رفتن به مطلب

GREENیا Evercool

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

یه مدتی بود دنبال یه CPU Cooler خوب و قیمت مناسب میگشتم که در آخر به مدلbuffalo100از شرکت گرین رسیدم.

داشتم تو گوگل دنبال بنچمارک میگشتم که به لینک زیر برخورد کردم.

buffalo100

خود شرکت گرین هم تو لینک مربوطه نوشته که از اون شرکت جایزه برده.

دو محصول کاملا مشابه همدیگرند.البته از دید سخت افزاری.

سوال اینجاست که بالاخره این محصول برای کدوم شرکته؟

درهر صورت اگر بوفالو شرکت گرین کارایی مشابه ایورکول داشته باشه به جرات میتوان گفت که از لحاظ قیمت و کارایی بدون رقیب میباشد.

حدس خودم ابنه که شرکت گرین امتیازتولید این محصول رو از ایورکول گرفته.

البته گرین سابقه درخشانی در مونتاژ وکپی برداری داره ولی به جرات میگم که برند با کیفیتی هست.

فروشنده هایی هم که از گرین بد میگن صرفا بخاطر سود محدودی که برای فروشنده در نظر گرفته میکوبنش.

در نظر داشته باشید که اکثر پاورهای توان بالای این شرکت از بردهای سون تیم که ساخت ایالات متحده و استنداردهای بالایی هم داره ساخته میشه.درضمن خازنهای اصلی ساخت شرکتهای معروف ژاپنی و تایوانی میباشد.

راستی کسی از دوستان نمیدونه تو این رده قیمت یعنی حدود 20هزار تومان خنک کننده پردازنده ای بهتر از این هست؟

موفق باشید

لینک به دیدگاه

من همین کولر رو گرفتم ولی متاسفانه هنوز فرصت نکردم نصبش کنم . باز کردن کیس من کمی درد سر داره . ولی دقیقا همین چیزیه که لینک دادید . فقط روی جعبه اسم و آرم گرین و آدرس سایتش رو زده . در ضمن ساخت چینه . رو جعبه نوشته زیر 33 دسیبل حداکثر صداشه . ولی تو این سایت زده که به 51 دسیبل رسیده . تو این قیمت بهتر از این فکر نکنم باشه .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته گرین سابقه درخشانی در مونتاژ وکپی برداری داره ولی به جرات میگم که برند با کیفیتی هست.

فروشنده هایی هم که از گرین بد میگن صرفا بخاطر سود محدودی که برای فروشنده در نظر گرفته میکوبنش.

در نظر داشته باشید که اکثر پاورهای توان بالای این شرکت از بردهای سون تیم که ساخت ایالات متحده و استنداردهای بالایی هم داره ساخته میشه.درضمن خازنهای اصلی ساخت شرکتهای معروف ژاپنی و تایوانی میباشد.

شرکت گرین فقط یک برند است نه کارخانه و نه تولید کننده و لزومی به خرید امتیاز تولید نداره و بحث کپی براداری نیست شرکت گرین در بین کیسها و خنک کنندهای مختلف سرچ میکنه و مدل های مناسب را وارد میکنه یا اینکه به شرکت اصلی سازنده سفارش میده تا برند گرین را روی محصولشون چاپ کنند و به ایران ارسال کنند یا اینکه به سازنده اصلی سفارش ساخت میده که بسیاری از برندهای مطرح دنیا مثل کولر مستر در بعضی از تولیدات مثل پاور همین کار را انجام میدهند.در مورد فروشنده ها هم کاملا با شما موافق هستم سود محصولات گرین کم است چون قیمت سراسری و مناسبی دارد بعضی از فروشنده ها هم سعی دارند جنس خود را با قیمت بالاو سود خیلی بالا بفروشند

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

یه مدتی بود دنبال یه CPU Cooler خوب و قیمت مناسب میگشتم که در آخر به مدلbuffalo100از شرکت گرین رسیدم.

داشتم تو گوگل دنبال بنچمارک میگشتم که به لینک زیر برخورد کردم.

buffalo100

خود شرکت گرین هم تو لینک مربوطه نوشته که از اون شرکت جایزه برده.

دو محصول کاملا مشابه همدیگرند.البته از دید سخت افزاری.

سوال اینجاست که بالاخره این محصول برای کدوم شرکته؟

درهر صورت اگر بوفالو شرکت گرین کارایی مشابه ایورکول داشته باشه به جرات میتوان گفت که از لحاظ قیمت و کارایی بدون رقیب میباشد.

راستی کسی از دوستان نمیدونه تو این رده قیمت یعنی حدود 20هزار تومان خنک کننده پردازنده ای بهتر از این هست؟

موفق باشید

سلام دوست من

شرکت آینده سیما یا سیاره سبز یا گرین یه شرکت تعاونی تولیدی هست

اما پاورهای خودش رو ازشرکت های

hec_logo.jpg

Seventeam%20Logo.jpg

logo.jpg

تامین میکنند

البته لازم بذکر پاورهای عرضه شده توسط گرین مخصوصا 330-380-430-

پاورهای از رده خارج سون تیم هست وخیلی وقته اونا گذاشتن کنار

حتی پوسته فلزی رو هم انور تولید میکنند میارن

خوب پس این شرکت چون بخش عمده پاور رو در داخل کشور تو دستش داره و تقریبا یه ابر قدرت هست میتونه با شرکت های بزرگ تولید کننده خنک کننده هم قرار داد تولید ببنده که با قیمت بسیار مناسب اونا رو وارد بازار بکنه

ویرایش شده توسط otello
لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...