رفتن به مطلب

مژده█◄رایگان شدن تمام 5 DLC پولی و باارزش Battlfield 4 به مدت محدود█

KoenigTiger
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دورد بر دوستان

چند روزی هست که میتونید تمام دی ال سی های بازی اریجینال بتلفیلد چهار رو اگر بصورت استاندارد دارید بصورت کاملا رایگان دریافت کنید

مدت زمان این امکان محدود و تا 19 سپتامبر هست

ارزش تقریبی هر دی ال سی بین 7 تا 11 دلار هست (خودمون بخوایم عرضه کنیم، حالت عادی بیشتر هم هست) بنابراین حداقل این موارد رایگان شده حداقل 100 هزار تومان ارزش دارند.

China Rising

194c1ad39648_battlefield-4-china-rising.png

Second Assault

4305795.attach.jpg

Naval Strike

1004842_LB_231x326_en_US_^_2014-02-10-13-33-46_800fec695c616d869cf83fde0528139f6b202be9.jpg

Dragon's Teeth

1011893_LB_231x326_en_US_^_2014-04-24-16-20-22_e9c08bb587e3a48daf553ae59bc24597fbe09ac2.jpg

Final Stand

1011899_LB_231x326_en_US_^_2014-10-10-13-29-25_1c03222bd26908543463ea1b6d1a4a5e7f37fd22.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خود بازی هم رایگان اعلام شده ؟ یا فقط dlc ?

لینک به دیدگاه

در 44 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

خود بازی هم رایگان اعلام شده ؟ یا فقط dlc ?

تنها DLC بازی است.

لینک به دیدگاه

سلام

قیمت خود بازی استاندارد چقدره؟ تحت چی هستن؟ لطفاً قیمت رو برام ارسال کنید. 

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، KoenigTiger گفته است :

دورد بر دوستان

چند روزی هست که میتونید تمام دی ال سی های بازی اریجینال بتلفیلد چهار رو اگر بصورت استاندارد دارید بصورت کاملا رایگان دریافت کنید

مدت زمان این امکان محدود و تا 19 سپتامبر هست

ویرایش شده توسط mslion
لینک به دیدگاه

سلام این لانچر اوریجین اپدیت داده نمیشه اپدیت کرد وسطاش یهو دانلود قطع میشه با وی *پی **ان هم تست کردم باز تو یه درصد خاصی دانلود قطع میشه و میگه شما افلاین هستید هروقت اوریجین اپدیت میده این مشکلات رو دارم بعضی وقتا رو ده درصد یا چهل درصد قطع میشه با سای8فون و هات*اسپات هم تست کردم بازم اپدیت موقع دانلود قطع میشه 

لینک به دیدگاه

سلام این لانچر اوریجین اپدیت داده نمیشه اپدیت کرد وسطاش یهو دانلود قطع میشه با وی *پی **ان هم تست کردم باز تو یه درصد خاصی دانلود قطع میشه و میگه شما افلاین هستید هروقت اوریجین اپدیت میده این مشکلات رو دارم بعضی وقتا رو ده درصد یا چهل درصد قطع میشه با سای8فون و هات*اسپات هم تست کردم بازم اپدیت موقع دانلود قطع میشه 

لینک به دیدگاه

انگار اینترنت من مشکل داشت و قطع میشد الان تست کردم دانلود شد

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

باید حتما دانلود بشه ؟؟؟

نه نیاز نیست

لینک به دیدگاه

قندشکن غیر رایگان استفاده کنید

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

آقا مشکل حل شد

یه آپدیت کرد درست شد .

البته v p n هم ایراد داشت

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...