رفتن به مطلب

مشکل در بازی FarCry 4

Matin96D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید من بازی FarCry4  رو چند وقت پیش داشتم و به خاطر اینکه سیستمم ضعیف بود یک بار نصبش کردم بعد پاک کردم 

الان که سیستم جدید گرفتم  میخوام  نصبش کنم نمیشه میگه Insert Disk 1 بازی Core pack هست و اصلا نیاز به  Disk نداره

اونایی که با Core pack کار کردن میدونن منظورم چیه بازی 2 نصبی هست من نصب اول رو انجام دادم ولی تو نصب 2 میگه Insert Disk 1 که اصلا نباید بگه 

نسخه بازی هم  FarCry4 -GoldEdtion  PrePack By Core pack هست

حالا میخواستم بدونم فایل بازیه من کمه  یا مشکل از جایی دیگست

اگه کسی نصب این نسخه رو داره یک تطبیق  بده ببینه هم خوانی داره یا نه

بعد لینک این Core pack هم هیچ جا نیست همه جا حذف شده 

کسی اگه لینک دانلود نسخه Core رو هم داره بده ممنون 

ویرایش شده توسط Matin96D
لینک به دیدگاه

اینم لظافه کنم  وقتی میرم تو Setup کنار Setup عکس  یک عکس هست روش نوشته فارکرای 4 فکر کنم فایل ها رو برسی میکنه بعد این اررور رو میده

157.png

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه میشه عنوان تاپیک تغییر بدین و بنویسید مشکل در بازی FarCry4  تا دوستانی که با این مشکل روبه رو شدن یا راهشو میدونند با خبر بشن

اما از اونجایی که بازی شما با دیسک نیست

ایا فایل zip هست اگه اینجوره در نرم افزار استخراج قابلیتی  وجود داره تا هنگام استخراج  فایل خرابو درست میکنه.

ویرایش شده توسط ابوالفضل.گنجی
لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Matin96D گفته است :

اینم لظافه کنم  وقتی میرم تو Setup کنار Setup عکس  یک عکس هست روش نوشته فارکرای 4 فکر کنم فایل ها رو برسی میکنه بعد این اررور رو میده

157.png

این عکسه برا این هست که بعد از نصب بازی شما میتونید با‌کلیک‌رو این‌عکس بازی‌رو اجرا کنید

احتمالا فایل های data-.bin ترتیبشون به هم خورده یا یکیش برای شما پاک شده

ضمنا‌ توی سایت خودشون هنوز هست

Corepacks.com

لینک به دیدگاه

شما کرک ریختین؟ اگه کامل نصب میشه و اجرا نمیشه بهتره اپدیتاشو بگیرین و همچنین کرکشم بریزین. توصیه میشه اپدیت 4 رو حتما بریزین.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...