رفتن به مطلب

دوستان شما قضاوت کنید ، ببینید کی حرف حق میگه!!!!!!!

GaAra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

موضوع از این قراره که من کارت گینوارد 4870 رو از جناب Oktay خریداری کردم ، اما وقتی کارت به دستم رسید همین که گزاشتم رو سیستم ، کارت تصویر نداد و معیوب از آب دراومد. موضوع رو به ایشون گفتم و ایشون گفتن که من کارت سالم دادم و من گفتم اما یه کارت معیوب در اختیار من قرار گرفته . خلاصه قرار شد من کارت رو خدمت جناب حسینی بفرستم ( که طبق گفته جناب Oktay با جناب حسینی آشنایی قدیمی دارند و من هم سر صحت این موضوع حاضر به معامله با ایشون شدم) تا تستش کنن و حرفی باقی نمونه و جناب حسینی هم با تمام مشغله کاری زحمت کشیدن و کارت رو تست کردن و گفتن که کارت خرابه!!!

ایشون گفتن که باید کارت رو برا خودم بفرستین تا ببینم مشکلش چیه؟!

من کارت رو دوباره برا ایشون فرستادم و ایشون برگشتند گفتند که کارت باز شده ، دوتا تغذیه 6 پین تو کارتنشه به جای یکی ، خمیرش عوض شده و از این حرفا ....

من نمیدونم ایشون از کجا میگن من خمیرشناسم و خمیرش عوض شده نکنه قبلا خودشون بازش کرده بودند! خدا میداند و اینکه من وقتی کارت رسید دستم اصلا اتصالگر 6 پینی ندیدم!!!

خلاصه الان هم به ایشون میگم پول کارت رو عودت کنید، من پول کارت سالم دادم نه کارت معیوب و تعمیری اما باز سر خونه اولشون هستند و میگن که من 6 ساله تو این کارم و کارت سالم دادم!!!!

من به زحمت پول کارت رو جمع کرده بودم ، باخودم میگفتم دم عیدی یه ارتقایی داده باشم که اینطوری شد ... :-?

حالا میخوام شما قضاوت کنید و بگید حق با کیه؟

با سپاس :-S

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

دوست عزیز این کارت رو سیستم مغازه من بوده و تا اخرین لحظه داشت کار میکرد من کارت رو دراوردم و برای شما ارسال کردم

شما هم اینجا یه طوری نوشتی که هندونه بزاری بغل اقای حسینی.

(که طبق گفته جناب Oktay با جناب حسینی آشنایی قدیمی دارند و من هم سر صحت این موضوع حاضر به معامله با ایشون شدم)

البته من گفتم tpox شما گفتی با پست بفرست..داخل جعبه هم یک کابل 6 پین 2 سر- سی دی و دفترچه بود.

شما اومدی گفتی کارت موردداره گفتم بفرست واسم تست کنم ببینم چشه این که سالم بود

شما گفتی میفرستم واسه اقای حسینی... اقای حسینی هم استاد من هست.گفتم خوب بفرست

بعد اقای حسینی واسه من فرستاد...بنده کارت رو باز کردم دیدم روش یه قطعه ترکیده و خمیر هم تازه هست وه همه پیچاش لبه هاش خورده شده ... شما اگر تو کار باشی میدونی خمیر تازه و کهنه چه شکلیه.

و 2 تا کابل 6 پین تو جعبه هست...یکی همونی که من گذاشتم ماله خود کارت و یکی دیکه یک سر...

قطعه رو تعویض کردم و کارت ok شد...حالا این دوستمون میگه من پول کارت تعمیری ندادم.و پولم رو میخوام منم میگم کارت سالم دادم و کارت باز شده و معیوب تحویل گرفتم.

از شما هم بیمی ندارم که واسه 130 تومن بیام اینجا دروغ بگم .به شما هم گفنم اگرکارت مورد دار باشه پول رو عودت میدم.

دیگه نمیدونستم شما کارتی میفرستی که همه پیچاش خورده شده و خمیرشم عوض کردی و یه قطعه هم ترکیده...

دوستان خودشون قضاوت کنن.

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

دیگه نمیدونستم شما کارتی میفرستی که همه پیچاش خورده شده و خمیرشم عوض کردی.

