رفتن به مطلب

خریدار 970

shocker78
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

تمام پیشنهادات خودتون رو توی تاپیک اعلام کنید.

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ... ب نظر بنده اشتباه بزرگیه 900 تومن دادن به 970 ... شما یا یکم صبر کن یا همین الان rx470 بخر .. چون جدیده و تو گیمای جدید و DX12 بهتر عمل کرده از 970 ... و اینکه داری شما به یه گرافیک اکبند با گارانتی کامل 900 میدی البته MSI این قیمته سافاییر 990 هس ... بازم با خودتونه ولی پیشنهادنا RX470 حرف نداره .

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، mamad pars گفته است :

سلام دوست عزیز ... ب نظر بنده اشتباه بزرگیه 900 تومن دادن به 970 ... شما یا یکم صبر کن یا همین الان rx470 بخر .. چون جدیده و تو گیمای جدید و DX12 بهتر عمل کرده از 970 ... و اینکه داری شما به یه گرافیک اکبند با گارانتی کامل 900 میدی البته MSI این قیمته سافاییر 990 هس ... بازم با خودتونه ولی پیشنهادنا RX470 حرف نداره .

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

470 از 970 ضعیف تره دوست عزیز. کلا انویدیا باشه راحت ترم

لینک به دیدگاه

970 g1
قیمت ۱ میل فوری .
بهمن ۹۳ خریدم از لیون . ۳ سال هم گارانتی داشته. اصلا اور نشده ، بسیار تمیز و سالم هست و کم کارکرد.
دلیل : هر دو سه سال کارت گرافیکم رو عوض میکنم .

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

فروخته شد

ویرایش شده توسط beverlihills
لینک به دیدگاه

در در 1395/07/01, 02:12:57، shocker78 گفته است :

470 از 970 ضعیف تره دوست عزیز. کلا انویدیا باشه راحت ترم

470 هم قدرت 970 هستش و حتی در بازی های dx12 بهتر هم عمل کرده (جدیدترین مورد deus ex هستش), دیگه اون مشکل 3.5 گیگابایت vram رو هم نداره. پیشنهاد بنده هم به شما اینکه 470 تهیه کنید زیرا هم یه کارت جدیدتر و future proof تر هستش و قدرت بیشتری از 970 در بازی های dx12 دارد. ضمن اینکه شما یک کارت کاملا نو که تاحالا رو هیچ سیستمی نرفته رو دریافت میکنید.

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Ehsan_PCI گفته است :

470 هم قدرت 970 هستش و حتی در بازی های dx12 بهتر هم عمل کرده (جدیدترین مورد deus ex هستش), دیگه اون مشکل 3.5 گیگابایت vram رو هم نداره. پیشنهاد بنده هم به شما اینکه 470 تهیه کنید زیرا هم یه کارت جدیدتر و future proof تر هستش و قدرت بیشتری از 970 در بازی های dx12 دارد. ضمن اینکه شما یک کارت کاملا نو که تاحالا رو هیچ سیستمی نرفته رو دریافت میکنید.

خیر 470 رقیب 960 هست. تمام کارت های amd توی dx12 بهتر عمل می کنند. اون قضیه رم 3.5 + .5 هم مشکل حساب نمی شه و کارت 970 کار خودشو می کنه. من گیمر نیستم برای همین  نیاز به کارت جدید ندارم.

rx-470-gtav-1080p.png

ویرایش شده توسط shocker78
لینک به دیدگاه

خدایی 970 کارت فوقالعاده ایه حتی با اینکه عمرش گذشته 470 ام کارت خوبیه ولی تو dx 11 در حد 970  نیست dx 12 هم که مشخصه amd بهتر عمل کرده ولی من خودم سازگاری بهتر انویدیا با بازی هارو بیشتر میپسندم اکثر کارت های amd توی بازی ها stuttering دارن البته همه متوجهش نمیشن  من خودم r9 280 داشتم r9 390x  داشتم 7950 داشتم 6770 داشتم ولی همشون به نحوی اذیتم کردن اما لامذهب  انویدیا طلاست  همه این کارتاییم که گفتم داشتم فیدبک فروششون اکثرا هست توی فیدبک هام 

ویرایش شده توسط pouryan01
لینک به دیدگاه

عزیز 970 asus strix دارم با اسیک 76.7% با دو سال و دو ماه گارانتی سازگار همچیزشم موجوده تقدیم میشه 1050 تهرانم هستم خیلی تمیزه در حد دروغم نمیگم اور نشده چرا فقط برای چند تا تست 3dmark و unigen heaven اور کردمش اونم اینقدر این کارت عالیه بدون ولتاژ  تا فرکانس هسته 1430 توربو و 1290 معمولی و فرکانس مموری 2002 اور میشه بیشتر از این دیگه باید ولتاژ داد بهش که اصلا لازم نیست  بشرط بهت میدم

لینک به دیدگاه

سلام یک عدد کارت msi 970 gaming موجوده کاملا سالم تمیز و حدود 1 ماه گرانتی داره  با اسیک فوقوالعاده 83 درصد یعنی کیفیتش عالیه 

میفروشم و 24 ساعت مهلت تست جهت اطمینان از سالم بودن  کارت (سیستم واسطه لیون در صورت تمایل)

خداییش کارته خوبیه میتونید تست هاشو ببینید یکی از خنکترین کارت ها 970 است من نمیگم سایتاهای معتبر تست کردن با یه جستجو کوچیک میفهمید

قیمت 750 تومان

قیمت هم واقعا منصفانه گذاشتم  جون گارانتیش رو به اتمامه 

علت فروش هم اماده شدن برای کنکور ارشد هست و نیازی به کارت ندارم دیگه

مرسی  

ویرایش شده توسط ehsangomez
لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

سلام یک عدد کارت msi 970 gaming موجوده کاملا سالم تمیز و حدود 1 ماه گرانتی داره  با اسیک فوقوالعاده 83 درصد یعنی کیفیتش عالیه 

میفروشم و 24 ساعت مهلت تست جهت اطمینان از سالم بودن  کارت (سیستم واسطه لیون در صورت تمایل)

خداییش کارته خوبیه میتونید تست هاشو ببینید یکی از خنکترین کارت ها 970 است من نمیگم سایتاهای معتبر تست کردن با یه جستجو کوچیک میفهمید

قیمت 750 تومان

مرسی  

قیمتت خدایی عالیه استارتر همینو بخر

لینک به دیدگاه

در 20 دقیقه قبل، ehsangomez گفته است :

قیمت 750 تومان

مرسی  

سلام

در صورتی که استارتر تمایل به خرید نداشته باشند بنده خریدارم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، shocker78 گفته است :

خیر 470 رقیب 960 هست. تمام کارت های amd توی dx12 بهتر عمل می کنند. اون قضیه رم 3.5 + .5 هم مشکل حساب نمی شه و کارت 970 کار خودشو می کنه. من گیمر نیستم برای همین  نیاز به کارت جدید ندارم.

rx-470-gtav-1080p.png

بله بازی gta v کارت های nvidia رو بیشتر میپسنده ولی شما تایتل های amd رو هم مدنظر قرار بدید مثل hitman و deus ex mankind divided. خودتون هم اشاره کردید که در dx12 بهتر عمل میکنند پس با توجه به قیمت  خرید 970 1 تومن اصلا منطقی نیستش و زیر 800 باز به صرفه تر هستش.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

درود

asus 970 strix oc 4gb

ب همراه متعلقات کامل و 10 9 ماه گارانتی

2 ماه هست ک از رو سیستم وا کردم

1.050 میلیون

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...