رفتن به مطلب

NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدای بخشنده و بخشایشگر

گویا اطلاعات جدید از 1080ti منتشر شده که با هم مرور می کنیم

A new rumor surfaced on the product that will sit in between the GeForce GTX 1080 and Titan X (Pascal), the 1080 Ti surfaces again. Word right now is that the card will be released in the CES timeframe (1st week of January 2017).

The rumor originates from zol.com.cn who also claims a 1503 GPU frequency with a 1623 Boost freuqency. But they might have well taken the specs from charts like ours (we can calculate stff like TMUs/ memory bandwidth  and GFLOPs based on specs)

The product has 52 shader clusters (SM) totalling towards 3328 shader processors and DDR5 memory. The GeForce GTX 1080 Ti will be using the GP102 silicon, similar as used for Pascal TitanX, however it has 4 out of 30 shader processor clusters disabled, so that is 3,328 shader processors. If you do the math then your TMU count would get to 208 with a ROP count of 96. According to the screenshot the GPU itself will be clocked at 1503 MHz and 1623 MHz on the GPU Boost. Two things really jump out here, the memory remains GDDR5 not GDDR5X as Pascal Titan X is using and then the shader count has been decreased towards 3328 shader cores, which is still 768 more compared to the GeForce GTX 1080

The numbers add up tyowards a 10.8 GFLOP/s single precision performing product.  Charted up it looks like this:

blockdiagram-1080ti.png

1080ti.png

GDDR5 memory would bring in 384GB/s of memory bandwidth, which would be the deal-breaker over a Titan X with its 480GB/s of bandwidth. It is still more then the 1080 though. The card will get a 250 Watt TDP. Pricing wise we know nothing of course, but the 1080 is at 699 USD, the Titan X at 1200 USD .. so somewhere in the middle ?

We are not sure why the product qould launch at CES though, if DDR5 is used, productions should not be an issue and the Christmas season would make way more sense.

منبع :

http://www.guru3d.com/news-story/nvidia-geforce-gtx-1080-ti-now-rumored-to-be-released-at-ces-2017.html

.

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

گویا تاپیک دوبار ارسال شده

از مدیریت محترم خواهش دارم اون یکی تاپیک رو حذف کنن .

با تشکر .

لینک به دیدگاه

گویا ممنون لطف کردین خبرو گذاشتین.?

یعنی شده ارزو یبارم که شده باید پرچم دار انویدیارو بخرم.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

خب ممنون که خبر گذاشتید و لی دفعه بعد لطف کنید فقط خبر رو کپی نکنید و درضمن اگر قرار به انگلیسی باشه که guru3d هم هست لطفا اگه میتونید متن رو ترجمه کنید

با تشکر...

لینک به دیدگاه

در 32 دقیقه قبل، rayan54080 گفته است :

خب ممنون که خبر گذاشتید و لی دفعه بعد لطف کنید فقط خبر رو کپی نکنید و درضمن اگر قرار به انگلیسی باشه که guru3d هم هست لطفا اگه میتونید متن رو ترجمه کنید

با تشکر...

خبر کارتهای انویدیا ارزش ترجمه نداره !¬¬

یه کارت بی ارزش دیگه به لیست بلند بالای کارتهای بی ارزش انویدیا اضافه شده همین !!!:)

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

خلاصه و چکیده متن

اطالاعات تازه ایی  به بیرون درز کرده در خصوص یک گرفیک جدید که بین 1080 و سری Titan x قرار خواهد گرفت و احتمالا زیاد سری 1080ti خواهد بود

سایت Zol.com.cn مدعی شده این گرافیک با فرکانس کاری 1503 و بوست 1623 با خود یدک میکشد و قلب تپنده این گرافیک پردازنده سری GP102 خواهد بود همان پردازنده ایی که در سری titan x بکار رفته اما احتمالا اندکی ضعیف تر خواهد بود با در حدود 3.328 میزان سایه زنی و حافظه  GDDR5 نکته مهم این هست که مموری بکار رفته در این گرافیک هم سری GDDR5 خواهد بود نه سری GDDR5X

میزان مصرف برق این گرافیک گویا در حدود 250 وات خواهد بود و قیمت این کارت هنوز مشخص نیست اما با توجه به این که 1080 در حدود 700 دلار قیمت خورده و تایتان 1200 دلار و با توجه به میزان پرفرمنس که در بین این دو هست گویا قیمت نیز در این بازه قرار خواهد

لینک به دیدگاه

نظر شخصی خود بنده در خصوص 1080ti این هست که این کارت در حقیقت کابوس دارندگان 1080 در ایران خواهد بود

چراکه با ورود این گرافیک به بازار ایران قیمت های 1080 کنونی و عزیزانی که خریداری کرده بودند خواهد شکست در مدت کوتاهی

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

یه کارت بی ارزش دیگه به لیست بلند بالای کارتهای بی ارزش انویدیا اضافه شده همین !!!:)

موفق باشید .

