رفتن به مطلب

[پایان یافت] فروش یکسری قطعات بسیار حرفه ای و کمیاب تمیز و در حد اکبند به قیمت مناسب

Recommended Posts

• کاربر ویژه
سلام و شب بخیر

یکسری قطعات حرفه ای و تمیز Hige End برای فروش ارایه میشود که توضیحات هر کدام را در زیر هر محصولی قرار میدم. 
قطعات متعلق به یکی از دوستان عزیز هست که از من خواستند تا برایشان آگهی کنم .

1: مادربرد حرفه ای و بسیار کمیاب ASRock Z87M OC Formula بدون گارانتی به همراه کارتن و متعلقات کامل.
- مادربرد بدون گارانتی میباشد.
- تمامی لوازم مادربرد به همراه کارتن و متعلقات دیگر موجود میباشد.
قیمت پایه برای فروش مادربرد فوق 320 هزار تومان و فروش فوری 350 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد. (فروخته شد)
-------------------------------------------------------------------------------
2: پردازنده حرفه ای و بسیار تمیز Intel Core i7-4770K بدون گارانتی به همراه کارتن و فن استوک اینتل
- پردازنده های اینتل اصولا بدون گارانتی میباشد و این پردازنده هم همینگونه میباشد.
- فن استوک اینتل پردازنده موجود میباشد.
قیمت پایه برای فروش پردازنده فوق 770 هزار تومان و فروش فوری 800 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد. (فروخته شد)
3: رم حرفه ای Avexir 2x4GB=8GB 2666Mhz CL 11-13-13-35 2T 1.65V DDR3 تمیز به همراه کارتن مناسب برای اورکلاکرهای حرفه ای
- فقط مشکل بسیار ریزی که رم دارد یه قسمت رم که در عکس ها مشخص میباشد و هیچ مشکلی توی کارکرد ندارد.
- LED رم قرمز میباشد.
قیمت پایه برای فروش رم فوق 140 هزار تومان و فروش فوری 160 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد. (فروخته شد)
4: پردازنده حرفه ای و تمیز Intel Core i5-4670K بدون گارانتی بدون کارتن ( کارتن 4790) بصورت جایگزین موجود میباشد به همراه فن استوک اینتل.
پردازنده فوق یکی از لو ولتاژترین پردازنده های موجود 4670K میباشد که فرکانس 4500 را با ولتاژ 1.15 براحتی استیبل میباشد.
همانطور که اورکلاکرهای عزیز در جریان هستند پردازنده های لو ولتاژ قیمتی برابر قیمت اکبند دارند که قیمت اکبند پردازنده در صورتی که موجود باشه حدودا 900 هزار تومان میباشد.

قیمت پایه برای فروش پردازنده فوق 600 هزار تومان و فروش فروی 630 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد. (فروخته شد)
5: رم حرفه ای و تمیز Kingaton hyperx 2x4GB=8GB 2400Mhz CL11 DDR3 به همراه کارتن و متعلقات .
قیمت پایه برای رم فوق 110 هزار تومان و فروش فوری 130 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد. (فروخته شد)
6: مادربرد حرفه ای و بسیار کمیاب ASRock X99 Taichi در حد اکبند و فقط برای ریویو مورد استفاده واقع شده است.
مادربرد وارد شده میباشد و اصولا فاقد گارانتی داخلی میباشد.
قیمت پایه برای فروش مادربرد فوق 710 هزار تومان و فروش فوری 730 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد. (فروخته شد)
- تمامی قطعات در صحت و سلامت کامل میباشد.
- ارسال با تیپاکس پست پیشتاز و یا پست سفارشی مسیر خواهد بود.
- تعویض با هیچ کالایی ندارم و در این مورد شرمنده دوستان هستم.
- مزایده برای تمامی قطعات 12 ساعت میباشد و به بالاترین پیشنهاد برمبنای قیمت پایه فروخته خواهد شد. 

20161003_215102.jpg

ویرایش شده توسط Ehsan Bahavar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، 121rebyc گفته است :

رم ها رو 120 هستم داداشم.

سلام عزیز و شب بخیر.

کدوم مورد رو میفرمائید؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، 121rebyc گفته است :

سلام

کینگ استون هایپر ایکس

شب شما هم

بسیار خوب تا اینجا برای شما این مورد.

در صورتی که تا 12 ساعت آینده پیشنهاد بالاتری نباشد تقدیم شما خواهد شد .

