رفتن به مطلب

قویترین cpu برای سوکت 775

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

من چند روز است که رایانه هیچ تصویر نمی دهد و کارت گرافیک نداری و هم مانیتور هم بررسی کردم درست بود 

آیا از سی پی یو سوخته است یا نه ؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام من میخواستم بدونم قویترین cpu برای مادربرد abit 145dg چی هست؟با سوکت775

سلام بهترین cpu برای مادربرد abit مدل 145dg چی هست 

قویترین cpu این مدل رو میخوام

در در 8 مهر 1395 در 03:07، EhsanCPU گفته است :

سلام قویترین cpu سوکت 775 مدل Q9650 چهار هسته ای که 12 مگ کش داره هست که متاسفانه مادربورد شما ساپورت نمیکنه

برای حل مشکلی که گفتین باید cpu را ارتقا بدین چون cpu تک هسته ای هست و یکم قدیمی  در اجرای ویدئو های Full HD کم میاره

بالاترین fsb برای cpu که مادربوردتون ساپورت میکنه 1066 هست و بالاترین cpu که مادربورد شما ساپورت میکنه  Core2 Duo E7500 هست

البته ممکنه سری های بالاتر را هم ساپورت کنه ولی مادربوردتون اونا رو محدود میکنه و نمیزاره با نهایت قدرتشون کار کنن ولی با ارتقا به cpu فوق مشکلتون حل میشه

مادر برد من abit مدل 145dg هست ساپورت میکنه؟

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام مادربورد من EP41Ud3L هست و رفتم تا اخرین پردازنده زده Q9650اکستریم هم ساپورت میکنه با FBS1332

حالامیخوام فرق دو تا چیز رو بدونم یه دونه پردازنده E8600رو گذاشتن با مشخصات 3.3گیگاهرتز و 6 مگ کش قیمت90ولی Q9650با 3گیگاهرتز و 12مگ کش ولی قیمت این 700هست فرقشون چیه فقط هسته ای؟یا توی سرعت هم تفاوت بسیار دارن

نمیخوام ارتقاع بدم سیستمم رو یعنی برم سیستم نو و جدید بخرم همینو دارم و میخوام استفاده کنم یکی میگفت رو Qبازی های جدید جی تی 1 5 رو راجت میاره 

بعد توی رم که4 گیگ رم دارم کافیه؟چون من 2 تا رم دیگه گرفتم وقتی 3 تا رم میذارم روشن میشه تصویر نمیاد یا بعضی وقتا تصویر میاد رسیت میشه دوباره میاد رسیت میشه(رسیت شدن توی همون بایوس هست که نوشته f2 f8 f12) 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، jido گفته است :

سلام مادربورد من EP41Ud3L هست و رفتم تا اخرین پردازنده زده Q9650اکستریم هم ساپورت میکنه با FBS1332

حالامیخوام فرق دو تا چیز رو بدونم یه دونه پردازنده E8600رو گذاشتن با مشخصات 3.3گیگاهرتز و 6 مگ کش قیمت90ولی Q9650با 3گیگاهرتز و 12مگ کش ولی قیمت این 700هست فرقشون چیه فقط هسته ای؟یا توی سرعت هم تفاوت بسیار دارن

نمیخوام ارتقاع بدم سیستمم رو یعنی برم سیستم نو و جدید بخرم همینو دارم و میخوام استفاده کنم یکی میگفت رو Qبازی های جدید جی تی 1 5 رو راجت میاره 

بعد توی رم که4 گیگ رم دارم کافیه؟چون من 2 تا رم دیگه گرفتم وقتی 3 تا رم میذارم روشن میشه تصویر نمیاد یا بعضی وقتا تصویر میاد رسیت میشه دوباره میاد رسیت میشه(رسیت شدن توی همون بایوس هست که نوشته f2 f8 f12) 

سلام

Q9650 به خاطر نایاب بون گرونه . 9400 و 9500 حدود 300 - 400 باید گیر بیاد که خیلی از 9650 ضعیفتر نیستن .

عموما بازی ها برای 4 هسته بهینه شدن به همین دلیل تفاوت 2 و 4 هسته در گیم زیاده .

