رفتن به مطلب

*** توضیح برنامه دو هفتگی " مباحثه " و جائزه ***

Recommended Posts

درود به تمام دوستان عزیز و محترم در فروم لیون کامپیوتر

چند ماهی بود که به دنبال طرحی بودیم که بتونه بحث و گفتگو ها رو سمت و سو بده و مفیدتر بکنه و کاربران بتونن در این بحث و گفتگو ها با هم تبادل نظر بکنن .

از این رو برنامه دو هفتگی " مباحثه " رو طراحی کردیم که در این برنامه هر چند وقت یکبار توسط تیم لیون کامپیوتر دو یا چند چیز اعلام میشه و کاربران عزیز میتونن علم و دانششون رو در مورد موضع مطرح شده در اختیار سایر عزیزان و کاربران قرار بدن .

جائزه : بین 7 تا 14 روز قرعه کشی در مورد اون تاپیک انجام میشه و بین کسانیکه پست گذاشتن در تاپیک مربوطه قرعه کشی میشه و به قید قرعه جوائزی تقدیم دوستان عزیزمون خواهد شد .

امروز اولین بخش این برنامه رو اجرا خواهیم کرد :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی پستی تو تاپیک مباحثه دادیم و بعداً مطلب دیگه ای به ذهنمون رسید ، میشه پست جدیدی ارسال کرد یا پست قبلیو و یرایش کرد ؟

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

وقتی پستی تو تاپیک مباحثه دادیم و بعداً مطلب دیگه ای به ذهنمون رسید ، میشه پست جدیدی ارسال کرد یا پست قبلیو و یرایش کرد ؟

بحث در مورد موضوع تاپیک کاملا آزاده و میتونید هر چقدر که دلتون میخواد پست بدید .

در قرعه کشی اگر یک اسم دوبار در بیاد قرعه کشی دوباره انجام میشه تا اسامی تکراری نباشن

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/06, 17:26:35، سعید حسینی گفته است :

درود به تمام دوستان عزیز و محترم در فروم لیون کامپیوتر

چند ماهی بود که به دنبال طرحی بودیم که بتونه بحث و گفتگو ها رو سمت و سو بده و مفیدتر بکنه و کاربران بتونن در این بحث و گفتگو ها با هم تبادل نظر بکنن .

از این رو برنامه دو هفتگی " مباحثه " رو طراحی کردیم که در این برنامه هر چند وقت یکبار توسط تیم لیون کامپیوتر دو یا چند چیز اعلام میشه و کاربران عزیز میتونن علم و دانششون رو در مورد موضع مطرح شده در اختیار سایر عزیزان و کاربران قرار بدن .

جائزه : بین 7 تا 14 روز قرعه کشی در مورد اون تاپیک انجام میشه و بین کسانیکه پست گذاشتن در تاپیک مربوطه قرعه کشی میشه و به قید قرعه جوائزی تقدیم دوستان عزیزمون خواهد شد .

امروز اولین بخش این برنامه رو اجرا خواهیم کرد :)

جناب حسینی صحبت های بنده شاید کمی انتقاد باشه یا شاید بشه گفت بدلیل زدن عینک بد بینی هست اما  بنظر بنده این حرکت شما زیاد حرکت جالبی نبود ...

چراکه بجای رسیدیگی و پاسخ به انتقادات و مشکلات عزیزان بعد از تغییرات در فروم که باعث شده کمی فروم سرد بشه و برخی عزیزان تمایل به امدن به فروم رو نداشته باشند در تلاش هستید با قرار دادن جایزه های مالی و تایپیک های مباحثه , وضعیت فروم رو بهبود ببخشید

به نظر بنده این مورد تنها پاک کردن صورت مسئله هست نه راه حل مناسب برای  انتقاداتی که عزیزان به ورژن جدید وارد کردند و خب مسائل پیرامونش که کم هم نیستند

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، farshid0018 گفته است :

جناب حسینی صحبت های بنده شاید کمی انتقاد باشه یا شاید بشه گفت بدلیل زدن عینک بد بینی هست اما  بنظر بنده این حرکت شما زیاد حرکت جالبی نبود ...