باهم توافق کردیم بفرستیم پیش آقا حسینی تا حرفی باقی نمونه حالا شما زدی زیرش کاری ندارم..

من سوادشو ندارم چه برسه کارت بازکنم ( همینجوری قضاوت نکنید ) [-X

مطمئن باشید تا دیدم کارت خرابه سریع گزاشتم تو کارتنش و به شما اطلاع دادم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به هیچ عنوان نمیشه نظر داد که حق با کی هست چون در این صورت مفهوم این هست که یک طرف معامله راست میگه یک طرف دیگه دروغ و ادامه داستان.

اگر بنا به نظر دادن باشه نظر من این هست که "چون کارت الان سالم هست" یک طرف میتونه کوتاه بیاد .

======

من اگر قصد خرید کالای کار کرده داشته باشم ترجیح میدم پول رو به حساب آقای حسینی واریز کنم و کالا برای آقای حسینی ارسال بشه و من مبلغی رو بابت هزینه تست و وقت ایشون پرداخت کنم تا کالا رو تست کنن اصلا فروشنده هم میتونه همچین کاری انجام بده و پیشنهاد بده که کالا رو برای آقای حسینی ارسال میکنه هزینه رو هم هر دو طرف با هم پرداخت میکنن.

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

باهم توافق کردیم بفرستیم پیش آقا حسینی تا حرفی باقی نمونه حالا شما زدی زیرش کاری ندارم..

من سوادشو ندارم چه برسه کارت بازکنم ( همینجوری قضاوت نکنید ) [-X

مطمئن باشید تا دیدم کارت خرابه سریع گزاشتم تو کارتنش و به شما اطلاع دادم .

دوست من شما اصلا نمیدونستی تو جعبه چی هست!

راجبه سواد گفتی: قبل خرید میخواستی بدونی مارک رمای کارت چیه چون واست خیلی مهم بود که من گفتم نمیدونم زیر سینک هست .کارت تا حالا باز نشده. میخوای باز کنم بهت بگم؟ گفتی نه از دوستم پرسیدم....

این چیه اونوقت؟؟؟!!

Unlocker HOT(03/06/2011 12:14:49 AM) : یه سوالUnlocker HOT(03/06/2011 12:15:00 AM) : چیپ مموریش مال کدوم شرکته؟oktay50000(03/06/2011 12:15:05 AM) : vali kart gholeoktay50000(03/06/2011 12:15:11 AM) : nemidonam zire sink hastUnlocker HOT(03/06/2011 12:15:36 AM) : میتونی برام نگاش کنی و بگی؟Unlocker HOT(03/06/2011 12:15:41 AM) : خیلی مهمه برامoktay50000(03/06/2011 12:15:42 AM) : areoktay50000(03/06/2011 12:15:48 AM) : byad fano baz konamoktay50000(03/06/2011 12:15:54 AM) : ro systeme khodam bodoktay50000(03/06/2011 12:15:59 AM) : ba ye gtx280oktay50000(03/06/2011 12:16:03 AM) : +physx zzde bodamoktay50000(03/06/2011 12:16:08 AM) : 2 ta 5970 gereftamUnlocker HOT(03/06/2011 12:16:11 AM) : نمیخواد باز کنی الان از تو نت درمیارمoktay50000(03/06/2011 12:16:13 AM) : ino gozashtam kenar

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

دقیقا نمی شه گفت حق با کی هست :-? :-S [-X

چی ترکیده بود از کارت بگید منم بدونم ؟ اگر خازن بوده که اشکالی نداره چیزی نیست که روش بحث بشه ! تا اینجا من می دونم :-j .

خدا به خیر کنه.

یک پیشنهاد

اگر کارت سالم هست و آرتیفکتی هم نیست من یه قیمت بگم بخریمش حداقل کم ضرر کنید ;)

لینک به دیدگاه

دوست من شما اصلا نمیدونستی تو جعبه چی هست!

راجبه سواد گفتی: قبل خرید میخواستی بدونی مارک رمای کارت چیه چون واست خیلی مهم بود که من گفتم نمیدونم زیر سینک هست .کارت تا حالا باز نشده. میخوای باز کنم بهت بگم؟ گفتی نه از دوستم پرسیدم....

این چیه اونوقت؟؟؟!!