LOL ?

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

نظر شخصی خود بنده در خصوص 1080ti این هست که این کارت در حقیقت کابوس دارندگان 1080 در ایران خواهد بود

چراکه با ورود این گرافیک به بازار ایران قیمت های 1080 کنونی و عزیزانی که خریداری کرده بودند خواهد شکست در مدت کوتاهی

فرشید عزیز این نکته ایی که شما اشاره کردید هم میتونه بقول شما یک اتفاق بد برای داندگان 1080 باشه هم خوب ! چون اگر همانطور که اشاره کردید اگر باعث شکسته شدن قیمت بشه دارندگان 1080 میتونن به گزینه SLI و دستیابی به قدرتی بیشتر از 1080ti فکر کنند .

البته در کل بعید میدونم باعث تغییر قیمت در 1080 بشه چون قیمت تخمینی 1080ti در ایران متاسفانه حدود 4 تا 4.5 هست .

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، Monk گفته است :

فرشید عزیز این نکته ایی که شما اشاره کردید هم میتونه بقول شما یک اتفاق بد برای داندگان 1080 باشه هم خوب ! چون اگر همانطور که اشاره کردید اگر باعث شکسته شدن قیمت بشه دارندگان 1080 میتونن به گزینه SLI و دستیابی به قدرتی بیشتر از 1080ti فکر کنند .

البته در کل بعید میدونم باعث تغییر قیمت در 1080 بشه چون قیمت تخمینی 1080ti در ایران متاسفانه حدود 4 تا 4.5 هست .

نکته خوبی اشاره کردید اگرچه افت قیمت 1080 برای عزیزانی که قصد تهیه این کارت رو دارند در اینده خبر خوبی بحساب میشه درست همانند نسل قبل یعنی 980ti و 980

اما در خصوص SLI نکته مهم مسائل و مشکلات  بعد از SLI هست

از مصرف سیستم تا خنک کردن کارت ها و در اخر خود گیم ها که بازی هایی که از SLI پشتیبانی میکنند انچنان زیاد نیستند و اون مواردی هم که پشتیبانی میکنند به درستی پشتیبانی نمیکنند و گاها ERROR هایی مشاهده میشه که تا بحال دیده نشده این مورد در خصوص Cross fire هم صدق میکنه

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/09, 12:10:57، big VULTURE گفته است :

موفق باشید .

دوست عزیز شما که انقدر فن amd هستین

اصلا برای چی خبر کارتهای انویدیا رو میزارین و اخر سر هم این حرفهارو میزنید.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، farshid0018 گفته است :

نکته خوبی اشاره کردید اگرچه افت قیمت 1080 برای عزیزانی که قصد تهیه این کارت رو دارند در اینده خبر خوبی بحساب میشه درست همانند نسل قبل یعنی 980ti و 980

اما در خصوص SLI نکته مهم مسائل و مشکلات  بعد از SLI هست

از مصرف سیستم تا خنک کردن کارت ها و در اخر خود گیم ها که بازی هایی که از SLI پشتیبانی میکنند انچنان زیاد نیستند و اون مواردی هم که پشتیبانی میکنند به درستی پشتیبانی نمیکنند و گاها ERROR هایی مشاهده میشه که تا بحال دیده نشده این مورد در خصوص Cross fire هم صدق میکنه

والا فرشید عزیز من اگر از تجربه خودم بخوام بگم حدود 1 سال 2 تا 970 رو SLI کرده بودم و واقعا هیچ مشکلی نداشتم ! تنها مشکل با بازی کوانتوم بریک نسخه ویندوز استورش بود که فکر کنم در جریانش باشید که مشکل از نرم افزار گیم منیجر ویندوز 10 بود که SLI رو پشتیانی نمیکرد . بجز اون یک بازی تمامی بازی ها رو بدون مشکل تجربه کردم البته وقتی SLI میکنید باید به این نکته دقت کنید درایور کاملا باید بروز باشه که احتمالا همه میدونید .