چراکه بجای رسیدیگی و پاسخ به انتقادات و مشکلات عزیزان بعد از تغییرات در فروم که باعث شده کمی فروم سرد بشه و برخی عزیزان تمایل به امدن به فروم رو نداشته باشند در تلاش هستید با قرار دادن جایزه های مالی و تایپیک های مباحثه , وضعیت فروم رو بهبود ببخشید

به نظر بنده این مورد تنها پاک کردن صورت مسئله هست نه راه حل مناسب برای  انتقاداتی که عزیزان به ورژن جدید وارد کردند و خب مسائل پیرامونش که کم هم نیستند

درود دوست من

در هر مجموعه ای هر بخش کار خودش رو میکنه

آیا جایی ما عنوان کردیم که نمیخوایم مسائل فروم رو حل کنیم ؟

آِیا جایی گفتیم که این مسابقات و برنامه های به دلیل مشکلات فروم هستش ؟

---------------

توضیح :

دوست من در هر مجموعه ای هر تیمی کار خودش رو انجام میده

فرد اصلی تیم لیون کامپیوتر سرباز هستن و یک روز در میون حضور دارن و میان یه سری مشکلات رو میبینن و حل میکنن که تا به اینجا به خیلی از مسائل رسیدگی کردن

بنده و تیم مدیریت مسئولیت پاسخگویی به کاربرا و ایجاد هیجان در کاربرا رو دارن

پس هر کسی داره کار خودش رو میکنه

-------------------

بارها توضیح دادیم هر اپدیتی مسائل خودش رو داره و ما با جون و دل پذیرفتیم مشکلاتی پیش خواهد آمد . ما آمادگیش رو داشتیم و سورپرایز نشدیم دوست من .

هر تغییر بهایی داره و ما با بها دادن مشکلی نداریم .

-------------

اینجا فروم آزادیه در مورد بحثهای کامپیوتری و تکنولوژی و ورود و خروج بازدید کنندگان کاملا آزادانه انجام میشه . و هر کسی وارد فروم میشه به ما افتخار میده و ما هم در خدمتشون هستیم و خدای نکرده بعضی وقتها یه سری تغییرات مورد پسند یه سری از دوستان نیست و اگر حضور داشته باشن قدمشون رو چشمامون و اگر حضور نخوان داشته باشن به انتخابشون احترام میگذاریم .

------------------

این مسائل برامون تازگی نداره و ما به دنبال رشد هستیم و حتما رشد هم خواهیم کرد رشد کردن نمودارش سیونیسی هستش دوست من و هیچ رشدی در دنیا مستقیم از پایین به بالا نیست

------------------

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام اقای حسینی عزیز.
بسیار ممنونم از شما که به فکر ایجاد بستری برای جست و جو  و کسب اطلاعات بیشتر همه کاربران هستید.
بنده چند نکته رو تو این مبحث اول دیدم که خالی از لطف ندیدم مطرح کردنش رو.

الان اگر شما به تاپیک سر بزنید متوجه میشید که یه سری صرفا برای گذاشتن پست بیشتر (به گمان اینکه شانس بردنشون رو بیشتر میکنه) هر مطلب غلطی که تو ذهنشون هست و عنوان میکنن و با وضعیت اسف ناکی به دفاع از حرف غلطشون هم میپردازن!! بعد جالب تر اینه که وقتی یه بار کسی به خاطر حرفی که زده حجموم ببره به کسی نفر بعدی هم همین کار و میکنه که نتیجش میشه وضعیت الان تاپیک که به هیچ وجه جای تبادل اطلاعات نیست وهمه دارن صرفا یه سری حرف تکراری رو تکرار میکنن و وقتی کسی چیز جدیدی میگه بهش حجوم میبرن و از اونجایی که طرفداران یه سمت از اون سمت بسیار بیشتره خیلی صحنه بدی ایجاد شده.
ادم جرات نمیکنه چیزی بنویسه خدا نکرده به ادم توهین شه و نیاز به جواب دادن و خدای نکرده بحث و...

