رفتن به مطلب

این عکسها مربوط به کدام فاجعه است ؟

LEE
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با درود:

این عکسها مربوط به کدام فاجعه است؟

0vpaw4y2jbz4dn7cgud.jpg

7mqaldezvvtg14hib0a.jpg

s2ewlmyu38s0h128dh6.jpg

xct0i4dbvvrc11ci23dj.jpg

ni07bu057p3cmhfw7f12.jpg

h5n0lbdp9wju2ub7077y.jpg

dmqoa8mj662fje6hkxg.jpg

59z4vxe7p0ipqkgihqd9.jpg

o1ypv95ric3tjggxgyer.jpg

با تشکر...

CPU => Intel Corei7 980X

MB => GIGABYTE x58A-UD7 Rev: 1.0

RAM => CORSAIR Dominator GT + FAN 6GB (3 X 2GB) 2000 MHz CL 8-8-8-24

VGA => 2x GIGABYTE GTX 460OC 1GB SLI Rev: 1.0

SSD => A-DATA S596 128GB - Buffer 128MB ( Internal-External )( SATA 2 & USB 2 )

ODD => SONY BLU-RAY COMBO BC-5100S

CASE => GREEN Infinity

Power=> GREEN 885 Watt

FAN => 1x ENERMAX EVEREST

Monitor => LG L1980Q Ultra Slim * Pivot

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

فکر کنم مربوط به ریزش یک ساختمان در کشور دوست و برادر چین بود. که بر اثر سوتی تیم طراحی، ساختمان به مانند مهره های بازی دومینو به زمین افتاد. :)

لینک به دیدگاه

از اون عکس اولی کاملا مشخصه عکس ها مربوط به زلزله است

فکر کنم همین زلزله ژاپنه ؟!!!I%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

s2ewlmyu38s0h128dh6.jpg

توی عکس بالا ( قسمت سمت چپ تصویر ) توی دایره های آبی رنگ ، حروف ژاپنی دیده میشه ، احتمالا قریب به یقین همین زلزله ژاپن هست که به قول دوستی در انجمن هات اورکلاک گفته بود اگه همچین چیزی ( زبانم لال ) تو تهران اتفاق میافتاد 2000 نفر تو بندرعباس کشته میداد

لینک به دیدگاه

آقا تصحیح میشود. عکس ها برای بنده همگی لود نشد بود نمی شد تشخیص داد . دقیقا زلزله ژاپن است. ولی . مال زلزله جدید نیست. بلکه مال زلزله چند سال پیش در شهر kobe است.

لینک به دیدگاه

زلزله ژاپن 2000 برابر از زلزله بم شدیدتر بوده چون با افزایش درجه ریشتر قدرت زلزله بصورت تصاعدی افزایش پیدا میکنه(به توان می رسه) ولی فقط 5000 کشته اما اینجا.... واقعا کشور پیشرفته اینجا مشخص میشه درود به مدیران و مهندسان ژاپنی clapping.gif

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

اين يك فاجعه هستش و واقعا براي مردم اين كشور ناراحتم واسه اينكه از ديد من يكي از بهترين مردمان كره خاكي هستن و بسيار زحمت كش و پرتلاش و خدا بهشون صبر بده .

:) :)

لینک به دیدگاه

گرفتاری بعدی نشت مواد رادیواکتیو از نیروگاه اتمی فوکوشیما هست که خداکنه خطر برطرف بشه

japan-earthquake-Factory-500x375.jpg

Japan-Declares-Nuclear-Emergency-As-Cooling-System-Fails.jpg

UPDATE-Japan-Nuclear-Emergency.jpg

72a0ee02-d09a-4946-8e67-f57fa1882f21-444x333.jpg

7_461.jpg

73064-a-8-9-magnitude-quake-jolts-japan.jpg

cnbc_japan_earthquake_tsunami_1b.jpg

Japan-quake-tsunami-image-of-debris-2011.jpg

ss-110311-japan-quake-25.ss_full.jpg

japan-earthquake-tsunami-waves-0311.jpg

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

بعد زمين‌لرزه بزرگ روز جمعه ژاپن كه علاوه بر جابه جايي 2.4 متري ساحل ژاپن به جا به جايي 10 سانتي متري مدار زمين منجر شد تا ساعت 14 روز شنبه به وقت ايران حدود 195 پس لرزه با بزرگي بيش از 5 ريشتر نيز در منطقه به ثبت رسيده كه بزرگي 24 پس لرزه بيش از 6 ريشتر بوده . در آخرين بررسي‌ها تلفات مشخص و نامشخص اين زلزله هولناك كه بزرگترين زلزله ثبت شده در تاريخ ژاپن و پنجمين زلزله شديد از سال 1900 ميلادي بوده و باعث سونامي نيز شده و بعداين زلزله در استان فوكوشيما هم به دليل تخريب بخشي از نيروگاه اتمي شماره يك اين استان، مواد راديواكتيو نشت كرده چون ميزان راديو‌اكتيو موجود در جو منطقه هشت برابر بيشتر از حد معمول گزارش شده.منبع:tabnak.ir