در مورد دما هم کارت های غیر رفرنس بخوبی از پس SLI برمیان . من G1 داشتم و دما حدود 8 دردرجه بیشتر از تک کارت میشد .

البته جسارت نشه و حرف شما متین من فقط تجربه شخصیم رو از SLI 970 G1 گفتم .

در کل من هیچ مشکلی با SLI نداشتم و تجربه شیرینی بود .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

موفق باشید .

شاید عده ای کاربر براشون مهم باشه اما شما اجازه توحین به این عده رو به خودتون میدید

برای این قشر کاربر خبر میگذارید و بعد به صراحت توحین به انتخاب این عده هم میکنید

ویرایش شده توسط حمیدرضا الماسی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

شاید عده ای کاربر براشون مهم باشه اما شما اجازه توحین به این عده رو به خودتون میدید

برای این قشر کاربر خبر میگذارید و بعد به صراحت توحین به انتخاب این عده هم میکنید

سلام دوست عزیز

عزیز من جو رو بیخودی شلوغ نکنید. توهین کجا بود خصوصا که تو دنیای مجازی نشستیم این طرف و از شخصیت طرف مقابل بی اطلاع هستیم .شاید در کل از خودمون بهتر باشه.

آیا شما گفتگو بین طرفداران پرسپولیس و استقلال رو ندیدید. بیشتر هم از سر این هست که بخوان از روی شوخی یکم در مخاطبشون حرارت ایجاد کنن

بنده الان کارت انویدیا دارم چرا باید حرف این دوست و هم فکرانش رو توهین طلقی کنم . شما میتونی بیا قانعشون کن که اشتباه میکنی و قافل هستی از بد بودن برندی که بهش علاقه داری . بابا به خدا جفتشون یه کرباس هستن. فرقی ندارن . با پول امثال ما جزایر و هلیکوپتر شخصی و ...... میخرن ما اینجا ندانسته به هم میگیم بیشعورو بی شخصیت

شما سعی کنید به دل نگیرید. چون چیز چندان مهمی نیست .مهم تر از این مسائل هست که ازشون غافلیم

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

دوست عزیز شما که انقدر فن amd هستین

اصلا برای چی خبر کارتهای انویدیا رو میزارین و اخر سر هم این حرفهارو میزنید.

من برعکس بسیاری در منتشر کردن خبر به فن بازی نمی پردازم ( که البته این مورد 100 در 100 بد نیست تنها وقتی میشه گفت بده هستش که انتشار دهنده خبر سعی کنه خبر منتشر شده رو یه نقطه ضعف برای اون شرکت در نظر بگیره و اون کارت یا قطعه یا هرچیز رو بد بودنه در حالی که تعریف کردن از نقاط قوت یه قطعه یا محصول یه کار معمولیه )

توی پست اول هم اصلا حرفی از خوب بودن و بد بودن نزدم .

اما در پست های بعدی من هم مثل یه کاربر معمولی این حق رو دارم که نظرم رو بدم .

در 52 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

پست شماره 6 نظر من بود .

در دادن نظر آزاد هستم .

توی پست اول هم فقط خبر رو درج کردم و طرفداری نکردم .

عنوان رو هم نه منفی نوشتم مثلا ( آشغال جدید انویدیا یا شکست خورده بعدی و ... ) نه مثبت ( خدای کارتها یا شاه شاهان و ... )

از کی تا حالا دادن نظر در مورد کارتهای انویدیا توهین به مصرف کنندگان یا طرفدارانشه ؟؟؟

مگه من گفتم هرکی بخره یا دوست داشته باشه نفهمه یا احمقه ؟؟؟

از دید من کارتهای اخیر انویدیا کاملا بی ارزش هستند . همین و بس .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

من برعکس بسیاری در منتشر کردن خبر به فن بازی نمی پردازم ( که البته این مورد 100 در 100 بد نیست تنها وقتی میشه گفت بده هستش که انتشار دهنده خبر سعی کنه خبر منتشر شده رو یه نقطه ضعف برای اون شرکت در نظر بگیره و اون کارت یا قطعه یا هرچیز رو بد بودنه در حالی که تعریف کردن از نقاط قوت یه قطعه یا محصول یه کار معمولیه )

پست شماره 6 نظر من بود .

