رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش کارت صدای Creative Sound Blaster Z

Nobody2000
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز
یک عدد کارت صدای Creative Sound Blaster Z برای فروش موجود میباشد .
دیگه کارت نیاز به توضیح نداره و از بهترینهای بازار هست .
صداش واقعا عالی هست و اصلا قابل قیاس با کارتهای آنبرد روی مینبردها نیست .
با یه بلند گو یا هدفون خوب تازه میفهمید صدا یعنی چی .
تو گیم ها هم که غوغا میکنه .
کارت سالم و بسیار تمیز هست
به همراه کارت یک میکروفون مخصوص داخل پک هست که بالای صفحه مانیتور وصل میشه و صدا را از کل اتاق میگیره و حتی از ته اتاق هم کیفیت صداش بسیار بالا هست .
قیمت مقطوع 280 تومان هست .

ofygpfn7dtheu2t13zpc_thumb.jpg

ed9tnkb71ug5k58pjkhc_thumb.jpg

fc3wqzrmkhzor2d6wqti_thumb.jpg

fhodd6zoeb316ftsxl0c_thumb.jpg

w4imcbpieq89wwb2xg7v_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

چون یه مورد قبلا در سایت 290 فروخته شده بود برای اینکه کسی دلتنگ نشه قیمت را به 280 کاهش دادم که دیگه جا چوبه و بحثی نباشه

کیفیت صدای کارت را هم خودم تضمین میکنم خوب نبود مال من .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Nobody2000 گفته است :

چون یه مورد قبلا در سایت 290 فروخته شده بود برای اینکه کسی دلتنگ نشه قیمت را به 280 کاهش دادم که دیگه جا چوبه و بحثی نباشه

سلام 

اینگونه نوشته ها به جای اینکه خریدار را تحریک به خرید کنه بر عکس عمل میکند و تاثیر منفی دارد .

این نوشته یه جورائی  برخورنده هست و کاشکی با یه ادبیات دیگر کاهش قیمتتون را اعلام میکردید !

لینک به دیدگاه

ممنون بهزاد جان

والا کارت بسیار خوبی هست ولی یکی از یوزرهای باسابقه قبلش یه حرفی زد کمی ناراحت شدم برا همین این مطلب را زدم .

اگر تا چند روز دیگه فروش نره از فروشش منصرف میشم و خودم برش میدارم چون کارت On Board گیگا خودم هم کریتیو هست ولی کیفیتش مثل این نیست .

بلندگو خودم هم لاجیتک هست با این کارت صداش عالی هست .

ویرایش شده توسط Nobody2000
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان محض اطلاع بگم کف قیمت آکش در بازار 420 هست .

لینک به دیدگاه

دوستان وقتی کف قیمت آک در بازار 420 هست و 30% کم کنید میشه 294 تومان که من کف قیمتم را 280 قرار دادم پس لطفل دیگه تقاضا تخفیف نکنید .

یه بنده خدایی کارتش نه کارتن داشته و نه میکروفون همراه آمده کمتر فروخته هی پیغام میدید که ایشون ارزون تر داده ولی چک نمیکنید چرا .منم یه زمانی پول لازم بودم گرافیک 1 تومانی را 250 زیر قیمت دادم دلیل نمیشه قیمت همون باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 56 دقیقه قبل، Nobody2000 گفته است :

یه بنده خدایی کارتش نه کارتن داشته و نه میکروفون همراه آمده کمتر فروخته هی پیغام میدید که ایشون ارزون تر داده ولی چک نمیکنید چرا .منم یه زمانی پول لازم بودم گرافیک 1 تومانی را 250 زیر قیمت دادم دلیل نمیشه قیمت همون باشه .

اگر منظورتون کارت صدائی هست که در تاپیک زیر فروخته شده به عنوان خریدار کالا عرض میکنم که هم کارتن داشته و هم میکروفن و تعجب میکنم چگونه اینقدر صریح در رابطه با دیگران و بدون داشتن اطلاعات کافی اظهار نظر میکنید !!!

photo_2016-10-19_13-40-50.jpg

ویرایش شده توسط Behzad Tak
لینک به دیدگاه

بهزاد جان خودتون یوزر با سابقه و پر معامله هستید .عرف این هست که برا جنس دست دو معمولا 30% از کف قیمت روز کم میکنند.

