رفتن به مطلب

اتصال واتر کولر به مادربرد

ali2015
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان

سوالی داشتم گفتم اینجا مطرح کنم که دوستان راهنمایی کنند.

مادر برد من z170 pro gaming asus هست به تازگی یک واتر کولر گرین 240 خریدم.

مادربرد دارای یک سوکت چهار پین(cpu fan).یک سوکت چهار پین به نام(cpu opt) و تعدادی سوکتهای چهار پین فن کیس هست.واتر کولر گرین هم یک رابط سه پین داره که از موتور واتر کولر میاد و دو رابط چهار پین داره که از دو فن 120 او میاد.حالا سوال من این هست که طریقه درست نصب این کانکتورها به مادربرد چی هست ؟و در بایوس ایا باید تنظیمات رو تغییری بدیم؟

در حال حاضر من موتور واتر کولر رو به cpu fan وصل کردم و دو عدد رابط فنهای رادیات واتر کولر رو اول به یک هاب و در ادامه به cpu opt وصل کردم.

موتور واتر کولر روی دور اخر یعنی 6900 داره کار میکنه و اون دو فن رادیات هم ثابت روی 1000 هست.و با کم یا افزایش دما دور فن ها تغییری نمیکنه.تو بایوس من تنظیم فن cpu رو روی auto گذاشتم.

دوستان لطفا راهنمایی کنند و اون دوستانی که این مادربرد و واتر کولر رو دارند ممنون میشم تجربشون رو انتقال بدند.

دوستان راستی سی پی یو من i5 6600k هست دمای هسته های سی پی یو در حالت معمولی روی 24 تا 25 درجه سانتیگراد هست.و درجه حرارت خود سی پی یو در حالت کلی حدود 30 درجه هست در حالت معمولی وبیکار.ایا درجه حرارت با واتر کولر گرین الان خوبه؟

ویرایش شده توسط ali2015
لینک به دیدگاه

با راهنمایی یکی از دوستان عزیز در پیغام خصوصی مشکل حل شد.

ممنون از همگی و دوست عزیزم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...