در دادن نظر آزاد هستم .

عنوان رو هم نه منفی نوشتم مثلا ( آشغال جدید انویدیا یا شکست خورده بعدی و ... ) نه مثبت ( خدای کارتها یا شاه شاهان و ... )

از کی تا حالا دادن نظر در مورد کارتهای انویدیا توهین به مصرف کنندگان یا طرفدارانشه ؟؟؟

موفق باشید

گویا شما متوجه نشدید..بنده نگفتم شما در نظر دادن ازاد نیستید..شما خبری منتشر کردید به عنوان صاحب پست و در جواب کاربری که از شما ترجمه خواسته گفتید که کارت های انویدیا ارزش ترجمه نداره !

این چه جور اطلاع رسانیه که شما به مخاطبتون اعلام میکنید که این خبر ارزش نداره؟ این یعنی عملا توحین به  کسیه که میاد و قراره تاپیک شما رو بخونه..اون کاربر از شما نظر شخصی نخواسته بود که در جواب ترجمه تاپیک نظر شخصی رو غالب میکنید و بهش میگید که ارزش نداره..یعنی از نظر شما این خبرها ارزش نداره و دیگران هم نظرشون مهم نیست

در این جور موارد عرف این هست که صاحب تاپیک به عنوان منتشر کننده خبر مخاطبان خبر رو هم بهشون احترام بزاره و سعی کنه بهشون اطلاع رسانی صحیح داشته باشه

نه اینکه شما که خبر رو گذاشتید در واقع نظر مخاطبان خبر رو هم بی ارزش میپندارید !

لینک به دیدگاه

با ورود این کارت باز قیمت 1080 رو همون 3 تومن میمونه 

این کارتم بعیده زیر 4 تومن بدن دست ملت 

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، حمیدرضا الماسی گفته است :

گویا شما متوجه نشدید..بنده نگفتم شما در نظر دادن ازاد نیستید..شما خبری منتشر کردید به عنوان صاحب پست و در جواب کاربری که از شما ترجمه خواسته گفتید که کارت های انویدیا ارزش ترجمه نداره !

این چه جور اطلاع رسانیه که شما به مخاطبتون اعلام میکنید که این خبر ارزش نداره؟ این یعنی عملا توحین به  کسیه که میاد و قراره تاپیک شما رو بخونه..اون کاربر از شما نظر شخصی نخواسته بود که در جواب ترجمه تاپیک نظر شخصی رو غالب میکنید و بهش میگید که ارزش نداره..یعنی از نظر شما این خبرها ارزش نداره و دیگران هم نظرشون مهم نیست

نظر دیگران مهمه اما بنده بر اساس نظر خودم عمل می کنم .

مطالب مهمش رو بویلد کردم

وقتی بنچ مارک هاش بیاد میشه در مورد کارت نظر داد الان اطلاعات روی کاغذ و فقط حدس می زنن که چقدر قدرت داره .

مثال :

احتمالا 250 وات مصرف داره

قیمتش باید بین 700 تا 1200 دلار باشه

4 تا از 30 عدد shader processor clusters  غیر فعال شده

مموری از نوع DDR 5 هست نه DDR 5X و سرعتش از مموری تایتان x پاسکال کمتره و به جای سرعت 480GB/s  از سرعت  384GB/s  بهره می بره

و....

تمامی این موارد بیشتر اعداد روی کاغذ هستند و تا تست گرفته نشه فایده ای نداره .

اما مهم تر از اون انگیزه ترجمه هستش . وقتی کارتهای انویدیا پشیزی برام ارزش ندارن علاقه ای هم به ترجمش ندارم !!!

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، big VULTURE گفته است :

نظر دیگران مهمه اما بنده بر اساس نظر خودم عمل می کنم .

مطالب مهمش رو بویلد کردم

وقتی بنچ مارک هاش بیاد میشه در مورد کارت نظر داد الان اطلاعات روی کاغذ و فقط حدس می زنن که چقدر قدرت داره .

مثال :

احتمالا 250 وات مصرف داره

قیمتش باید بین 700 تا 1200 دلار باشه

4 تا از 30 عدد shader processor clusters  غیر فعال شده

مموری از نوع DDR 5 هست نه DDR 5X و سرعتش از مموری تایتان x پاسکال کمتره و به جای سرعت 480GB/s  از سرعت  384GB/s  بهره می بره

و....

