رفتن به مطلب

راهنمایی در مورد ROG STRIX RX 470 OC

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

دوستان راهنمایی میخواستم در مورد این کارت گرافیک که چطور هستش؟ 

http://lioncomputer.ir/product/9226/کارت+گرافیک+ایسوس+ROG+STRIX+RX+470+OC/

و اینکه GTX 970 بگیرم یا این مدل رو؟یا پیشنهاد دیگه ای دارین.ممنون

لینک به دیدگاه

با توجه به بنچمارك هاي ارائه شده گرافيك GTX 970 عملكرد بهتري تو گيم داشته البته اختلاف انقدر زياد و محسوس نيست و از انجايي كه RX470 Asus قيمت مناسبتري هم نسبت به GTX 970 داره خريد RX توصيه ميشه تازه اين مدلي هم كه شما انتخاب كردي اوركلاك شده هم هست كه قدرت بيشتري داره، در كل تو اين قيمت بهترين انتخاب هست و GTX 970 نسبت به كاراييش ارزش هزينه بيشتر رو نداره..

لینک به دیدگاه

یه سوال دیگه هم اینکه ایا تفاوتی تو اجرای بازی ها بین انویدیا و AMD هست تو هم رده ها؟ من تا الان با AMD سر وکار نداشتم .بخاطر این میپرسم چون میگن تکنولوژی هاشون متفاوت هست .و درایور هاش به موقع آپدیت میشن مثل انویدیا؟ چجوریاس کلا به نسبت انویدیا تفاوت هاش

ممنون میشم دوستان تجربیات و راهنمایی هاشون رو بهم بگن

ویرایش شده توسط m-reali
لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، m-reali گفته است :

سلام 

با توجه به وضعیت 970 در DX12 و همینطور قیمت و  Vram 3.5 gig که ارائه میکنه پیشنهاد میشه 470 تهیه کنید

در 30 دقیقه قبل، m-reali گفته است :

یه سوال دیگه هم اینکه ایا تفاوتی تو اجرای بازی ها بین انویدیا و AMD هست تو هم رده ها؟ من تا الان با AMD سر وکار نداشتم .بخاطر این میپرسم چون میگن تکنولوژی هاشون متفاوت هست .و درایور هاش به موقع آپدیت میشن مثل انویدیا؟ چجوریاس کلا به نسبت انویدیا تفاوت هاش

خوشبختانه تایپیک های طرفداران انویدیا و AMD در فروم هست و توضیحا ت و چارت و بنچ مارک ها درونشون هست و پیشنهاد میشه به اونها یک نگاهی بندازید

در خصوص اپدیت درایو مشکلی نخواهید داشت و تکنولوژی هاشون زیاد تفاوتی ندارند اگرچه هرکدام تکنولوژی های انحصاری خودشون دارند اما انچنان متفاوت نیستند که به یکی از برند ها برتری کامل بده

در گیم هم که وضعیت AMD در Dx 12 مشخص هست چه سری های قدیمی و چه سری های جدید و میشه گفت بهتر عملکرد داشته به نسبت  انویدیا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام 

عرض کنم خدمت بزرگوارتون که 970 گرافیک خوب و پرقدرتی بوده و هست 

ولی خب من همیشه تاکید بر به روز بودن میکنم و در این مورد هم پیشنهاد میدم که مدل RX470   رو انتخاب و خرید کنید

هم جدیدتر و به روزتر هست و هم پرقدرت و پیشنهاد میکنم از برند سافایر و مدل نیترو انتخاب کنید چون هم برند خوبی هست 

و هم قیمت منصفانه ای داره در داخل ولی اگر از لحاظ مالی مشکلی ندارید میتونید از برندهای خوب دیگه هم لذت ببرید مثل ایسوس و گیگابایت

الان مثل قبل نیست و هر دو شرکت به صورت مرتب درایوهای به روزرسانی رو رفع مشکلات رو همیشه برای دانلود آماده میکنن 

لینک به دیدگاه

در 42 دقیقه قبل، m-reali گفته است :

تفاوت هایی وجود داره .

چه از نظر بعضی از فناوری های اختصاصی چه از نظر کیفیت تصویر و ...

شما خیلی گران این موارد نباش چون اختلاف در اکثر موارد بسیار بسیار کم و ناچیز هست و در هر بازی یکی دست بالاتر رو داره مگر در بعضی از موارد خاص /

470 به نسبت قیمتش بسیار کارت خوبی هست .

