رفتن به مطلب

شاهکار PurePC برای افراد پولدار

اشتراک گذاری

Recommended Posts

PurePC جدیدترین ساخته خود را که شباهت زیادی به یک مجسمه پست-مدرن را دارد ارائه کرد .

به آن Pure Luxury لقب داده اند ، خود این اسم گویای همه چیز است ، ترکیب هنر و قطعات highend .

07979924097474967161.jpg

پردازنده آن یک Intel Corei7 990X (5GHz OC) ، دو کارت 580 GTX وظیفه پردازش تصویر و 12 یا 24 گیگابایت Kingston's HyperX T1 حافظه اصلی آن را تشکیل می دهد .

در کنار طراحی بسیار زیبای این سیستم ، می توان به جنس آلمینیومی بدنه نیز اشاره کرد که با وجودآن دیگر نیازی به فن های اضافه کیس نیست .

مین برد بکار رفته در این سیستم می تواند به سفارش مشتری ASUS Rampage III Gene و یا ASUS Rampage III Formula باشد . همچنین طرفداران کارت های AMD می توانند این سیستم را با دو کارت 6970 نیز سفارش دهند .

25507493658461968994.jpg

آپشن های دیگر مثل SSD اضافه و یا کارت ریدر و Blu-ray رایتر و بکارگیری Kingston 1200W PSU نیز به مشتری پیشنهاد می شود .

بدون تعجب قیمت این دستگاه حدوداً برابر 9500 دلار آمریکا است که نزدیک به قیمت یک خودرو جموجور است .

حالا سوال من اینه که آیا واقعاً اگه شما 9500 دلار داشتید این سیستم رو می خریدید و یا اینکه خودتون به سلیغه خودتون سیستم رو خریداری و یا mod می کردید ؟

لینک به دیدگاه

بابا این اصلا قیافه نداره.. از دور شبیه میز توالت هست :) . اگر به انتخاب من بود میرفتم 4000 دلار میدادم همون قطعات رو میگرفتم رو یک کیس ساخت خودم میزاشتم. ظاهرش بد جوری تو ذوق من میزنه :)time%20out.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من اگه 100 میلیون پول مفت هم بیاد دستم ،هرگز همچین چیزی بگیرم / باز اگه قیافه ای داشت که آدم حال میکرد باهاش شاید یه پولی می ارزید ولی این دیگه نوبرشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...