رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک HIS 4830 512MB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کارت گرافیک HIS 4830 512MB DDR3 بدون گارانتی به فروش میرسد . فن اصلی این کارت خراب شده که با نو تعویض شده و الان OK کار میکنه .

این کارت اکثر بازی های روز رو جواب میده و کمی از 5670 با قیمت 135000 تومان قویتر هست .

قیمت پایه : 65000 تومان

هزینه ارسال با خریدار .

31995955950821733427.jpg

12315300923651870904.jpg

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

دوست عزیز کارتتون همینه؟

http://www.hisdigital.com/un/product2-386.shtml

بله دوست عزیز همین مدل هست . فنی هم که ازش تعویض کردم هیت سینک خودشه فقط فن 8 سانتیش عوض شده .

فوق العاده هم بی صدا کار میکنه و دمای پایینی هم داره حتی زیر فشار سنگین 3dMark .

لینک به دیدگاه

سلام.با 9600ddr 2 . 128 bit. عوض میکنی؟سر چقد میخوای؟

مشخصات کامل از کارتتون قرار بدید .

لینک به دیدگاه

تا حالا بالاترین قیمت پیشنهادی 70 هزار تومان .

دوستان لطفاً قیمت های پیشنهادی رو در تاپیک اعلام نمائید .

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

سلام با 5770 گیگا عوض میکنید چه قدر سر میگیرید؟

بستگی به کارت شما داره . تمیز باشه و دارای گارانتی و متعلقات کامل ، 60 تومن سر میدم عوض میکنم .

لینک به دیدگاه

با گرافیک بالاتر هم عوض میکنم فقط بستگی به کارت مورد نظر داره .

دوست عزیز گرافیک 9600 شما برند و گارانتی و دیگر مشخصاتش چی هست . اگر میشه یک لینک از شرکت سازنده قرار بدید.

لینک به دیدگاه

یه 4870 یک گیگ دارم از گیگابایت + کارتن و متعلقات + حدود 19 ماه گارانتی آواژنگ ( 2012/06/24 ) فوق العاده تمیز هستش [-X

لینک شما

لینک به دیدگاه

تا اخر اردیبهشت گارانتیه اواژنگ داره.برندش هه axtrome

دوست عزیز شرمنده axtrom ریمارکه اگر از هر برند معتبر دیگه ای بود مشکلی نداشت .

لینک به دیدگاه

خواهش ولی منظورت از ریمارک چیه؟

ریمارک به برند هایی گفته میشه که هیچ گونه استانداردی رو در ساخت کالا رعایت نمیکنن . این برند که توسط آواژنگ وارد بازار ایران میشه هیچ شرکت وابسته ای نداره وبه صورت سفارشی تولید میشه . مثلاً همین کارت شما بزرگترین عیبش فرکانس 400 حافظه اش هست که باید برای کارت DDR2 روی 800 مگاهرتز باشه که نیست و این به خاطر بی کیفیت بودن چیپ رم VGA هست . این مورد در مورد کارت های 9500 اکستروم بیشتر قابل ملاحظه هست که از 800 به 333 مگاهرتز کاهش یافته و به قولی نوعی کلاه برداری حساب میشه چون میتونن قیمت تمام شده رو پایین بیارن و در نتیجه باعث پایین آمدن پهنای باند حافظه کارت و بی کیفیت شدن محصول میشه که در تمام کارت های رده خودش کمترین کارایی رو پیدا میکنه .

ویرایش شده توسط nasiban
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...