970 یکی از بهترین کارتهای انویدیا بود اما عمرش سر اومده و دیگه ارزش خرید مخصوصا به صورت آک رو نداره

کارتهای AMD در DX12 بهتر عمل می کنن و اگر بودجه تون در حدود1 تومن هست و میخواید کارت آک بخرید بهترین انتخاب 470 هستش

اگر تا 1.2 الی 1.3 بودجه دارید کارت 480 هم مناسبه اگر بودجه به 1.5 میرسه میتونید بین 480 و 1060 انتخاب کنید که من 480 رو پیشنهاد می دم اگر هم بودجه به 2 تومن و بالاتر میرسه 1070 و 1080 میتونن انتخاب های خوبی باشن

اگر دسته 2 میخواهید

تا 1 تومن سراغ 290 و 290x و 390 و 390x برید بیشتر از 1 تومن کارتهای سری فیوری و 980ti و یکی دو مدل گردن کلفت دیگه هستند که چندان پیشنهاد نمی شن مگر به خیلی قیمت مناسب !!!

لینک به دیدگاه

970 بین 7 تا 11 درصد تو رزولوشنهای مختلف از 470 سریعتره 

اگه دست دوم 970 رو بخرید بهتره مگه اینکه قصدتون خرید کارت نو باشه که اون وقت میشه 470

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 11 ساعت قبل، m-reali گفته است :

سلام 

470 گزینه بهتری ، به روز تره ، عملکرد بهتری تو دایرکس 12 و ولکان داره ، خنکتره و کم مصرف تر

970 تو دایرکس 12 با کاهش عملکرد روبه رو شده !

index.php?ct=articles&action=file&id=24416&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1index.php?ct=articles&action=file&id=24419&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

index.php?ct=articles&action=file&id=25205index.php?ct=articles&action=file&id=25456

index.php?ct=articles&action=file&id=24438&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

خرید 970 اشتباهه حتی دست دوم علاوه بر مشکل vram و DX12 بعدا برای فروشش هم به مشکل میخورین 

f3_1920_h-523x600.pngf3_1920-523x600.pngrottr_1920_1080.pnguntitled-8.png

Doom_02.png

untitled-8.png

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال دیگه برام بوجود اومده اینکه چرا سرعت پردازنده گرافیکی gtx 960 با rx 470 strix انقد به هم نزدیک هست؟ !

1.JPG

2.JPG

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

در میان رده ها amd با دوکارت 470 و 480 ش پیشنهاد می کنم نه کارت دست دوم قدیمی از هر دو برند انویدیا و amd ، در بالارده ها هم فعلا 1070 و1080 بعلت نبود رقیب جددی فعلا پیشنهاد میشه ...!

از نظر درایور مطمعن باشید amd هم ساپورت خوبی داره و با اومدن بازی های جدید درایور های جدید و مخصوص عرضه میشه... پس با خیال راحت خرید کنید!

.......................

سرعت پردازنده یکسان بتنهایی تاثیری در عملکرد نهایی کارتها نداره و عوامل زیادی در این پروسه دخیل هستند.... !

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، nima.mazrouie گفته است :

درود

در میان رده ها amd با دوکارت 470 و 480 ش پیشنهاد می کنم نه کارت دست دوم قدیمی از هر دو برند انویدیا و amd ، در بالارده ها هم فعلا 1070 و1080 بعلت نبود رقیب جددی فعلا پیشنهاد میشه ...!

از نظر درایور مطمعن باشید amd هم ساپورت خوبی داره و با اومدن بازی های جدید درایور های جدید و مخصوص عرضه میشه... پس با خیال راحت خرید کنید!

.......................

سرعت پردازنده یکسان بتنهایی تاثیری در عملکرد نهایی کارتها نداره و عوامل زیادی در این پروسه دخیل هستند.... !

تفاوت قدرت gtx 960 و rx 470 به میزان زیادی هست یا نه تو اجرای بازی ها؟ حدوددا چند درصد قدرتمند تر میشه گفت هست rx?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 41 دقیقه قبل، StarKilleR گفته است :

470 گزینه بهتری ، به روز تره ، عملکرد بهتری تو دایرکس 12 و ولکان داره ، خنکتره و کم مصرف تر

970 تو دایرکس 12 با کاهش عملکرد روبه رو شده !

index.php?ct=articles&action=file&id=24416&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1index.php?ct=articles&action=file&id=24419&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

index.php?ct=articles&action=file&id=25205index.php?ct=articles&action=file&id=25456

index.php?ct=articles&action=file&id=24438&admin=0a8fcaad6b03da6a6895d1ada2e171002a287bc1

نمودارهاش هست دیگه ببین مثلا تو gta v کارت 960 حدود 53 فریم گرفته 470 حدود 76 فریم و حدودا میشه 40-50 درصد قویتر، تازه فکر می کنم این کارت ایسوس معمولی هست و اونی که تو لیون بود مدل oc هست و باید قویتر باشه!

