رفتن به مطلب

قویترین گرافیک دست دومی که با 600 تومن میشه تهیه کرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

با 600 تومن چه کارت گرافیک دست دویی رو پیشنهاد میکنید برای گیم؟

-به صورت علی الحساب میخوامش و بعد چن وقت بعد(4-5 ماه)دیگه میخام 480 دست دومشو بگیرم پس قیمتش یه جوری باشه که بعد 4-5 ماه در فروش دوباره ضرر نکنم

-50 تومن تا100 تومن بیشترم میتونم هزینه کنم(البته اگه ارزششو داشته باشه و بعدا راحت و خوش فروش باشه و ضرر نکنم

ویرایش شده توسط 1369823
لینک به دیدگاه

درود

فعلا یک عدد  ۳۸۰ یا 960 با ۶۰۰ الی ۷۰۰ میشه خریداری کرد. 280x هم میتونه مناسب باشه. 

البته نمی دونم کدام یک در هنگام رد کرد نشون ،کمتر اذیتتون می کنه.

لینک به دیدگاه

سلام.

اگر مانیتور 1080 دارید مطمعنا 280x oc میتونه کاملا راضیتون کنه. بعدا هم که میخاید عوض کنید دستتون برای فروشش بازه چون همیشه مشتری داره.

بعدا هم برای ارتقاحداقل برید سراغ کارکرده 1060.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

با این مبلغ میتونید gtx 960 .R9 380 .GTX 950 .R9 280x

تهیه کنید

از نظر اینده نگری 380 گزینه بهتر و بروزتری هست

280x هم کارت فوق العاده قدرت مندیه اما یه تعداد شرایط داره که از جمله نیاز به پاور 700 وات و همچنین دماش هم زیاده که برای خنک کنندگیش شاید نیاز به واتر کولر بشه

اما از اونجایی که شما بعد قصد فروش کارت و تهیه  مدلهای بالاترو دارین پیشنهاد بنده 950 هست چون بهترین کارت تو رنج قیمتی خودشه وحتی با اومدن رقیب جدیدش یعنی 460 هنوز قوی تره و بسیاری از دوستان هم گفتن میشه با اور قدرتی به انداره  960 دریافت کرد

اما اصل مطلب اینجاست که قیمتی که این کارت معامله میشه 450 تومنه پس شما بعدا برای فروشش ضرر زیادی نمیکنید و راحت 400 یا همون 450 میتونید بفروشیدش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز

با این مبلغ میتونید gtx 960 .R9 380 .GTX 950 .R9 280x

تهیه کنید

از نظر اینده نگری 380 گزینه بهتر و بروزتری هست

280x هم کارت فوق العاده قدرت مندیه اما یه تعداد شرایط داره که از جمله نیاز به پاور 700 وات و همچنین دماش هم زیاده که برای خنک کنندگیش شاید نیاز به واتر کولر بشه

اما از اونجایی که شما بعد قصد فروش کارت و تهیه  مدلهای بالاترو دارین پیشنهاد بنده 950 هست چون بهترین کارت تو رنج قیمتی خودشه وحتی با اومدن رقیب جدیدش یعنی 460 هنوز قوی تره و بسیاری از دوستان هم گفتن میشه با اور قدرتی به انداره  960 دریافت کرد

اما اصل مطلب اینجاست که قیمتی که این کارت معامله میشه 450 تومنه پس شما بعدا برای فروشش ضرر زیادی نمیکنید و راحت 400 یا همون 450 میتونید بفروشیدش

سلام دوست من.
ببخشید ولی فک میکنم اطلاعاتتون غلط هست.

نیاز به پاور 700 وات نیست برای گرافیک 280x بلکه با پاور 500 وات هم میشه راه اندازیش کرد.

بحث دما هم که گفتید فک کنم شوخی کردید واتر رو! چون با سیستم ایرکولینگ شرکت سافایر دماش از 75 بالاتر نمیره مدل wf3x گیگا به زور به 70 میرسه! چه جوری شما حاضری 200 تومن برای کولینگ گرافیک زیر 600 تومن هزینه کنی؟!!!

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/06, 15:38:07، Ali Subi گفته است :

سلام دوست من.
ببخشید ولی فک میکنم اطلاعاتتون غلط هست.

نیاز به پاور 700 وات نیست برای گرافیک 280x بلکه با پاور 500 وات هم میشه راه اندازیش کرد.

بحث دما هم که گفتید فک کنم شوخی کردید واتر رو! چون با سیستم ایرکولینگ شرکت سافایر دماش از 75 بالاتر نمیره مدل wf3x گیگا به زور به 70 میرسه! چه جوری شما حاضری 200 تومن برای کولینگ گرافیک زیر 600 تومن هزینه کنی؟!!!