اوه اوه قضیه بو دار می شود ;) [-X

لینک به دیدگاه

اره عزیزم یه خازن ترکیده بود

دوست عزیز اصلا بحث سر این نیست این اقا میخواد منو خراب کنه

وگرنه من مریضم کارت خراب بفرستم بعد بگم بفرست واسم ببینم چشه؟؟

در ضمن من به این عزیز گفتم نگران نباش عزیزم اگر کارت مشکل داشت پولو پس میدم..

الان این یعنی چی؟

Unlocker HOT(03/07/2011 3:45:12 PM) : البته این مدل خوبیش اینه که از فاز آنالوگ استفاده کرده

oktay50000(03/08/2011 11:31:20 PM) : negaran nabash man hastamoktay50000(03/08/2011 11:31:32 PM) : age moshkeli bod send kon vasam man residegi mikonamUnlocker HOT(03/08/2011 11:32:23 PM) :

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

به هیچ عنوان نمیشه نظر داد که حق با کی هست چون در این صورت مفهوم این هست که یک طرف معامله راست میگه یک طرف دیگه دروغ و ادامه داستان.

اگر بنا به نظر دادن باشه نظر من این هست که "چون کارت الان سالم هست" یک طرف میتونه کوتاه بیاد .

======

من اگر قصد خرید کالای کار کرده داشته باشم ترجیح میدم پول رو به حساب آقای حسینی واریز کنم و کالا برای آقای حسینی ارسال بشه و من مبلغی رو بابت هزینه تست و وقت ایشون پرداخت کنم تا کالا رو تست کنن اصلا فروشنده هم میتونه همچین کاری انجام بده و پیشنهاد بده که کالا رو برای آقای حسینی ارسال میکنه هزینه رو هم هر دو طرف با هم پرداخت میکنن.

راجیبه اینم من پیشنهاد دادم دوست عزیز...این دوستمون لطف کردن و با خود من معامله کردن...

oktay50000(03/06/2011 12:57:41 AM) : na aval variz mikonioktay50000(03/06/2011 12:57:43 AM) : man chek mikonamoktay50000(03/06/2011 12:57:45 AM) : bad mifrestamUnlocker HOT(03/06/2011 12:58:06 AM) : جسارت نباشه چه تضمینی هستش که بفرستین؟Unlocker HOT(03/06/2011 12:58:08 AM) : 9.gifoktay50000(03/06/2011 12:58:16 AM) : agaram khasti az tarighe lion moamele mikonimoktay50000(03/06/2011 12:58:20 AM) : vali ta payane mozayede

لینک به دیدگاه

من سواد بازکردنشو ندارم ولی سواد استفادشو دارم...

بله شما گفتین اگه کارت مشکل داشت من پولتو میدم ، پس چی شد ... کو پول ... ;)

لطفا حاشیه نرید و از اصل موضوع منحرف نشید ... [-X

راستی شما که گفتی یه مبدل 6 پین بود تو جعبه پس این چیه :؟؟!!

oktay Alizadeh (03/14/2011 10:25:52 ب.ظ): shoma ba poweret test kardi mostaghim ya ba on 2 ta kable to jabe

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

طرفی مدعیه که طرف مقابل بعد از دریافت کارت ، کارت رو باز کرده و خمیر زده چون خمیر تازه هست و میگن بعد از ارسال کارت ناشیانه باز شده و صدمه دیده البته این مطلب ممکنه در مورد طرف دیگه هم صادق باشه که قبل از ارسال کارت ، خودشون کارت رو باز کرده و خمیر زده باشن تا بعدها در این مورد خمیر دچار مشکل نشن .

طرفی گفته نمیخواد سینک رو باز کنی اما ممکنه بعد از دریافت کالا خودش این کار رو صورت داده باشه و خراب کرده باشه احتمال اینکه طرف دیگه قبل از ارسال کالا کنجکاو شده و سینک رو ناشیانه باز کرده و صدمه زده باشه هم هست

بحث سواد هم اصلا این وسط اصلاً مطرح نیست و در این مطلب نمیگنجه

امیدوارم حرفم رو بد نزده باشم یا بی احترامی هم به کسی نکرده باشم ... واقعا حق میتونه با هر دو طرف باشه ( هر چیزی ممکنه )