ویرایش شده توسط shamsayi
لینک به دیدگاه

متاسفانه نیروگاه فوکوشیما هم منفجر شده و موادش پخش شده....تا سالیان سال تاثیرش در طبیعت خواهد ماند... نسل بعدی ساکنان چرنوبیل هنوز مشکلات مادرزادی دارند... امیدوارم تلفات بیشتر از 10 هزار نفر نشه(هر چند جان هر نفر هم خیلی مهم هست)..

لینک به دیدگاه

واقعا ناراحت شدم !

من خودم زلزله 6.2 ریشتری رو تجربه کردم . فوق العاده ترسناکه !

یادمه ساعت نزدیک 5 صبح بود که زمین شروع به لرزیدن کرد .

اگه ما ژاپن بودیم تا الان سکته رو زده بودیم ... :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

مارو باش . به به .......

ما با این ساختمونایی که می سازیم GOD MODE هم باشیم 100% Mission failed میشیم/

والا / این اوضاع ساخت و ساز ، اینم وضع مالی:)? :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود:

دوستان عزیز ، بسیار از شما متشکرم که نظرات خودتان را ارائه کردید.

مغز انسان به گونه ای است ، که وقتی چیزی را می بیند ، در مرحلۀ اول ، ساده ترین و سریعترین پاسخ را ارائه می کند.

یعنی در بخش حافظۀ کوتاه مدت و بعد بلند مدت دنبال پاسخ می گردد و اولین و ساده ترین پاسخ را ارائه می کند.

اما اگر به مغز بگوییم که بیشتر دقت کن و دوباره بررسی کن ، این بار با دقت بیشتر و زمان بیشتر به دنبال پاسخ می گردد.

در پست اول عکسهایی را آپلود کردم و سوالم این بود ( این عکسها مربوط به کدام فاجعه است ؟ )

چون ما در طی این 2 روز اخبار زیادی از زلزلۀ ژاپن که قدرتمندترین زلزله در تاریخ این کشور با 8.9 ریشتر بود پیش آمد و به احتمال زیاد تعداد قربانیان در طی روزهای آینده افزایش پیدا خواهد کرد و بخصوص انفجاری که در نیروگاه هسته ای اتفاق افتاده است می تواند مشکلات بعد از زلزله و سونامی را افزایش دهد و غیره .... مغز ما در نگاه اول به اسم تاپیک و بخصوص نگاه سریع به عکسها ، اولین چیزی که مغز به آن می رسد ..( زلزله در ژاپن ) است ....

البته بیشتر دوستان به این نتیجه رسیدند و گفتن زلزلۀ ژاپن ...

که البته درست است ، اما بنده مخصوصا در پست اول به جزء عکسهای زلزلۀ ژاپن ، چند عکس از ساختمانی را که واژگون شده بود و 13 طبقه داشت را گذاشتم ، تا حداقل به خودم ثابت بشود که گفته های محققین در رابطه با مغز ، که ساده ترین پاسخ را پیدا می کند ، صحیح است یا خیر ...

البته بیشتر دوستان به زلزلۀ ژاپن اشاره کردند و بسیار پستهای پسندیده و قابل درکی در این برهۀ زمانی مهم اشاره کردند و از همۀ دوستان عزیز تشکر می کنم.

اما فقط یک کاربر به عکسها دقت بیشتری کرد و جواب درست را بیان کرد.

بله دوستان مغز ما انسانها در مرحلۀ اول به دنبال پاسخهای ساده و سریع می رود....

دوستان عزیز 4 عکس اولی ، مربوط به زلزله در ژاپن می باشد ، که البته مربوط به حالا یا قبلش زیاد مهم نیست ، اما نکتۀ اصلی در 5 عکس آخری بود که به هیچ عنوان مربوط به کشور ژاپن نبود ، بلکه مربوط به کشور چین بود ، که دوست عزیزمان Maxel134 به آن اشاره کرد....

این ساختمان 13 طبقه ، بدون اینکه زلزله ای در این کشور ( چین ) اتفاق بیافتد ، فروریخته و نوع عکس و همچنین زمان آن با زلزلۀ ژاپن ، مغز ما را به اشتباه انداخت و باعث شد که در بخشی از پاسخ دچار اشتباه شویم.

البته این مسئلۀ زیاد مهمی نیست که نتوانستیم به طور دقیق به جواب صحیح دست پیدا کنیم و تنها به بخشی از پاسخ دست پیدا کردیم.

