا كي ميخوايد با فروش محصولات گمنام و بي كيفيت با قيمت هايي بالاتر از محصولات برند و شناخته شده به خانواده و فاميل و در و همسايه تو اين صنف كار كنيد، من كه خودم شخصيتم بهم اين اجازه رو نميده كه برم خونه اين و اون و تو فك و فاميل و دوستانم و همسايه ها تبليغ شامپو و چاي و گوشت و اسپري و صابون و... اجناس بنجل اين شركت ها رو بكنم، با وعده و وعيد هاي تو خالي ذهن يك سري از جوان هاي بي كار و تشنه پول رو شست و شو ميدهند و به سواستفاده از انها ميپردازند براي فروش محصولاتشون، فقط هم كساني مه در راس اين شركت ها هستند سود ميكنند و لا غير، بر ميگردند به جوان ١٦-١٧ ساله ميگن تا ٢-٣ سال ديگه با فروختن بنجل هاي ما ميتوني بنز و پورشه بخري ... به هر كدوم از اين جوان ها بگيد اشتباه ميكني ميگن سرگروه ما ماهي ١٠ ميليوم ميگيره، اخه فروش شركت مگه چقدره كه بخواد به همه شما اينقدر سود بده؟؟؟ هيچ وقت هم اين سرگروه هاي ماهي ١٠-١٢ ميليون سود بگير رو شما نميبيني... خيلي جالبه... 

من تا حالا خودم به شخصه تا حالا با گذشت چندين سال از عمر اين شركت ها و اينكه با خيلي از اين دوستان كه درگير اين شركت ها شدند و شست و شو مغزي داده شدند، در تعامل بودم كسي رو نديدم كه در امدي داشته باشه و همه اميدوار به اينده هستند...  

من خودم تو چند جلسه از سخنراني هاي شركت بيز بودم پيشنهاد ميكنم يكبار بريد تا ببينيد با چه دروغ هايي مردم رو وارد تجارتشون ميكنند .. 

لینک به دیدگاه

خيلي ساده بهتون بگم شما تشريف ببريد تو جمع اين  افرادي كه در حال حاظر مشغول هستند تو اين شركت ها ،همه يا افرادي هستند كه يا شغل مناسب ندارند و يا تحصيلاتي ندارند و يا بچه هاي دبيرستاني و دانشگاهي بيكار، اگر اين كار جوابگو بود و همچين درامدي كه ادعا ميكنند رو داشت خيلي از من و شما با هوش تر و عاقل تر هستند كه وارد اين كار ميشدند، نميگم نداره ولي نه براي من و شما براي همون تعداد انگشت شماري كه اون راس هرم هستند..

لینک به دیدگاه

.

ویرایش شده توسط Ali Alborz
لینک به دیدگاه

من هم برای 2 ماه برای یکی از این شرکتها کار میکردم. فقط فقط یه چیز وقت تلف کردنه 

همه ی چیزایی که بهتون میگن را از یک گوش فرا گیرید و از گوش دیگر رها کنید. یه مشت چرت و پرت. تو این دوماه اگه توی یک شرکت کارآموز بودم خیلی بهتر بود.

تمام حرف های آقای البرز را بنده تایید می کنم. نمی خوام تکرار مکررات کنم فقط میل خودت است دوست عزیز.

من تو شرکت بیز (بازاریابان ایران زمین) بودم برای ثبت نام باید از فروشگاهشون اجناس مصرفی خانواده به ارزش 130 هزار تومن به بالا خرید کنید تا در سیستم , نام شما ثبت شود. این از شروع که باید یه زور آشغال  بخری و.... اگر بعد سه ماه طبق گفته خودشان از فروشگاه خرید نکنید از سیستم به صورت اتوماتیک حذف میشید و زیرمجموعه های شما به نفر بالا سری شما منتقل می شوند. 

من خودم وسط ماه دوم که بهمن 94 بود انصراف دادم. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلاً ایران شده بازار کلاهبرداری اینجور شرکتها که الان بیشتر از 15 سال فعالیت دارن و هر روز رنگ عوض میکنن ، نگاه کنی 2 واحد آپارتمان اجاره میکنن و توشون پر از جوانان بیکار و ارزوی یه شبه پول دار شدن و هیچ کدوم حرف منطقی سرشون نمیشه ، کلا شرکتهای هرمی با پول من و شما به سود می رسن و این پول هم باید از جایی بیاد (کار کنی) پول خودتو میگیرن جنس بنجل بهت میندازن و گرون و منت هم میزارن که پورسانت دادیم ، واسه هر چیزی باید زحمت کشید هیچ کسی تو 6 ماه ، 100 میلیون کاسب نشده مگه از راه خلاف و کلاهبرداری

نابرده رنج گنج میسر نمیشود

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...