رفتن به مطلب

اسمبل کامپیوتر برای گیمینگ راهنمایی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ببخشید با بودجه ۶-۷ میلیون واسه اسمبل سیستم واسه گیمینگ حرفه ای و برنامه نویسی نیمه حرفه ای چه سخت افزار هایی رو پیشنهاد میدید؟

ویرایش شده توسط dr.shadow
لینک به دیدگاه

مثلا  این  سیستم ! 

البته در انتخاب تمامی قطعات بنده سلیقه شخصی بکار بردم ، نتیجه ی بسیار مهم اینکه حتما برای خرید از لیون مشاوره بگیرید 

Screenshot (38).png

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

مثلا  این  سیستم ! 

البته در انتخاب تمامی قطعات بنده سلیقه شخصی بکار بردم ، نتیجه ی بسیار مهم اینکه حتما برای خرید از لیون مشاوره بگیرید 

Screenshot (38).png

ببخشید من میخواستم با اون بودجه ی مانیتور هم بخرم اینجوری ۷ ملیون میره پای سخت افزار و مانیتور وقتی به درد نخوره همه اونا هیچ میشه تو گرافیک گیم

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، dr.shadow گفته است :

ببخشید من میخواستم با اون بودجه ی مانیتور هم بخرم اینجوری ۷ ملیون میره پای سخت افزار و مانیتور وقتی به درد نخوره همه اونا هیچ میشه تو گرافیک گیم

گفتم این سیستم فقط یک نمونه تست بود - بهترین راه مشاوره با بخش فروش لیون کامپیوتر هستش 

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

سلام من این سیستمو  پیشنهاد میکنم  شک نکن بهترینه البته میشه یه تغییراتی در برند یا مدل قطعات داد ولی در کل سیستم عالیه . دوست عزیز باید سیستمو هوشمندانه انتخاب کرد البته اینو خودم تجربه کردم که میگم گاهی برای کم کردن هزینه انتخاب درستی نمیکنیم  مثلا اگه شما بخوای هارد 2TB  که ستاره زدمو  1TB  انتخاب کنی  باید 172 هزار تومان بپردازی   به عبارتی ( 2 *172 = 344 ) در حالی که شما برای 2TB  هارد 255 هزار تومان پرداخت میکنید . برای SSD  هم همین طوره . در ضمن اگه اهل OC  هستین سی پی یو 6700K مناسبتر است که باید  به فکر خنک کننده هم باشید  

999666688888.png

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام عزیز

تو بازی حرفه ای مادربورد مهم نیست بلکه گرافیک ، حافظه و پردازنده اولویت دار هستند. پله پله از بیرون تا درون شروع می کنیم. (اگر من همین میزان پول داشتم باز همین سیستم می بستم - خودم هم برنامه نویس هستم و می دونم تو برنامه نویسی سرعت بالا در عین پردازش بالا می خوای)

برای کیس می تونی از Z4 Astiak یا Z2 Honor Plus استفاده کنی.

برای مادربورد هم می تونی از یک Asus H170M-Plus استفاده کنی. برای Z170 های سطح پایین پولتو دو برابر از این حروم نکن که ارزش نداره.

برای پردازنده هم می تونی از یک Intel i7 6700 استفاده کنی و اگر اورکلاک می خواهی از سری K همین استفاده کن به همراه یک Green Glacier 240 که می تونه کولر خوبی برات باشه (تست هاش تو همین لیون هست)

برای حافظه اصلی سیستمت هم می تونی از 4 تا 8 گیگ D4 استفاده کنی که باس 2133 استفاده کن که بیشتر از این نیازی نداری.

برای هارد درایو اصلی می تونی یک SSD از سامسونگ بگیری و در کنارش برای ذخیره اطلاعات هم از یک هارد 1 یا 2 ترابایت WD

برای کارت گرافیک که قطعا گزینه ای بهتر از GB GTX1080 G1 Extreme WF2 اگر اشتباه نکنم باشه که بالاترین اور بین کارت ها داره.

برای قطعه آخر هم یک سری به پاورهای سری OC گرین بزن که فکر کنم 750 یا تهش 850 برات کافی باشه.

مانیتور هم برای برنامه نویسی می خواهی IPS به نظر من بهتر از LED هست و البته باز LCD بهتر از LED (تعجب نکن LCD بهتره چون متون بهتر نمایش داده میشه)

حالا میرسیم به قیمت که به ترتیب از بالا : 205 - 375 - 1050 - 550 - 220 - 275 - 3250 - 550 - ؟؟؟

خودت می تونی حساب کنی چقدر شد. هم جواب بازی خور حرفه ای میده ، هم جواب برنامه نویس حرفه ای - مگر اینکه اهل زرق و برق و اسم و نام در کردن باشی که خب باید گزینه های دیگه ای هم فکر کنی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...