احتمالا رم هاتون همخوانی ندارن . بهتره رم ها مشابه باشن .

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

سلام

Q9650 به خاطر نایاب بون گرونه . 9400 و 9500 حدود 300 - 400 باید گیر بیاد که خیلی از 9650 ضعیفتر نیستن .

عموما بازی ها برای 4 هسته بهینه شدن به همین دلیل تفاوت 2 و 4 هسته در گیم زیاده .

احتمالا رم هاتون همخوانی ندارن . بهتره رم ها مشابه باشن .

رم ها هم خوانی دارن هر سه کینگستون باس 800 تازه با مسواک اسلات ها رو شستم یعنی پاک کردم بایوس رو کلر کردم سه تاشو زدم اومد ویندوز بالا نوشته بود6گیگ رم اما قابل استفاده 4 گیگ بود بعد هم که یه مدت گکذشت صفحه ابی شد البته اینم بگم ها CPUمن قدیمی هست پنتیوم E5300 هست فکر کنم اگر این رو ارتقاع بدم پردازش برای شناسایی رم بهتر میشه؟؟

لینک به دیدگاه

معمولا مادربرد با چیپست ep41 حداکثر دو عدد رم 2 گیگ میشناسه و نه بیشتر.

چیپ ep43 بسختی و چیپ ep45 چهار عدد دو گیگ رم قبول میکنند.

پس ربطی به پردازنده نداره.

لینک به دیدگاه

توی دفترچش تا8گیگ رم نوشته ساپورت برید توی گیگابایت نوشته اونجا

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

ایا بین 9500 و 9550و دل های بالاتر تفاوت زیادی وجود داره؟

مادربرد g41 همرو ساپورت میکنه؟ واسش مناسبه ؟ چه کولری بندازم؟ واسه انداختن زیر لود کولر استوک خوبه؟ چون ظاهرا غولیه واسه خودش کولرش از خودش گرونتر میشه 😧

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ایا بین 9500 و 9550و مدل های بالاتر تفاوت زیادی وجود داره؟

خیر.تفاوته معناداری نیست و لی هر چه کلاک و کش بیشتر بهتر.که البته سوکته 775 به اس اس دی ساتا نیازه مبرم داره تا بشه تحملش کرد و روون بشه.

مادربرد g41 همرو ساپورت میکنه؟

چیپسته ضعیفیه.شاید حداکثر دو تا رمه 2 گیگ بتونه بیاتره بالا و در سایت سازنده مادربرد ببین  چک کن سی پی یو کواد ساپورت میکنه؟

چه کولری بندازم؟

کولره استوکه زیر مسی یوغور اگه باشه از پسش بر می آد.

ویرایش شده توسط Elderado
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Elderado گفته است :

خیر.تفاوته معناداری نیست و لی هر چه کلاک و کش بیشتر بهتر.که البته سوکته 775 به اس اس دی ساتا نیازه مبرم داره تا بشه تحملش کرد و روون بشه.

چیپسته ضعیفیه.شاید حداکثر دو تا رمه 2 گیگ بتونه بیاتره بالا و در سایت سازنده مادربرد ببین  چک کن سی پی یو کواد ساپورت میکنه؟

کولره استوکه زیر مسی یوغور اگه باشه از پسش بر می آد.

بله ساپورت میکنه بصورت اسمی فقط میخوام بدونم از لحاظ تامین برق واسش متسبه یا نه مثل اینه که i7 رو بندازی روی h310

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، YUNKI گفته است :

ایا بین 9500 و 9550و دل های بالاتر تفاوت زیادی وجود داره؟

مادربرد g41 همرو ساپورت میکنه؟ واسش مناسبه ؟ چه کولری بندازم؟ واسه انداختن زیر لود کولر استوک خوبه؟ چون ظاهرا غولیه واسه خودش کولرش از خودش گرونتر میشه 😧

خنک کننده پردازنده یوکام مدل Fast Cool

این فن براش کافیه

خودم روی q9400 دارم ک بدون مشکل جواب میده

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه سوال داشتم مادر برد من asrock g41m-s3  هستش و میخواستم براش یه سی پی یو با قدرت بالا بزارم 