فقط امید دارم هر چی هست به خوبی حل و فصل بشه

این مشکلات فقط به دلیل عدم شناختیه که طرفین از هم دارن

( سعی کنید قبل از خرید و فروش به خوبی با هم آشنا بشد یا اگه سیستم حراجی لیون رو استفاده کنید محشره )

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

درود

دوستان متاسفانه این بار چندمی هست که از این دست مشکلات برای کاربرانی که از سیستم حراجی لیون استفاده نمیکنند پیش میاد.درمورد این موضوع اخیر با توجه به شناختی که بنده از کاربر 3d sat دارم بعید میدونم که ایشون گفتارشون صحت نداشته باشه و با توجه به اینکه الان کارت نزد فروشنده هستش در صورتی که مشکل این کارت با تعویض یک خازن حل شده باشه که هزینه تعمیر انچنانی هم نداره پیشنهاد بنده این هست که هزینه های ناشی از پست کالا و تعمیراتش به طور مساوی بین طرفین تقسیم بشه و کارت به صاحب اصلی کالا عودت داده بشه.و تقاضا دارم این موضوع رو همینجا ختم به خیر کنید ، متاسفانه اگر کار به شکایت قضایی و جرایم رایانه ای بکشه جهت حفظ نظم فروم تاپیک بسته و اطلاعات ذخیره شده پنل مدیریتی و آی اس پی مربوطه در اختیار مسولان قرار خواهد گرفت.

لینک به دیدگاه

با سلام ببخشید پا برهنه میپرم وسط حرفتون

من آقای قاسم رسولی رو خیلی وقته میشناسم خیلی هم با هم معامله داشتیم اینطور وصله ها به ایشون نمی چسبه یعنی ایشون وقته و پول اضافی دارن که کارت سالم بزن خراب کنند دوباره بفرستند برای اقای حسینی و بعدش برای شما ..

قطعه رو تعویض کردم و کارت ok شد...حالا این دوستمون میگه من پول کارت تعمیری ندادم.

از شما هم بیمی ندارم که واسه 130 تومن بیام اینجا دروغ بگم .به شما هم گفنم اگر مورد دار باشه پول رو عودت میدم.

به هر حال کارت مورد داشته که شما قطعه رو عوض کردین دیگه ،پس پای خرف ((در ضمن من به این عزیز گفتم نگران نباش عزیزم اگر کارت مشکل داشت پولو پس میدم)باشید.

قصد من حل شدن این مشکل هست اما ببنید من خودم میگم خیلی وقته تو این فروم و فروم های دیگه قطعه خرید و فروش کردم با ر ها هم پ ش اومده که کارتی خریدم خراب بوده و فروشنده کارت پس گرفته و خودم همین کار کردم چون ارزش اعتبار شخص خیلی بیشتر ازاین حرف هاست که یک قطعه بخواهد اون رو خدشه دار کنه [-X ( من در این زمینه آقای حسینی رو اسوه خودم میدونم)

این مطالبی که شما از یاهو کپی کردی من به دوستمون گفتم (درباره مموری و فاز ها و قابلیت اور..) این حرف ها دلیل نمیشه که عزیزم // مگه صرفا با باز کردن کولر کارت ، کارت میسوزه؟

به هرحال شما یک عکس از محل تعویض قطعه بزارید تا بشه بهتر نظر داد B که دلیل سوختن چی بوده.)

اینقدر کارت مد کردم که بدون هر قطعه به چه چیزی مربوط میشه ;)

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من اصلا با این شما با کسی معامله داشتی یا نه کاری ندارم...بنده عین پست ها ی یاهو رو گذاشتم

به هر حال کارت مورد داشته که شما قطعه رو عوض کردین دیگه ،پس پای خرف ((در ضمن من به این عزیز گفتم نگران نباش عزیزم اگر کارت مشکل داشت پولو پس میدم) سر حرفم بودم که گفتم بفرست ببینم چشه وگرنه که معامله تمام شده بود...کارت سالم بوده و مورد دار شده نه که مورد داشته! بله زمانی بود که من فکر میکردم مشکل از کارت من باشه ولی وقتی یه کارت باز شده تحویل گرفتم اوضاع فرق کرد