لینک به دیدگاه

قیمت فوری خریدارم رم ها رو فردا براتون واریز میکنم برام بی زحمت نگه دارید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، 121rebyc گفته است :

قیمت فوری خریدارم رم ها رو فردا براتون واریز میکنم برام بی زحمت نگه دارید

رم های کینگستون به قیمت فوری به شما تعلق میگیرد و هماهنگی های لازم انجام میشود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، nima1363 گفته است :

رم کینگستون رو پایه خریدارم

در 3 دقیقه قبل، nima1363 گفته است :

متاسفانه پرید اشکال نداره ?

سلام و شب بخیر خدمت شما.

متاسفانه نیما جان قبل از شما دوست عزیزمون رم رو بقیمت فوری خواستن و در صورت انصراف ایشون از خرید اطلاع رسانی خواهد شد.

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Ehsan Bahavar گفته است :

سلام و شب بخیر خدمت شما.

متاسفانه نیما جان قبل از شما دوست عزیزمون رم رو بقیمت فوری خواستن و در صورت انصراف ایشون از خرید اطلاع رسانی خواهد شد.

قربانت .پس اگه احیانا معاملت نشد مال من چون ۸گیگ همین‌ مدل با همین باس و cl رو دارم میخوام ۱۶کنم

لینک به دیدگاه

احسان جان مادربورد تاییچی مال من بشرط سلامت کامل و لوازم تکمیل قیمت فوری خریدارم

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 13 ساعت قبل، nima1363 گفته است :

قربانت .پس اگه احیانا معاملت نشد مال من چون ۸گیگ همین‌ مدل با همین باس و cl رو دارم میخوام ۱۶کنم

حتما عزیز

در 12 ساعت قبل، nima1363 گفته است :

احسان جان مادربورد تاییچی مال من بشرط سلامت کامل و لوازم تکمیل قیمت فوری خریدارم

مادربرد تقدیم شما میشود.و هماهنگیهای لازم انجام میشود.

هماهنگی های لازم برای تحویل حضوری مادربرد X99 با ایشان انجام شد و به ایشون فروخته میشود در صورت هرگونه انصراف از خرید توسط ایشان اطلاع رسانی ها انجام خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در در 1395/07/14, 00:35:19، Ehsan Bahavar گفته است :
1: مادربرد حرفه ای و بسیار کمیاب ASRock Z87M OC Formula بدون گارانتی به همراه کارتن و متعلقات کامل.
- مادربرد بدون گارانتی میباشد.
- تمامی لوازم مادربرد به همراه کارتن و متعلقات دیگر موجود میباشد.
قیمت پایه برای فروش مادربرد فوق 320 هزار تومان و فروش فوری 350 هزار تومان و گام مزایده 10 هزار تومان میباشد.

20161003_215102.jpg

سلام احسان جان 

اگر مقدور باشد این برد را تا فردا شب برای من رزرو کنید تا اگر یه پردازنده گیر بیارم برش دارم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Behzad Tak گفته است :

سلام احسان جان 

اگر مقدور باشد این برد را تا فردا شب برای من رزرو کنید تا اگر یه پردازنده گیر بیارم برش دارم ?

سلام و شب بخیر بهزاد جان

قابل شما رو نداره و برای شما رزرو میشود و در صورتی که مایل به خرید باشید با کمال میل تقدیم میشود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 22 ساعت قبل، Behzad Tak گفته است :

سلام احسان جان 

اگر مقدور باشد این برد را تا فردا شب برای من رزرو کنید تا اگر یه پردازنده گیر بیارم برش دارم ?

در 22 ساعت قبل، Ehsan Bahavar گفته است :

سلام و شب بخیر بهزاد جان

قابل شما رو نداره و برای شما رزرو میشود و در صورتی که مایل به خرید باشید با کمال میل تقدیم میشود.?

مادربرد فوق به قیمت پایه به بهزاد جان عزیز فروخته شد و هماهنگی های لازم برای تحویل حضوری انجام خواهد شد.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مادربرد حرفه ای و کمیاب ASRock Z97 Extreme 9 اکبند نو و اکبند استفاده نشده + پردازنده حرفه ای و تمیز Intel Core i5-4670K بدون گارانتی بدون کارتن موجود میباشد.

قیمت فروش هر دو ۱۲۰۰ و فروش تکی ۶۰۰ هزار تومان:)

لینک به دیدگاه

سلام

پردازنده Intel Core i5-4670K  خریداری شد.

ممنون احسان جان

یاعلی

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 دقیقه قبل، Alinajafi_q گفته است :

سلام

پردازنده Intel Core i5-4670K  خریداری شد.

ممنون احسان جان

یاعلی

سلام علی جان

تایید میشود و با کمال میل تقدیم شما میشود و انشالله در اولین فرصت ارسال خواهد شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...