رفتن به مطلب
  • 0

iphone 5s یا 5؟

میلاد بهرامن
 اشتراک گذاری

سوال

من بعد از چند سالی که گوشی اندروید دارم میخوام به ios کوچ کنم. میخوام جمع کنم که نهایت یه 5 یا 5s بخرم. چنتا سوال دارم

ios 6 مربوط به 5 و 5s نسخه 7 هست. این نسخه ها رو میشه برنامه های روز رو روشون نصب کرد؟ مثل کدوم نسخه اندرویدن؟

بعد تو اندروید یه دکمه back داره ولی اون فقط یه دکمه دایره ای داره. back داره؟ 

لینک به دیدگاه

10 answers to this question

Recommended Posts

• 0
در 4 ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

من بعد از چند سالی که گوشی اندروید دارم میخوام به ios کوچ کنم. میخوام جمع کنم که نهایت یه 5 یا 5s بخرم. چنتا سوال دارم

ios 6 مربوط به 5 و 5s نسخه 7 هست. این نسخه ها رو میشه برنامه های روز رو روشون نصب کرد؟ مثل کدوم نسخه اندرویدن؟

بعد تو اندروید یه دکمه back داره ولی اون فقط یه دکمه دایره ای داره. back داره؟ 

سلام

جفتشون به iOS 10 آپدیت میشن و برنامه های روز روشون نصب میشه.
بک تو iOS به شکل نرم افزاریه، حالا یا دکمش هست، یا با کشیدن انگشت از چپ به راست...

لینک به دیدگاه

• 0

مثل اندروید نیست که نسخه غیر رسمی بریزی گوشی ایراد پیدا کنه؟  نسخه رسمیشون هست؟  بعد یه 5 یا 5c 16 گیگ دس دو چقدره؟

لینک به دیدگاه

• 0

ایفون 5 اس اصلا با ای او اس 6 ریلیز نشد 

ایفون 5 با ای او اس 6 ریلیز شد که بعید میدونم الان دستگاهی پیدا بشه که ای او اس 6 روش نصب باشه 

از بین این دو هم من ایفون 5اس رو بشدت پینهاد میکنم چون عمر ایفون 5 تمومه سی پی یوش 32 بیت هستش - دوربینش اسلوموشن نداره - حسگر اثرانگشت نداره - و با اپدیت به ای او اس 10 قطعا کند میشه 

در کل شما بودجه رو مشخص کنین ببینید که چه مقدار میخواین خرج کنید تا دوستان راهنمایی کامل تری انجام بدند 

راجع به دکمه بک : هم میشه از دکمه هوم بجای بک استفاده کرد - هم تو یکسری از اپ ها مثل اینستا با سوایپ از چپ به راست بک میکنه هم دکمه نرم افزاری به اسم 

assistive touch

داره 

و اینکه قطعا کاربری عمومیش از اندروید خیلی خیلی روون تر و راحت تره - البته محدودیت های عجیبی داره ! مثلا اگر بخواین یک فتوموزیک با یک برنامه جانبی بسازید و روی اینستا شر کنید باید موزیکی که میخواین روی عکسهاتون بزارید داخل لایبرری خود گوشی باشه اگر مثلا داخل دانلود منیجر جانبی باشه نمیشه !!! 

اگر خواستید از مغازه به صورت نو ( اگر موجود باشه نمیدونم ) یا دست دوم بخرید حتما پارت نامبر LLA بخرید چون همون مغازه دار موقع خرید اگر گوشیتون پارت نامبر LLA نباشه مبلغ کمتر از عرف بازار ازتون میخردش 

لینک به دیدگاه

• 0

سلام دوست عزیز من  یه 5s بسیار تمیز دارم هنوز  اگهیشو نذاشتم دست کسی بوده که زیاد اهل گوشی نبوده در حد تماس. و واتس اپ  و عکس  گرفتن اگه خواستی در خدمتیم

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 ساعت قبل، فرـشاد گفته است :

ایفون 5 اس اصلا با ای او اس 6 ریلیز نشد 

ایفون 5 با ای او اس 6 ریلیز شد که بعید میدونم الان دستگاهی پیدا بشه که ای او اس 6 روش نصب باشه 

از بین این دو هم من ایفون 5اس رو بشدت پینهاد میکنم چون عمر ایفون 5 تمومه سی پی یوش 32 بیت هستش - دوربینش اسلوموشن نداره - حسگر اثرانگشت نداره - و با اپدیت به ای او اس 10 قطعا کند میشه 

در کل شما بودجه رو مشخص کنین ببینید که چه مقدار میخواین خرج کنید تا دوستان راهنمایی کامل تری انجام بدند 

راجع به دکمه بک : هم میشه از دکمه هوم بجای بک استفاده کرد - هم تو یکسری از اپ ها مثل اینستا با سوایپ از چپ به راست بک میکنه هم دکمه نرم افزاری به اسم 

assistive touch

داره 

و اینکه قطعا کاربری عمومیش از اندروید خیلی خیلی روون تر و راحت تره - البته محدودیت های عجیبی داره ! مثلا اگر بخواین یک فتوموزیک با یک برنامه جانبی بسازید و روی اینستا شر کنید باید موزیکی که میخواین روی عکسهاتون بزارید داخل لایبرری خود گوشی باشه اگر مثلا داخل دانلود منیجر جانبی باشه نمیشه !!! 

