رفتن به مطلب

دوستان شما قضاوت کنید ، ببینید کی حرف حق میگه!!!!!!!

GaAra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

1-بنده حاضرم با کثر ضرر و زیان مبلغ رو عودت بدم

2-کارت رو که الان سالم هست بفرستم با هزینه خودم(5+6+5=16 تومن هزینه پست میشه) با ایندفه

i180699_IMG0035resize.JPG

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

• ارسال 58
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

من بابت کارت و هزینه ارسالش 135=5 + 130 تومن واریز کردم به حساب و این آخری هم که فرستادم برا جناب حسینی ( 5 تومن ) پای خودم..

5 تومنو حساب نمیکنم و 135 تومن رو میخوام عودت بشه... [-X

لینک به دیدگاه

درود

ممنونم دوستان خوبم اين نقطه بسيار خوبيه براي اتمام مشكل و بدست اوردن ارامش مجدد بين خودتون .

كم يا زياد لطفا سخت نگيريد و خشك برخورد نكنيد و با هم كاملا راه بيايد .

ممنونم ;) [-X

لینک به دیدگاه

شما مثل اینکه......

من گفتم با کثر ضرر و زیان نه که کل پول

هر مبلغی اقای حسینی بگن همونو میریزم واست با احستاب این قضایا

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

واقعا نمیشه قضاوت کرد و تنها راه حلش اینکه هر کدومتون خودتونو بزارین جای طرف مقابل

اینجوری میتونید منصفانه تر تصمیم بگیرین [-X

یه راه حل دیگه هم هست :

به نظر من کارت رو از وسط نصف کنید و هر کدومتون یه تیکه بردارین ;)

لینک به دیدگاه

شما مثل اینکه......

من گفتم با کثر ضرر و زیان نه که کل پول

مثل اینکه چی ؟؟؟؟؟؟

من جمعا 140 تومن تو این مسئله هزینه کردم که 5 تومنشو نمیخوام + کلی از وقتم گرفته شده + نزدیک یک هفته پولم خوابیده و نتونستم یه کارت مناسب دیگه تهیه کنم باز اینارو هم به کنار میزارم

برادر من کفه ترازو باید مساوی باشه نه یطرفه

لینک به دیدگاه

خوب به نظر شما منصفانه اینه که من کل پولو بدم و 11 تومن هزینه پست و کارت معیوب رو که خودم درست کردم رو نادبده بگیرم

شما زیاد بحث پول میکنی

وقتم گرفته شده و از این حرفها

کلا الان شرایط رو گفتم بهت

1- اگر کارت رو میخوای که واست با هزینه خودم ارسال میکنم

2- اگر پول رو میخوای هم مشکلی نیست درصدی کم میشه و هزینه پست هم تقسیم میشه

مبلغ کسری رو هم اقای حسینی میگن نه شما...حرف ایشون برای همه سنده از جمله من

لینک به دیدگاه

صلوات بفرستید بابا تمومش کنید. سر خودمو یکی کلاه زاشت 8800 بم انداخت هنوز دنبالشو نگرفتم [-X . اینجا که بحث 10 تومنه.

بیخیال دوستان.

لینک به دیدگاه

ببین آقا ، به اندازه کافی موجبات دردسر دیگران رو هم فراهم آوردیم ،

من فقط به خاطر روی گل دوستان عزیز از 10 تومن خودم میگزرم تا دیگه جای حرفی باقی نمونه و شما هم بی زحمت 130 تومن به حساب من عودت کنید >>> دیگه فک نکنم جای هیچگونه بحثی باقی مونده باشه ;)

والسلام بحث تمام. [-X

لینک به دیدگاه

کدوم 10 تومن عزیز....

چرا حرف میندازی دهن من...اون خط اخر رو واسه شما نوشتم

با این وضعی که شما پیش اوردی من دیگه نمیتونم این کارتو بفروشم

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

دوستان عزیز

چون نمیشه مشکل رو درست قضاوت کرد به نظرم مقصر هر دوطرفن و باید به یک اندازه تاوان بدن

سابقه قبلی هم مطرح نیست اگه یه نفر 20 بار بد کرده دلیل نمیشه بار 21 هم بد کنه ، شاید اون دوستمون oktay عزیز در حق اردلان جان کوتاهی کرده باشه اما دلیل نیست که در حق 3dsat عزیز هم بدی کنه .

دوستان خودتون بزارین جای دو طرف بعد قضاوت کنید ... من اینکارو میکنم نتیجه نمیگیرم چون حق میتونه با هر دو طرف باشه پس

به نظر من باید هر دو طرف به خاطر این موضوع تنبیه بشن و به یک اندازه تاوان بدن تا دیگه دچار همچین اشتباهی نشن

من به شخصه دعوت میکنم به جای اینکه دوستان علیه هم جبهه بگیرن یا همدیگر رو بکوبونن یا به هم حرف بد بزنن، کمک کنن مشکل طوری حل شه که در نهایت مشکل به خیر و خوبی ختم به خیر شه

مرسی

لینک به دیدگاه

منم تابع تصمیم جمع هستم و اگر قرار باشه ضرر هم کنم ...میکنم ولی نمیزارم هرکی هرچی دلش خواست بگه

من از حق و مالم دفاع میکنم همین...گفتم اقای حسینی هر چی بگن من حرفی ندارم و میخوام این مشکل حل شه...

