رفتن به مطلب

بهترین کارت گرافیک تو رنج قیمتی 300 تا 350 هزار تومان چیه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

gtx 470

http://lioncomputer.ir/index.php?product_id=2853

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

در حال حاضر شما میتونی با 297 تومان کارت 6870 از AMD رو بگیری که کارت پر قدرتی هست و قدرتش بسیار نزدیک به کارت گران قیمت 5870 هست که قیمتی بالای 470 تومان دارد ! 6870 هم مصرف برقش پایینه هم اگر در اینده کراس فایر کنی با یک 6870 دیگر, scaling فوق العاده ای خواهد داشت که حتی کارت بسیار قوی 580GTX انویدیا رو میزاره تو جیبش .

شما کارت 470 انویدیا رو هم نزدیک 340 تومان داری که اصلا پیشنهاد نمیشه . چون مصرف برقش بالاست , مثل بخاری داغ میکنه و قدرتش یک مقدار کمتر از 6870 هست.

بیای بالاتر کارت 6950 از AMD رو داری که به زیر 400 تومان هم رسیده قیمتش و کارت بسیار قوی هست. در ضمن این کارت قابلیت انلاک شدن به کارت 6970 رو هم داره که اموزشش تو بخش گرافیک گذاشته شده است !

------------------------------------

اگر نمیخوای اضافه خرج کنی همون 6870 پیشنهاد میشه ! برای full HD کاملا ایده ال هست و میتونی قریب به 90% بازیها رو تو بالاترین جزئیات بازی کنی .

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

حق با سالار هست و در کل خیلی گزینه برای انتخاب داری amd و nvidia هر کدوم به نوبه خودشون یه سری مشکل و برتری نسبت به هم دارند

اما صادقانه که بگیم نظر سالار جان کاملا درسته و من هم 6870 رو میپسندم خصوصا اگه در آینده کراس کنی محشر میشه

لینک به دیدگاه

آره فک کنم دقیقا سالار جون راس می گه. اصلا تو این رنج قیمتی ( 350 تا 300) چیزی که خیلی جهش در کارایی داشته باشه نصبت به کارتایی مثل 460 و 6870 , نیست.

من هم اول پیشنهادم 460 هست بعدش اگر می خوایید زیادی خرج کنید 6870 :-? :-S

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من هم 6870 از AMD هست....هم از 470 سریعتره(یک مقدار) هم کم مصرف تر هم با دمای کمتر....

لینک به دیدگاه

من هم 6870 رو پیشنهاد میکنم و البته اگه gtx 460 hawk msi هم گیر بیاد که اونم قیمتی حدود 300 داره ولی اورکلاک محشری داره .

لینک به دیدگاه

با سلام

به نظر من هر چی میخری فقط انویدیا بخر

1. بهخاطر اینکه از نظر ساپورت نرمافزاری عالیه

2.برای بازی انویدیا بهتره چون درایواش زود به زود میاد

3.و اینکه من تجربه اش رو داشتم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...