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، m-reali گفته است :

دوست عزیز اگه تا حالا  انیودیا داشتی همون انویدیا  بگیر 

من پارسال برا اولین بار  AMD  گرفتم  اصلا یه ایرادای عجیب غریبی داره که شاخ در میاری    اخرم چند روز پیش سوخت فک کنم فرسادم رفت گارانتی  ( r9 380 ام اس ای   بود )

گارانتیم هی امروز فردا میکنه    جواب درستم نمیدن به ادم

خلاصه نمیدونم ایراد از ای ام دی  بود یا ام اس ای   ولی  تجربه خوبی نبود برام

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

من پارسال برا اولین بار  AMD  گرفتم  اصلا یه ایرادای عجیب غریبی داره که شاخ در میاری    اخرم چند روز پیش سوخت فک کنم فرسادم رفت گارانتی  ( r9 380 ام اس ای   بود )

سلام

میشه بیشتر توضیح بدید چه ایراداتی داشت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

الان این چه ربطی به 470 داشت؟؟؟ چه ربطی به amd و چه ربطی به msi داشت حتی؟؟؟ شما از بهترین و معتبر ترین برند هم  قطعه بخرید ممکنه مشکل داشته باشه ممکنه 100 سال برات کار کنه... خوبه الان 20 تا مورد برات بیارم بگن فلان قطعه خریدم مشکل داشت !مشکل شما با گارانتیه در ایران که معمولا همه مشکل دارند، فقط باید دعا کنی قطعه ای که می خری مشکل نداشته باشه وگرنه ذات قطعه الکترونیکی اینه که گاهی مشکل داشته باشه... ^_^

شما باین صحبتت فقط ایشون رو ممکنه یکمی در خرید خودش دچار شک کنی و باعث بشی رضایت لازم رو از خرید نداشته باشه و بجای اینکه بره حالشو ببره همش دلهره داشته باشه خدای نکرده اگه خراب باشه یا خراب شد چی... با اینحال امیدوارم شماهم زودتر قطعه تعویض شده تون رو از گارنتی بگیرید و با 380 که کارت خوبی هست در رنج خودش حالشو ببریدبدور از هرگونه افکار منفی... ^_^

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، mt_Acm گفته است :

شرمنده اما شرکت گارانتی کننده کارتتون ماتریکس نیست ایا؟

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

شرمنده اما شرکت گارانتی کننده کارتتون ماتریکس نیست ایا؟

بله  ماتریکسه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، nima.mazrouie گفته است :

الان این چه ربطی به 470 داشت؟؟؟ چه ربطی به amd و چه ربطی به msi داشت حتی؟؟؟ شما از بهترین و معتبر ترین برند هم  قطعه بخرید ممکنه مشکل داشته باشه ممکنه 100 سال برات کار کنه... خوبه الان 20 تا مورد برات بیارم بگن فلان قطعه خریدم مشکل داشت !مشکل شما با گارانتیه در ایران که معمولا همه مشکل دارند، فقط باید دعا کنی قطعه ای که می خری مشکل نداشته باشه وگرنه ذات قطعه الکترونیکی اینه که گاهی مشکل داشته باشه... ^_^

شما باین صحبتت فقط ایشون رو ممکنه یکمی در خرید خودش دچار شک کنی و باعث بشی رضایت لازم رو از خرید نداشته باشه و بجای اینکه بره حالشو ببره همش دلهره داشته باشه خدای نکرده اگه خراب باشه یا خراب شد چی... با اینحال امیدوارم شماهم زودتر قطعه تعویض شده تون رو از گارنتی بگیرید و با 380 که کارت خوبی هست در رنج خودش حالشو ببریدبدور از هرگونه افکار منفی... ^_^

والا  قصد  تخریب نداشتم  ولی خب باید قبول کنی  ای ام دی خرابیش خیلی بیشتره ... لامصب انویدیا  دست دهمم بگیری باز بعده 8 سال همون قطعه روز اوله

منم اینو گفتم چون ایشونم مث من اوللین بارشه  میخواد  ای ام دی بگیره

شاید چون من دلم خون بود از گارانتیش انجور گفتم

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، m-reali گفته است :

سلام

میشه بیشتر توضیح بدید چه ایراداتی داشت

مثلا  یه دفه  تصویر 1 ثانیه میپرید  بعد دوباره میومد اون بالا مینوشت اچ دی ام ای انگار که پورتو در میاری دوباره میزنی

بعده 2 3 ساعت بازی یه دفه  خطو خش میشد تصویر  باید میومدی بیرون  رنگا قاطی میکرد

لینک به دیدگاه

در 8 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

بله  ماتریکسه

انشالله مشکلتون حل بشه با گارانتی  اما در حقیقت مورد از سری 380 یا AMD نیست  و به جرائت میتونم بگم مشکل از خود شرکت گارانتی کننده و کارت بوده ...

