رفتن به مطلب

راهنمای خرید سی پی یو

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام یه راهنمایی میخواستم در مورد کارایی سی پی یو های amd

مثلا این سی پی یو از نظر قدرت هم از نظر پردازشی و هم گرافیکی با چه سی پی یو از اینتل برابری میکنه ؟

http://lioncomputer.ir/product/8886/سی+پی+یو+ای+ام+دی+A10-7860K/

لطفا دوستان اهل فن منو از نظراتشون محروم نکنن

لینک به دیدگاه

من سی پی یو AMD 8120 دارم مصرفش125Wوهشت هسته ای هست در کل ازش راضیم ولی سیستم ای ام دی نسبت به اینتل(پر مصرفتر هستند -دمای خیلی بالایی دارن - والبته کارایی پایین تر ) من  اورکلاکش نکردم فن خودش جواب نمیداد توی حالت عادی دماش بالای 68 بود مجبور شدم 140 هزینه فن بدم .برای همین باید اگه هزینه میکنی به فکر فنش هم باشی 

برای من(140+466=606 ) تمام شد اگه میدونستم اینتل انتخاب میکردم 

البته اینی که شما انتخاب کردین 65w هست و نسل جدیدتر شاید خنکتر باشه اطلاع ندارم ولی همان طور که فرشید جان گفتن همرده 6100 هست تا حدودی

فقط تعداد هسته هاش رو ملاک انتخاب قرار نده مطمئن باش 4 هسته اینتل خیلی قویتر از 4 هسته AMD هست شک نکن. حتی در بازی اینتل فریم بیشتری میدهد شک نکن چون اینو خودم با کارت گرافیک یکسان تست کردم میتونی توی اینترنت سرچ کنی (مقایسه فریم دهی اینتل و ای ام دی در بازی)

من اگه الان سیستم انتخاب کنم مطمئن باش اینتل انتخاب میکنم. ببخشید یکم طولانی شد :P

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...