بنده هم اگر قصد فرستادن کارت معیوب داشتم میتونسنم قطعه رو تعویض کرده و بفرسنم

شما یک طرفه قضاوت نکن. اقا صابر

این مشکلات هم پیش میاد اینم میدونم که دوست شما و اردلان هست...اونم کاری ندارم

همین کار کردم چون ارزش اعتبار شخص خیلی بیشتر ازاین حرف هاست که یک قطعه بخواهد اون رو خدشه دار کنه

اینم نظر شخصی شماست و قابل احترام ولی من جور دیگه فکر میکنم

( این حرف ها دلیل نمیشه که عزیزم // مگه صرفا با باز کردن کولر کارت ، کارت میسوزه) ----> واسه شما بله ولی واسه من که کارت سالم فرستادم دلیله....با باز کردن که نه نمیسوزه من عکسو میزارم شما که استاد مود هستی این بنده حقیر رو راهنمایی کنید...

عکس هم میزارم...شما بگو شاید من اشتباه میکنم

با تشکر

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من اصلا با این شما با کسی معامله داشتی یا نه کاری ندارم...بنده عین پست ها ی یاهو رو گذاشتم

این مشکلات هم پیش میاد اینم میدونم که دوست شما و اردلان هست...اونم کاری ندارم

جناب چرا شما جبهه گیری میکنی من این مطالب نوشتم که چهارنفر میان این پست میخونن از سابق ایشون اطلاع داشته باشن (حالا شما میخواهی کاری داشته باش یا نه)

دوست من یا اردلان بودنم چیزی رو تغییر نمیده عزیزم..مهم حقیقته

من همچین حرفی نزدم شما رو هم متهم نکردم گفتم عکس بذارید تا دلیل از کار افتادن کارت مشخص بشه

با تشکر

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

به نظر من مشکل از خریدارهاست که همین جوری به فروشنده جماعت که نمیشناسند اعتماد میکنن.mad.gif

همین چند وقت پیش که دو تا 570 فروختم می تونستم با شیکوندن سیم کارت 886 تومن کلاه برداری کنم.thinking.gif

لطفا در زمان خرید از افراد تازه عضو شده بیشتر دقت کنید.Rose.gif

لینک به دیدگاه

به نظر من مشکل از خریدارهاست که همین جوری به فروشنده جماعت که نمیشناسند اعتماد میکنن.mad.gif

همین چند وقت پیش که دو تا 570 فروختم می تونستم با شیکوندن سیم کارت 886 تومن کلاه برداری کنم.thinking.gif

لطفا در زمان خرید از افراد تازه عضو شده بیشتر دقت کنید.Rose.gif

دوست عزیز شما این نظریه رو واسه خودت نگه دار و به کسی که نمیشناسی توهین نکین

بنده اگرقصدم کلاه برداری بود اصلا کارت نمیفرستادم پولم تو حسابم بود

تاریخ عضویتمم همین بقل هست ماله منو ببین ماله خودتم ببین

بنده شماره و ادرس مغازم دادم خدمت ایشون...شما که اصلا تو باغ نیستی بیخود واسه خودت نظر نده

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

بله دیگه

مشکل از منه که ندیده و نشناخته با ایشون وارد معامله شدم ...

مشکل از منه که مرض داشتم و کارت رو فرستادم پیش آقا حسینی و از اونجا هم پیش فروشندش...

مشکل از منه که فروشنده لطف میکنه و از جانب من سخن میگه تا بهونه بیاره و یه حرف دو حرف کنه و منم نظاره گر باشم ...

نمیدونم ایشون برا فرداشون هم فکر کردن که تهمت بازکردن کارت و دستکاری اونو به من میزنن ؟!

یه حرفی زدن عوض اینکه پای قولشون باشن هی بهونه میارن ... (در ضمن من به این عزیز گفتم نگران نباش عزیزم اگر کارت مشکل داشت پولو پس میدم)

هر که را خوابگه آخر مشتی خاک هست **** گو چه حاجت که به افلاک کشی ایوان را

[-X

لینک به دیدگاه

کدوم بهونه؟

گفتم سر قولم هستم ولی این تهمت نیست عزیز کاری که اتفاق افتاده و شما داری طوری قضاوت میکنی که هیچ اتفاقی نیوفتاده