به نظرم شما یه سری قوانین بهتر بزارید. مثلا اینکه هرکس میتونه 10 پست بزاره اینطور دیگه کسی که صرفا برای همین تاپیک و جایزش عضو فروم شده نمیاد به قدیمی تر ها توهین کنه ( از دیدن این صحنه ناراحت شدم واقعا).

از اون طرف مکانیزم قرعه کشی رو مشخص کنید. چه جوری هست؟ بر حسب نام کاربری هست؟ تعداد پست هست؟ یا مثلا میگید پست 24 و 89.

بسیار ممنونم از حرکات جدیدتون که باعث جنب و جوش بین کاربرها میشه.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

سلام اقای حسینی عزیز.
بسیار ممنونم از شما که به فکر ایجاد بستری برای جست و جو  و کسب اطلاعات بیشتر همه کاربران هستید.
بنده چند نکته رو تو این مبحث اول دیدم که خالی از لطف ندیدم مطرح کردنش رو.

الان اگر شما به تاپیک سر بزنید متوجه میشید که یه سری صرفا برای گذاشتن پست بیشتر (به گمان اینکه شانس بردنشون رو بیشتر میکنه) هر مطلب غلطی که تو ذهنشون هست و عنوان میکنن و با وضعیت اسف ناکی به دفاع از حرف غلطشون هم میپردازن!! بعد جالب تر اینه که وقتی یه بار کسی به خاطر حرفی که زده حجموم ببره به کسی نفر بعدی هم همین کار و میکنه که نتیجش میشه وضعیت الان تاپیک که به هیچ وجه جای تبادل اطلاعات نیست وهمه دارن صرفا یه سری حرف تکراری رو تکرار میکنن و وقتی کسی چیز جدیدی میگه بهش حجوم میبرن و از اونجایی که طرفداران یه سمت از اون سمت بسیار بیشتره خیلی صحنه بدی ایجاد شده.
ادم جرات نمیکنه چیزی بنویسه خدا نکرده به ادم توهین شه و نیاز به جواب دادن و خدای نکرده بحث و...

به نظرم شما یه سری قوانین بهتر بزارید. مثلا اینکه هرکس میتونه 10 پست بزاره اینطور دیگه کسی که صرفا برای همین تاپیک و جایزش عضو فروم شده نمیاد به قدیمی تر ها توهین کنه ( از دیدن این صحنه ناراحت شدم واقعا).

از اون طرف مکانیزم قرعه کشی رو مشخص کنید. چه جوری هست؟ بر حسب نام کاربری هست؟ تعداد پست هست؟ یا مثلا میگید پست 24 و 89.

بسیار ممنونم از حرکات جدیدتون که باعث جنب و جوش بین کاربرها میشه.

درود علی جان

مرسی از انتقاد و پیشنهادت

تعداد پستها به هیج عنوان شانسش برنده رو بیشتر نمیکنه

بعد اینکه هر مطلبی در جای خودش ارزشمنده حتی اگر بسیار ساده باشه

نظر دیگران محترمه حتی اگر ساده و یا حتی از دید دیگران غلط باشه

این دیدگاهها وقتی عنوان میشه یعنی وجود دارن پس اگر دیدگاه دیگران رو نشنویم حتما باید از بین ببریمشون و همین از بین بردنهاست که در دنیا جنگ های زیادی در حال وقوعه

پیشنهاد میکنم هر کسی فقط نظر خودش رو بگه بدون محکوم کردن نظر دیگران البته اگر انتقادی هستش مشکلی نیست رد کردن و انتقاد مشکلی نداره از دید من

مباحثه مباحثه هستش

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، سعید حسینی گفته است :

درود دوست من

در هر مجموعه ای هر بخش کار خودش رو میکنه

آیا جایی ما عنوان کردیم که نمیخوایم مسائل فروم رو حل کنیم ؟

آِیا جایی گفتیم که این مسابقات و برنامه های به دلیل مشکلات فروم هستش ؟

---------------

توضیح :