تمامی این موارد بیشتر اعداد روی کاغذ هستند و تا تست گرفته نشه فایده ای نداره .

اما مهم تر از اون انگیزه ترجمه هستش . وقتی کارتهای انویدیا پشیزی برام ارزش ندارن علاقه ای هم به ترجمش ندارم !!!

موفق باشید .

موضوع هم همینه..نمیدونم چرا براتون انقدر فهمش مشکله

اگر به گفته شما کارت های انویدیا براتون پشیزی ارزش ندارن پس لطف کنید من بعد در این حوزه فعالیت نکنید که به نظرات مخاطبان اینجور اخبار هم توحین کنید..از نظر بنده هم کارت های amd پشیزی ارزش ندارن و جز در گیم که کمی بهتر عمل کردن در محاسبات ریاضی 64 بیتی و تکنیک Brute Force بدترین عملکردها رو به نمایش میزارن

به همین علته که اکثرا برای نرم افزارهای محاصبات برق و فیزیک از کارت های انویدیا و کوادرو ها استفاده میشه

اما جدای از این حرف بنده با خود روح خبر کار دارم نه انویدیا

کسی که در حوزه ای فعالیت میکنه باید به کاربران و مخاطبان اون قسمت هم احترام متقابل بزاره..شما میتونستید در جواب اون کاربر بگید که بنده توانایی ترجمه متن رو ندارم نه اینکه طلبکار هم باشید و بگید خبر بی ارزشه و نظرات هواداران انویدیا هم بی ارزشه..به نظر من هنوز به این درک نرسیدید که حداقل حسن احترام متقابل رو رعایت کنید و گرنه مطمعن باشید خیلی ها هم مخالف خیلی از علایق شما هستن اما درست این نیست که اون رو تو روتون بزنن..یه چیزی به اسم احترام به سلیقه ها این وسط هست و باقیش فقط درک میطلبه

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/09, 18:31:49، big VULTURE گفته است :

پست شماره 6 نظر من بود .

در دادن نظر آزاد هستم .

موفق باشید

دوست عزیز نظر دادن بله مشکلی نداره اما شما دارین شرکت مقابل تخریب میکنید خوب این بعنی چی ¬¬

شما از یک سمت خبر های مربوط به کارت  شرکت انویدیا قرار میدید از یک طرف دیگه کارتشو مسخره  هم میکنید

چند تا مثبت ارزش نداره  که براش خبر رسانی کنید و بعدش اونو تخریب هم کنید

خوب کلا خبرهای این شرکتو قرار ندید و خبرهای AMD که دوست دارین قرار بدین تا انقدر فن بازی در نیارین¬¬

این بار چندم هست که شما خیلی اشکار  فن باز بودن خودتونو نشون میدید در هر تاپیکی پیش اومده کارت انویدیا رو تخریب کردین

به دلایلی مثل تو دایرکس 12 ضعیفه و ... هرجور هست دارین مخاطبهارو از این شرکت زده میکنید

بعدش کجا اعلام شده که خبرگو باید هر نظری از خودش تو پست بده شما اگه واقعا میخواین بی طرفانه عمل کنید نباید همچین نظرهایی بدینO.o

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، حمیدرضا الماسی گفته است :

موضوع هم همینه..نمیدونم چرا براتون انقدر فهمش مشکله

اگر به گفته شما کارت های انویدیا براتون پشیزی ارزش ندارن پس لطف کنید من بعد در این حوزه فعالیت نکنید که به نظرات مخاطبان اینجور اخبار هم توحین کنید..از نظر بنده هم کارت های amd پشیزی ارزش ندارن و جز در گیم که کمی بهتر عمل کردن در محاسبات ریاضی 64 بیتی و تکنیک Brute Force بدترین عملکردها رو به نمایش میزارن

به همین علته که اکثرا برای نرم افزارهای محاصبات برق و فیزیک از کارت های انویدیا و کوادرو ها استفاده میشه

اما جدای از این حرف بنده با خود روح خبر کار دارم نه انویدیا

کسی که در حوزه ای فعالیت میکنه باید به کاربران و مخاطبان اون قسمت هم احترام متقابل بزاره..شما میتونستید در جواب اون کاربر بگید که بنده توانایی ترجمه متن رو ندارم نه اینکه طلبکار هم باشید و بگید خبر بی ارزشه و نظرات هواداران انویدیا هم بی ارزشه..به نظر من هنوز به این درک نرسیدید که حداقل حسن احترام متقابل رو رعایت کنید و گرنه مطمعن باشید خیلی ها هم مخالف خیلی از علایق شما هستن اما درست این نیست که اون رو تو روتون بزنن..یه چیزی به اسم احترام به سلیقه ها این وسط هست و باقیش فقط درک میطلبه

دوست عزیز بنده در فعالیت طبق قوانین فروم آزاد هستم .

