رفتن به مطلب

*** رفع آخرین مسائل قالب جدید فروم با کمک شما دوستان ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

در 4 دقیقه قبل، Pooriya1886 گفته است :

من حدود سه چهار روزه نمیتونم فروشگاه رو هیچ جوره باز بکنم

با com. بزن

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • ارسال 300
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در 14 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

image.thumb.png.1fd9cd4a8858e3b40cffbe3b9768b33d.png

حالم از هرچی ابر و باده بهم میخوره :|

واسه منم همینجوره 😂😂😂😂

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...

درود برهمه دوستان

بنده در حال ایجاد تاپیک آموزشی برای بر و بچه های فروم هستم ولی متاسفانه نمیتونم تصویر رو تو تاپیک بارگذاری کنم و فایل رو که برای آپلود میزنم ارور میزنه میگه :

مشکلی با پردازش فایل بارگذاری شده پیش آمده است. -200

ظاهرا دیگر دوستان هم همین مشکل رو داشتن ولی چرا و کی درست میشه و ماباید  چیکار کنیم؟

اگه مسئولین محترم انجمن زحمت بکشن و پاسخگو باشن ممنون میشیم.

@Mohsen P

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

ظاهر کسی اینجا رو نگاه نمیکنه،این اپلود عکس آدم خسته میکنه صدبار باید آپلود کنیم تا بگیره هی مینویسه بارگذاری با شکست مواجه شد یا همچین چیزی

لینک به دیدگاه

به نظر میاد عکس ها سایزش باید ۱ مگ یا کمتر باشه تا با این ارور مواجه نشیم . با پایین ترین کیفیت دوربین هم عکس میگیرم ۱.۵۲ مگ میشه هر عکسی و مجبور به پایین اوردن کیفیت عکس میشم واسه تاپیک هام.

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Behrouz Molaei گفته است :

به نظر میاد عکس ها سایزش باید ۱ مگ یا کمتر باشه تا با این ارور مواجه نشیم . با پایین ترین کیفیت دوربین هم عکس میگیرم ۱.۵۲ مگ میشه هر عکسی و مجبور به پایین اوردن کیفیت عکس میشم واسه تاپیک هام.

سلام

من قبلا ویدیو 30 مگی رو هم آپلود کرده بودم.

الان دیگه 500 کیلوبایت رو هم نمیشه آپلود کرد و بگیر نگیر داره

اون هم از آپارات که هنوز درست نشده، جالبه که برای ویدیو های توییچ هیچ مشکلی نیست.

🙁

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

ظاهر کسی اینجا رو نگاه نمیکنه،این اپلود عکس آدم خسته میکنه صدبار باید آپلود کنیم تا بگیره هی مینویسه بارگذاری با شکست مواجه شد یا همچین چیزی

حجم عکس ها رو به زیر 1 مگ برسونید.

https://soft98.ir/software/pic-tools/530-FastStone-Photo-Resizer.html

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

توی یه جای دیگه مثل پیکوفایل آپلود کن آدرسشو اینجا بزار خودش اتومات لینکو تبدیل به عکس میکنه 

لینک به دیدگاه

به نظرم بیشتر بگیر نگیر داره تا مسئله ی حجم چون چندبار تلاش کردم آپلود شده

لینک به دیدگاه

درود

به قول دوستان ظاهرا بگیرنگیر داره چون برا منم اتفاق افتاده که بعد از چند بار تلاش آپلود شده ولی اینکار برای آپلود یه عکس کار راه اندازه ولی برای ساخت آموزش با تعداد زیادی عکس دردسر سازه و از طرفی هم که دوستان گفتند جای دیگه آپلود کنیم بدیش اینه که بعد یه مدت میپره و دائمی نیست؟!

با عرض پوزش خدمت دوستان مسئول انجمن ولی ظاهرا اوضاع انجمن هم یواش یواش داره میشه مثل اوضاع کشورمون  که ممکنه با زدن نمی بارون سیل ببرتش؟!

مقصود ما اصلاح نواقص و پیشرفت انجمن هست و تو تاپیک های مختلفی هم نظرات مشابهی داده شده که یا عزیزان جوابی نداده اند و یا با مختصر جوابی صورت مسئله را پاک کرده اند.