تا 1 ساعت دیگه عکس میزارم علت معلوم میشه دوست من

لینک به دیدگاه

با سلام

بابا این حرفا چیه بالاخره یکی باید کوتاه بیاد دیگه

منم یه چند ماه پیش یه کارت به اقای رسولی فروختم 9800gt مارک زوتک وقتی رسید دست اقای رسولی اقای رسولی بهم گفتن کارتت مورد داره بعد از توضیحات کامل اقای رسولی من قبول کردم که مورد داره چون برای خود منم همچین موردی رو داشت که من فکر

میکردم به خاطر مادربردم هست که با توضیحات اقای رسول من قانع شدم ..بعد اقای رسولی گفتن من کارت رو پس میفرستم بعدش چون من پول رو خرج کرده بودم....بعدش اقای رسولی رو قانع کردم که یادم نیست 10 الی20 تومن از پولی رو که داده بودم پس دادم که

کارت مال خودشون بشه

اینجوری قضیه ختم به خیر شد

از اونموقع به بعد من و اقای رسولی دوست خوبی با هم شدیم

لینک به دیدگاه

پستم نمیدونم بخطر مشکل نت چرا ناقص شد ... چون زیاد بود اصل مطلب اینه که انشاا... دم عیدی ماجرا ختم به خیر بشه و طبق پست 21 حناب OKTAY و 3DSAT بعد از این موضوع دوستان صمیمی باشند

ایول به پست 21

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم یک خازن ارزش این کدورت هارو داشته باشه

طرف کسی رو نمیگیرم

اما خودم رو جای 2 طرفتون میگذارم

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم

من نمي خواستم در اين تاپيك دخالت كنم و باز هم دخالت نميكنم ولي چند تا مطلب رو لازم دونستم كه عنوان كنم .

1 - كاربري كه تازه وارد سايتي ميشه دليل بر بي اعتبار بودنش نيستش . شما بايد بيشتر توجه كنيد .

2 - اقاي اوكتاي عليزاده چندين باره كه از بنده خريد كردن و تا به حال هيچ مشكلي از ايشون نديدم . درسته كه تازه عضو فروم شدن ولي دليلي نمي بينم كه كسي در يك فروم تازه وارده مورد تهمت ديگران قرار بگيره . و در ضمن اگر كسي بخواد سر كسي رو كلاه بگذاره كه ديگه جوابش رو نميده و به راحتي يه نام كاربري ديگه ايجاد ميكنه و شروع ميكنه به كلاهبرداري . پس از شما ميخوام دوستان گلم تهمت بهم نزنيد .

3 - قاسم جان عزيز هم كه يكي از كاربران پر سابقه در فرومهاي مختلف هستن و واقعا پسر خوبيه و همه قبولش دارن .

پس دوستان گلم از شما ميخوام كه بيهوده به كسي تهمت نزنيد و همينطور كه كار و دوستانه شروع كرديد كاملا دوستانه تمومش كنيد .

در كار كامپيوتر و قطعات همه چيز ممكنه و واقعا خييلي وقتها اتفاقات عجيب و قريبي ميفته .

حالا چند تا سوال

1 - چرا قبل از معامله با هم بهش فكر نميكنيد ؟

2 - چرا وقتي كار به مشكل ميخوره مشورت ميگيريد ؟

3 - چرا در مورد طرف مقابل بيشتر تحقيق نميكنيد تا بهم تهمت نزنيد . ؟

ايا ميشه درست در مورد مشكل بين شما دو نفر دوست خوبم قضاوت كرد ؟؟؟؟؟ خودتون به اين سوال جواب بديد

راه حل :

به راحتي با هم كنار بيايد :

فروشنده يه تخفيفي بده به خريدار و خريدار هم كالا رو برداره . ( البته اين فقط و فقط يك پيشنهاده ) اختيارش دست خودتونه .

در ضمن هر دوي شما دوستان خوبم ما و فروم هستيد ولي اگر بحث از ادب خارج بشه متاسفانه تاپيك پاك ميشه دوستان خوبم [-X ;) :-?

لینک به دیدگاه

با سلام اقای حسینی.

بنده احترام خاصی برای شما قایلم و شما استاد من هستید...

اگر شما میفرمایید عین مبلغ رو عودت میدم بدون هیچ گونه چون و چرا

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...