اگر خواستید از مغازه به صورت نو ( اگر موجود باشه نمیدونم ) یا دست دوم بخرید حتما پارت نامبر LLA بخرید چون همون مغازه دار موقع خرید اگر گوشیتون پارت نامبر LLA نباشه مبلغ کمتر از عرف بازار ازتون میخردش 

5c چطوره؟

لینک به دیدگاه

• 0
در 27 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

5c چطوره؟

5c که پلاستیکیه اما در مقابل 5 رمش 512 مگ بیشتره و با رم 5S برابری میکنه یعنی 1 گیگ رم داره  اما پردازندش همون پردازنده 5 هستش 

من الان یه 5 دارم روی ios 9.3 عملکرد مطلوبی داره اما شک ندارم که با اپدیتش به ios 10 کارش تمومه همونطور که با اپدیت 4s ام به ios 9.3 باعث کندی بیش از حدش شدم و درنتیجه مجبور به فروشش شدم ! بعلاوه ایفون 5S رم 1 گیگابایتی داره که باعث میشه حداقل از پس IOS 10 به راحتی بر بیاد و از همه مهمتر 5S دوربین به نسبت قدرتمند تری داره که میتونه 120 فریم اسلوموشن فیلم برداری کنه باتریش هم ظرفیتش بیشتره خودش هم زخامتش از 5C کمتره ! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

• 0
در 6 دقیقه قبل، فرـشاد گفته است :

5c که پلاستیکیه اما در مقابل 5 رمش 512 مگ بیشتره و با رم 5S برابری میکنه یعنی 1 گیگ رم داره  اما پردازندش همون پردازنده 5 هستش 

من الان یه 5 دارم روی ios 9.3 عملکرد مطلوبی داره اما شک ندارم که با اپدیتش به ios 10 کارش تمومه همونطور که با اپدیت 4s ام به ios 9.3 باعث کندی بیش از حدش شدم و درنتیجه مجبور به فروشش شدم ! بعلاوه ایفون 5S رم 1 گیگابایتی داره که باعث میشه حداقل از پس IOS 10 به راحتی بر بیاد و از همه مهمتر 5S دوربین به نسبت قدرتمند تری داره که میتونه 120 فریم اسلوموشن فیلم برداری کنه باتریش هم ظرفیتش بیشتره خودش هم زخامتش از 5C کمتره ! 

5 رمش یکه

http://www.mobile.ir/phones/specifications-36913-apple-iphone-5.aspx

http://www.gsmarena.com/apple_iphone_5-4910.php

لینک به دیدگاه

• 0
در 1 دقیقه قبل، Milad_Bm گفته است :

بله من اشتباه کردم رمش 1 هستش 

لینک به دیدگاه

• 0

https://www.digikala.com/Product/DKP-21147/Apple-iPhone-5s-32GB-Mobile-Phone/گوشي-موبايل-اپل-آيفون-5-اس-32-گيگابايت#!/tab-techspecs/

https://www.digikala.com/Product/DKP-5701/Apple-iPhone-5-16GB/گوشی-موبایل-اپل-آیفون-5-16-گیگابایت#!/tab-techspecs/

در کل باز هم به قیمت بستگی داره ! اما بنده همچنان 5اس رو پیشنهاد میدم مگر اینکه تفاوت قیمت 5 با 5 اس بیشتر از 300 هزار تومن باشه ( قیمت دست دومش رو ندارم ! ) 

البته به چیپست ها هم دقت بفرمایید که یک نسل تفاوت دارند و یکی 64 بیت با پردازنده گرافیکی متفاوت هستش و اون یکی 32 بیت با پردازنده گرافیکی ضعیفتر ! 

ویرایش شده توسط فرـشاد
لینک به دیدگاه

• 0
در 2 ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

مثل اندروید نیست که نسخه غیر رسمی بریزی گوشی ایراد پیدا کنه؟  نسخه رسمیشون هست؟  بعد یه 5 یا 5c 16 گیگ دس دو چقدره؟

خیر، نسخه غیررسمی که هیچ! شما نسخه قدیمی هم نمیتونی روش نصب کنی.
نسخه رسمی رو هم میتونین از اینجا بگیرین: https://ipsw.me

در ۱ ساعت قبل، Milad_Bm گفته است :

5c چطوره؟

5c همون 5 هست تو یه بدنه پلاستیکی و رنگی رنگی...

اگه بودجتون میرسه، یه 6/6S دست دو بگیرین...
قبل از 5s ارزش خرید زیادی نداره...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...