دوست من در هر مجموعه ای هر تیمی کار خودش رو انجام میده

فرد اصلی تیم لیون کامپیوتر سرباز هستن و یک روز در میون حضور دارن و میان یه سری مشکلات رو میبینن و حل میکنن که تا به اینجا به خیلی از مسائل رسیدگی کردن

بنده و تیم مدیریت مسئولیت پاسخگویی به کاربرا و ایجاد هیجان در کاربرا رو دارن

پس هر کسی داره کار خودش رو میکنه

-------------------

بارها توضیح دادیم هر اپدیتی مسائل خودش رو داره و ما با جون و دل پذیرفتیم مشکلاتی پیش خواهد آمد . ما آمادگیش رو داشتیم و سورپرایز نشدیم دوست من .

هر تغییر بهایی داره و ما با بها دادن مشکلی نداریم .

-------------

اینجا فروم آزادیه در مورد بحثهای کامپیوتری و تکنولوژی و ورود و خروج بازدید کنندگان کاملا آزادانه انجام میشه . و هر کسی وارد فروم میشه به ما افتخار میده و ما هم در خدمتشون هستیم و خدای نکرده بعضی وقتها یه سری تغییرات مورد پسند یه سری از دوستان نیست و اگر حضور داشته باشن قدمشون رو چشمامون و اگر حضور نخوان داشته باشن به انتخابشون احترام میگذاریم .

------------------

این مسائل برامون تازگی نداره و ما به دنبال رشد هستیم و حتما رشد هم خواهیم کرد رشد کردن نمودارش سیونیسی هستش دوست من و هیچ رشدی در دنیا مستقیم از پایین به بالا نیست

------------------

با تشکر

البته همانطور که خودتون عرض کردید بدلیل این که هر اپدیتی مشکلات و مسائل پیرامون خودش رو داره عموما برای اپدیت یا کوچ کردن تصمیمات کمی سنجیده تر و کمی محتاطانه تر  هست تامیزان ایجاد مسائل و موارد پیرامون رو کمی کاهش بده

در مجموع انشالله همانطور که خودتون اشاره کردید مشکلات و موارد مورد نیاز رفع بشه تا فروم باز دوباره به روز های شلوغیش برگرده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

اول تشکر میکنیم بابت تمام پستهای بسیار مفیدی که در مورد موضوع مطرح شده در این تاپیک گذاشتید و بعد اینکه به دوستانیکه در این قرعه کشی برنده شدن تبریک میگیم

موضوع مباحثه بعدی در هفته آینده اعلام خواهد شد و امیدواریم چنین تاپیکهایی برای تمام بازدیدکنندگاه عزیزمون مفید واقع بشه

اعلام برندگان قرعه کشی مباحثه 1 به شرح زیر هستش و بهشون تبریک میگیم ?

این عزیزان نام کاربریشون توی سایت فروشگاه رو به بنده پیغام خصوصی بدن تا مبالغ براشون شارژ بشه

نفر اول : 200000 تومان بن خرید ازفروشگاه آنلاین  لیون کامپیوتر = پست شماره 265  parsa pajouhandeh

نفر دوم : 100000 تومان بن خرید از فروشگاه آنلاین لیون کامپیوتر = پست شماره 7  فرـشاد

نفر سوم : 50000 تومان بن خرید از فروشگاه آنلاین لیون کامپیوتر = پست شماره 110 graycell

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی

بنده دودل بودم این موضوع را مطرح کنم یا خیر که تصمیم به مطرح کردن گرفتم.

در ابتدای امر باید ذکر کنم که بنده در مباحثه شرکت نکردم. این را گفتم که کسی فکر نکنه بنده از اینکه برنده شدم یا نشدم، خوشحال یا ناراحت باشم.

در مورد نفر دوم که هیچ، لطف شما شامل حال ایشون شد.

اما در مورد نفرات اول و سوم ، هر دو کاربری هستند که چند روز پیش در سایت ثبت نام کردند و نفر سوم فقط همین یک نظر را داده و دیگه به لاگین نشده.

شما نظراتی را تایید کردید که هر دو رای به کنسول دادند، خصوصا نفر سوم که کاملا PC را یک مورد بیخود برای بازی عنوان کرده.