دوستان با در نظر گرفتن شرایط پیش اومده راه حلی بدن

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

کاربر اکتای بفرمایید که هزینه تعویض اون خازن چقدر بوده برای شما ؟

ضمنا پست هایی که حاوی لحن نوشتار خلاف ادب باشه حذف شدند و در صورت تکرار مجبور به جلوگیری از دسترسی کاربران خاطی به فروم هستیم

لینک به دیدگاه

درود

کاربر اکتای بفرمایید که هزینه تعویض اون خازن چقدر بوده برای شما ؟

هیچ هزینه نمیشه عزیز به این دوست میگم کارت درست شده بفرستم واست ...میگه نه باید عین 135 تومنو بریزی واسم...

لینک به دیدگاه

اقا صابر اینم عکس...اگه میشه بفرمایید که مشکل از چی بوده

i180699_IMG0035resize.JPG

لینک به دیدگاه

هیچ هزینه نمیشه عزیز به این دوست میگم کارت درست شده بفرستم واست ...میگه نه باید عین 135 تومنو بریزی واسم...

یعنی برای شما هزینه ای نداشته تعویضش . بله ؟؟

خوب اگر به این صورت باشه هزینه های پست رو نصف کنید و صلوات بفرستید و کارت رو نزد خودتون نگه دارید و مبلغ خریدار رو برگردونید و این شب عیدی صحیح نیستش که برای مال دنیا بخاید همدیگه رو دلگیر و جو فروم رو مشکل دار کنید.

لینک به دیدگاه

ای بابا ، نمیخواستم دوباره پست بدم...دوست عزیز شما چرا همش برمیگردی سر خونه اول ، اگه دقت کرده باشید من راضی شدم و گفتم که 130 واریز بشه همین [-X

پست 34 نوشتم!

لینک به دیدگاه

یعنی برای شما هزینه ای نداشته تعویضش . بله ؟؟

خوب اگر به این صورت باشه هزینه های پست رو نصف کنید و صلوات بفرستید و کارت رو نزد خودتون نگه دارید و مبلغ خریدار رو برگردونید و این شب عیدی صحیح نیستش که برای مال دنیا بخاید همدیگه رو دلگیر و جو فروم رو مشکل دار کنید.

یعنی شما مغازه دار.

یکی میاد از شما به کارت میخره و میره

فردا میاد میگه کارنی که دادی خرابه ولی شما سالم دادی...بعد شما میگی ببر تعمببر کن بیار پولتو بگیر؟؟؟؟؟؟؟

شما خودت باشی اینکارو میکنی؟؟؟ اگر که اره من حرفی ندارم ...ولی خداببش اینکارو میکنی امرا اگه بکنی...

من الان 10 ساله تو بازارم تا حالا ندیدم کسی همچین کاری کنه...

در ضمن میخوام که علت رو بدونم قبل از ابنکه کوتاه بیام اکر اقا صابر لطف کنن

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

بازم معذرت میخوام میپرم وسط

یادم هست دوست عزیز 3dsat به دنبال یک کارت گرافیک ATI معیوب و سوخته ! مدلهای 4870 - 4890 - 5770 - 5830 - 5850 - 5870 بودید

ولی در اون تاپیک خودتون گفتید من فقط یه چند تا قطعه از pcb کارت رو میخوام

اونطور که من از تاپیک بالا برداشت کردم شما 4890 داشتید که با برداشتن یک یا چند قطعه از pcb یه کارت ( که 4870 هم جزوشونه ) میخواستید کارتتون رو احیا کنید . اتفاقا همون درخواستی که اول از oktay داشتید از آقای حسینی هم داشتید ( البته اینو بگم آقای حسینی 5770 داشتند ) و بشون گفتید

حتی همین 3dsat عزیز از خود من هم سراغ 5770 معیوبم رو گرفته بودن که متاسفانه کارتم در دسترس نبود که بدم به ایشون

تاپیک زیر رو بخونید :

http://lioncomputer....8%D8%A8__st__10

انشاا... همه چی ختم به خیر شه

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

یعنی شما مغازه دار.

یکی میاد از شما به کارت میخره و میره

فردا میاد میگه کارنی که دادی خرابه ولی شما سالم دادی...بعد شما میگی ببر تعمببر کن بیار پولتو بگیر؟؟؟؟؟؟؟

شما خودت باشی اینکارو میکنی؟؟؟ اگر که اره من حرفی ندارم ...ولی خداببش اینکارو میکنی امرا اگه بکنی...