بنظرتون میتونم از سی پی یو های سری quad استفاده کنم؟چون داخل سایتش زده بود ساپورت میکنه

لینک به دیدگاه

در 10 ساعت قبل، aminh306 گفته است :

سلام دوستان یه سوال داشتم مادر برد من asrock g41m-s3  هستش و میخواستم براش یه سی پی یو با قدرت بالا بزارم 

بنظرتون میتونم از سی پی یو های سری quad استفاده کنم؟چون داخل سایتش زده بود ساپورت میکنه

من روی مدل پایینترش 8600 گذاشتم مشکلی نبود

لینک به دیدگاه

به نظرم e5450 بندازی بهتره تا سری q 

چون tdp کم تر و فرکانس بالاتری داره 

راحت با یه استیکر هم رو سوت 775 نصب میشه

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام و ارض ادب

من سیستمم پردازنده intl pentium E5400 داره با کارت گرافیک انویدیا 2 گیگ با 4 گیگ رم روی بعضی از برنامه ها مشکل داره صفحه فریز می شه بعد سیاه می شه و بعد از چند دیقه خارج می شه مشکل نرم افزاریه یا چیز دیگه در ضمن می خواستم بدونم قوی ترین سی پی یو با سکت 775 چیه 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

در در 26 فروردین 1400 در 21:45، آرش قدیمی گفته است :

سلام و ارض ادب

در ضمن می خواستم بدونم قوی ترین سی پی یو با سکت 775 چیه 

با تشکر 

سلام دوست عزیز قویترین سی پی یو سوکت 775 سی پی یو 4 هسته ای اینتل Q9650 هست

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام خوبید مادربورد من g ti41_usb3 هست میخواستم بدونن بالاترین cpu ای که ساپورت میکنه چی هستش سوکتشم lga 775 هست و همینطور یبهترین کارت گرافیکی که ساپورت میکنه چیه

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

سلام. بنده اطلاعات زیادی درمورد ارتقاء سخت افزار کامپیوتر ندارم میخاستم بدونم میتونید یک راهنمایی برای خرید بهترین cpu و کارت گرافیک برای این برد بکنید؟

GIGABYTE GA-G41MT-S2 Motherboard

Socket TypeLGA 775

FSB 800, 1066, 1333 MHz

۴گیگ رم ddr3

پاور ۶۰۰ وات

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام مادربردم mp541-mliبعد تا چه سی پیو رو ساپورت میکنه و اینکه ssd  چه مدل بندازم ک جواب بده روش 

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

درود

وقتتون بخیر. سیستم من یکم قدیمیه ولی یه ارتقاع هایی دادم.

مادربورد:   GIGABYTE   EP45T-UD3LR

سی پی یو:   INTEL core 2 quad Q8400           socket 775 LGA 

رم :g.skill DDR3 4gb  دو عدد

گرافیک :  NVIDIA Geforce GT 730 DDR3 2GB

پاور: green 430w

میخواستم بدونم چی رو میتونم ارتقاع بدم تا عملکرد بهینه بگیرم.

با سپاس فراوان از شما.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

سلام ببخشید مادربرد من  giga ep31 هست cpu تا ۴ هسته رو پشتیبانی میکنه میتونم cpuهایی مثل i3 نسل ۳ یا ۴ چهار هسته روش بندازم؟

لینک به دیدگاه

سلام.من مادربردم g41mt-s2 هست. سی پی یو e8400...با رم گیگ (دوتا۴)گرافیک ایسوس ۲۱۰ سایلنت ۱ گیگ..ب نظرتون بهترین سی پی یو چی خوبه؟همین سی پی یو مناسبه؟

لینک به دیدگاه

سلام مادربردم g41mt-s2

گرافیک asus 210 silent 1g

ram 8

cpu  e8400

ب نظرتون سی پی یوم مناسبه یا ارتقا بدم؟سی پی یو پیشنهادیتون رو بفرمایید.سپاس از همه خوبان

ویرایش شده توسط payam007
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، payam007 گفته است:

سی پی یو چی خوبه؟

Q9650 اگه پیدا کنی

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...