قیمت کف این کارت الان 420 هست که 30% کم بشه میشه 296 که من قیمت 280 برا کارت در نظر گرفتم .

البته همیشه صادق نیست و بعضی اوقات افراد جنسی را ارزانتر خریدند و یا به هر دلیلی میخواند زودتر نقدش کنند و مثلا چیز دیگه بخرند یا هر چی .

این دلیل نمیشه یوزری بیاد و به اون استناد کنه و بگه چون ایشون زیر قیمت فروخت من هم زیر قیمت میدم .

باور کنید اون کارت کمتر از چند دقیقه فکر کنم فروش رفت وگرنه با اون قیمت خودم میخریدمش .

در مورد اون کارت هم من چون در تصویر تاپیک کارت را بدون میکروفون و جعبه دیده بودم این استدلال را کردم که غلط بوده و غذر میخوام .بابا حالا چرا میزنی .

از اینا بگذریم دیدم آقا کارت Asus 980ti Golden Edition برا فروش گذاشته بودید که مدتی آرزوی من بود ولی الان با این قیمتها بی فعلا بیخیالش شدم .خودم هم که یه Asus 780ti داشتم فعلا فروختم و به یه کارت ارزون Asus 570  رضایت دادم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، Nobody2000 گفته است :

بهزاد جان خودتون یوزر با سابقه و پر معامله هستید .عرف این هست که برا جنس دست دو معمولا 30% از کف قیمت روز کم میکنند.

قیمت کف این کارت الان 420 هست که 30% کم بشه میشه 296 که من قیمت 280 برا کارت در نظر گرفتم .

البته همیشه صادق نیست و بعضی اوقات افراد جنسی را ارزانتر خریدند و یا به هر دلیلی میخواند زودتر نقدش کنند و مثلا چیز دیگه بخرند یا هر چی .

این دلیل نمیشه یوزری بیاد و به اون استناد کنه و بگه چون ایشون زیر قیمت فروخت من هم زیر قیمت میدم .

باور کنید اون کارت کمتر از چند دقیقه فکر کنم فروش رفت وگرنه با اون قیمت خودم میخریدمش .

در مورد اون کارت هم من چون در تصویر تاپیک کارت را بدون میکروفون و جعبه دیده بودم این استدلال را کردم که غلط بوده و غذر میخوام .بابا حالا چرا میزنی .

از اینا بگذریم دیدم آقا کارت Asus 980ti Golden Edition برا فروش گذاشته بودید که مدتی آرزوی من بود ولی الان با این قیمتها بی فعلا بیخیالش شدم .خودم هم که یه Asus 780ti داشتم فعلا فروختم و به یه کارت ارزون Asus 570  رضایت دادم .

دوست عزیزم باور کنید من اصلا رو قیمت شما نظر ندادم و من هم با این مخالف هستم که اگر یه دوستی بخواهد کالایش را ارزانتر بفروشه قانون و عرف بشه و حتما باید دیگران هم ارزون بدهند .

خرید و فروش قطعات دست دوم عرف خودش را دارد و همه این را میدانند .

شاید اگر من فردا بخوام اون کارت را تاپیک کنم قیمتی معادل قیمت شما برایش در نظر بگیرم و قطعا این به هیچ کسی ارتباط نخواهد داشت و اگرکسی به من بگه چرا خودت 220 خریدی و الان میخواهی 280 بفروشی قطعا خواهم گفت به شما ارتباطی ندارد و اختیار قیمت گذاری همیشه با فروشنده هست و دیگران هم در خرید یا نخریدن مختار هستند همانطور که گاها پیش میاد یه کالائی را بالا میخرم و بعدش مجبور میشم زیر قیمت بفروشم که باز هم این به خود من بر میگرده .

اگر من پست و توضیح دادم فقط به این دلیل بود که شما فرمودید اون کارت بدون کارتن و میکروفن بود و من در حمایت از فروشنده عزیز که از دوستان صمیمی خودم هم هست به ناچار جسارت کرده و توضیح دادم .

در رابطه با اون کارت 980TI هم کم سعادتی بنده بود که نتونستم در خدمت شما باشم .

لینک به دیدگاه

ممنون دوست عزیز از پاسخ زیبایتان

کارت Sound Blaster Z هم مشتری داره الان و من همینجا دیگه ختم تاپیک میکنم مبارک خریدارش باشه .

ختم و پایان فروش

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...