رفتن به مطلب

* امکان دادن مدال به کاربران فعال شد و اولین مدال هم داده شد *

Recommended Posts

درود به تمام کاربران گل لیون کامپیوتر

همانطور که قبلا قولش رو داده بودیم به غیر از اینکه قرار بود مسائل فروم رو حل کنیم یه سری امکانات جدید و جذابی رو به فروم اضافه کنیم .

اولین امکان جذاب دادن مدال به کاربران عزیز هستش و اولین مدالی که در لیون کامپیوتر ساخته شده مدال فروشنده معتبر هستش .

اولین کسی که این مدال رو تقدیمشون کردیم آقای بهزاد تک behzad tak هستن . همانطور که خودتون میدونید و شاهد هستید ایشون بسیار فرد معتبری هستن و در تمامی معاملتی که انجام دادن بسیار پاسخگو بودن . و بهشون تبریک میگیم .

اینو اضافه کنیم که یه سری از مدالها که مربوط به اعتبار دادن به دوستامون در فروم هستش  همینجوری داده نمیشه و حتی با درخواست کاربران هم انجام نمیشه . این تصمیمی هستش که خود تیم مدیریتی در این زمینه میگیره .

به زودی امکان دیگه ای هم در اختیار خود کاربران قرار میدیم که ....  بعدا میگیم

امیدواریم که فروم بسیار پویا تری نسبت به گذشته در کنار هم داشته باشیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حرکت خوبیه ، دوستم که اصلاً با خرید و فروش اینترنتی کار نکرده دنبال سی پی یو دست دو بود گفتم بیا از اینجا از فلانی بگیر امتیازش بالاست معتبره ، فلانه ، بازم نشد

اینجوری باعث میشه کسانی که اصلاً ریسک خرید اینترنتی نمیکنن بیان پای معامله ،

و یه مطلب دیگه : کسانی که چنین عناوینی دریافت میکنن ، اطلاعات شخصی ازشون ثبت میشه ، مثل شماره ملی و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کار خوبی هست

آقای بهزاد تک هم لایق این مدال هستن

لینک به دیدگاه

سپاس از این اقدام و تبریک به @behzadtak عزیز

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، StarKilleR گفته است :

حرکت خوبیه ، دوستم که اصلاً با خرید و فروش اینترنتی کار نکرده دنبال سی پی یو دست دو بود گفتم بیا از اینجا از فلانی بگیر امتیازش بالاست معتبره ، فلانه ، بازم نشد

اینجوری باعث میشه کسانی که اصلاً ریسک خرید اینترنتی نمیکنن بیان پای معامله ،

و یه مطلب دیگه : کسانی که چنین عناوینی دریافت میکنن ، اطلاعات شخصی ازشون ثبت میشه ، مثل شماره ملی و ...

درود دوست خوبم

این مسئله کاملا اول راه هستش و فعلا برنامه ای برای دادن مدال به همه عزیزان نداریم .

واسه همین مدالهایی با درجات مختلف داریم تهیه میکنیم .

آقا بهزاد از دید ما معتبر ترین مدال ممکن رو در فروم دریافت کردن

لینک به دیدگاه

بسیار هم زیبا و خوب اگرچه ایکاش زود تر اقدام میشد برای این مورد

اگرچه پیشنهاد میشه همچون فروم همسایه بعد از  اعطای مدال فروشنده معتبر اطلاعات شخصی افراد گرفته بشه تا در صورت عدم رضایت و مشکل در معاملات بعدی در اختیار شخص مربوطه قرار بگیره برای پیگیری ....

به بهزاد جان هم تبریک عرض میکنم

(ما که یک درخت تقدیم کردیم اما وجدانن این همه شکلک قرار داده شده از خونه گرفته تا حیون اما یک عدد شاخه گل قرار نداره که تقدیم کنیم ...:D )

لینک به دیدگاه

سلام

بسیار کارشایسته و در خور تحسینی هستش.آقا بهزاد هم بی چون و چرا شایسته این مدال هستند.واقعا از نظر شخصیتی و بار علمی ممتاز هستند.