من الان 10 ساله تو بازارم تا حالا ندیدم کسی همچین کاری کنه...

در ضمن میخوام که علت رو بدونم قبل از ابنکه کوتاه بیام اکر اقا صابر لطف کنن

اگر فرض رو بر این بگیریم که بنده مغازه دار باشم و جنس دست دوم بفروشم اولا صد در صد اول خودم تستش میکنم و میخرم و بعد میفروشم که اینجا جسارتا ما به این موضوع اطمینان قطعی نداریم ، ثانیا مهلت تست رو برای خریدار به صورت تست حصوری در خود مغازم قرار میدم که شک و شبه ای بعدش باقی نمونه وبعدش تحت هیچ عنوان پس نمیگیرم .شاید کارت حتی اسیب فیزیکی نبینه ولی به علت استفاده غلط کاربر یا اورکلاک یا .... مشکل دار بشه. ولی هر کاسبی معمولا این روزا خودش میدونه چی میفروشه مگر که کسی خودش موقع خرید از مشتری تست نکنه و ندانسته کارت مشکل داری رو به یک نفر دیگه بفروشه که در این صورت اگر بنده مغازه دار بودم و وجدان و انصاف خوبی داشتم با علم به خطای خودم کالا رو بدون کسر مبلغ پس میگرفتم ، چون اعتبارم بیش از هر چیز دیگه برام مهم بود

لینک به دیدگاه

یادم هست دوست عزیز 3dsat به دنبال یک کارت گرافیک ATI معیوب و سوخته ! مدلهای 4870 - 4890 - 5770 - 5830 - 5850 - 5870 بودید

اونطور که من از تاپیک بالا برداشت کردم شما 4890 داشتید که با برداشتن یک یا چند قطعه از pcb یه کارت ( که 4870 هم جزوشونه ) میخواستید کارتتون رو احیا کنید . اتفاقا همون درخواستی که اول از oktay داشتید از آقای حسینی هم داشتید ( البته اینو بگم آقای حسینی 5770 داشتند ) و بشون گفتید

حتی همین 3dsat عزیز از خود من هم سراغ 5770 معیوبم رو گرفته بودن که متاسفانه کارتم در دسترس نبود که بدم به ایشون

تاپیک زیر رو بخونید :

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/5728-%D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF%D8%A7%D8%B1-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-ati-%D9%85%D8%B9%DB%8C%D9%88%D8%A8-%D9%88-%D8%B3%D9%88%D8%AE%D8%AA%D9%87/page__hl__%D9%85%D8%B9%DB%8C%D9%88%D8%A8__st__10

امیر جان منظور شما از زدن این پست چی بود؟؟ ( لطفا توضیح بدید )

من چه درخواستی از جناب اوکتای داشتم؟؟!

این قضیه مربوط میشد به خیلی وقت پیش ، الان هم خیلی وقته تایپیکش قفل شده!

من الان حتی 4890 رو هم ندارم ، چون فروختمش [-X

در ضمن اون چیزی که من دنبالش بودم تو کارت 4870 هم نبودش !!

ویرایش شده توسط 3DSAT
لینک به دیدگاه

خوب مشکل همین جاست این کارت تا اخرین لحظه رو سیستم مغازه من در حال کار کردن بود

شما یه این قضیه اطمینان داری که کارت توسط مشتری معیوب نشده؟؟؟؟

این امکان که نبود من تست کنم و تحویل بدن جلو مشتری.

ویرایش شده توسط oktay
لینک به دیدگاه

خوب مشکل همین جاست این کارت تا اخرین لحظه رو سیستم مغازه من در حال کار کردن بود

شما یه این قضیه اطمینان داری که کارت توسط مشتری معیوب نشده؟؟؟؟

این امکان که نبود من تست کنم و تحویل بدن جلو مشتری.

از این مسایل جانبی به نظرم صرف نظر کنیم بهتره عزیز. بریم سر اصل مطلب که حل و فصل این موضوع هست. شما فرمودید حاضر هستید کارت رو با کسر درصدی پس بگیرید و بقیه مبلغ رو به خریدار برگردونید. این کسر مبلغ از نظر شما چقدر هستش و دلیلش چیه.

لینک به دیدگاه

ببین داداش میانگین هقته ای 3 تا خرید داره و فروش این قاسم رسولی تا حالا هم مشکلی نداشته!

اینجا تجربه نشون میده (حداقل ذهن ها رو به سمتی منحرف میکنه)

که سابقه کاری بیشتری داره!

جواب اون پستت هم دادم ولی انقدر تند بود که از فیلتر مدیریت رد نشد [-X

لینک به دیدگاه

تاپیک زیر رو بخونید :

http://lioncomputer....8%D8%A8__st__10

امیر جان من فهمیدم شما چی گفتیم ولی نه اون آیسی کریستال 4890 داخل فقط4890 و 5770 هست نه 4870 اونم این برد

قبل از اینکه بخوان 4870 رو بگیرن 4890 رو می خریدم!

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...