اگرچه در کیفیت MSI شکی نیست اما در حقیقت یکی از مواردی که عموما خودم از  برند MSI خرید نمی کنم و بکسی هم توصیه نمی کنم برای خرید همین شرکت ماتریکس هست

چراکه با وجود داشتن محبوبیت MSI در ایران و همینطور کارخانه ایی در پرند متوجه نمیشم چرا این شرکت خدمات درستی ارائه نمیکنه -_-

لینک به دیدگاه

در 7 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

مثلا  یه دفه  تصویر 1 ثانیه میپرید  بعد دوباره میومد اون بالا مینوشت اچ دی ام ای انگار که پورتو در میاری دوباره میزنی

بعده 2 3 ساعت بازی یه دفه  خطو خش میشد تصویر  باید میومدی بیرون  رنگا قاطی میکرد

یکی از دوستان هم همین مشکلو داشت .

به نظر من این سری ازamdکیفیت مناسبی  ندارند من خودم480 رو تست کردم به نظرم باید منتظر این سری جدیدش بود من خیلی بهش امیدوارم و مطمعنم کیفیت خوبی داره مخصوصاhbm2هوش از سرم برده

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، farshid0018 گفته است :

انشالله مشکلتون حل بشه با گارانتی  اما در حقیقت مورد از سری 380 یا AMD نیست  و به جرائت میتونم بگم مشکل از خود شرکت گارانتی کننده و کارت بوده ...

اگرچه در کیفیت MSI شکی نیست اما در حقیقت یکی از مواردی که عموما خودم از  برند MSI خرید نمی کنم و بکسی هم توصیه نمی کنم برای خرید همین شرکت ماتریکس هست

چراکه با وجود داشتن محبوبیت MSI در ایران و همینطور کارخانه ایی در پرند متوجه نمیشم چرا این شرکت خدمات درستی ارائه نمیکنه -_-

ممنون

منم دیگه  عمرا نمیگیرم ام اس ای

نمیدونم واقعا  چون ما شهرستان زندگی میکنیم انقد بد جواب میدن

دو  بار که بیشتر  زنگ بزنی پیگیری کنی  کلا  بهش بر میخوره  انگار کارت گرافیکو  مفت  دادن بهمون

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، mt_Acm گفته است :

ممنون

منم دیگه  عمرا نمیگیرم ام اس ای

نمیدونم واقعا  چون ما شهرستان زندگی میکنیم انقد بد جواب میدن

دو  بار که بیشتر  زنگ بزنی پیگیری کنی  کلا  بهش بر میخوره  انگار کارت گرافیکو  مفت  دادن بهمون

ارتباطی به تماس از شهرستان یا این موارد نداره بنظر شخصی بنده این مورد کلا در خود شرکت ماتریکس نهادینه شده به عنوان مثال بنده قبلا با اوژنگ تماس هایی گرفتم برای پرسجو جهت خسارت 30دلاری برای Vram3.5گیگ و خب با این که تاحدودی پیگیر بودم منشی که پاسخ میداد کاملا باشخصیت و دارای فضایل اخلاقی بودند :D

برام بسیار عجیب هست عزیزانی که خودشون در فروم یا فروم های کامپیوتری هستند و این موارد رو می بینید باز همچنان نسبت به خرید از MSI و ماتریکس به عزیزان پیشنهاد میکنند

اگرچه عموما همه در انتخاب قطعات ازاد هستند اما چرا از تجربیات دیگران استفاده نکنیم در خرید!!...

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به دوستان

پیرو همین بحثمون میخواستم نظر دوستان رو در مورد GTX 1060 سه و شش گیگ بدونم. و اینکه چرا این کارت انقدر تو نتایج دایرکس 12 افت میکنه به نسبت RX و آیا احتمالش هست انویدیا این مشکل رو حل کنه یا اصلا حل شدنی نیست و توضیحات دیگه ای که اگه خود دوستان لازم میدونن رو بهم بدن ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...