یادش بخیر یه روزی تو انجمن یه بزرگی داشتیم به نام آقای سعید حسینی که دیگه خیلی وقته حتی یه زیر چشمی هم نگاهمون نمیکنه...میدونم اکثر دوستان قبول دارند که انجمن رونق گذشته رو نداره و ممکنه بی رونق تر هم بشه... این مسئله رو من بارها در زمان های مختلف بهش اشاره کردم ولی کسی کاری نمیکنه...ما هم که کاری از دستمون بر نمیاد نهایت بتونیم تاپیک های مفیدی بزنیم که دوستان مشتاق بیشتر جذب بشن و یه جورایی یه رفرشی به انجمن بزنیم و گرنه همه چیز که تکراری شده و فقط شده بازارچه...من الان چندین تاپیک آموزش ساخت در دست احداث دارم که با این وضعی که پیش اومده خیلی بتونم بزنمشون یکی دوتاشون رو؟!!

البته نمیخوام بگم کسی کاری نمیکنه ، نه ، دوستانی هستند که مطالب روز رو اینجا قرار میدن و یه سری کارهای دیگه ، ولی خب مثل قبلا نیست و برای چنین انجمنی کمه واقعا؟!

یه کاری بکنید دوستان یه دستی به سر روی انجمن بکشید نزارید رو به فراموشی بره...

ویرایش شده توسط DPSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 5 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

درود

به قول دوستان ظاهرا بگیرنگیر داره چون برا منم اتفاق افتاده که بعد از چند بار تلاش آپلود شده ولی اینکار برای آپلود یه عکس کار راه اندازه ولی برای ساخت آموزش با تعداد زیادی عکس دردسر سازه و از طرفی هم که دوستان گفتند جای دیگه آپلود کنیم بدیش اینه که بعد یه مدت میپره و دائمی نیست؟!

کلیه حرفاتون قبول دارم ولی راجب بقیه آپلود سنترها ، خودم از پیکو فایل استفاده میکنم که ثبت نامش رایگانه و 20 گیگ فضا میده و اگه وارد اکانتت بشی و آپلود کنی برای همیشه میمونه مگر اینکه خودت پاک کنی

و تا حجم 900 مگابایت میتونی توی یه لینک آپلود کنی ، اگه برای ویدئو هم این امکان وجود داشت خیلی خوب میشد  

عکس پایینی یه نمونه 

300_.PNG

• لایک 1
لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

کلیه حرفاتون قبول دارم ولی راجب بقیه آپلود سنترها ، خودم از پیکو فایل استفاده میکنم که ثبت نامش رایگانه و 20 گیگ فضا میده و اگه وارد اکانتت بشی و آپلود کنی برای همیشه میمونه مگر اینکه خودت پاک کنی

و تا حجم 900 مگابایت میتونی توی یه لینک آپلود کنی ، اگه برای ویدئو هم این امکان وجود داشت خیلی خوب میشد 

ممنون دوست عزیز

در مورد پیکو فایل اتفاقا اکانت داشتم البته الان یادم نیست ولی قبلنا فکر کنم بعد ازیه مدت پاک میشد و بایستی اکانت پولی میگرفتی؟ امیدوارم اینطور باشه که شما می فرمایید ولی خب در کل انجمن باید قابلیت آپلود فایلش رو داشته باشه و این نشه بهونه ای که این قابلیت هم به تاریخ بپیونده!

با تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 49 دقیقه قبل، DPSYS گفته است :

ممنون دوست عزیز

در مورد پیکو فایل اتفاقا اکانت داشتم البته الان یادم نیست ولی قبلنا فکر کنم بعد ازیه مدت پاک میشد و بایستی اکانت پولی میگرفتی؟ امیدوارم اینطور باشه که شما می فرمایید ولی خب در کل انجمن باید قابلیت آپلود فایلش رو داشته باشه و این نشه بهونه ای که این قابلیت هم به تاریخ بپیونده!