خبر رو بدون کم و کاست و جبهه گیری نقل کردم و کاملا امانت داری رو رعایت کردم برخلاف عده ای که فقط قسمتی از خبر رو نقل می کنن !

شما از نوع مطالب من ناراحت هستید تاپیک بزنید .

خودتون دست به کار بشید و خبر رو پخش کنید .

بعدشم من کی گفتم نظر هوادران انویدیا بی ارزشه ؟؟؟

اتفاقا برعکس بسیاری از طرفداران انویدیا که ما طرفداران ای ام دی رو با القابی نظیر پرستندگان ای ام دی و ... خطاب می کنن من هرگز چنین کاری نکردم و به طرفدار های انویدیا توهین نکردم .

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، ابوالفضل.گنجی گفته است :

دوست عزیز نظر دادن بله مشکلی نداره اما شما دارین شرکت مقابل تخریب میکنید خوب این بعنی چی ¬¬

شما از یک سمت خبر های مربوط به کارت  شرکت انویدیا قرار میدید از یک طرف دیگه کارتشو مسخره  هم میکنید

چند تا مثبت ارزش نداره  که براش خبر رسانی کنید و بعدش اونو تخریب هم کنید

خوب کلا خبرهای این شرکتو قرار ندید و خبرهای AMD که دوست دارین قرار بدین تا انقدر فن بازی در نیارین¬¬

این بار چندم هست که شما خیلی اشکار  فن باز بودن خودتونو نشون میدید در هر تاپیکی پیش اومده کارت انویدیا رو تخریب کردین

به دلایلی مثل تو دایرکس 12 ضعیفه و ... هرجور هست دارین مخاطبهارو از این شرکت زده میکنید

بعدش کجا اعلام شده که خبرگو باید هر نظری از خودش تو پست بده شما اگه واقعا میخواین بی طرفانه عمل کنید نباید همچین نظرهایی بدینO.o

کی گفته که من برای چند تا مثبت خبر نقل کردم ؟؟؟

شما از کجا از انگیزه و فکر من خبر دارید ؟؟؟

خیر اصلا این خبرها نیست .

یه خبر توی یه سایت خارجی بود بنده هم بدون هیچ تغییر و تفسیر و دست بردن در خبر اون رو کاملا بی طرفانه منتشر کردم .

نه برای مثبت بوده نه چیزی .

اما در مورد فن بازی و نظر های شخصی

بله بنده طرفدار ای ام دی هستم و این هیچ اشکال نداره

من نقص های انویدیا رو مدام تکرار می کنم و هرگز در مقایسه انویدیا و ای ام دی بی طرف نبودم اما از جاده انصاف هم خارج نشدم ( طرفداری بنده از ای ام دی  به نظر های شخصی محدود میشه و در درج خبر امانت داری رو رعایت می کنم )

وقتی کارت 970 عملکرد خوبی داشت بنده به همه پیشنهادش می کردم الان نه !

از دید من انویدیا یه دزده که برای منافعش به کاربرها و مشتریهاش مدام خیانت می کنه و از دروغ گفتن خودداری نمی کنه

از بلایی که سر سری 700 آورده تا 3.5 گیگ بودن 970 که آمریکا نقره داغش کرد تا دروغ گویش برای ساپورت dx12_1 در سری 900 و 1000 و ...  .

انویدیا میگفت عمر کنسول ها سر اومده ولی خودش shield رو معرفی می کرد O.o  و به نظر میرسه که این پروژه رو کلا کنار گذاشته !!!

نظر من در مورد انویدیا و ای ام دی یک نظر شخصی هستش .

نه دلیل بر درستی ای ام دی هست نه دلیلی بر نادرستی  انویدیا !!!

موفق باشید

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، big VULTURE گفته است :

موفق باشید .

به راحتی میتونستید بگید بنده تمایلی به ترجمه این متن ندارم یا ...

سعی کنیم از جملات بهتر و زیباتر استفاده کنیم تا حاشیه سازی کم بشه.تشکر

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...