این نظر سنجی هنگامی برگذار شد که شما در حال تکمیل موجودی کنسول در سایت فروشگاه بودید.

از این رو این نظرسنجی بیشتر جنبه مارکتینک داشت تا نظرسنجی.

نظر سنجی در مورد مباحثی که برتری، دوجانبه باشد درست نیست . منظور بنده این است که شما هیچ گاه نمیتونید عنوان کنید که nvidia بهتر است یا AMD یا BMW بهتر است یا Mersedes. نظر سنجی که بعدا یک نفر بیاید و نظر کلی را اعلام کند را نمی شود اسم این مقوله را نظرسنجی گذاشت . نظر سنجی یعنی اینکه شما نظرات را بر پایه یک چارت بتونید مشاهده کنید . شما علاوه بر نظرسنجی به صورت درج مطلب باید در ابتدای تاپیک دو حالت انتخابی بین کنسول و PC را هم طراحی میکردید. این فرد نظر دهنده است که در نهایت باید انتخاب کند که کدام مورد در نظر سنجی بهتر است. فرض کنید این تایپک به 100 صفحه میرسید ، حالا کسی که قصد خرید دارد باید این صد صفحه را بخواند تا به جواب برسد ؟ یا باید با یک نگاه متوجه شود که کدام بهتر است؟

پست بنده را به جنبه توهین تلقی نکنید، این را هم یک پست بدونید مثل پست های دیگه،

با تشکر. موفق باشید

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/19, 09:47:10، ApocalypseNow گفته است :

درود جناب حسینی

بنده دودل بودم این موضوع را مطرح کنم یا خیر که تصمیم به مطرح کردن گرفتم.

در ابتدای امر باید ذکر کنم که بنده در مباحثه شرکت نکردم. این را گفتم که کسی فکر نکنه بنده از اینکه برنده شدم یا نشدم، خوشحال یا ناراحت باشم.

در مورد نفر دوم که هیچ، لطف شما شامل حال ایشون شد.

اما در مورد نفرات اول و سوم ، هر دو کاربری هستند که چند روز پیش در سایت ثبت نام کردند و نفر سوم فقط همین یک نظر را داده و دیگه به لاگین نشده.

شما نظراتی را تایید کردید که هر دو رای به کنسول دادند، خصوصا نفر سوم که کاملا PC را یک مورد بیخود برای بازی عنوان کرده.

این نظر سنجی هنگامی برگذار شد که شما در حال تکمیل موجودی کنسول در سایت فروشگاه بودید.

از این رو این نظرسنجی بیشتر جنبه مارکتینک داشت تا نظرسنجی.

نظر سنجی در مورد مباحثی که برتری، دوجانبه باشد درست نیست . منظور بنده این است که شما هیچ گاه نمیتونید عنوان کنید که nvidia بهتر است یا AMD یا BMW بهتر است یا Mersedes. نظر سنجی که بعدا یک نفر بیاید و نظر کلی را اعلام کند را نمی شود اسم این مقوله را نظرسنجی گذاشت . نظر سنجی یعنی اینکه شما نظرات را بر پایه یک چارت بتونید مشاهده کنید . شما علاوه بر نظرسنجی به صورت درج مطلب باید در ابتدای تاپیک دو حالت انتخابی بین کنسول و PC را هم طراحی میکردید. این فرد نظر دهنده است که در نهایت باید انتخاب کند که کدام مورد در نظر سنجی بهتر است. فرض کنید این تایپک به 100 صفحه میرسید ، حالا کسی که قصد خرید دارد باید این صد صفحه را بخواند تا به جواب برسد ؟ یا باید با یک نگاه متوجه شود که کدام بهتر است؟

پست بنده را به جنبه توهین تلقی نکنید، این را هم یک پست بدونید مثل پست های دیگه،

با تشکر. موفق باشید

درود دوست من

مرسی از نظراتی که دادید

در مورد انتخاب افراد ما اعداد رو رو قرعه کشی کردیم

اول بین 1 تا 100 بعد 101 تا 200 و بعد 201 تا 300 یک عدد رو برنده کردیم بدون کوچکترین مطالعه ای از مطلب نفر برنده . هنوز هیچ کدوم از این افراد بهمون پیغام ندادن و هنوز منتظرشون هستیم . یکی دیگر از هدفهای این تاپیک جذب کاربران جدید هستش که همین امر باعث شده یه سری دوستان به ما افتخار بدن و اینجا ثبت نام کنن ولی اگر هدف دیگری از مطلبتون داشتید و بنده متوجه نشدم ممنون میشم که شفاف بفرمایید.  که شفاف بهتون پاسخ بدیم .