سلام دوست عزیز

اشکال نداره اگه اطلاعاتم غلط باشه به من توضیح بدیدخیلی هم خوشحال میشم

اما در جواب شما

برای کارت 280x خود شرکت سازنده پاور پیشنهادیش 750 وات هست اگه یکم بررسی کنید متوجه میشید

بله البته میشه از یه پاور 500 وات برای این کارت استفاده کرد اگه دوست دارین عمر مفید کارتتونو از 10 سال به 4 تا 5 سال کاهش بدین همونجور که یه نفر برای کارت 980 از پاور 380 وات استفاده کرد

میشه از پاور حتی ضعیفتر از اون چیزی که گفتین  استفاده کرد

دمای بالای این کارتها برای همه اشکاره و نیاز به توضیح نیست

ایا در مورد مشکل artifact  شنیدین

این کارت حتی به قیمت دست دوم یه 950 معامله نمیشه و فروشش خیلی سخته

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

سلام دوست عزیز

اشکال نداره اگه اطلاعاتم غلط باشه به من توضیح بدیدخیلی هم خوشحال میشم

اما در جواب شما

برای کارت 280x خود شرکت سازنده پاور پیشنهادیش 750 وات هست اگه یکم بررسی کنید متوجه میشید

بله البته میشه از یه پاور 500 وات برای این کارت استفاده کرد اگه دوست دارین عمر مفید کارتتونو از 10 سال به 4 تا 5 سال کاهش بدین همونجور که یه نفر برای کارت 980 از پاور 380 وات استفاده کرد

میشه از پاور حتی ضعیفتر از اون چیزی که گفتین  استفاده کرد

دمای بالای این کارتها برای همه اشکاره و نیاز به توضیح نیست

ایا در مورد مشکل artifact  شنیدین

این کارت حتی به قیمت دست دوم یه 950 معامله نمیشه و فروشش خیلی سخته

تا اونجایی که من میدونم 600 وات پیشنهاد شده بود http://lioncomputer.ir/product/3710/کارت+گرافیک+گیگابایت+R9+280X+GV-R928XOC-3GD/
گیگایکی  از قویترین های این مدل هست و نیازش رو 600 وات زده. 750 رو برای 290x پیشنهاد داده بود.

در رابطه با دما هم والا منم خوندم ولی در عمل ندیدم این مشکل رو. خودم 270x oc گیگا دارم و حتی یه ثانیه هم دمام بالاتر از 55 نرفته! نمیدونم اونایی که میگن اینا خیلی داغ میکنن تو چه شرایطی استفاده کردن!!

در رابطه با فروش و ارزش خرید هم شما باید بازار ایران رو بررسی کنید. بله 950 ارزش بیشتری از 960 داره چون قیمتش پایینتر هست 280x رو من با 960 مقایسه کردم که بهتر هست نه 950 .در صورتی که 280x پرفرمنس نزدیک به 960 داره.

البته درباره راحتی برای فروش بنده هم نباید قطعی بگم چون بازار اصلا قابل پیش بینی نیست. حق با شماست.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

از انویدیا  950 و 960 می تونی بگیری  اما بنظر من در این محدوده یا 280X بگیر یا 380 ...! البته  بنظر من یخورده سعی کن بودجه رو افزایش بدی و حداقل 380x  رو بگیری  ...! ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

در در 1395/07/06, 16:35:03، Ali Subi گفته است :

تا اونجایی که من میدونم 600 وات پیشنهاد شده بود http://lioncomputer.ir/product/3710/کارت+گرافیک+گیگابایت+R9+280X+GV-R928XOC-3GD/
گیگایکی  از قویترین های این مدل هست و نیازش رو 600 وات زده. 750 رو برای 290x پیشنهاد داده بود.

در رابطه با دما هم والا منم خوندم ولی در عمل ندیدم این مشکل رو. خودم 270x oc گیگا دارم و حتی یه ثانیه هم دمام بالاتر از 55 نرفته! نمیدونم اونایی که میگن اینا خیلی داغ میکنن تو چه شرایطی استفاده کردن!!

در رابطه با فروش و ارزش خرید هم شما باید بازار ایران رو بررسی کنید. بله 950 ارزش بیشتری از 960 داره چون قیمتش پایینتر هست 280x رو من با 960 مقایسه کردم که بهتر هست نه 950 .در صورتی که 280x پرفرمنس نزدیک به 960 داره.

البته درباره راحتی برای فروش بنده هم نباید قطعی بگم چون بازار اصلا قابل پیش بینی نیست. حق با شماست.

دوست عزیز من پیشنهاد شرکت سازنده رو گفتم نه لیون کامپیوتر 

http://xfxforce.com/en-gb/products/amd-radeon-r9-200-series/amd-radeon-r9-280x-black-double-dissipation-edition-r9-280x-tdbd

البته پیشنهاد بنده پاور 600 وات هست( باز باید در نظر داشت پاور مورد نیاز بستگی به قطعات سیستم و برق مصرفی کلی داره)

دوست عزیز شما 270x با این مقایسه میکیند کارت شما جزو محبوب ترین کارتها در این رنج قیمتی هست و هنوز خوب تو لیون خرید فروش میشه

280x و 290 کارتهای خیلی خوبی هستن اما بهتره به سراغ کارتهای نسل جدیدتر رفت

اما وجود همون مشکلات باعث شده کمتر کسی سراغ این کارت بره چون میشه با همون بودجه  یه کارت 380 یا 380x که نسل جدیدتر هست رو تهیه کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...