رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش یک عدد اکانت gtav full access

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام یکعدد اکانت gta v  online social club   با قابلیت تعویض ایمیل پسورد موجود هستش قیمت 35              لول 121

moshakasat  acc.jpg

ویرایش شده توسط farooq
لینک به دیدگاه

سلام. ببخشید ، چطوره که نوش 130 تومن هست ولی شما دارین 100 تومن ارزون تر میگین ؟ هکیه؟ و یک سوال ، میشه با خرید ، همه چیز رو از اول کنیم ؟ اگر خدا و بعدش مامانم بخواد من خریدارم

ویرایش شده توسط Daniel110
لینک به دیدگاه

فروخته شد  ,  یکی دیگه هم موجود هستش

ویرایش شده توسط farooq
لینک به دیدگاه

دوست عزیز این اکانت ها از کجا پشت سر هم موجود میشن ؟ اگر مال خودتونه ، چرا چند تا اکانت دارید و چرا با این قیمت میفروشید ؟ اگر هک شده هستن ، باید اعلام کنید . در غیر این صورت تاپیک شما حذف و ممنوع المعامله میشید .

لینک به دیدگاه

کلا دو عدد اکانت بود که یکیش برای دوستم بود که به اقای دانیال فروختم و یکی دیگرشم مال خودم هستش  که قصد فروش این دو تا اکانت رو دارم  و دیگه اکانت دیگه ای ندارم که بخواهم بفروشم.  نکته بعدی که خدمتوم  باید عرض کنم این هستش که دو شب پیش اکانت اولی رو به آقای دانیال فروختم بدون هیچ مشکلی  و مجبورش کردم که همون شب ایمیل اکانت رو تعویض کنه  و به گفته خودشون این کا ر رو هم کردند  و ایمیل رو  به اکانت وریفای کردند و نکته قابل توجه در مورد اکانت سوشیال این هست که هنگامیکه  اکانت هکی باشه  حتما  برای تعویض ایمیل و پسورد به ایمیل وارد شده در اکانت لینکی فرستاده میشه تا تعویض ایمیل و پسورد تایید بشه در غیر این صورت  به هیچ وجهی تغییر ایمیل  امکان پذیر نیست ولی پسورد رو میشه تغییر داد که با یک ریستور ساده اکانت پس گرفته می شود

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، farooq گفته است :

کلا دو عدد اکانت بود که یکیش برای دوستم بود که به اقای دانیال فروختم و یکی دیگرشم مال خودم هستش  که قصد فروش این دو تا اکانت رو دارم  و دیگه اکانت دیگه ای ندارم که بخواهم بفروشم.  نکته بعدی که خدمتوم  باید عرض کنم این هستش که دو شب پیش اکانت اولی رو به آقای دانیال فروختم بدون هیچ مشکلی  و مجبورش کردم که همون شب ایمیل اکانت رو تعویض کنه  و به گفته خودشون این کا ر رو هم کردند  و ایمیل رو  به اکانت وریفای کردند و نکته قابل توجه در مورد اکانت سوشیال این هست که هنگامیکه  اکانت هکی باشه  حتما  برای تعویض ایمیل و پسورد به ایمیل وارد شده در اکانت لینکی فرستاده میشه تا تعویض ایمیل و پسورد تایید بشه در غیر این صورت  به هیچ وجهی تغییر ایمیل  امکان پذیر نیست ولی پسورد رو میشه تغییر داد که با یک ریستور ساده اکانت پس گرفته می شود

امیدوارم این پاسخ دوستان رو راضی کرده باشه . من تا اینجا مشکلی نمی بینم . ولی تایید هم نمی کنم . میتونید فروشتون رو ادامه بدید .

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...