لینک به دیدگاه

ممنونم ازت فرشید جان

واقعیتش این مدال به همه داده نمیشه و کسی رو هم که تایید کردیم به هیچ مدرک شناسایی نیاز نداره که بگیریم

پی تی شاید خیلی از افراد رو تایید کنه ولی این کار بسیار مسئولیت داره و ما چنین کاری نمیکنیم .

آقا بهزاد امانت داره و پر از اعتبار

در مورد مدالها منتظر یه سری مدالهای جالب و هیجان انگیز باشید و یه سری امکانات که خودتون میتونید اضافه کنید به پروفایلتون و هیجان بالا میره به زودی

در ضمن پر گله تو اموجی ها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دورد و بسیار سپاس از این همه چیز میز که قراره اضافه بشه 

تازه دیدم این اموجی ها رو....

این اموجی دارای مفاهیم فلسفی و عمیقی هست اونایی که تو خوابگاه های دانشجویی هستن می فهمن چی میگم 

آقای حسینی فقط دست آقا ایمان رو بگیرید بیارید پشت دوربین بشونید بلکه یه چهارتا فیلمی کلیپی چیزی برامون بگذاره

دلمون پوسید  !!!! 

1080 خریده داره همه گیم هاشو از اول بازی میکنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام و عرض ادب خدمت جناب حسینی عزیز 

خیلی وقت بود میخواستم هم برای قالب جدید سایت و امکاناتش از شما و تیمتون تشکر کنم که این تایپیک رو بهونه خوبی دونستم برای این وظیفه

واقعا جای تشکر و قدردانی داره که این همه به فکر کاربران و تشویقشون هستین که بدون شک حرکت شایسته ای هست 

و امیدوارم همیشه شاهد تصمیمات زیباتون باشیم ، سورپرایزهاتون همیشه جذاب و نفس گیر بوده و هست و خواهد بود .

به امید روزهای بهتر .

لینک به دیدگاه

در در 1395/07/11, 12:00:58، Uranium گفته است :

دورد و بسیار سپاس از این همه چیز میز که قراره اضافه بشه ?

تازه دیدم این اموجی ها رو....

این اموجی

آقای حسینی فقط دست آقا ایمان رو بگیرید بیارید پشت دوربین بشونید بلکه یه چهارتا فیلمی کلیپی چیزی برامون بگذاره

دلمون پوسید  !!!! 

1080 خریده داره همه گیم هاشو از اول بازی میکنه ?

سلام

دقیقا خیلی وقته کلیپی رو نکرده یا داره میسازه یا همون که شما گفتی داره گیم میزنه!

من هم به نوبه خودم این حرکت زیبا رو تحسین میکنم و به اقا بهزاد عزیز تبریک میگم(البته ما راضی نیستیم اقا بهزاد برای اولین مدال فروم شام بده)

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 23 دقیقه قبل، Alinajafi_q گفته است :

سلام

دقیقا خیلی وقته کلیپی رو نکرده یا داره میسازه یا همون که شما گفتی داره گیم میزنه!?

من هم به نوبه خودم این حرکت زیبا رو تحسین میکنم و به اقا بهزاد عزیز تبریک میگم(البته ما راضی نیستیم اقا بهزاد برای اولین مدال فروم شام بده?)

یاعلی

درود

مگر شام رو قرار نیست آقای حسینی بده ؟

لینک به دیدگاه

به به حرکت جالبیه البته فرقی به حال ما نمیکنه چون تو هیچ زمینه ای مدال بگیر نیستیم

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Uranium گفته است :

درود

مگر شام رو قرار نیست آقای حسینی بده ؟?

سلام

نمیدونم اگه اینطور باشه  این شام خوردن داره?

البته جناب حسینی خیلی سرشون شلوغه قطعه دست دوم که برای فروش خیلی وقته نذاشتن هیچ ؛ جواب پیام خصوصی هم نمیدن?

یاعلی

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...