اما از این تاپیک به چه نتیجه ای می توانیم برسیم و چه درسی می توانیم بگیریم.

نتیجه :

با این حساب که تنها یک نفر توانست به پاسخ صحیح دست پیدا کند ...

سوال : آیا همیشه رای اکثریت می تواند صحیح باشد ؟

سوال : آیا 1 نفر ( مغز ) می تواند به پاسخ صحیح دست پیدا کند ، اما بقیه ، آن یک نفر را نفی کنند و آن را شیطان و بی خدا بنامند ... ( گالیله گفت : زمین گرد است و به دور خود می گردد و زمین مرکز دنیا نیست ) اکثریت چه بلایی بر سر او آوردند تا حرف خود را پس بگیرد و بگوید که شما راست می گویید و زمین گرد نیست .....

سوال : آیا در زمان ما ، گالیله وجود ندارند ، که اکثریت به سخنان آنها می خندند و آن را دیوانه یا بی خدا می نامند ؟

( البته زمان نشان می دهد )

آیا شعبده بازان از همین نکتۀ منفی آدمی برای فریب دادن مغز استفاده نمی کنند ؟

دوستان عزیز ، اگر کمی بیشتر دقت کنیم و به مواردی بیشتر بیاندیشیم ، مطمئن باشید به جوابهایی می رسیم که قبلا آن را رد می کردیم و قبول نداشتیم.

البته انسانهای بسیار باهوش و زیرکی هم هستند که به جوابهای صحیح دست پیدا می کنند ، حتی زودتر از بقیۀ انسانها ، اما به صلاح خودشان نیست که آن را بازگو کنند ، چرا که در آن شرایط به ضرر خودشان تمام می شود و ...

در نهایت خدمت دوستان خوبم عرض می کنم ، در زندگی هر چیزی را که می بینیم و می شنویم ، نباید سریعا قبول و باور کنیم ، چرا که می تواند تله های انسانی باشد که فقط انسانها را شکار کرده و زندگی آنها را تباه می کند.

امیدوارم منظور بنده را درست درک کرده باشید ....

بنده هم حرف آقای حسینی را تکرار می کنم ( واقعا خدا بهشون صبر بده ) . :) :)

عکسهای زیر : فرو ریختن ساختمان 13 طبقه در چین Made In China

post-6927-064040100 1300013023_thumb.jpg

post-6927-005921500 1300013029_thumb.jpg

post-6927-049452500 1300013034_thumb.jpg

post-6927-056540500 1300013039_thumb.jpg

post-6927-083379000 1300013003_thumb.jpg

post-6927-023245100 1300013012_thumb.jpg

post-6927-035893800 1300012994_thumb.jpg

post-6927-092443300 1300012986_thumb.jpg

post-6927-077511300 1300012968_thumb.jpg

post-6927-085353600 1300012977_thumb.jpg

با تشکر..

ویرایش شده توسط LEE
لینک به دیدگاه

با تشکر ازLEE عزیز clapping.gif

نکته مهمی رو اشاره کردید و مغز اشتباهات زیاد ی میکنه

ولی من اولش فکرکردم اشتباهااین عکس رو گذاشتید

ولی انصافا ساختمون محکمی بوده تا زیر ساختمون خالی شده بدون اینکه رو سر کسی خراب بشه درسته و کاملا سالم به یه طرف افتاده clapping.gif

لینک به دیدگاه

من در پست 4 با توجه به یکی از عکسهای پست اول گفتم زلزله ژاپنه ولی صادقانه بگم اگه اون عکس هم نبود .. مستقیم میگفتم زلزله ژاپن هست ..

از مطلب دوست عزیز lee تشکر میکنم که آموزنده بود و باعث میشه در آینده به یک موضوع دقیق تر فکر کنم و از چیزی بی دلیل و فقط چون اکثریت میگن نظرم رو ( در صورت صحیح بودن ) تغییر ندم آفرین به هومن عزیز که درست حدس زد و سریعاً تصمیم نگرفت هر چند که بعداً گفتند زلزله ولی به نظرم اگر دوستمون lee عکسهای زلزله ژاپن با سقوط اون آپارتمان در چین مخلوط نمیکرد دوستمون هومن صرفا به دلیل اینکه اکثریت گفتن زلزله ژاپن نظرش بر نمیگشت و میتونست به همه ( خصوصا من ) با مدرک اثبات کنه که این زلزه ژاپن نیست و یا شاید بقیه ( به غیر خودم چون میشناسم خودمو هرچی بود میگفتم زلزله ژاپنه :-?) هم میتونستن جواب درست بدن

در هر حال مطلبی که دوستمون lee عرض کرد با این مثال خیلی زیبا خودش رو نشون داد

ممنون :-S

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...