با تشکر از شما

من که چندین ساله این اکانتو دارم و استفاده زیادی هم ازش نمیکنم حتی مدت زیادی هم لاگین نکرده بودم که با توجه به وضعیت الان انجمن دوباره لاگین کردم

وضعیت آپلود انجمن خیلی خرابه واسه یه فایل باید 20 بار تلاش کنی اعصاب واسه آدم نمیزاره ، اقای حسینی هم فکر کنم مشغول کار دیگه ای هستن چون حداقل 2 ساله که تو انجمن نیستن و همه امور آقا حامد انجام میدن

فروشگاه هم دست آقای معتمدی هستش فقط امیدوارم هر جا هستن موفق باشن و مدیران عزیز به وضعیت انجمن رسیدگی کنن و حداقل اون نمایش ویدئو درست کنن حالا مثل عکس تو جای دیگه آپلود میکنیم لینک بزاریم اینجا اتومات درست بشه و یه نفر درست حسابی استخدام کنن که به ایرادات رسیدگی کنن 

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من که چندین ساله این اکانتو دارم و استفاده زیادی هم ازش نمیکنم حتی مدت زیادی هم لاگین نکرده بودم که با توجه به وضعیت الان انجمن دوباره لاگین کردم

وضعیت آپلود انجمن خیلی خرابه واسه یه فایل باید 20 بار تلاش کنی اعصاب واسه آدم نمیزاره ، اقای حسینی هم فکر کنم مشغول کار دیگه ای هستن چون حداقل 2 ساله که تو انجمن نیستن و همه امور آقا حامد انجام میدن

فروشگاه هم دست آقای معتمدی هستش فقط امیدوارم هر جا هستن موفق باشن و مدیران عزیز به وضعیت انجمن رسیدگی کنن و حداقل اون نمایش ویدئو درست کنن حالا مثل عکس تو جای دیگه آپلود میکنیم لینک بزاریم اینجا اتومات درست بشه و یه نفر درست حسابی استخدام کنن که به ایرادات رسیدگی کنن 

درود

حق با شماست دوست عزیز و درست میفرمایید و باز هم دم آقا حامد گرم که تا مشکلی داریم کمک میکنه و رفعش میکنه و همچنین آقای معتمدی فروشگاه و دیگردوستان که فعال هستن و رسیدگی می کنند ولی خب برای یه سری مسائل با گفته آخر شما موافقم.

امیدوارم فروم بهتر بشه و پیشرفت کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بدون قند شکن الان نمیتونم وارد انجمن بشم
برای شما هم همینطوره ؟
رایتل استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 38 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است :

بدون قند شکن الان نمیتونم وارد انجمن بشم
برای شما هم همینطوره ؟
رایتل استفاده میکنم

من که مشکلی ندارم

• لایک 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

من که مشکلی ندارم

همین الان درست شد

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

من دیروز این تاپیک رو زدم ولی به طرز عجیبی بازدیدش زده صفر !

------------------------------------------------------------------------

Bug هستش یا دلیل خاصی داره ؟!

@Mohsen P

@ARMIN

Bug.jpg

واسه این یکی دوستمون هم همین مشکل هست ...

Bug 1.jpg

ویرایش شده توسط invoker
لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، invoker گفته است :

من دیروز این تاپیک رو زدم ولی به طرز عجیبی بازدیدش زده صفر !

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

بند هم این مشکلو دارم

تاپیک هایی که زدم بازدیدشون ثابت موندن و تغییری نمیکنن!

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Amir Mohammadi گفته است :

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان

بند هم این مشکلو دارم

تاپیک هایی که زدم بازدیدشون ثابت موندن و تغییری نمیکنن!

سلام گرامی کش مرورگرتان را خالی کنید مجدد تست کنید البته دلیل اصلی این مورد مربوط به کش دیتابیس سایت میباشد همونطور که ارمین جان هم اشاره کردند کمی طول میکشد تا ست شود..

ممنون.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

اعلامیه ها برای من به این صورته:

وارد فروم می شم و هیچ اعلامیه ایی ندارم.

بعد از گذشت مثلا نیم ساعت دو مرتبه وارد فروم میشم و می بینم مثلا ده تا اعلامیه جدید دارم که همشون مربوط به ۲ الی ۱۰ ساعت پیشه.

اعلامیه ها به درستی و به روز  اعلام نمی شوند :D

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...