معمولا همیشه جوائز دادن یه سری حاشیه داره و متاسف یه مقدار ظرفیتها پایین میاد . ولی ما همیشه صادقانه برخورد کردیم و میکنیم و خواهیم کرد و این جوائز جزو هزینه های تبلیغاتی لیون هستش و حتما پرداخت میشه .

ما نیاز به مارکتیگ داریم دوست من و قبل از هر چیزی ما فروشنده قطعات کامپیوتر هستیم . پس فروش قطعات کامپیوتر بیشتر به نفع ماست . در ضمن کاربران و مصرف کنندگان رو چی فرض کردید دوست من ؟ یعنی هر کسی برنده شد در یک قرعه کشی مطلبش درست تره ؟ لطفا یه مقدار با دیدگاه بازتری به مسائل توجه کنید

ما با ایجاد بحثهای مفید میخوایم در انتخاب دیگران کمک کنیم .

و چون اینجا بحث و گفتگو آزاده در مورد موضوع پس انتخاب دست خواننده هستش

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی ممنون از پاسخ شما. بله  در همین روند انتخاب شبهه وجود داشت، که پاسخ دادید. بنده فکر کردم شما تک تک مطالب را مطالعه و بعد انتخاب کردید. 

یعنی هر کسی برنده شد در یک قرعه کشی مطلبش درست تره ؟

جناب حسینی در جواب به این سوال باید بگم که  شما وقتی نحوه انتخاب را بیان نکردید باز هم اینجا شبهه به وجود میاد که کاربری که تازه میخواهد وارد گیمینگ بشود کدام مسیر را پیش برود.

درنهایت بهتر بود نحوه قرعه کشی را بعد از انتخاب افراد بیان می کردید که حداقل بنده متوجه شوم

با تشکر

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، ApocalypseNow گفته است :

درود

جناب حسینی ممنون از پاسخ شما. بله  در همین روند انتخاب شبهه وجود داشت، که پاسخ دادید. بنده فکر کردم شما تک تک مطالب را مطالعه و بعد انتخاب کردید. 

یعنی هر کسی برنده شد در یک قرعه کشی مطلبش درست تره ؟

جناب حسینی در جواب به این سوال باید بگم که  شما وقتی نحوه انتخاب را بیان نکردید باز هم اینجا شبهه به وجود میاد که کاربری که تازه میخواهد وارد گیمینگ بشود کدام مسیر را پیش برود.

درنهایت بهتر بود نحوه قرعه کشی را بعد از انتخاب افراد بیان می کردید که حداقل بنده متوجه شوم

با تشکر

موفق باشید

بله حق با شماست شبه وجود داشت ولی گفتیم بین پستها قرعه کشی میکنیم

کم کم مطمئننا بحثهای داغی در این زمینه ایجاد خواهد شد که میتونه منبع بسیار مفیدی برای خواننده باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر بین افرادی که در اون مباحثه شرکت کردن قرعه کشی کنید بهتره

در غیر این صورت هرچی پست بیشتر ( حالا میخواد هرچی باشه ) شانس برنده شدن بیشتر

بین نامهای کاربری قرعه کشی کنید نه پست ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 12 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

موافقم

الان اگه تعداد پست مهم باشه اسپم زیاد میشه  و فقط برای شانس بیشتر پست اضافی خواهیم داشت و از مسیر بحث خارج میشه

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، WINNER گفته است :

درود

نگران نباشید دوست من افراد تکراری برنده نخواهند شد و جلوی اسپمها گرفته خواهد شد چون جزو قوانین فروم هستش

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...